• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Aminess Avalona Camping Resort

Hodnocení: 0/5

Chorvatsko, Ostrov Pag, Povljana

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Aminess Avalona Camping Resort Hodnocení: 0/5

Mobilní domky Aminess AVALONA

Proč právě sem

 • 5* avantgardní resort pro náročné
 • elegantní mobilní domky některé s vlastním bazénem
 • atraktivní poloha na mysu na ostrově Pag
 • prvotřídní gurmánská nabídka v restauracích a barech

Poloha

Nový 5 * kemp Avalona se nachází v jihozápadní části ostrova Pag cca 1,5 km od letoviska Povljana.

Vybavení a služby

gurmánská restaurace, bar, kavárna, pekárna, obchod s potravinami, WI-FI, moderní sociální zařízení, parkování zdarma - zóna bez aut (centrální parkoviště u recepce).

Ubytování

luxusní klimatizované mobilní domky:typ 4(+2) PREMIUM HOLIDAY (cca 33 m2) - dvě 2lůžkové ložnice (jedna s manželskou postelí a druhá se samostatnými lůžky), 2 koupelny se sprchou a WC, SAT TV, denní místnost s pohovkou (vhodnou pro 2 děti od 12 let nebo jednu dospělou osobu) a plně vybavený kuchyňský kout (myčka, mikrovlnná trouba, toustovač, kávovar Nespresso, rychlovarná konvice), terasa se zahradním nábytkem, 2 lehátka a slunečník.typ 6(+2) FAMILY PREMIUM (cca 33 m2) - tři 2lůžkové ložnice (jedna s manželskou postelí a dvě s oddělenými lůžky), 2 koupelny se sprchou a WC, SAT TV, denní místnost s pohovkou (vhodnou pro 2 děti od 12 let nebo jednu dospělou osobu) a plně vybavený kuchyňský kout (myčka, mikrovlnná trouba, toustovač, kávovar Nespresso, rychlovarná konvice), terasa se zahradním nábytkem, 2 lehátka a slunečník.typ 4(+2) LUXURY HOLIDAY WITH POOL (cca 40 m2) - luxusně vybavený domek s vlastním bazénem, dvě 2lůžkové ložnice (jedna s manželskou postelí a druhá se samostatnými lůžky), 2 koupelny se sprchou a WC, SAT TV, denní místnost s pohovkou (vhodnou pro 2 děti od 12 let nebo jednu dospělou osobu) a plně vybavený kuchyňský kout (myčka, mikrovlnná trouba, toustovač, kávovar Nespresso, rychlovarná konvice), terasa se zahradním nábytkem, 2 lehátka a slunečník., v 2. až 5. řadě od moře.

Sport a zábava

relaxační bazén, vodní park pro děti i dospělé, tenisové hříště, tělocvična, multifunkční hřiště, minigolf, venkovní posilovna, fitness, půjčovna kol, elektrokol a elektrokoloběžek, půjčovna sportovních potřeb, dále denní i večerní program, plavecká škola, dětská herna a klub, hlídání dětí.

Stravování

vlastní.

Pláž

cca 1 km dlouhá oblázková, 50-150 m, rozdělená do zón pro rodiny s dětmi, relax, kemp, a pláž pro psy, dále sprchy na pláži.

Doplňující informace

Pobytová taxa se hradí na místě - cca 1,50 EUR/os./den
Do areálu není možný vjezd autem (zóna bez aut) - každý mobilní domek má své očíslované parkovací místo pro 1 automobil na centrálním parkovišti u recepce, rozvoz po areálu zajišťuje recepce.

Slevy pro děti

Osoba na přistýlce - ZDARMA.

Cena zahrnuje

ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid.

Volitelné doplatky

Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně storna zájezdu. Pobyt se psem - 25 EUR/den.

Cena zahrnuje:

ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid.

Cena nezahrnuje:

Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně storna zájezdu. Pobyt se psem - 25 EUR/den.

Informace o hotelu

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Soustřeďuje patrně nejvzácnější kulturní dědictví ze všech zadarských ostrovů a je zároveň největším z nich. S pevninou je spojen mostem se starobylou strážnou věží. Díky prudce vanoucí boře se z většiny ostrova stala holá a kamenitá pustina, na některých místech však najdeme makchiové porosty, v západní části jsou běžné i borovice. I přes poměrně nehostinné, a pro zemědělství ne právě výhodné podmínky, se zdejším obyvatelům daří pěstovat víno, ovoce a především olivy na severním poloostrově Lun. Ostrov bývá také nazýván ostrovem soli, sýru a krajky.

Nejznámějším a velmi lahodným sýrem je pažský sýr, do jehož výroben můžete přímo zavítat a vidět na vlastní oči, jak se tato specialita připravuje. Kromě sýra se zde vyplatí ochutnat i skvělé jehněčí maso, považované za nejlepší v celém Jadranu. Sůl se z místních slaných jezírek získávala již od starověku, což bylo později nahrazeno modernějším způsobem - opařováním přímo mořské vody. O tom, že sůl je zde nad zlato, svědčí hlavně fakt, že sůl z tohoto ostrova činí 2/3 celkové chorvatské produkce. A věhlasnou krajku nalezneme na pokrývkách hlavy - součástech tradičních ženských lidových krojů.

V minulosti byla celá oblast postižena ničivým zemětřesením, při kterém se do moře propadlo celé římské město Cissa, jehož zbytky jsou dodnes viditelné na dně moře. Na historickém jádru Pagu se neoddiskutovatelně podepsala ruka slavného chorvatského architekta Jurja Dalmatince. Najdeme zde totiž pravidelné ulice s počátkem vzniku v 15. století. Snad největší dominantou v centru je kostel Nanebevzetí Panny Marie ze stejného období. Jinak ostrov nabízí spíše klidnější dovolenou, která je vhodná pro opravdovou relaxaci a odpočinek.

Vzdálenost

810

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 24 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout