• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Sveti Križ (Kaštel Štafilić)

Hodnocení: 0/5

Chorvatsko, Severní Dalmácie

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Sveti Križ (Kaštel Štafilić) Hodnocení: 0/5

Camping Sveti Križ: Pobyt 7 nocí

Camping Sveti Križ

Camping Sveti Križ *** leží pár kroků od moře, ve čtvrti Arbanija na ostrově Ciovo, 4 km od historického městečka Trogir. Nabízí ubytování v klimatizovaných mobilních domech s terasou, bazén, bufet a parkování zdarma. Ve vzdálenosti 5 minut chůze od ubytování se nachází obchod s potravinami, restaurace, bufet, bar a tenisový kurt.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v prakticky zařízených mobilních domech (34 m2) pro čtyři až pět osob. Domky se skládají ze dvou ložnic, koupelny se sprchovým koutem, vybaveného kuchyňského koutu, denní místnosti s rozkládacím gaučem a zastřešené terasy s venkovním nábytkem. K výbavě patří klimatizace, televize, fén, ložní prádlo, ručníky, lednička, gril, rychlovarná konvice a internetové připojení WIFI.

Gastronomie

Za příplatek si můžete objednat snídaně nebo polopenzi v sousedním hotelu Sveti Križ

Bazén

V rezortu se nachází venkovní bazén. Kolem bazénu můžete odpočívat na lehátkách (omezený počet).

Pláž

50 metrů od domků se rozkládá oblázková pláž s betonovými panely. Okolní zeleň poskytuje přírodní stín. Na pláži jsou sprchy. Poblíž pláže je přístaviště lodí.

Služby a vybavení

Součástí kempu je recepce, bar, hřiště a zahrada. Hosté mohou využívat nedaleký tenisový kurt. V okolí jsou restaurace, bary, mini market a stánky s občerstvením.

Zvířata

Pobyt s malým zvířetem je možný za příplatek ve výši 10 € za den.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat zdarma poblíž mobilního domku.

Destinace

Ostrov Čiovo, nacházející se nedaleko chorvatského města Trogir, představuje malebnou destinaci s mnoha turistickými atrakcemi. S Trogirem na pevnině je propojen mostem. Pláže na ostrově jsou působivé - s čistou azurovou vodou a písečným nebo oblázkovým pobřežím jsou ideální pro odpočinek a slunění. Mezi nejoblíbenější pláže patří Saldun Bay, pláž Mavarštica a Okrug Gornji. Ostrov Čiovo také nabízí pestré možnosti sportovního vyžití. Milovníci potápění mohou objevovat fascinující mořský svět, zatímco ti, co preferují vodní sporty, mohou vyzkoušet windsurfing, šnorchlování nebo jachting na azurových vodách Jaderského moře. Za návštěvu určitě stojí starobylé vesnice a historické památky, jako je kostel sv. Petra a Pavela ve Slatine.Díky výhodné poloze můžete podniknout výlety do okolních destinací. Například město Split s historickým jádrem a Diokleciánovým palácem je snadno dosažitelné.

Ostrov Čiovo spojuje krásné pláže, historické památky a aktivní odpočinek, vytvářejíc ideální kombinaci pro turisty hledající nezapomenutelnou dovolenou.


Informace o hotelu

 • Klimatizace Klimatizace ano
 • TV TV ano
 • Bar Bar ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Celá Dalmácie se těšila velké oblibě již období první republiky a nejinak je tomu i v dnešní době. Jsou tady totiž ideální podmínky pro rekreaci ? slunečního svitu je dostatek, bujné rostlinné porosty doplňují oblázkové pláže, kontrastující s mohutnou hradbou hor, která vypadá, jako by se zvedala přímo z moře.

Severní Dalmácií označujeme oblast mezi Zadarem a Splitem. Vyniká nádhernou přírodou, které dominují národní parky plné téměř stále kvetoucích rostlin. Na severu se však přírodní podmínky poněkud liší, objevuje se zde liduprázdná skalnatá pustina. Okolní kaňony lákají horolezce nebo jen návštěvníky, kteří chtějí podniknout zajímavý a nevšední výlet. Když k tomu všemu připočteme ještě vodopády řeky Krka u Šibeníku nebo unikátní Plitvická jezera, vyjde nám oblast, která nemá daleko k ráji na zemi.

Klidnou atmosféru této lokality nenaruší ani turistický ruch. Vyskytují se zde klidná letoviska, na rušné a honosné hotely zde narazíte jen zřídkakdy. Výjimkou potvrzující pravidlo jsou rušnější letoviska Biograd na Moru, Vodice nebo Primošten. Pokud ale pro svou dovolenou hledáte klidné prostředí, vydejte se do malebných rybářských osad Tribuni, Sukošan nebo Pakoštane. Obecně je severní Dalmácie bohatá na množství kulturních a stavebních památek. Velkou většinu z nich najdeme přímo v Zadaru, Šibeníku nebo v menším městečku Nin s nejmenší katedrálou na světě.
Na své si zde přijdou i milovníci jachtingu, kterých je k dispozici několik jachtařských přístavů s bohatou nabídkou služeb. Největším a nejznámějším z nich je marina Dalmacija nebo některé přístavy v Zadaru.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 24 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout