• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
  • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
  • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Apartmány 3298-4018

Hodnocení: 0/5

Chorvatsko, Severní Dalmácie

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Apartmány 3298-4018

Výhody

Klimatizace ve vybraných jednotkách zdarma, WiFi internet zdarma, Domácí mazlíčci za poplatek,

Vzdálenost od moře

700 m

Vzdálenost od pláže

700 m

Doprava

vlastní

Vzdálenost od centra

800 m

Znalost jazyků

chorvatsky

Nejbližší obchod

1300 m

Nejbližší pošta

2500 m

Nejbližší směnárna

3000 m

Vzdálenost od nemocnice

3000 m

Vzdálenost od letiště

36000 m

Objekt je vybaven internetovým připojením

ano

APP 2+2 '1'

obývací pokoj: 1 x pohovka na rozložení pro 2 os. jídelna: kuchyně: toustovač,lednička,dřez,sporák ložnice: manželská postel 1x koupelna: sprchový kout terasa: pobyt se psem: povolen,na dotaz,za poplatek (viz ceník) klimatizace: ne Internet: WiFi,zdarma další vybavení: gril

APP 2+2 '2'

obývací pokoj: 1 x pohovka na rozložení pro 2 os. jídelna: kuchyně: toustovač,lednička,dřez,sporák ložnice: manželská postel 1x koupelna: sprchový kout terasa: pobyt se psem: povolen,na dotaz,za poplatek (viz ceník) klimatizace: ano,za poplatek (viz ceník) Internet: WiFi,zdarma další vybavení: gril


Vyberte si termín

Popis

Celá Dalmácie se těšila velké oblibě již období první republiky a nejinak je tomu i v dnešní době. Jsou tady totiž ideální podmínky pro rekreaci ? slunečního svitu je dostatek, bujné rostlinné porosty doplňují oblázkové pláže, kontrastující s mohutnou hradbou hor, která vypadá, jako by se zvedala přímo z moře.

Severní Dalmácií označujeme oblast mezi Zadarem a Splitem. Vyniká nádhernou přírodou, které dominují národní parky plné téměř stále kvetoucích rostlin. Na severu se však přírodní podmínky poněkud liší, objevuje se zde liduprázdná skalnatá pustina. Okolní kaňony lákají horolezce nebo jen návštěvníky, kteří chtějí podniknout zajímavý a nevšední výlet. Když k tomu všemu připočteme ještě vodopády řeky Krka u Šibeníku nebo unikátní Plitvická jezera, vyjde nám oblast, která nemá daleko k ráji na zemi.

Klidnou atmosféru této lokality nenaruší ani turistický ruch. Vyskytují se zde klidná letoviska, na rušné a honosné hotely zde narazíte jen zřídkakdy. Výjimkou potvrzující pravidlo jsou rušnější letoviska Biograd na Moru, Vodice nebo Primošten. Pokud ale pro svou dovolenou hledáte klidné prostředí, vydejte se do malebných rybářských osad Tribuni, Sukošan nebo Pakoštane. Obecně je severní Dalmácie bohatá na množství kulturních a stavebních památek. Velkou většinu z nich najdeme přímo v Zadaru, Šibeníku nebo v menším městečku Nin s nejmenší katedrálou na světě.
Na své si zde přijdou i milovníci jachtingu, kterých je k dispozici několik jachtařských přístavů s bohatou nabídkou služeb. Největším a nejznámějším z nich je marina Dalmacija nebo některé přístavy v Zadaru.