• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
  • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
  • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

Apartmány 1355-596

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Výhody

Klimatizace zdarma, Bazén, Domácí mazlíčci za poplatek, Gril k dispozici,

Parkování

ano, u domu

Pobyt se psy

za poplatek (viz ceník), na dotaz, povolen

Typ pláže

písečné

Vzdálenost od moře

250 m

Doprava

vlastní

Vzdálenost od centra

200 m

Příjezd k objektu osobním vozem

dobrý

Vzdálenost od pláže cestou

500 m

Majitelé v objektu

nejsou přítomni

Příjezd

14:00

Odjezd

10:00

Znalost jazyků

německy, italsky, anglicky

Gril

ano

Nejbližší směnárna

250 m

Vzdálenost od první pomoci

250 m

Vzdálenost od letiště

20000 m

Vzdálenost od trajektového přístavu

6000 m

Vzdálenost od tenisových kurtů

400 m

APP 2+2 '1'

balkon: Rozloha 5 m2 klimatizace: zdarma obývací pokoj s kuchyňským koutem: TV,lednička,nádobí,sklokeramická varná deska ložnice: TV koupelna: WC,sprchový kout pobyt se psem: za poplatek,za poplatek (viz ceník),na dotaz,povolen

APP 2+2 '2'

balkon: Rozloha 5 m2 klimatizace: zdarma obývací pokoj s kuchyňským koutem: TV,lednička,sklokeramická varná deska,nádobí ložnice: TV koupelna: WC,sprchový kout pobyt se psem: za poplatek,na dotaz,povolen,za poplatek (viz ceník)

APP 2+2 '3'

balkon: Rozloha 5 m2 klimatizace: zdarma obývací pokoj s kuchyňským koutem: TV,nádobí,sklokeramická varná deska,lednička ložnice: TV koupelna: WC,sprchový kout pobyt se psem: za poplatek (viz ceník),za poplatek,na dotaz,povolen

APP 2+2 '4'

balkon: Rozloha 5 m2 klimatizace: zdarma obývací pokoj s kuchyňským koutem: TV,sklokeramická varná deska,lednička,nádobí ložnice: TV koupelna: WC,sprchový kout pobyt se psem: za poplatek (viz ceník),za poplatek,na dotaz,povolen

APP 2+2 '5'

balkon: Rozloha 5 m2 klimatizace: zdarma obývací pokoj s kuchyňským koutem: TV,lednička,sklokeramická varná deska,nádobí ložnice: TV koupelna: WC,sprchový kout pobyt se psem: za poplatek,na dotaz,povolen,za poplatek (viz ceník)

APP 2+2 '7'

balkon: Rozloha 5 m2 klimatizace: zdarma obývací pokoj s kuchyňským koutem: TV,sklokeramická varná deska,lednička,nádobí ložnice: TV koupelna: WC,sprchový kout pobyt se psem: za poplatek (viz ceník),za poplatek,na dotaz,povolen


Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Nikola, specialista prodeje zájezdů

Popis

Velmi oblíbená turistická oblast, nazývaná nezřídka tou nejkrásnější destinací východního Jadranu, má svůj počátek v severozápadní oblasti Chorvatska, hned u letoviska Rogoznica. Končí na jihovýhodě přístavem Ploče.

Originálně kombinuje přírodu a její klid s bujným životem a výtvory lidských rukou. Do pobřeží se zakusuje množství malých kouzelných zátok, co oko dohlédne se ve vlnách osvěžují ostrůvky různé velikosti a nechybí samozřejmě i bohaté borovicové háje, zklidňující ruch z turistických letovisek.

Právě v mnohých z nich je zřetelná tradice přímořských rekreačních pobytových míst, která byla velmi oblíbená již po první světové válce. Pro turistický ruch byly v této oblasti vždy velmi příhodné podmínky, o což se zasloužila hlavně absence znečišťujícího průmyslu. K největšímu rozvoji ubytovacích zařízení došlo v 60. letech minulého století, ale výstavba nových hotelů a apartmánů samozřejmě neustále pokračuje. Přece jen nemají zdejší letoviska takovou ubytovací kapacitu jako například v Istrii, i když například Makarská riviéra v sezóně doslova překypuje návštěvníky.

Co se týče pláží, najdeme ve střední Dalmácii především kombinaci písku a drobnějších oblázků, což se jeví jako nejpříjemnější kombinace pro ničím nerušený odpočinek ve sluneční lázni. Pokud se vám bude zdát, že se zde cítíte příjemněji a klidněji než kdekoli jinde, může to být i všudypřítomnou zelení, kterou na jedné straně tvoří hlavně borovice, na straně druhé však i rozličné další rostliny a dřeviny, které zde byly uměle vysazeny. Vzhledem ke stále větší popularitě aktivních dovolených přibylo také množství sportovních středisek či půjčoven sportovního nářadí, aby návštěvníci udělali něco i pro své zdraví.

V popředí výčtu pozitivních vlastností této oblasti patří výborné dopravní možnosti. Nechybí dvě letiště, konečná stanice vlaků ze Záhřebu, přístavy trajektových i dálkových lodních linek nebo i poměrně nově dokončená dálnice ve směru Záhřeb - Split. Vzhledem k výhodné poloze se nabízí spousta míst, která můžete navštívit a udělat si tak nádherný výlet. Podívejte se do centra historického Šibeníku, k proslulým vodopádům řeky Krky, zajeďte si na koňské dostihy do městečka Sinj nebo zažijte jedinečný adrenalinový zážitek při prohlídce safari na kánoích nebo kajacích. Největší chybou by ovšem bylo nenavštívit mimořádné krasové jevy, Modré a Červené jezero u městečka Imotski.