• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html

Vila Adriatic (Čiovo)

Chorvatsko, Střední Dalmácie

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Adriatic penzion

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Název či hvězdičkové hodnocení ubytování se v naší databázi liší od názvu / hodnocení poskytnutého cestovní kanceláří:

 • Zemek CZ: Adriatic penzion
 • Invia: Vila Adriatic (Čiovo)

Adriatic penzion

Penzion se nachází na malém ostrově Čiovo, který je spojen s městemTrogir (900m) padacím mostem, takže tvoří s městem jeden celek, při dopravě ovšem doporučujeme využít nový most Hrvatskih branitelja.
Tento pěkný penzion se nachází v první řadě u oblázkové pláže, v krásném prostředí borovic.
Disponuje vlastní restaurací, kde je možné čerpat služby snídaně či polopenze.
Nejbližší obchod je vzdálený 20 m od objektu.

Penzion nabízí 8 pokojů, dvoulůžkových s možností jedné až dvou přistýlek s balkonem i bez balkonu. Pokoje jsou situovány v 1. a 3. patře. Každý pokoj má své vlastní soc. zařízení, TV, klimatizaci (za příplatek), Wi-Fi a malou chladničku.
Strava je možná buď jen snídaně nebo polopenze, ta je formou kontinentální snídaně a večeře výběr ze 2 menu.
V 1. patře:
(č. 10) 1x 1/2+1 pokoj bez balkonu
(č. 9) 1x 1/2 pokoj bez balkonu
(č. 7, č. 8) 2x 1/2 pokoje s balkonem s výhledem na moře
(č. 11) 1 x 1/2+2 (rodinný) pokoj s balkonem s výhledem na moře
Ve 3. patře:
(č. 3) 1x 1/2+1 pokoj s balkonem
(č. 5, č. 6) 2x 1/2 pokoje bez balkonu
Penzion nabízí příjemné skromné ubytování v atraktivní lokalitě u krásné pláže.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 10 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 1.5 km
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Velmi oblíbená turistická oblast, nazývaná nezřídka tou nejkrásnější destinací východního Jadranu, má svůj počátek v severozápadní oblasti Chorvatska, hned u letoviska Rogoznica. Končí na jihovýhodě přístavem Ploče.

Originálně kombinuje přírodu a její klid s bujným životem a výtvory lidských rukou. Do pobřeží se zakusuje množství malých kouzelných zátok, co oko dohlédne se ve vlnách osvěžují ostrůvky různé velikosti a nechybí samozřejmě i bohaté borovicové háje, zklidňující ruch z turistických letovisek.

Právě v mnohých z nich je zřetelná tradice přímořských rekreačních pobytových míst, která byla velmi oblíbená již po první světové válce. Pro turistický ruch byly v této oblasti vždy velmi příhodné podmínky, o což se zasloužila hlavně absence znečišťujícího průmyslu. K největšímu rozvoji ubytovacích zařízení došlo v 60. letech minulého století, ale výstavba nových hotelů a apartmánů samozřejmě neustále pokračuje. Přece jen nemají zdejší letoviska takovou ubytovací kapacitu jako například v Istrii, i když například Makarská riviéra v sezóně doslova překypuje návštěvníky.

Co se týče pláží, najdeme ve střední Dalmácii především kombinaci písku a drobnějších oblázků, což se jeví jako nejpříjemnější kombinace pro ničím nerušený odpočinek ve sluneční lázni. Pokud se vám bude zdát, že se zde cítíte příjemněji a klidněji než kdekoli jinde, může to být i všudypřítomnou zelení, kterou na jedné straně tvoří hlavně borovice, na straně druhé však i rozličné další rostliny a dřeviny, které zde byly uměle vysazeny. Vzhledem ke stále větší popularitě aktivních dovolených přibylo také množství sportovních středisek či půjčoven sportovního nářadí, aby návštěvníci udělali něco i pro své zdraví.

V popředí výčtu pozitivních vlastností této oblasti patří výborné dopravní možnosti. Nechybí dvě letiště, konečná stanice vlaků ze Záhřebu, přístavy trajektových i dálkových lodních linek nebo i poměrně nově dokončená dálnice ve směru Záhřeb - Split. Vzhledem k výhodné poloze se nabízí spousta míst, která můžete navštívit a udělat si tak nádherný výlet. Podívejte se do centra historického Šibeníku, k proslulým vodopádům řeky Krky, zajeďte si na koňské dostihy do městečka Sinj nebo zažijte jedinečný adrenalinový zážitek při prohlídce safari na kánoích nebo kajacích. Největší chybou by ovšem bylo nenavštívit mimořádné krasové jevy, Modré a Červené jezero u městečka Imotski.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 10 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 1.5 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 21 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této lokalitě

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec