• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
  • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
  • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

Apartmán 1348-83

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Výhody

Zahrada u domu, Klimatizace zdarma, WiFi internet zdarma, Parkování u domu, Domácí mazlíčci za poplatek, V letovisku krásné oblázkové pláže, Gril k dispozici, Vybrané jednotky mají myčku na nádobí, Luxusně vybavený apartmán -TV/SAT, Prostorná stíněná terasa, Výhled na moře, ,

Parkování

ano, u domu

Pobyt se psy

za poplatek, povolen

Povlečení

ano

Ručníky

ano

Možnosti stravování

restaurace

Typ pláže

opalovací molo, skalnaté

Vzdálenost od moře

900 m

Vzdálenost od pláže

900 m

Doprava

vlastní
(u velkých skupin je možné zajistit autobusovou dopravu)

Vzdálenost od centra

1200 m

Příjezd

14:00

Odjezd

10:00

Gril

ano

Nejbližší obchod

350 m

Vzdálenost od nemocnice

900 m

Vzdálenost od vlakového nádraží

40000 m

Objekt je vybaven internetovým připojením

ano

APP 4 "1"

balkon: výhled na moře,posezení Internet: WiFi,zdarma klimatizace: zdarma ložnice: manželská postel 1x ložnice: postel 2x obývací pokoj s kuchyňským koutem: stůl,trouba na pečení,nádobí,varná deska elektrická,varná deska plynová,kávovar,TV,satelit,posezení koupelna: WC,vana koupelna: WC pobyt se psem: za poplatek (viz ceník),povolen,za poplatek :


Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Jan, specialista prodeje zájezdů

Popis

Zemědělské městečko a přístav se rozkládá na jižním pobřeží Novigradského moře u ústí potoka Draga a má historii, která začíná již na počátku 13. století. Právě z této doby pochází mohutná pevnost hraběte Gusic-Krujakovce. Tajuplnou podívanou poskytuje předrománský hřbitovní kostel, jehož kamenné dlažice se dochovaly ve velmi dobrém stavu. Turismus je v tomto městečku zaznamenám již na konci 19. století, tehdy zde existovaly už 2 hotely. V dnešní době může Novigrad ubytovat najednou až 10 000 hostů. Pro zpestření jejich dovolené doporučujeme hlavně kanoe safari na řece Mirně.

Ve východní části Novigradského moře se do něj vlévá řeka Zrmanja a míšení sladké a slané vody vytváří velice dobré podmínky pro rybolov. Moře nabízí hlavně chutné druhy ryb a ústřice. Typickým úkazem v oblasti je silná bora, vítr, při jehož vanutí může hladina moře klesnout až o 1 metr.

Vzdálenost

1085