• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Apartmány Drago

Hodnocení: 0/5

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Pakoštane

Sdílet

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Vila Drago

Poloha

Se nachází v klidné části oblíbeného letoviska Pakoštane, jen pár minut chůze (cca 500 m) od krásné písčito-oblázkové pláže. Vila je komfortně a prakticky zařízená. V centru letoviska je řada obchůdků, restaurací, kaváren a v létě také barů s živou hudbou. Nejen naši nejmenší zákazníci ocení různá dětská hřiště, atrakce a nabídku vodních sportů.

Vybavení

U vily je prostorná zahrada s posezením a grilem, který je možné po domluvě s majiteli využívat. Parkování bezplatně přímo u vily. Wi-Fi bezplatně v celém objektu. Zejména skupiny ocení možnost využití zahrady pro odpočinek, cvičení a posezení celé skupiny.

Ubytování

Je zajištěno v moderně zařízených dvoulůžkových studiích (některá s možností přistýlky) a čtyřlůžkových apartmánech (některá s možností přistýlky). Všechny kapacity mají vlastní soc. zařízení, vybavený kuchyňský kout, SAT-TV, klimatizaci (v ceně) a terasu nebo balkon. Studia pro 2 osoby – nachází se v prvním nebo druhém patře vily, každé studio má manželské dvojlůžko (v některých je možno doplnit přistýlku), kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení (SWC), balkón a klimatizaciApartmány typu BILO – pro 4 osoby – nachází se v přízemí, prvním a druhém patře vily, každý apartmán má samostatnou ložnici s manželským lůžkem, obývací část s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyní, vlastní soc. zařízení (SWC), balkón nebo terasu, klimatizaciApartmány typu TRILO – pro 4-5 osob nachází se v prvním a druhém patře vily, každý apartmán má 2 samostatné ložnice, v jedné je manželské dvojlůžko (možnost přistýlky), ve druhé je prostorný gauč pro 2 osoby, obývací pokoj s kuchyní, koupelna s WC, prostorný balkón, klimatizace

Stravování

vlastní, možnost stravování v místních restauracích vlastní nebo polopenze v místní restauraci Sido (cca 400 metrů od vily). K večeři je podávána polévka, hlavní jídlo a voda. Možnost výběru ze dvou menu.

Pláž

krásná písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře vzdálená cca 500 m od vily, na pláži jsou k dispozici toalety, převlékárny, bar a půjčovna loděk a šlapadel (za poplatek)

Náš názor

moderní ubytování v klidné části letoviska, krásné pláže i dostupnost velkého letoviska Biograd na Moru ocení malí i velcí návštěvníci

Bus - Cena na osobu zahrnuje

dopravu autokarem, ubytování a případně přiobjednanou stravu, služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Vlastní - Cena na osobu zahrnuje

ubytování, služby delegáta

Bus - Cena nezahrnuje

komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna a připojištění COVID 50,- Kč/os./den, 1,8 Eur/dosp.os./noc, 0,9 EUR/noc, děti do 12-ti let neplatí, pobytová taxa (platí se na místě)

Vlastní - Cena nezahrnuje

komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna a připojištění COVID 50,- Kč/os./den, 1,8 Eur/dosp.os./noc, 0,9 EUR/noc, děti do 12-ti let neplatí, pobytová taxa (platí se na místě)


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 500 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • TV TV ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Celá Dalmácie se těšila velké oblibě již období první republiky a nejinak je tomu i v dnešní době. Jsou tady totiž ideální podmínky pro rekreaci ? slunečního svitu je dostatek, bujné rostlinné porosty doplňují oblázkové pláže, kontrastující s mohutnou hradbou hor, která vypadá, jako by se zvedala přímo z moře.

Severní Dalmácií označujeme oblast mezi Zadarem a Splitem. Vyniká nádhernou přírodou, které dominují národní parky plné téměř stále kvetoucích rostlin. Na severu se však přírodní podmínky poněkud liší, objevuje se zde liduprázdná skalnatá pustina. Okolní kaňony lákají horolezce nebo jen návštěvníky, kteří chtějí podniknout zajímavý a nevšední výlet. Když k tomu všemu připočteme ještě vodopády řeky Krka u Šibeníku nebo unikátní Plitvická jezera, vyjde nám oblast, která nemá daleko k ráji na zemi.

Klidnou atmosféru této lokality nenaruší ani turistický ruch. Vyskytují se zde klidná letoviska, na rušné a honosné hotely zde narazíte jen zřídkakdy. Výjimkou potvrzující pravidlo jsou rušnější letoviska Biograd na Moru, Vodice nebo Primošten. Pokud ale pro svou dovolenou hledáte klidné prostředí, vydejte se do malebných rybářských osad Tribuni, Sukošan nebo Pakoštane. Obecně je severní Dalmácie bohatá na množství kulturních a stavebních památek. Velkou většinu z nich najdeme přímo v Zadaru, Šibeníku nebo v menším městečku Nin s nejmenší katedrálou na světě.
Na své si zde přijdou i milovníci jachtingu, kterých je k dispozici několik jachtařských přístavů s bohatou nabídkou služeb. Největším a nejznámějším z nich je marina Dalmacija nebo některé přístavy v Zadaru.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 500 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 24 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout