• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Mobilní domky Camping Park Umag

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Název či hvězdičkové hodnocení ubytování se v naší databázi liší od názvu / hodnocení poskytnutého cestovní kanceláří:

 • Za sluncem CZ: Mobilní domky Camping Park Umag
 • Invia: Mobilní domky PARK UMAG

Cena zahrnuje

 • ubytování
 • spotřeba vody a energií
 • zapůjčení povlečení a ručníků (výměna 1x týdně)

Cena nezahrnuje

 • povinný závěrečný poplatek 40 EUR/jednotka

Tipy

- jeden z největších kempů na Istrii s plnohodnotným vybavením
- animace pro děti, zábavné programy a živá hudba (v hlavní sezóně)
- blízko pláže
- bazén, tobogán a vodní atrakce pro děti

Obecný popis

Camping Park Umag je 4hvězdičkový rodinný kemp, který nabízí ubytování v mobilních domech nedaleko Umagu. Mobilní domy jsou určeny pro hosty, kteří chtějí strávit svou dovolenou jen pár kroků od moře. Jsou zde všechny výhody kempování, jako je velká terasa obklopená zelení, četné aktivity a blízkost pláže.

Poloha

resort Camping Park Umag se nachází nedaleko Umagu (cca 9 km), který je asi půl hodiny jízdy na kole podél pobřeží, které je plné kaváren a restaurací.

Vybavení

v resortu: restaurace, pizzerie, snack bary, kavárny, plážové bary, směnárna, bankomat, obchod se suvenýry, dětské hřiště, supermarket, prostor pro grilování, bazénový komplex s více než 1 700 m2 vodní plochy.
CANOVA POOL COMPLEX - Sladkovodní komplex se sluneční terasou se zážitkovým bazénem, dětským bazénem s vodními hračkami a skluzavkami a vnitřním bazénem pro miminka.
CENTRÁLNÍ PROSTOR - sladkovodní bazény se sluneční terasou pro dospělé, dětské bazény pro děti a kojence.

Ubytování

CMA4P2 - MH 4+2 Classic, 24 m2 - 4lůžkový apartmán Classic s možností 2 přistýlek pro děti do 12 let, ložnice s oddělenými lůžky, obývací místnost s rozkládací pohovkou, dětský pokoj s oddělenými lůžky, koupelna se sprchou a WC, vybavený kuchyňský kout, klimatizace, SAT TV, Wi-Fi (bez garance rychlosti připojení), terasa se stolem a židlemi.
SMC4B2 - MH 4+2 Superior, 32 m2 - 4lůžkový apartmán Superior s možností 2 přistýlek pro děti do 12 let s přístupem k bazénu (24 m2, společně s dalšími 6-8 mobilními domky Superior), ložnice s oddělenými lůžky, obývací místnost s rozkládací pohovkou, dětský pokoj s oddělenými lůžky, 2x koupelna se sprchou a WC, vybavený kuchyňský kout, klimatizace, SAT TV, Wi-Fi (bez garance rychlosti připojení), terasa se stolem a židlemi. Domácí zvířata nejsou povolena.
Povlečení a ručníky jsou zahrnuty v ceně (výměna 1x týdně, při potřebě častější výměny za poplatek).

Stravování

vlastní stravování. Možnost vlastního vaření. V areálu mnoho míst, kam se zajít najíst restaurace, bary, kavárny.

Doplňující informace

- dětský postýlka: na dotaz
- domácí mazlíček: pouze v MH Classic, na zpětné potvrzení, za poplatek 16 EUR/den
- parkování: v blízkosti ubytovací jednotky, za poplatek 1 EUR/auto/den

Sport a zábava

v areálu: plážový volejbal, víceúčelové hřiště (volejbal, nohejbal, basketbal a házená), cyklostezka, běžecké a trekové stezky, 3 km promenáda u moře. Dále za příplatek: tenisové kurty s tenisovou školou, vodní sporty (windsurfing, parasailing, jízda na banánovém člunu, šlapadla, půjčovna plážových kánoí a vodních skútrů), půjčovna kol.
Programy pro děti: mini klub (tvůrčí dílny a hry, sport atd.), klub pro mládež, pro dospělé: fitness program (pilates, zumba a aqua aerobik) a večerní programy (živá hudba a animační program).

Pláž

betonové a přírodní pláže ve stínu stromů, přístup na pláž a do moře přizpůsobený pro osoby se zdravotním postižením, lehátka (za příplatek), převlékací kabiny, restaurace a bary, vodní sporty (za příplatek).
Canova Beach - mezinárodní ocenění "Modrá vlajka".

Povinné poplatky na místě

pobytová taxa zahrnuta v ceně.


Informace o hotelu

 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětský bazén Dětský bazén ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Město čítající přibližně 5 000 obyvatel se stalo oblíbeným přímořským lázeňským střediskem v oblasti západoistrijského přímoří. Velmi úrodné okolí napomohlo rozvoji zemědělství, mezi nejoblíbenějšími plodinami jednoznačně vede vinná réva. Místní vinné sklepy jsou údajně největší v celé Istrii.

Celá turistická aglomerace Umagu se skládá z několika letovisek, mezi nimiž vyniká Stella Maris, velmi kvalitní a známé tenisové středisko s velkým stadionem, tenisovou školou a 40 antukovými kurty. Ne nadarmo bývá tato lokalita nazývána střediskem bílého sportu. Nenechte si ujít mezinárodní tenisový turnaj ATP Croatia Open, který se koná každoročně koncem července. Dalšími centry jsou Punta, Katoro nebo Kanegra. Celá oblast je také známá skrz léčbu mořskou vodou - talasoterapii.

Převážnou většinu své existence byl Umag pod cizím vlivem, ať už myslíme Římany, Benátčany, Rakušany nebo Italy. Součástí Chorvatska se stal v roce 1953. Z dávných dob se dochovaly hlavně hradební zdi a věže, stejně jako barokní kostel z 18. století. Z celého města a jeho úzkých křivolakých uliček a starých domů je patrná středověká atmosféra.

Určitě si zde užijete pohádkovou dovolenou ve vlnách Jaderského moře, které ještě podpoří mělké oblázkové pláže v uměle vytvořených zátokách, lemované borovicovými porosty. Pro vodní sporty je místo jako stvořené, stejně jako pro jízdy na koni, fotbal, minigolf nebo cyklistiku. Pokud nechcete trávit dovolenou pouze na jednom místě, zpestřete si svůj pobyt výletem například na poloostrov Sipar, na němž jsou stále patrné zbytky římského osídlení, nebo dokonce můžete podniknout romantický výlet do Benátek.

Vzdálenost

665

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 23 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout