• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html

Camping Bi Village *** - mobilní domy: Rekreační pobyt 14 nocí

Camping Bi Village *** - mobilní domy: Rekreační pobyt 14 nocí

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Název či hvězdičkové hodnocení ubytování se v naší databázi liší od názvu / hodnocení poskytnutého cestovní kanceláří:

 • Geovita CZ: Camping Bi Village *** - mobilní domy: Rekreační pobyt 14 nocí
 • Invia: Camping Bi Village

Camping Bi Village *** - mobilní domy: Rekreační pobyt 14 nocí

Informace

Příplatky

Turistická taxa (povinný poplatek, platí se předem u rezervace) 45,-- dospělý / den
25,-- dítě 12-18 let / den

Příplatek za pronájem dětské postýlky *

5€

za den

Dobití karty na klimatizaci * 20€ za 20 hodin
Příplatek za parkování druhého auta * 3-9€ za den (dle sezony)
Příplatek za pobyt se zvířetem (v mobilních domech Standard a Relax) 8€ za den

*Příplatky se hradí na místě v recepci.

Upozornění: v mobilních domech typu Brioni Beach, Relax a Superior je klimatizace zahrnutá v ceně

Minimální délka pobytu

27.04.-27.05., 09.09.-08.10.

2 noci

27.05.-16.06.,

3 noci

17.06.-14.07., 26.08.-08.09.

5 nocí

15.07.-25.08. **

7 nocí

** V období od 16.7. do 27.8. je ve všech mobilních domcích nástup možný pouze v sobotu.

** V období od 17.6. do 9.9. je v mobilním domku typu Brioni Beach nástup možný pouze v sobotu .

Příplatek za pronájem dětské postýlky 2€ za den
Příplatek za pobyt se zvířetem (pouze v apartmánech typu Comfort) 8€ za den
Příplatek za dalších 30 hodin klimatizace 30€ (v ceně zájezdu je kredit na 20 hodin klimatizace)

Camping Bi Village *** - mobilní domy

Camping Bi Village **** leží na poloostrově Istrie u města Fažany asi 7 km od Puly. Nabízí ubytování v komfortně zařízených mobilních domech poblíž moře, kvalitní zázemí pro rodinnou dovolenou, pláž s výhledem na Brijunské ostrovy, dětský akvapark, venkovní bazény, bohaté sportovní zázemí, animační program a pestrou nabídku restaurací a barů s občerstvením. Hned vedle kempu se nachází zážitkový lanový Park Jangalooz.

Mapka areálu

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v komfortních a prakticky vybavených mobilních domech s terasou a parkovácím stáním.

Mobilní domky Standard (25 m2) pro max. 4 osoby jsou ponořené do středomořské vegetace. V některých domcích je možnost ubytování s malým domácím mazlíčkem (na vyžádání a za příplatek). Skládá se ze dvou ložnic (jedné s manželskou postelí 130 x 190 cm a druhou se dvěma oddělenými postelem 65 x 190 cm). Dále je zde obývací pokoj s rohovou sedačkou, vybavený kuchyňský kout se sporákem, dřezem, a ledničkou a jedna koupelna s WC, sprchovým koutem a umyvadlem. Před mobilním domkem je dřevěná terasa se zahradním nábytkem. Ve výbavě nechybí věšák na sušení prádla

Mobilní domy Comfort (32 m2) jsou vhodné pro až 6 osob. Součástí jsou tři ložnice (jedna s manželskou postelí 160×200 cm a dvě s oddělenými postelemi 75×200), obývací pokoj s jídelním stolem a satelitní televizí, vybavený kuchyňský kout se sporákem, mikrovlnou troubou, dřezem, a ledničkou, dvě koupelny s WC, sprchovým koutem a umyvadlem a dřevěná terasa se zahradním nábytkem. V mobilním domku nechybí věšák na sušení prádla. Klimatizace je dostupná za poplatek.

Mobilní dům Superior (35 m2) s luxusním designem leží v krásné části prázdninové vesničky s výhledem na národní park Brijuni. Je vhodný pro 5 až 6 osob. Skládá se ze dvou ložnic (jedné s manželskou postelí 160 x 200 cm a druhou s patrovým lůžkem a jednou postelí 75 x 200 cm). Dále je zde obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro jednu osobu, jídelní stůl, satelitní televize, vybavený kuchyňský kout se sporákem, mikrovlnou troubou, dřezem a ledničkou a dvě koupely s WC, sprchovým koutem a umyvadlem. Před mobilním domkem je dřevěná terasa se zahradním nábytkem. Ve výbavě nechybí věšák na sušení prádla. V ceně ubytování je klimatizace.

Mobilní dům Brioni Beach (42 m2) s výhledem na moře a souostroví Brioni a luxusním designem je vhodný pro 4 až 5 osob. Skládá se ze dvou ložnic (jedné s manželskou postelí 160 x 200 cm a druhou se dvěmi oddělenými postelemi 75 x 200 cm). Dále je zde obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro jednu osobu, jídelní stůl, satelitní televize, vybavený kuchyňský kout se sporákem, mikrovlnou troubou, dřezem a ledničkou a dvě koupelny s WC, bidetem, sprchovým koutem a umyvadlem. Před mobilním domkem je dřevěná terasa se zahradním nábytkem. Ve výbavě nechybí věšák na sušení prádla. V ceně ubytování je klimatizace.

Mobilní dům Premium Relax (35 m2) se nachází v půvabné vesničce Lavanda Secret Garden. Mobilní domky mají moderní a propracovaný design. Jsou vhodné pro 4 až 5 osob. Skládá se ze dvou ložnic (jedné s manželskou postelí 160 x 200 cm a druhou se dvěmi oddělenými postelemi a palandou 75 x 200 cm). Dále je zde obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro jednu osobu, jídelní stůl, satelitní televize, vybavený kuchyňský kout se sporákem, mikrovlnou troubou, dřezem a ledničkou a dvě koupelny s WC, bidetem, sprchovým koutem a umyvadlem. Před mobilním domkem je dřevěná terasa se zahradním nábytkem s soukromou vířivkou. Ve výbavě nechybí věšák na sušení prádla. V ceně ubytování je klimatizace.V některých domcíh jsou povolena domácí zvířata.

Součástí výbavy mobilních domků nejsou útěrky, houbičky na nádobí, papírové ručníky, ubrousky, toaletní papír, čistící prostředky a toaletní potřeby. Klimatizace kromě mobilních domů Superior a Brioni Beach není zahrnutá v ceně. Hosté po příjezdu obdrží dobíjecí kartu s přednastaveným kreditem na 20 hodin klimatizace. Internetové připojení WIFI je dostupné zdarma na pláži a v areálu kempu.

Pláž

Z kempu je přímý vstup na velkou oblázkovou pláž Bi Val s pozvolným vstupem do moře a označenou zónou na plavání. Pláž byla oceněná modrou vlajkou za čistotu a kvalitu služeb. Pláže jsou převážně oblázkové, které doplňují skalnaté terasovité pobřeží a prostorné zatravněné plochy na opalování. Některé části pláže jsou písečné. Za poplatek si můžete pronajmout slunečníky a lehátka. Nechybí zde venkovní sprchy, převlékací kabiny, toalety, bary, stánky s občerstvením a možnost sportovního vyžití včetně pronájmu kajaků, loděk, vodních kol, jet ski nebo vodního lyžování. Najdete zde i školu plachtění, potápění a parasailingu.

Bazény

V kempu se nachází dětský vodní park s atrakcemi a další dva bazény, které jsou otevřené od začátku května do poloviny září.

Sport a rekreace

Součástí nabídky je animační program pro děti a dospělé, mini klub, večerní program pro celou rodinu a stolní tenis. Hostům jsou zdarma k dispozici osvětlené tenisové kurty a hřiště na plážový volejbal. Za příplatek můžete využívat multifunkční hřiště a vodní nafukovací zábavní park na moři, půjčit si jízdní kolo, šlapadlo, banánový člun, Jet ski, vybavení na windsurfing nebo potápění.

Bary a restaurace

V rezortu se nachází tři restaurace z toho dvě jsou přímo na pláži. Najdete zde pizzerii s terasou, rychlé občerstvení, bufet, sportovní bar, kavárnu, vinotéku a cukrárnu s domácí zmrzlinou.

Obchody

Nechybí zde bohatá nabídka obchodů a stánků. Najdete zde supermarket otevřený denně od 8:00 do 20:00 , novinový stánek, obchody s oblečením a sportovními potřeby, obchůdky s plážovým vybavením a suvenýry. Na větší nákup si můžete zajet do 500 metrů vzdáleného supermarketu Plodine.

Zvířata

Pobyt se zvířetem je možný (na vyžádání) ve všech typech mobilních domků.

Parkování

U každého apartmánu je jedno nebo dvě parkovací stání.

Tipy na výlety

Za návštěvu stojí kostel svatého Kosmase a Damiána, který se nachází ve staré části města Fažana, kostel sv. Jana nebo sv. Elišky v přístavu. Určitě doporučujeme navštívit souostroví, kde se lze dopravit trajektem. Brijuni se skládá ze dvou velkých ostrovů Veli Brijun a Mali Brijun a dvanácti menších ostrůvků. Najdete zde pozůstatky římského letního sídla v zátoce Verige. Na západním pobřeží ostrova Veli Brijun, v zátoce Dobrika, je dochován i pozdně antický byzantský chrám a byzantská bazilika sv. Marije.

Poblíž kempu leží historické město Pula s antickou pulskou arénou, která byla vystavěna v 1. století před naším letopočtem a dnešní podobou získalav 1. století našeho letopočtu. Aréna je 6. největším antickým amfiteátrem na světě.

Destinace

Fažana leží v jihozápadní části pobřeží Istrie ve fažanském průlivu poblíž města Pula a malebného souostroví Brijuni, které je zároveň národním parkem. Městečko Fažana je nazýváno perlou západního pobřeží. Kolorit města vytváří malebná náměstí a charakteristická architektura. Za návštěvu stojí kostel svatého Kosmase a Damiána, který se nachází ve staré části města. V přístavu a na promenádě se koná mnoho letních slavností, nejstarší a nejslavnější z nich je „Fešta od Srdela“- soutěže v nošení ryb, přetahování lana, veslování a další. Zdejší pláže jsou především oblázkové s písečnými zónami. Díky pozvolnému vstupu do moře jsou ideální pro rodiny s dětmi.

Cena zahrnuje:

14x ubytování v mobilních domech, využití energií (voda, elektřina, plyn), zapůjčení ručníků a ložního prádla, kredit 20 hodin na klimatizaci (v MH Brioni Beach, Relax a Superior klimatizace v ceně), parkování, vstup na pláž, vstup do venkovních bazénů, animační program v hlavní sezoně, závěrečný úklid, pobytovou taxu (formou příplatku), WIFI

Cena nezahrnuje:

Camping Bi Village, apartmány - místní poplatek / dítě 12-18 let

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 0 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 1000 m
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětské hřiště, Dětský bazén Dětské hřiště ano
 • Tenis Tenis ano
 • Bar Bar ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano

Vyberte si termín

Recenze hotelu

Hodnocení 4,2 / 5
Invia

Výborné (19 hodnocení)

Ubytování 4,1 / 5

Strava 4,4 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,2 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 21. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 437 v Pula.

Adrian K.

Hodnocení 4,2 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 28.4. - 5.5.2023 Hodnoceno: Květen 2023

Camping Bi Village Chorvatsko, Pula

Upozornit zákazníka den před cestou na změnu podmínek je trefa do nohy.

Upozornit zákazníka den před cestou na změnu podmínek je trefa do nohy.

Ubytování 3,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Na stan je příliš brzy/

Strava
OK

Služby hotelu
OK

Pláž
pl

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Aleksandra K.

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 28.4. - 5.5.2023 Hodnoceno: Květen 2023

Camping Bi Village Chorvatsko, Pula

Velmi čistý kemp s fantastickým vybavením

Velmi čistý kemp s fantastickým vybavením

Ubytování 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Změna ubytování pořadatelem z mobilního domu na glamping rent, která proběhla necelých 48 hodin před ubytováním, se stala hitem v 10.

Strava
Velmi dobrý bufet

Služby hotelu
Čistota v celém resortu

Pláž
Pláž je k dispozici 3 km.Pobřeží je velmi dobře udržované

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Adrian K.

Hodnocení 4,2 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 28.4. - 5.5.2023 Hodnoceno: Květen 2023

Camping Bi Village Chorvatsko, Pula

Upozornit zákazníka den před cestou na změnu podmínek je trefa do nohy.

Upozornit zákazníka den před cestou na změnu podmínek je trefa do nohy.

Ubytování 3,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Na stan je příliš brzy/

Strava
OK

Služby hotelu
OK

Pláž
pl

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Aleksandra K.

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 28.4. - 5.5.2023 Hodnoceno: Květen 2023

Camping Bi Village Chorvatsko, Pula

Velmi čistý kemp s fantastickým vybavením

Velmi čistý kemp s fantastickým vybavením

Ubytování 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Změna ubytování pořadatelem z mobilního domu na glamping rent, která proběhla necelých 48 hodin před ubytováním, se stala hitem v 10.

Strava
Velmi dobrý bufet

Služby hotelu
Čistota v celém resortu

Pláž
Pláž je k dispozici 3 km.Pobřeží je velmi dobře udržované

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jana Dvořáková

Hodnocení 2,7 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 10.7. - 17.7.2022 Hodnoceno: Červenec 2022

Camping Bi Village Chorvatsko, Pula

Celkový dojem z dovolené je dobrý.

Celkový dojem z dovolené je dobrý.

Ubytování 2,3 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytování
Ubytování bylo menší, ale stačilo. Kuchyň byla míň vybavená, dostali jsme čipy od bran a fungovali jen 2 z 6.

Ceny v kempu(restaurace) byly předražené a jídlo neodpovídalo ceně. Animační programy pro děti byly super, využití pro děti v celém kempu hodnotím kladně, bazény, hřiště a lanové centrum.

Strava
vařili jsme si sami.

Pláž
pláž byla čistá, asi 10-15 minut chůze.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 3,2 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz)

Camping Bi Village Chorvatsko, Pula

Dovolená jako taková byla super, jen příjezd byl poněkud špatný, protože nejmenovaná osoba nám měla zajistit více parkovacích míst. Osobu jsem třikrát kontaktovali a dotyčná nám třikrát potvrdila, že je vše v pořádku. Bohužel nebylo. Místo nebylo zarezervované, takže jsem museli doplácet za parkovací místo. Hodně mě to nazlobilo.

Dovolená jako taková byla super, jen příjezd byl poněkud špatný, protože nejmenovaná osoba nám měla zajistit více parkovacích míst. Osobu jsem třikrát kontaktovali a dotyčná nám třikrát potvrdila, že je vše v pořádku. Bohužel nebylo. Místo nebylo zarezervované, takže jsem museli doplácet za parkovací místo. Hodně mě to nazlobilo.

Ubytování 2,3 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 2,0 / 5

Ubytování
Ubytování, bylo super. Jen čistota byla kámen úrazu. Při příjezdu jsem byla docela zklamaná, jelikož jsem očekávala něco více. Ovšem špinavá přistýlka a povlečení, bylo opravdu nechutné.

Strava
Stravu jsem měli vlastní. Nicméně, každý večer jsme chodili na večeři pokaždé do jiné restaurace. V jedné to bylo parádní a moc jsme si pochutnali, v druhé zase méně a byli jsem zklamaní. Nedá je jednoznačně zhodnotit spokojenost.

Služby hotelu
Služby ubytování jsme nejspíše ani nevyužili, jelikož jsme o nic ani moc nevěděli. Ovšem vybavení celého areálu bylo parádní. Spousta místa na hraní pro děti a různé aktivity, které jsme velmi ocenili.

Pláž
Po dobré pláži jsem museli docela dlouhou pátrat, jelikož ve vodě byly naházené panely, což hodně znepříjemňovalo plavání, protože výsledkem panelů, byla odraná kolena. Další věc, co nám hodně vadila, tak byla pláž určená i pro psy, která byla jen 10 metrů od pláže normální a to z obou stran! Je velmi nepříjemné koupat se společně se psy.

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Alena R.

Hodnocení 4,2 / 5

Ověřená recenze (Invia.sk)

Camping Bi Village Chorvatsko, Pula

Krasne ciste prostredie.privetivy personal

Krasne ciste prostredie.privetivy personal

Ubytování 4,0 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Malicke ale stacilo

Strava
Varili sme si

Služby hotelu
Boli sme po sezone takze animacne sluzby neboli.

Pláž
Cista s dobrym vstupom do mora

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Nádherný Istrijský poloostrov na západě Chorvatka si získal svoje stálé obdivovatele již v dávné minulosti. Jedním z důvodů pro to byla právě poněkud oddělená poloha od zbytku Chorvatska vysokým pohořím Učke. Tak i v minulosti byla tato oblast neustále pod cizí nadvládou, i přesto, že převážnou většinu obyvatel tvořili a stále tvoří Chorvaté. Na druhou stranu tady spolu soužily různé další národnostní skupiny, jako Slované, Románi nebo Germáni. Na nejrůznějších budovách můžete často narazit na symbol benátského lva. Je to proto, že Istrie byla dlouhou dobu pod benátskou nadvládou.

Tyto vlivy z okolních států zde pochopitelně vytvořily specifické kulturní podmínky, ať už v umění, gastronomii, nebo stavitelství. Obecně jsou místní obyvatelé velmi společenští, tolerantní a zvyklí na příchozí turisty z nejrůznějších koutů světa. Istrijská historie je opravdu velmi dlouhá, za první obyvatele jsou považováni Ilyrové a velmi důležitou roli hrála Istrie v antické době, neboť tvořila součást velkého římského impéria. Do Chorvatska byla vlastně integrována až po druhé světové válce.

Jako první zmíníme krásné městečko Rovinja, ve kterém je multikulturní zázemí zřejmě nejvíc patrné. Mohli bychom ho také nazvat městem umělců. V uličce zvané Grisia se shlukují umělci, řezbáři a ostatní řemeslníci, aby turisty upoutali i pobavili svými výtvory. Umění je věnováno i místní muzeum, sdružující umělecké kousky z dílen malířských mistrů od dávných dob až po 20. století. Zkuste také navštívit unikátní muzeum modelů starých lodí Rakousko-uherské monarchie v městečku Novigrad.

Patrně nejznámější kulturní i architektonickou památkou na Istrijském poloostrově je Eufrasiova bazilika v Poreči, zatím jediný objekt na Istrii, který byl zařazen do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Pojmenován byl podle biskupa Eufrasia a postaven za vlády známého byzantského císaře Justiniána. Nádherná je tato bazilika především zevnitř. Pozornost okamžitě upoutá oltář a krásné oblázkové mozaiky. Ne nadarmo se tento druh kamínkového umění stal symbolem celého města Poreče.

Největším istrijským městem je ovšam Pula s proslulým římským amfiteátrem, šestým největším a zároveň nejzachovanějším na světě. V době své největší slávy dokázal pojmout až 22 000 diváků. Tato mohutná stavba odolala zubu času po více než dva tisíce let. Dnes zde můžete navštívit balet nebo koncert, a rozhodně na vás zdejší prostředí i akustika hluboce zapůsobí. Pula by určitě mohla být nazvána městem historie, neboť se zde nachází jedno z nejdůležitějších muzeí v Chorvatsku - Archeologické muzeum. Pokud budete chtít vyrazit do čerstvé přírody, doporučujeme nádherný a poklidný národní park Brijuni, ve kterém můžete relaxovat a načerpat síly pro poznávání dalších chorvatských zajímavostí. Vyplatí se také zajet se podívat na impozantní maják Porer na mysu Kamenjak.

Pokud jste znalci tvorby Julese Verna, rozhodně si udělejte výlet do hlavního města Istrie - do Pazinu. Právě zde najdete hlubokou Pazinskou propast, která zmíněného spisovatele inspirovala k napsání románu Matyáš Šándorf. Návštěva místního etnografického muzea bude jistě příjemným seznámením s místní lidovou kulturou.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 0 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 1000 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 25 °C v noci 18 °C

 • Teplota vody 18 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 24 °C v noci 19 °C

 • Čtvrtek 26 °C v noci 19 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této lokalitě

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec