Celkové hodnocení
Velmi pohodově strávená dovolená s naší roční dcerou. Měli jsme štěstí, že jsme vyrazili za dob korony a nebylo nikde moc lidí. Na konci června jsme vychytali i úžasné počasí a teplé moře. Skoro kolem celé zátoky se dá rozložit ležení na trávě a to jak na slunci, tak i v příjemném stínu vonavych jehličnanů.
Ubytování
Hezký zrekonstruovaný hotel. Jedna že dvou chyb byla ta, že nemá výtah, takže jsme všechna zavazadla tahali po schodech. Každodenní nošení dcery nahoru a dolů bylo také náročnější, ale alespoň jsme si natrenovali nohy.
Druha negativní věc je velikost pokojů. Jsou opravdu malé, zvlášť když do nich ještě potřebujete hodit dětskou postýlku. A chybělo mi trochu více mista na všechno oblečení a další krámy, které tahate, když máte prcka, to ale řeším snad vždy a vsude.
Strava
Hotelové jídlo bylo doopravdy dobre. Přišlo nám, že nejlepší bylo první a poslední den a že se tím asi snaží klienty první den nalákat a poslední den zájezdu se s nimi hezky rozloučit, ale vzhledem k tomu, že turnusy se mění různé dny v týdnu, bude to asi jen naše zdání.
Mile mě překvapilo, že za celou dobu dokázali uspokojit naše chutě, aniž by museli servírovat hranolky. Těch se člověk může nabažit kdykoliv a kdekoliv během dne u stánku s rychlým občerstvením.
V hotelu bych asi očekávala větší výběr ovoce.
Chorvatsko mám spojené hlavně s vyzralymi broskvemi a jiným ovocem, ale pokud jsem nechtěla zaplatit u stánku za kilo broskví 40 kun, musela jsem se spokojit s broskvemi ze supermarketu ve stejné kvalitě v jaké jsou k dostání u nás.
Služby hotelu
Při příjezdu neměla paní recepční asi nejlepší den, ale jinak vše v pohodě. Super bylo, že nám zapůjčili dětskou postylku i s peřinkou a povlečením, což mě hodně mile prekvapilo. Sice jsme postýlkou přišli asi o 50% volného prostoru v pokoji, ale nakonec jsme se s tím naučili celý ten týden žít.
Pláž
Hotel je jako jeden z mála v okolí téměř hned u pláže. Je potřeba sejít jen několik schodů. S kočárkem jsme k pláži jezdili přes parkoviště, kde jsme se vždy stavili v autě vyzvednout lehatka a hračky pro malou.
Plaz je klasicky kaminkova, ale deka se dá rozložit hned pár metrů od břehu moře na trávě, což bylo fajn hlavně kvůli dceři. Často jsme chodili na pláž k vedlejšímu hotelu, kde je příjemný a pro dítě bezpečný lesopark