• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
  • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
  • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Apartmány 1355-408

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Výhody

Klimatizace zdarma, Internet zdarma, Vybrané jednotky mají myčku na nádobí,

Parkování

ano, u domu

Pobyt se psy

nepovolen

Typ pláže

písečné

Vzdálenost od moře

120 m

Doprava

vlastní
(u velkých skupin je možné zajistit autobusovou dopravu)

Vzdálenost od centra

1300 m

Příjezd k objektu osobním vozem

dobrý

Vzdálenost od pláže cestou

180 m

Majitelé v objektu

jsou přítomni

Příjezd

14:00

Odjezd

10:00

Znalost jazyků

německy

Nejbližší směnárna

600 m

Vzdálenost od první pomoci

2500 m

Vzdálenost od letiště

45001 m

Vzdálenost od trajektového přístavu

25000 m

Vzdálenost od tenisových kurtů

600 m

Objekt je vybaven internetovým připojením

ano

APP 4 '3'

terasa: Rozloha 25 m2 balkon: Rozloha 20 m2 Internet: zdarma klimatizace: zdarma obývací pokoj s kuchyňským koutem: satelit,myčka na nádobí,rychlovarná konvice,mrazák,lednička,sklokeramická varná deska,trouba na pečení,nádobí ložnice: Terasa/balkón ložnice: dětská postýlka (na dotaz),Terasa/balkón koupelna: žehlička (na dotaz),WC,sprchový kout pobyt se psem: nepovolen

APP 4+1 '4'

balkon: Rozloha 6 m2 terasa: Rozloha 22 m2 Internet: zdarma klimatizace: zdarma obývací pokoj s kuchyňským koutem: satelit,nádobí,myčka na nádobí,lednička,trouba na pečení,mrazák,toustovač,rychlovarná konvice,sklokeramická varná deska ložnice: Terasa/balkón ložnice: dětská postýlka (na dotaz),Terasa/balkón koupelna: jacuzzi koupelna: žehlička (na dotaz),WC,vana pobyt se psem: nepovolen


Pořádající CK

ADRIA DATABANKA, s.r.o. IČ: 26939207

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Nikola, specialista prodeje zájezdů

Popis

Velmi oblíbená turistická oblast, nazývaná nezřídka tou nejkrásnější destinací východního Jadranu, má svůj počátek v severozápadní oblasti Chorvatska, hned u letoviska Rogoznica. Končí na jihovýhodě přístavem Ploče.

Originálně kombinuje přírodu a její klid s bujným životem a výtvory lidských rukou. Do pobřeží se zakusuje množství malých kouzelných zátok, co oko dohlédne se ve vlnách osvěžují ostrůvky různé velikosti a nechybí samozřejmě i bohaté borovicové háje, zklidňující ruch z turistických letovisek.

Právě v mnohých z nich je zřetelná tradice přímořských rekreačních pobytových míst, která byla velmi oblíbená již po první světové válce. Pro turistický ruch byly v této oblasti vždy velmi příhodné podmínky, o což se zasloužila hlavně absence znečišťujícího průmyslu. K největšímu rozvoji ubytovacích zařízení došlo v 60. letech minulého století, ale výstavba nových hotelů a apartmánů samozřejmě neustále pokračuje. Přece jen nemají zdejší letoviska takovou ubytovací kapacitu jako například v Istrii, i když například Makarská riviéra v sezóně doslova překypuje návštěvníky.

Co se týče pláží, najdeme ve střední Dalmácii především kombinaci písku a drobnějších oblázků, což se jeví jako nejpříjemnější kombinace pro ničím nerušený odpočinek ve sluneční lázni. Pokud se vám bude zdát, že se zde cítíte příjemněji a klidněji než kdekoli jinde, může to být i všudypřítomnou zelení, kterou na jedné straně tvoří hlavně borovice, na straně druhé však i rozličné další rostliny a dřeviny, které zde byly uměle vysazeny. Vzhledem ke stále větší popularitě aktivních dovolených přibylo také množství sportovních středisek či půjčoven sportovního nářadí, aby návštěvníci udělali něco i pro své zdraví.

V popředí výčtu pozitivních vlastností této oblasti patří výborné dopravní možnosti. Nechybí dvě letiště, konečná stanice vlaků ze Záhřebu, přístavy trajektových i dálkových lodních linek nebo i poměrně nově dokončená dálnice ve směru Záhřeb - Split. Vzhledem k výhodné poloze se nabízí spousta míst, která můžete navštívit a udělat si tak nádherný výlet. Podívejte se do centra historického Šibeníku, k proslulým vodopádům řeky Krky, zajeďte si na koňské dostihy do městečka Sinj nebo zažijte jedinečný adrenalinový zážitek při prohlídce safari na kánoích nebo kajacích. Největší chybou by ovšem bylo nenavštívit mimořádné krasové jevy, Modré a Červené jezero u městečka Imotski.