• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
  • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
  • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

Apartmány 1355-3225

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Výhody

Klimatizace za poplatek, Internet zdarma, Domácí mazlíčci za poplatek, Gril k dispozici,

Parkování

ano, u domu

Pobyt se psy

za poplatek (viz ceník), na dotaz, povolen

Typ pláže

oblázkové

Vzdálenost od moře

200 m

Doprava

vlastní
(u velkých skupin je možné zajistit autobusovou dopravu)

Vzdálenost od centra

500 m

Příjezd k objektu osobním vozem

dobrý

Vzdálenost od pláže cestou

100 m

Majitelé v objektu

nejsou přítomni

Příjezd

14:00

Odjezd

10:00

Znalost jazyků

italsky, anglicky

Gril

ano

Nejbližší směnárna

400 m

Vzdálenost od první pomoci

300 m

Vzdálenost od letiště

70000 m

Vzdálenost od trajektového přístavu

50000 m

Objekt je vybaven internetovým připojením

ano

APP 2+1 '2'

terasa: Rozloha 10 m2 Internet: zdarma obývací pokoj s kuchyňským koutem: TV,mikrovlnná trouba,rychlovarná konvice,lednička,sklokeramická varná deska,mrazák,nádobí,trouba na pečení ložnice: dětská postýlka (na dotaz),TV koupelna: žehlička (na dotaz),WC,fén (na dotaz),vana pobyt se psem: za poplatek,na dotaz,povolen,za poplatek (viz ceník) klimatizace: za poplatek (viz ceník)

APP 2+2 '1'

terasa: Rozloha 40 m2 Internet: zdarma obývací pokoj s kuchyňským koutem: satelit,mikrovlnná trouba,rychlovarná konvice,mrazák,trouba na pečení,lednička,sklokeramická varná deska,nádobí ložnice: Rozloha 30 m2,dětská postýlka (na dotaz) koupelna: žehlička (na dotaz),fén (na dotaz),WC,vana pobyt se psem: za poplatek,na dotaz,povolen,za poplatek (viz ceník) klimatizace: za poplatek (viz ceník)

APP 2+1 '3'

terasa: Rozloha 10 m2 Internet: zdarma obývací pokoj s kuchyňským koutem: satelit,mikrovlnná trouba,rychlovarná konvice,lednička,sklokeramická varná deska,mrazák,trouba na pečení,nádobí ložnice: Rozloha 15 m2,dětská postýlka (na dotaz) koupelna: žehlička (na dotaz),WC,fén (na dotaz),vana pobyt se psem: za poplatek,na dotaz,povolen,za poplatek (viz ceník) klimatizace: za poplatek (viz ceník)


Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Karolína, specialista prodeje zájezdů

Popis

Makarska je snad nejznámější turistickou destinací v Dalmácii, rozkládající se jihovýchodně od Splitu. Je oddělena mysem Osejava z jihovýchodu a poloostrovem sv. Petra ze severozápadu. 60 km dlouhá riviéra se stejnojmenným pulsujícím střediskem se táhne od Brely až po Gradac. Z hlediska dopravy je její poloha velmi příhodná díky umístění přímo na magistrále, stejně jako díky existenci trajektového přístavu, který slouží jako prostředek spojení s ostrovem Brač. Známé je i zdejší lázeňské středisko, zaměřující se na choroby dýchacích cest či pohybového ústrojí.

V minulosti Makarskou ovládaly cizí elementy, hlavně Turci a posléze Benátčané. Zajímavé je, že turecký vliv ze není téměř vůbec patrný.

Co můžete tedy navštívit v centru této nádherné riviéry? Rozhodně neváhejte a podívejte se do některého z mnoha místních kostelů, jako je barokní farní kostel sv. Marka, rozkládající se na Kačićově náměstí. To je pojmenováno podle chorvatského básníka 18. století A. Kačiće-Miošiće, zdejšího rodáka, který má uprostřed náměstí i svůj pomník. Nezapomeňte navštívit muzeum mušlí v budově františkánského kláštera blízko mysu Osejava.

Co by to ale bylo za dovolenou bez krásného a sluncem provoněného koupání v azurové vodě Jaderského moře? Snad nejznámější pláží v Makarské je Donja Luka dlouhá 1,5 km. Kdo není ještě příliš unavený z pobytu na sluníčku, může se samozřejmě sportovně vyžít podle svých požadavků. Stojí zde moderní tenisové středisko, můžete podniknout vysokohorskou túru do pohoří Biokovo, využít jednu z cyklistických stezek nebo dokonce zkusit paragliding nebo jeskyňářství. Koná se zde i velké množství různých sportovních akcí nebo soutěží, mezi kterými je snad nejzajímavější fotbalový zápas "Tlustí a hubení" začátkem srpna. Vyznavači hudby všech žánrů si přijdou na své v disko nebo rockových klubech, či se mohou zúčastnit slavností pod otevřeným nebem.

Nepřeberné množství hotelů nabízí to nejlepší ubytování, jaké si budete přát. Pokud se rozhodnete spojit dovolenou i s ozdravným pobytem, ubytujte se v hotelu Biokovka, dalším tipem jsou hotely Meteor nebo Park.