• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Zájezd do

Sveti Križ (Kaštel Štafilić)

Hodnocení: 0/5

Chorvatsko, Severní Dalmácie

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Sveti Križ (Kaštel Štafilić) Hodnocení: 0/5

Hotel Sveti Križ: Rekreační pobyt 5 nocí

Hotel Sveti Križ: Rekreační pobyt 5 nocí

Hotel Sveti Križ

Hotel Sveti Kriz **** leží na ostrově Čiovo uprostřed borových lesů jen 30 metrů od pláže a 3 km od historického centra města Trogir. S pevninou ostrov spojují dva mosty, které jsou otevřené 24 hodin denně. Hotel nabízí zajímavou lokalitu několik minut cesty od krásného historického města, wellness centrum, bazén s terasou, kvalitní hotelové služby a pohodovou dovolenkovou atmosféru.

Ubytování

Ubytování je poskytováno v elegantně zařízených pokojích a apartmánech. Součástí standardní výbavy je koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC a fénem, minibar, internetové připojení, kávový a čajový servis, televize se satelitními programy a telefon.

Restaurace

Hotelová restaurace nabízí výběr specialit národní, středomořské i mezinárodní kuchyně. Hlavní důraz je kladen na výběr čerstvých potravin a kvalitu přípravy. Mezi Dalmatské speciality patří tradiční šunka, sýr, slané ančovičky v olivovém oleji a populární Dalmatská Pasticada. V hotelu se nachází Aperitiv bar s krásnou prostornou terasou. Na pláži se lze občerstvit v koktejlových barech.

Hotelové vybavení

V hotelu dále najdete recepci, směnárnu, úschovnu zavazadel, službu praní, dvě konferenční místnosti, wellness centrum s vířivkou, parní lázní, dětským bazénem, venkovním bazénem a širokou nabídkou masáží a relaxačních procedur. V hotelu nechybí ani výtah, obchůdek, zahrada a sluneční terasa.

Sport a rekreace

Milovníci aktivního odpočinku mají k dispozici stolní tenis, poblíž hotelu najdete tenisový kurt, je zde možnost provozování vodních sportů včetně vodních lyží, zahrát si plážový volejbal nebo si pronájmout jízdní kolo. Ubytování hosté mají zdarma vstup do fitness centra. Večer se pořádají hudební večery.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat na parkovišti před hotelem.

Okolí

Čiovo je ostrov nacházející se ve střední Dalmácii. Středomořská vegetace, souostroví s malými malebnými ostrůvky, mírné podnebí a překrásné pláže ve skrytých zálivech Váš pobyt zcela jistě učiní nezapomenutelným. Poloha Čiova v srdci Dalmácie z něj dělá ideální výchozí bod při odhalování bohatého kulturního dědictví a přírodních krás Dalmácie. Vynikající turistická nabídka služeb poskytuje mnoho možností zábavy a oddechu. Ostrov Čiovo byl vždy cílem útočníků, o čemž svědčí četné stopy, které jsou dnes, v oblasti kulturního dědictví, vynikající atrakcí. Většina z nich pochází ze středověku. Mezi nejcennější památky této doby patří klášter Svatého kříže v městě Arbanija, kterého krášlí nádherný dvůr a cenná sbírka středověkých uměleckých děl.

Destinace

Ostrov Čiovo, nacházející se nedaleko chorvatského města Trogir, představuje malebnou destinaci s mnoha turistickými atrakcemi. S Trogirem na pevnině je propojen mostem. Pláže na ostrově jsou působivé - s čistou azurovou vodou a písečným nebo oblázkovým pobřežím jsou ideální pro odpočinek a slunění. Mezi nejoblíbenější pláže patří Saldun Bay, pláž Mavarštica a Okrug Gornji. Ostrov Čiovo také nabízí pestré možnosti sportovního vyžití. Milovníci potápění mohou objevovat fascinující mořský svět, zatímco ti, co preferují vodní sporty, mohou vyzkoušet windsurfing, šnorchlování nebo jachting na azurových vodách Jaderského moře. Za návštěvu určitě stojí starobylé vesnice a historické památky, jako je kostel sv. Petra a Pavela ve Slatine.Díky výhodné poloze můžete podniknout výlety do okolních destinací. Například město Split s historickým jádrem a Diokleciánovým palácem je snadno dosažitelné.

Ostrov Čiovo spojuje krásné pláže, historické památky a aktivní odpočinek, vytvářejíc ideální kombinaci pro turisty hledající nezapomenutelnou dovolenou.

Cena zahrnuje:

5x ubytování, 5x snídaně, vstup do venkovního bazénu, vstup do fitness centra, parkování, WIFI

Cena nezahrnuje:

pobytovou taxu ve výši 2,6 € za osobu a den

Informace o hotelu

 • Klimatizace Klimatizace ano
 • TV TV ano
 • Bar Bar ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Celá Dalmácie se těšila velké oblibě již období první republiky a nejinak je tomu i v dnešní době. Jsou tady totiž ideální podmínky pro rekreaci ? slunečního svitu je dostatek, bujné rostlinné porosty doplňují oblázkové pláže, kontrastující s mohutnou hradbou hor, která vypadá, jako by se zvedala přímo z moře.

Severní Dalmácií označujeme oblast mezi Zadarem a Splitem. Vyniká nádhernou přírodou, které dominují národní parky plné téměř stále kvetoucích rostlin. Na severu se však přírodní podmínky poněkud liší, objevuje se zde liduprázdná skalnatá pustina. Okolní kaňony lákají horolezce nebo jen návštěvníky, kteří chtějí podniknout zajímavý a nevšední výlet. Když k tomu všemu připočteme ještě vodopády řeky Krka u Šibeníku nebo unikátní Plitvická jezera, vyjde nám oblast, která nemá daleko k ráji na zemi.

Klidnou atmosféru této lokality nenaruší ani turistický ruch. Vyskytují se zde klidná letoviska, na rušné a honosné hotely zde narazíte jen zřídkakdy. Výjimkou potvrzující pravidlo jsou rušnější letoviska Biograd na Moru, Vodice nebo Primošten. Pokud ale pro svou dovolenou hledáte klidné prostředí, vydejte se do malebných rybářských osad Tribuni, Sukošan nebo Pakoštane. Obecně je severní Dalmácie bohatá na množství kulturních a stavebních památek. Velkou většinu z nich najdeme přímo v Zadaru, Šibeníku nebo v menším městečku Nin s nejmenší katedrálou na světě.
Na své si zde přijdou i milovníci jachtingu, kterých je k dispozici několik jachtařských přístavů s bohatou nabídkou služeb. Největším a nejznámějším z nich je marina Dalmacija nebo některé přístavy v Zadaru.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 24 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout