• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

Aminess Khalani Beach Hotel: Rekreační pobyt 4 noci

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Aminess Khalani Beach Hotel: Rekreační pobyt 4 noci

Informace

Dítě do 7 let se dvěma dospělými osobami na 1. přistýlce

99% SLEVA

Dítě 7-14 let se dvěma dospělými osobami na 1. přistýlce

50% SLEVA

Dítě do 14 let se dvěma dospělými osobami na 2. přistýlce 50% SLEVA
Dítě do 7 let s jednou dospělou osobou na lůžku 50% SLEVA
Dítě 7-14 let s jednou dospělou osobou na lůžku 30% SLEVA
Dítě 7-14 let na lůžku (v pokoji s dalším dítětem) 30% SLEVA
Osoba starší 14 let na přistýlce 20% SLEVA
Zapůjčení dětské postýlky pro dítě do 4 let ZDARMA

Akce

Sleva 10% pro osoby starší 65 let akce platí v termínech 24.3.-8.6. a 16.9.-28.10.

Akci nelze kombinovat se slevou First Minute.

Příplatky

Poplatek za parkování na venkovním parkovišti 5 € / den *
Poplatek za parkování v garáži 15 € / den *

*poplatky se hradí na místě v recepci.

Minimální délka pobytu

24.03.- 16.06., 01.09.-28.10. 2 NOCI
16.06.- 01.09. 4 NOCI

Aminess Khalani Beach Hotel

Aminess Khalani Beach hotel ***** je nový luxusní hotelležící přímo u pláže, 2km od centra Makarské. Nabízí komfortní ubytování v pokojích s výhledem na moře nebo na hory, moderní stylové interiéry, tři venkovní bazény, elegantní wellness centrum s vnitřním bazénem, tři restaurace, tři bary a bohatou nabídku sportovních a rekreačních aktivit.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v celkem 299 moderních dvoulůžkových pokojích typu Atrium, Premium, Deluxe a Luxury. Ke standardní výbavě patří klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, telefon, minibar, LCD SAT TV, trezor, kávovar Nespresso, varná konvice a internetové připojení WIFI. Většina pokojů má balkon. Ve všech pokojích je rozkládací gauč, který lze použít jako přistýlka pro dvě osoby. Vyšší patra jsou dostupné výtahem.

Gastronomie

Výborné speciality jsou připravovány týmem špičkových kuchařů. Národní i mezinárodní jídla si můžete vychutnat v restauraci u promenády, střešní restauraci 7 Seas nebo v hotelové a´la carte restauraci. Na skleníčku lahodného drinku lákají celkem tří hotelové bary.

Wellness centrum

Součástí hotelu je prostorné wellness centrum o rozloze 1600 m2. Najdete zde vnitřní vyhřívaný bazén (176 m2), vířivku, soukromé spa, venkovní sluneční terasu (325 m2), dvě finské sauny, parní lázeň, tureckou hammam saunu, solnou komoru, čtyři masážní salonky, nabídku kosmetických procedur včetně programu proti celulitidě a fitness centrum (100 m2).

Sport a rekreace

Milovníci aktivního odpočinku se mohou těšit na dva venkovní bazény s barem (250 m2 a 140 m2), dětský venkovní bazén (32 m2), venkovní vířivku a fitness centrum. Hned u hotelu se rozkládá krásná oblázková pláž, která získala ocenění Modré Vlajky za čistotu a kvalitu služeb. Na pláži i u bazénů jsou hostům zdarma k dispozici slunečníky a lehátka (omezený počet). V blízkém okolí najdete deset tenisových kurtů, plážový volejbal a bohatou nabídku vodních sportů. Během sezony zde probíhá celodenní animační program pro celou rodinu. Na terase se pravidelně konají hudební večírky a živá vystoupení.

Hotelové služby a vybavení

Součástí hotelového vybavení je 24 hotelová recepce, 5 výtahů, směnárna, obchod se suvenýry, dětská herna, dětské hřiště, internetový koutek, služba praní a žehlení, kosmetický salon, kadeřnictví, lékař (na vyžádání) a internetové připojení WIFI.

Zvířata

Pobyt se zvířetem není v hotelu povolen

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat na venkovním parkoviště za 3 € / den nebo v garáži za 10 € / den.

Destinace

Makarská je oblíbené letovisko a chorvatské přístavní město. Leží na Makarské riviéře ve Střední Dalmácii. Je ideálním bodem pro výlety do přírodního parku Biokovo. V jižní části se nachází poloostrov Sveti Petar. Letovisko je vyhledávaným místem pro milovníky zábavy a aktivní dovolené. Je zde bezpočet restaurací, barů, kaváren, bufetů s rychlým občerstvením, obchůdků s oblečením a suvenýry, dětských hřišť a sportovišť. Město má poměrně bohatou historii. Z historických památek za návštěvu určitě stojí barokní kostel sv. Filipa Neri na nábřeží, barokní farní kostel sv. Marka v centru nebo komplex františkánského kláštera z XV – XVII století s rozsáhlou sbírkou mušlí poblíž zalesněného mysu Osejava.

Cena zahrnuje:

4x ubytování, 4x polopenze, vstup do wellness centra se saunovým světem a vnitřním bazénem, vstup do venkovních bazénů, vstup do fitness centra, zapůjčení lehátka a slunečníku u bazénu a na pláži (dle dostupnosti), animační a sportovní program, pobytovou taxu a WIFI

Cena nezahrnuje:

poplatek za parkování ve výši 5 € / den na venkovním parkovišti nebo 15 € / den v garáži.

Informace o hotelu

 • Klimatizace ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětské hřiště ano
 • Fitness ano
 • Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce ano
 • Wifi zdarma ano

Destinace

Popis

Makarska je snad nejznámější turistickou destinací v Dalmácii, rozkládající se jihovýchodně od Splitu. Je oddělena mysem Osejava z jihovýchodu a poloostrovem sv. Petra ze severozápadu. 60 km dlouhá riviéra se stejnojmenným pulsujícím střediskem se táhne od Brely až po Gradac. Z hlediska dopravy je její poloha velmi příhodná díky umístění přímo na magistrále, stejně jako díky existenci trajektového přístavu, který slouží jako prostředek spojení s ostrovem Brač. Známé je i zdejší lázeňské středisko, zaměřující se na choroby dýchacích cest či pohybového ústrojí.

V minulosti Makarskou ovládaly cizí elementy, hlavně Turci a posléze Benátčané. Zajímavé je, že turecký vliv ze není téměř vůbec patrný.

Co můžete tedy navštívit v centru této nádherné riviéry? Rozhodně neváhejte a podívejte se do některého z mnoha místních kostelů, jako je barokní farní kostel sv. Marka, rozkládající se na Kačićově náměstí. To je pojmenováno podle chorvatského básníka 18. století A. Kačiće-Miošiće, zdejšího rodáka, který má uprostřed náměstí i svůj pomník. Nezapomeňte navštívit muzeum mušlí v budově františkánského kláštera blízko mysu Osejava.

Co by to ale bylo za dovolenou bez krásného a sluncem provoněného koupání v azurové vodě Jaderského moře? Snad nejznámější pláží v Makarské je Donja Luka dlouhá 1,5 km. Kdo není ještě příliš unavený z pobytu na sluníčku, může se samozřejmě sportovně vyžít podle svých požadavků. Stojí zde moderní tenisové středisko, můžete podniknout vysokohorskou túru do pohoří Biokovo, využít jednu z cyklistických stezek nebo dokonce zkusit paragliding nebo jeskyňářství. Koná se zde i velké množství různých sportovních akcí nebo soutěží, mezi kterými je snad nejzajímavější fotbalový zápas "Tlustí a hubení" začátkem srpna. Vyznavači hudby všech žánrů si přijdou na své v disko nebo rockových klubech, či se mohou zúčastnit slavností pod otevřeným nebem.

Nepřeberné množství hotelů nabízí to nejlepší ubytování, jaké si budete přát. Pokud se rozhodnete spojit dovolenou i s ozdravným pobytem, ubytujte se v hotelu Biokovka, dalším tipem jsou hotely Meteor nebo Park.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 14 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec