• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html

Camping Oliva

Chorvatsko, Rabac

Mobilhomy a chatky Oblázková pláž Maslinica cca 50 m Promenáda do centra Zábava pro dospělé i děti

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Oliva kemp mobil home (s polopenzí)

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Název či hvězdičkové hodnocení ubytování se v naší databázi liší od názvu / hodnocení poskytnutého cestovní kanceláří:

 • Zemek CZ: Oliva kemp mobil home (s polopenzí)
 • Invia: Camping Oliva

Oliva kemp mobil home (s polopenzí)

Exkluzivní hotelový resort Maslinica je atraktivní květinový komplex sestávající ze tří hotelů a kempu Oliva. Nachází se přímo u moře, v krásné zátoce, na jedné straně obklopen hustým lesem a na druhé straně oblázkovou pláží a modrým mořem s výhledem na Rabac a přilehlé ostrovy.

Hostům jsou k dispozici jsou 3 venkovní bazény a 1 venkovní bazén se samostatným bazénem pro děti a 2 kryté bazény, moderní wellness centrum a vynikající restaurace u moře, obklopené bujnou a nedotčenou přírodou. Resort nabízí spousty zábavy a relaxace i sportovního vyžití. Lodní sporty, vodní sporty, tenis, minigolf, multifunkční sportoviště, miniklub a další.

Součástí resortu Maslinica je Oliva Auto Camp, který splňuje všechny standardy nabídky moderního kempu. Mobilní chaty se nacházejí v blízkosti veškeré občanské vybavenosti, v blízkosti pláže, bazénů nebo sportovišť. Resort nabízí hostům 2 restaurace a klubový bar se zábavou.

Restaurace Ancora nabízí svým hostům neobvyklou kombinaci atraktivního, romantického terasového prostředí s jedinečným výhledem na přístav a centrum Rabacu. Bohatá a nápaditá nabídka obsahuje denně čerstvé ryby, korýše a kvarnerské krevety. Pro nejmenší hosty, je zde dětský park.

Pizza & Grill Oliva se nachází ve stínu přímo u pláže a je ideálním útočištěm před letními horky a zároveň nabízí kombinaci občerstvení a lahodného občerstvení. V přestávce mezi koupáními si můžete vychutnat studený nápoj nebo lahodnou čerstvě vyrobenou zmrzlinu, grilované pochoutky nebo pizzy, čerstvých mořských plodech atd.

Klubový bar Hedera nabízí hostům dorty, teplé i studené nápoje po celý den, ve večerních hodinách se Hedera stává místem zábavy s živou hudbou, velkou terasou pro tanec a animačním programem.

MH STANDARD (19-24 m²), max. pro 4-5 osob v 2. nebo 3. zóně bez možnosti výběru. MH nabízí dvě ložnice, jednu s manželskou postelí, druhou se dvěma oddělenými lůžky a jednu koupelnu. Kuchyně je součástí denní místnosti včetně rohového sezení Kuchyně je vybavena sporákem, lednicí a základním nádobím.

Každý MH disponuje terasou s venkovním sezením.

Při ubytování s polopenzí je možné objednat pobyt pouze v některých termínech – viz ceníková tabulka.

WI-FI internet k dispozici na recepci kempu, klienti také mohou využívat připojení k internetu na recepcích hotelů v rámci komplexu, internet v mobil home je na vyžádání a za poplatek dle místního ceníku.

Ideální dovolené pro rodiny nebo skupiny přátel.

Destinace

Není to tak dávno, kdy byl Rabac malou rybářskou a námořnickou vesničkou. Dnes však již patří mezi nejnavštěvovanější turistická místa východního pobřeží Istrie. V klidných zátokách, ve kterých se dubové, borové a cypřišové háje spouštějí až k samotnému moři, je vybudováno několik pohodlných hotelů a středisek s apartmány. Na svahu nad Rabacem, odkud je krásný rozhled na krajinu Istrie a Kvarneru, leží starobylý Labin, kulturní a politické středisko této části Istrie. V zeleném zálivu Maslinice, asi 500 m od samotného města, jsou hotely Hedera, Narcis a Mimosa. V lesoparku na druhé straně se nacházejí další nově vybudované hotely a aparthotely. Rabac leží přímo na pomyslné hranici Istrie a Kvarnerské riviéry, což je severovýchodní pobřeží istrijského poloostrova od Opatije po Rabac. Jako jedno z mála míst má Rabac oblázkové až písčité pláže. V roce 2007 obdržel Rabac “Modrý květ” za nejlépe udržované turistické místo na chorvatském pobřeží.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 50 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 1000 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Tenis Tenis ano
 • Surfování Surfování ano
 • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
 • Silnice kolem hotelu Silnice kolem hotelu ano
 • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
 • Fitness Fitness ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Recenze hotelu

Hodnocení 4,2 / 5
Invia

Výborné (631 hodnocení)

Ubytování 4,0 / 5

Strava 4,3 / 5

Okolí 4,2 / 5

Cena 4,3 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 22. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 197 v Rabac.

Jitka M.

Hodnocení 4,4 / 5

Neověřená recenze Datum pobytu 5.8. - 12.8.2022 Hodnoceno: Srpen 2022

Camping Oliva Chorvatsko, Rabac

Celkově moc příjemná dovolená, pěkný udržovaný kemp, kde jsou hlavně Němci, Rakušáci a Holanďané. My měli stín u mobilhousu, takže super. Parkování přímo u housu, jinde blíže moři možná problém. Na recepci milí všichni. Město přeplněné - na promenádě davy, jeďte vláčkem, dlouhá trasa a nestojí moc. Jeli bysme zas.

Celkově moc příjemná dovolená, pěkný udržovaný kemp, kde jsou hlavně Němci, Rakušáci a Holanďané. My měli stín u mobilhousu, takže super. Parkování přímo u housu, jinde blíže moři možná problém. Na recepci milí všichni. Město přeplněné - na promenádě davy, jeďte vláčkem, dlouhá trasa a nestojí moc. Jeli bysme zas.

Ubytování 4,3 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Mobilhouse byl pěkný, čistý, vybavení novější (byly tam i starší), ale dále od moře, docela se nachodíte k moři a na jídlo. Vybavení chybí mikrovlnka a konvice, je tam kávovar, nádobí, hrnce, sklenice, hrnky, příbory, lednice s miny mražákem, klima. Vše fungovalo. Kauci nechtěli jen poplatek za úklid v eur 25 nebo kunách. Venku bylo posezení. Postele jsou tak pro děti, na manželské se moc nevyspíte, pokud nevážíte dohromady jen 120 kg :-) prostěradel spousta, normální povlečenou duchnu nečekejte...

Ubytovali nás už ve 13h.

Strava
Strava v hotelu Hedera byla výborná, vše na co si vzpomenete u snídaní i u večeře (všechny druhy masa, zeleniny, ovoce, dary moře, saláty, těstoviny, zmrzlina, polévky, přílohy všechny...). Ráno pití, kolik chcete, večer jen voda a na osobu 0,3l nápoje. Fronty byly, ale dalo se. Máte celou dobu svůj stůl. V jiných zemích horší fronty.

Služby hotelu
Byly jsme v bazénech a na dětské diskotéce. Bazény tam jsou 4, doporučuji dát ráno ručníky, jinak máte smůlu. V bazénu aquaerobic.

Pláž
Pláž dost plná, místo najdete. Kameny, doporučuji boty do vody. Žádní ježci ani medúzy. Moře čisté, ale teplota nic moc, spíš studené. Děti byly na skákacím komplexu na moři 1h/80kun.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Soňa Švecová

Hodnocení 2,6 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 17.7. - 24.7.2022 Hodnoceno: Červenec 2022

Camping Oliva Chorvatsko, Rabac

Příjezd hrozný, ubytovali nás jinam, do horšího, než jsme si objednali, my objednali 5+0 DE LUXE s dvěma koupelnami a dali nám 4+1 s jednou koupelnou a malými prostory u centrálních umýváren pro celý kemp. Náš mobilhoume měl být více o samotě. V pokynech bylo uvedeno krizové číslo pro ubytování, paní řekla, ať se obrátíme na delegátku, ta měla uvedený telefon nedostupný. Musela jsem si vše na recepci vyžádat sama a dohadovat se.

Příjezd hrozný, ubytovali nás jinam, do horšího, než jsme si objednali, my objednali 5+0 DE LUXE s dvěma koupelnami a dali nám 4+1 s jednou koupelnou a malými prostory u centrálních umýváren pro celý kemp. Náš mobilhoume měl být více o samotě. V pokynech bylo uvedeno krizové číslo pro ubytování, paní řekla, ať se obrátíme na delegátku, ta měla uvedený telefon nedostupný. Musela jsem si vše na recepci vyžádat sama a dohadovat se.

Ubytování 3,0 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 2,5 / 5

Cena 2,0 / 5

Ubytování
V 15 hodin nás ubytovali do špatného mobilhoumu, po delším dohadování nás milostivě přestěhovali do správného mobilhoumu, který jsme zaplatili a čekali jsme ve vedrech do 18 hodin, než nám ho uklidí. Co nás velmi překvapilo, že do pokynů před odjezdem si dala CK větu, že je možné po příjezdu změnit ubytování. Osobně jsem před odjezdem emailem zjišťovala, zda je mobilhoume DE LUXE volný, telefonicky mě ubezpečili, že ano, písemně mi nic nedali a pak nás klidně ubytovali do horšího a ještě u centrálních umýváren a WC.

Strava
My jsme měli bez stravy, ale mobilhoume DE LUXE pro 5 osob měl pouze 3 hrníčky a 3 lžičky, skoro žádné nádobí na vaření.

Služby hotelu
Žádné nebyly.

Pláž
Plná lidí, velké kameny.

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Filtrovat recenze

Jitka M.

Hodnocení 4,4 / 5

Neověřená recenze Datum pobytu 5.8. - 12.8.2022 Hodnoceno: Srpen 2022

Camping Oliva Chorvatsko, Rabac

Celkově moc příjemná dovolená, pěkný udržovaný kemp, kde jsou hlavně Němci, Rakušáci a Holanďané. My měli stín u mobilhousu, takže super. Parkování přímo u housu, jinde blíže moři možná problém. Na recepci milí všichni. Město přeplněné - na promenádě davy, jeďte vláčkem, dlouhá trasa a nestojí moc. Jeli bysme zas.

Celkově moc příjemná dovolená, pěkný udržovaný kemp, kde jsou hlavně Němci, Rakušáci a Holanďané. My měli stín u mobilhousu, takže super. Parkování přímo u housu, jinde blíže moři možná problém. Na recepci milí všichni. Město přeplněné - na promenádě davy, jeďte vláčkem, dlouhá trasa a nestojí moc. Jeli bysme zas.

Ubytování 4,3 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Mobilhouse byl pěkný, čistý, vybavení novější (byly tam i starší), ale dále od moře, docela se nachodíte k moři a na jídlo. Vybavení chybí mikrovlnka a konvice, je tam kávovar, nádobí, hrnce, sklenice, hrnky, příbory, lednice s miny mražákem, klima. Vše fungovalo. Kauci nechtěli jen poplatek za úklid v eur 25 nebo kunách. Venku bylo posezení. Postele jsou tak pro děti, na manželské se moc nevyspíte, pokud nevážíte dohromady jen 120 kg :-) prostěradel spousta, normální povlečenou duchnu nečekejte...

Ubytovali nás už ve 13h.

Strava
Strava v hotelu Hedera byla výborná, vše na co si vzpomenete u snídaní i u večeře (všechny druhy masa, zeleniny, ovoce, dary moře, saláty, těstoviny, zmrzlina, polévky, přílohy všechny...). Ráno pití, kolik chcete, večer jen voda a na osobu 0,3l nápoje. Fronty byly, ale dalo se. Máte celou dobu svůj stůl. V jiných zemích horší fronty.

Služby hotelu
Byly jsme v bazénech a na dětské diskotéce. Bazény tam jsou 4, doporučuji dát ráno ručníky, jinak máte smůlu. V bazénu aquaerobic.

Pláž
Pláž dost plná, místo najdete. Kameny, doporučuji boty do vody. Žádní ježci ani medúzy. Moře čisté, ale teplota nic moc, spíš studené. Děti byly na skákacím komplexu na moři 1h/80kun.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Soňa Švecová

Hodnocení 2,6 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 17.7. - 24.7.2022 Hodnoceno: Červenec 2022

Camping Oliva Chorvatsko, Rabac

Příjezd hrozný, ubytovali nás jinam, do horšího, než jsme si objednali, my objednali 5+0 DE LUXE s dvěma koupelnami a dali nám 4+1 s jednou koupelnou a malými prostory u centrálních umýváren pro celý kemp. Náš mobilhoume měl být více o samotě. V pokynech bylo uvedeno krizové číslo pro ubytování, paní řekla, ať se obrátíme na delegátku, ta měla uvedený telefon nedostupný. Musela jsem si vše na recepci vyžádat sama a dohadovat se.

Příjezd hrozný, ubytovali nás jinam, do horšího, než jsme si objednali, my objednali 5+0 DE LUXE s dvěma koupelnami a dali nám 4+1 s jednou koupelnou a malými prostory u centrálních umýváren pro celý kemp. Náš mobilhoume měl být více o samotě. V pokynech bylo uvedeno krizové číslo pro ubytování, paní řekla, ať se obrátíme na delegátku, ta měla uvedený telefon nedostupný. Musela jsem si vše na recepci vyžádat sama a dohadovat se.

Ubytování 3,0 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 2,5 / 5

Cena 2,0 / 5

Ubytování
V 15 hodin nás ubytovali do špatného mobilhoumu, po delším dohadování nás milostivě přestěhovali do správného mobilhoumu, který jsme zaplatili a čekali jsme ve vedrech do 18 hodin, než nám ho uklidí. Co nás velmi překvapilo, že do pokynů před odjezdem si dala CK větu, že je možné po příjezdu změnit ubytování. Osobně jsem před odjezdem emailem zjišťovala, zda je mobilhoume DE LUXE volný, telefonicky mě ubezpečili, že ano, písemně mi nic nedali a pak nás klidně ubytovali do horšího a ještě u centrálních umýváren a WC.

Strava
My jsme měli bez stravy, ale mobilhoume DE LUXE pro 5 osob měl pouze 3 hrníčky a 3 lžičky, skoro žádné nádobí na vaření.

Služby hotelu
Žádné nebyly.

Pláž
Plná lidí, velké kameny.

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Pavel

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 1.7. - 9.7.2022 Hodnoceno: Červenec 2022

Camping Oliva Chorvatsko, Rabac

Camp byl čistý, uklizený, mobil home byl starší ale plně splnil svůj učel. I když bylo řečeno že je možno objednat polopenzi na mistě jsme zjistili že to možné není.

Camp byl čistý, uklizený, mobil home byl starší ale plně splnil svůj učel. I když bylo řečeno že je možno objednat polopenzi na mistě jsme zjistili že to možné není.

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování parádní. na terase bylo hodně stínu takže paráda. Možná dilema kam odstavit auto. Ale místo se vždy našlo

Strava
Bylo řečeno, že je možno si na místě objednat polopenzi a jelikož byly hotely plné tak to možné nebylo. Což bylo pro nás zklamání

Pláž
Pláž byla výborná oblazková a moře mělo na některých místek písčité dno.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Veronika J.

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 9.7. - 18.7.2022 Hodnoceno: Červenec 2022

Camping Oliva Chorvatsko, Rabac

Byli jsme se vším spokojeni. Všude čisto, personál ochotný, žádný problém. Určitě bychom tam jeli znovu.

Byli jsme se vším spokojeni. Všude čisto, personál ochotný, žádný problém. Určitě bychom tam jeli znovu.

Ubytování 3,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Bydleli jsme v mobilehome, dále od pláže. Měli jsme ale klid a pod stromy i celkem příjemně. Ubytování je normální, žádný luxus, ale ani strašné. Starší vybavení, ale funkční, kuchyň plná nádobí. Jediný problém vidím asi v tom, že jsme měli přeházené zapojení vody, které nesouhlasilo s teplá/studená.

Strava
Polopenze v hotelu Mimosa- naprosto dokonalá. K snídani vše na co si vzpomenete, lívancovník, ovoce, sýry, ořechy, müsli atd. Večeře to stejné. Výběr ze všeho, mořské plody, maso, saláty, přílohy.. z jídla jsme byli opravdu nadšeni.

Služby hotelu
Personál hotelu příjemný, na požádání upekli dobrý dort pro dceru k narozeninám (za úplatek), nic nebyl problém, všechno jsme vyřešili. Bazény super. Animační program taky skvělý. Tvoření, večer diskotéka..

Pro dospělé hudební produkce.

Pláž
Na pláž jsme to měli celkem daleko, ale nic hrozného. Pláž je čistá, lehátka k zapůjčení. Větší i menší hladké kameny, takže boty do vody jsou nutnost. Na pláži je restaurace, zmrzlinové stánky, bar, šlapadla, skákání hřiště.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jaroslava V.

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 1.7. - 8.7.2022 Hodnoceno: Červenec 2022

Camping Oliva Chorvatsko, Rabac

Mobilheim delux čistý,voňavý,poloha skvělá.

Mobilheim delux čistý,voňavý,poloha skvělá.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Zakladni vybavení super,3x hrnec,cedník, prkénko na krájení, nože, talíře,skleničky.Kolem domku kvetou oleandry,na terase příjemná dlažba.Susak na pradlo,2 lehátka na terase.V noci trošku komáři,s sebou repelent

Strava
Bez stravy,v hotelu Narcis je Market na nákupy,mají zde vše potřebné. V blízkosti pláže 2 restaurace,super výběr i pro děti.Na pláži stánek s rychlým občerstvením.

Pláž
Pláž oblázková,vstup do moře pozvolný,voda čistá a teplá. Sem tam rybičky.Pláž hezká, občas drobné odpadky- po turistech.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Rabac je známý hlavně jako rybářské městečko s malým přístavem a velmi bohatým cestovním ruchem. Najdeme ho na jihovýchodním pobřeží Istrie ve stejnojmenné zátoce. Hned naproti se nachází velký ostrov Cres. Stejně jako další přímořská městečka, byl Rabac za své čisté příjemné podnebí odměněn statusem přímořských klimatických lázní, a to již na počátku 20. století. Od této doby je Rabac každou sezonu plný návštěvníků, jejichž počet může dosáhnout až 10 tisíc. Ti si užívají hlavně pohádkové koupání na největší pláži v zátoce Maslinica s kempem Oliva a hotely Narcis, Hedera a Mimosa. U přibližně 15 km vzdáleného mysu Světa Marina jsou vynikající podmínky pro potápěče. Navečer se město mění v pulsující centrum, jehož diskotéky a taneční terasy praskají ve švech a tradiční karnevaly nebo vystoupení folklorních souborů jsou vítaným zpestřením dlouhých nocí.

Ubytování podle svých představ určitě najdete v množství soukromých apartmánů, ale samozřejmě i hotelů, jako například Valamar Bellevue nebo Albona Residence. Výlet si můžete udělat například do romantických zákoutí s krásným výhledem Kosi nebo Koromačno, nebo se můžete projet lodí na nedaleký Cres

Vzdálenost

690
 • Vzdálenost od pláže Pláž 50 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 1000 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 24 °C v noci 19 °C

 • Teplota vody 18 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 26 °C v noci 19 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této lokalitě

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec