Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Be Live Collection Canoa

Dominikánská republika, Bayahibe, Bayahibe

Krásná písčitá pláž přímo u hotelu Lehátka a slunečníky zdarma 2 bazény Bary u bazénu i na pláži

Více o ubytování

od 23 290 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 64 267

Poloha

Hotel Be Live Canoa Collection stojí nedaleko národního parku Eastern National Park, jehož součástí je také archeologické naleziště. Letiště Santo Domingo je odtud vzdáleno 87 km. Pětihvězdičkový hotel se nachází přímo na pláži Bayahibe a nabízí nádherné bazény, zahrady a lázně.

Vybavení

K vybavení hotelu patří 532 pokojů ve dvanácti třípatrových budovách v zahradě přímo u pláže. Vstupní hala s recepcí, 2 bazény, 1 bufetová restaurace, 6 á la carte restaurací (brazilská, mexická, mezinárodní, asijská, s mořskými plody, pizzeria), 2 snack bary, 9 barů (z toho 2 u bazénu a 1 na pláži), jacuzzi, butiky.

Ubytování

Be Live Collection Canoa poskytuje ubytování v pokojích se soukromým balkonem nebo patiem. Všechny pokoje mají kabelovou TV, minibar, kávovar a vlastní koupelnu s fénem. Za příplatek je k dispozici také telefon a bezpečnostní schránka.

Strava

Program all inclusive zahrnuje snídaně, oběd a večeře formou bufetu Vstup do všech á la carte restaurací (nutná rezervace předem). Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby a některých zahraničních značek Vstup na diskotéku Fitness, 2 tenisové kurty, fotbal, plážový volejbal, badminton, šipky, stolní tenis, biliár, nemotorizované vodní sporty.

Služby

Během svého pobytu v hotelu Be Live Collection Canoa můžete cvičit v posilovně nebo se věnovat vodním sportům. Pro děti je připravený dětský klub s bazénem, ve kterém se pod odborným dohledem mohou účastnit celé řady různých aktivit. Hosté mohou za příplatek navštívit lázně Bay Spa nebo využít prádelnu.

Služby za poplatek

trezor, minibar, kulečník, internet, tenis (noční osvětlení kurtů a půjčovna raket a míčků), centrum vodních sportů na pláži, potápěčské centrum, individuální hlídaní dětí, prádelna, čistírna, služby lázeňského centra

Pláž

Pláž s bílým pískem a křišťálově čistou vodou se nachází přímo u hotelového areálu. Lehátka, slunečníky a plážové osušky k dispozici zdarma.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od letiště 90 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Golf ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Klidná lokalita ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,3/5
Invia

Skvělé (204 hodnocení)

Ubytování 4,1/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,4/5

Cena 4,2/5

Tento hotel je 81. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 756 v Dominikánská republika.

Anonym Září 2019

Datum pobytu: 6.9. - 20.9.2019

Hodnocení 5,0/5
Vybrali jsme si s manželem tento hotel jako svatební cestu. Bohužel počítejte s velmi vlhkým počasím a tím pádem i vlhkosti v pokojích, vlhkost je cít
Celkové hodnocení

Vybrali jsme si s manželem tento hotel jako svatební cestu. Bohužel počítejte s velmi vlhkým počasím a tím pádem i vlhkosti v pokojích, vlhkost je cítit ve skříních, v koupelně, na povlečení i když je zde klimatizace,přes noc plavky neusnou ani venku. Pokoje chodili denně uklízet, měnili ručníky, doplňovali minibar a ručníky u bazénu taktéž denně čisté. Na první pohled se zdál bufet velmi bohatý, nicméně po pár dnech nás už nic nepřekvapilo. Stále se opakující jídla. Proto jsem se rozhodli využít rezervací ala carte v rámci hotelových restaurací. Velmi doporučujeme Japonskou. Co se týče barů, 10 koktejlů v nabídce jinak nic zajímavého. Obchody v komplexu předražené, nebojte se proto opravdu velmi smlouvat!! My jsme jeli s manželem rumy koupit dokonce do La Romany do normálního obchoďáku, kde jsou ceny poloviční.Nezapomeňte na adaptéry do elektřiny, ale koupíte i v místním obchodu. Lehátka u bazénu a na pláži zdarma, plážové postele za poplatek. Wi-fi v areálu též zdarma, občas padá ale lepší než nic. Pokud se sem vydáte, stojí za to jet na výlet na Saonu a modrou lagunu. Ani zde se nebojte smlouvat o ceně. Všude vás chtějí doslova obrat a zkouší to na vás dost "kamarádsky". Personál milý, vstřícný, stále usměvavý. Za mě super dovolená.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Celkově je všude perfektně uklizeno.

Strava
Velký výběr

Služby hotelu
Všechny velmi dobré, velmi laskavé, velmi současné, velmi dostupné, profesionální.

Pláž
Pláž je super, ale doporučuji si s sebou vzít boty do vody, protože při vstupu do moře jsou velké kameny a pak kus kámeny,bez bot do vod je to docela náročné.

Byla tato recenze užitečná? (5) (1)

Jiří Filip Červenec 2019

Datum pobytu: 17.6. - 30.6.2019

Hodnocení 5,0/5
Splnilo vše co jsem od dovolené čekal - relax, luxus, skvělé jídlo, příjemný personál, skvělá atmosféra,zábava Ubytování Ubytování bylo fajn, na pře
Celkové hodnocení

Splnilo vše co jsem od dovolené čekal - relax, luxus, skvělé jídlo, příjemný personál, skvělá atmosféra,zábava

Ubytování

Ubytování bylo fajn, na přespání naprosto dostačující, pokoj měl vše co člověk potřebuje, pokud chce někdo větší luxus, je možnost si připlatit za lepší pokoje nebo soukromé domečky.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování bylo fajn, na přespání naprosto dostačující, pokoj měl vše co člověk potřebuje, pokud chce někdo větší luxus, je možnost si připlatit za lepší pokoje nebo soukromé domečky.

Strava
Od každého něco, velká spousta jídla, hodně druhů, všechny kuchyně, neustále doplňované, za 12 dní pobytu jsem měl pokaždé něco jiného jak k snídani, obědu i večeři.

Služby hotelu
Naprosto úžasný personál, vše krásně uklizené, pořád se usmívají, zdraví, ptají se jak se máte, zpívají si, když bylo cokoliv potřeba tak vyhověli, poradili...Bál jsme se, že po přečtení recenzí budeme muset všem dávat za všechno spropitné, ale vůbec...nikdo nic nechtěl, všechno dělali s nadšením a ochotou.

Pláž
Pláž stále uklizená, i během dne se sbírali odpadky, byla hned u resortu, dostatek lehátek i deštníků, krásný písek, super vstup do moře.

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Filtrovat recenze

Anonym Únor 2020

Datum pobytu: 4.2. - 13.2.2020

Hodnocení 2,4/5
Celkový dojem z hotelu je špatný. Jediné, co bylo výborné byla kuchyň. Největší problém byl bohužel pokoj. Podle fotek, které uvádí CA v porování se skutečností jsme se cítili okradeni a podvedeni. Bohužel jsme nebyli jediní, kteří řešili problém s pokojem hned po příletu. Největší zklamání však bylo chování a neochota personálu cokoliv řešit s čímkoliv pomoc či poradit. Personál v tomto hotelu ne
Celkové hodnocení

Celkový dojem z hotelu je špatný. Jediné, co bylo výborné byla kuchyň. Největší problém byl bohužel pokoj. Podle fotek, které uvádí CA v porování se skutečností jsme se cítili okradeni a podvedeni. Bohužel jsme nebyli jediní, kteří řešili problém s pokojem hned po příletu. Největší zklamání však bylo chování a neochota personálu cokoliv řešit s čímkoliv pomoc či poradit. Personál v tomto hotelu nectí domluvené věci. Jsou schopni přijít o 2 hodiny později na domluvenou schůzku bez omluvy nebo nepřijít vůbec. Naše výměna pokojů proběhla na 3x což nám zabralo 2 dny pobytu, kdy jsme řešili pouze tento problém a nemohli si plně užít dovolenou. Celou situaci zachránila krásná příroda, moře, výlety a ostatní místní obyvatelé, kteří se k vám chovají mimo rezort velmi mile.

Ubytování 1,5/5

Strava 4,0/5

Okolí 3,0/5

Cena 2,0/5

Ubytování
Ubytování absolutně neodpovídá 5 hvězdičkovému hotelu, ale maximálně 3 hvězdičkovému. Obrázky pokojů, které jsou na stránkách Invie neodpovídají ani zdánlivě skutečnosti. Všude vlhko, plíseň, rez, zatuchlé povlečení, zatuchlé skříně. V koupelně tekla voda ze zdi, mastné a špinavé baterie, nesplachující záchod, zdi zalepené po silikonu. Rezavé kliky, panty, odpadkový koš. Ani sprcha ani vana spíše nějaké necky s odpornou zažloutlou plachtou, která je zavěšená na rezavé tyči s kroužky od plísně. Problémy se splachováním záchodu. Jako první nás vítal šváb v koupelně. Nábytek jako z 80 let. Otlučený zatuchlý. Rýhy v nábytku a dolámané dekorace nábytku. Špatná klimatizace špinavá smradlavá na větráku umístěny nějaké houbičky. Neměli jsme ji odvahu vůbec pustit. Lednice minibaru těsně před smrtí. Celou noc hučela museli jsme ji vypnout ze zásuvky, abychom se vůbec vyspali.

Na balkóně se krčí pouze dvě staré plastové židle bez stolku. Problémy s nefunkčními zásuvkami atd. atd.

Strava
Jídlo výborné. Každý si přijde na své. Pokud Vás omrzí místní kuchyně. Můžete navštívit restaurace ala carte.

Služby hotelu
Služby hotelu jsou rozmanité. Nicméně chování a neochota personálu je tak hrozná, že celkový dojem kazí.

Pokud za každý požadavek, prosbu či přání nevytáhnete z vlastní kapsy navíc nějaký ten dolar. Nikdo pro Vás ani nehne. Základní věcí jako, kde si můžete po check outu nechat kufry, nebo kde se můžete umýt. S tím Vám nikdo nepomůže. Musíte už být velice nepříjemní vytáhnout si zaměstnance, aby byl tak laskav a řekl Vám co a jak.

Hotelový komplex je hrozně velký a rozsáhlý, že ani zaměstnanci neví, jak vás nasměrovat k pokoji. Protože všechny cesty jsou stejné a označené pouze z jednoho směru- a to po cestě z recepce.

Pláž
Pláž je krásná až na kamení na pláži i ve vodě. Jedná se o jedinou kamenitou pláž na celém pobřeží. Prošli jsme celé pobřeží až k hotelu VIVA. Naše pláž byla zaručeně nejhorší.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Anonym Únor 2020

Datum pobytu: 17.4. - 28.4.2019

Hodnocení 4,4/5
Dobrý hotel s milým personálem a animátory, kteří se opravdu starají o zábavu. Pro výlety jsme zvolily místního průvodce Tonyho Rivase ( mluví česky) a bylo to super.
Celkové hodnocení

Dobrý hotel s milým personálem a animátory, kteří se opravdu starají o zábavu. Pro výlety jsme zvolily místního průvodce Tonyho Rivase ( mluví česky) a bylo to super.

Ubytování 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Pokoje v pohodě, denně uklizené a doplnená lednice.

Strava
Super. Veliký výběr jak jídla tak drinků. A dokonce jeden z barů byl nonstop :-D

Služby hotelu
Dobré, neměli jsme žádný problém. Všichni se s úsměvem snažili, aby naše dovča byla super.

Pláž
Hezká pláž se spoustou lehátek, jen pro vstup do moře je lépe vzít si boty.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Vojtěch Cepák Leden 2020

Datum pobytu: 19.12. - 29.12.2019

Hodnocení 4,4/5
Moc se nám líbila příroda. Personál ochotný. Výlety krásné, zvláště na ostrov se šnorchováním. V hlavním městě nás prováděl česky mluvící průvodce. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí mimo jiného i to, že studoval v Praze a proto mluvil hezky česky. Moře teplé. Pláž s bílím pískem. Co se nám nelíbilo byl vstup do vody. Byly zde ukryty korály možná skaliska, které nebyly vidět a často jsme do
Celkové hodnocení

Moc se nám líbila příroda. Personál ochotný. Výlety krásné, zvláště na ostrov se šnorchováním. V hlavním městě nás prováděl česky mluvící průvodce. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí mimo jiného i to, že studoval v Praze a proto mluvil hezky česky.

Moře teplé. Pláž s bílím pískem.

Co se nám nelíbilo byl vstup do vody. Byly zde ukryty korály možná skaliska, které nebyly vidět a často jsme do nich naráželi. Lepší přístup byl z mola po žebříku. Na toto nás nikdo neupozornil. Pro hůře mobilní lidi to bylo obtížnější.

Ubytování 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
V klidném areálu hotelových dvoupartových budov, které byly obklopeny krásnou přírodou, upravenými trávníky...Všude se procházeli různí ptáci v potůčcích plavaly ryby, želvy, kachny. Na pokoji čisto.

Strava
Výborná, pestrá hezky naaranžovaná. Obsluha ochotná a usměvavá. Jídelny vzdušné, čisté, měly netradiční kruhový tvar a otevřené stěny tak, že strávníci byli v přímém kontaktu s překrásnou okolní přírodou.Nemáme připomínky.

Služby hotelu
Ochota, příjemný personál. V areálu obchůdky, bary, masáže...

Pláž
Palmy, slunečníky z palmového listí, lehátka. Bílý písek, čisto. Možnost sportovního vyžití: petangue, volejbal,stolní tenis, badminton, různá cvičení, tanečky. Bary s občerstvením.

Nelíbila se nám moc hlučná hudba v rámci zábavných programů, která rušila šum moře a náš odpočinek.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Drahomíra N. Prosinec 2019

Datum pobytu: 22.11. - 2.12.2019

Hodnocení 3,6/5
Byli jsme spokojeni, dovolená splnila naše očekávání
Celkové hodnocení

Byli jsme spokojeni, dovolená splnila naše očekávání

Ubytování 3,5/5

Strava 4,0/5

Okolí 3,5/5

Cena 3,5/5

Ubytování
Pokoj byl nově rekonstruovaný, velký balkón. Nedostatkem byla hlučná a vpodstatě nefukční klimatizace (projevilo se to výskytem komárů ke konci pobytu)

Strava
Výběr velký, bez připomínek, ocenili jsme např. mušle, čerstvé donuty. Doporučujeme japonskou restauraci.

Služby hotelu
Aktivní animátoři. Občas se překrývali akce s Vera Clubem a bylo příliš hluku na pláži. Využívali jsme klidnou levou část pláže za VIP zónou, kde je i další bar. Úklid a výměna ručníků bez připomínek. Personál příjemný, připomínky řešeny ochotně. Check in i out bez problémů.

Pláž
Pláž čistá, plavání pohodové, ale pozor na kameny. Možnost šnorchlování

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Anonym Září 2019

Datum pobytu: 6.9. - 20.9.2019

Hodnocení 5,0/5
Vybrali jsme si s manželem tento hotel jako svatební cestu. Bohužel počítejte s velmi vlhkým počasím a tím pádem i vlhkosti v pokojích, vlhkost je cítit ve skříních, v koupelně, na povlečení i když je zde klimatizace,přes noc plavky neusnou ani venku. Pokoje chodili denně uklízet, měnili ručníky, doplňovali minibar a ručníky u bazénu taktéž denně čisté. Na první pohled se zdál bufet velmi bohatý,
Celkové hodnocení

Vybrali jsme si s manželem tento hotel jako svatební cestu. Bohužel počítejte s velmi vlhkým počasím a tím pádem i vlhkosti v pokojích, vlhkost je cítit ve skříních, v koupelně, na povlečení i když je zde klimatizace,přes noc plavky neusnou ani venku. Pokoje chodili denně uklízet, měnili ručníky, doplňovali minibar a ručníky u bazénu taktéž denně čisté. Na první pohled se zdál bufet velmi bohatý, nicméně po pár dnech nás už nic nepřekvapilo. Stále se opakující jídla. Proto jsem se rozhodli využít rezervací ala carte v rámci hotelových restaurací. Velmi doporučujeme Japonskou. Co se týče barů, 10 koktejlů v nabídce jinak nic zajímavého. Obchody v komplexu předražené, nebojte se proto opravdu velmi smlouvat!! My jsme jeli s manželem rumy koupit dokonce do La Romany do normálního obchoďáku, kde jsou ceny poloviční.Nezapomeňte na adaptéry do elektřiny, ale koupíte i v místním obchodu. Lehátka u bazénu a na pláži zdarma, plážové postele za poplatek. Wi-fi v areálu též zdarma, občas padá ale lepší než nic. Pokud se sem vydáte, stojí za to jet na výlet na Saonu a modrou lagunu. Ani zde se nebojte smlouvat o ceně. Všude vás chtějí doslova obrat a zkouší to na vás dost "kamarádsky". Personál milý, vstřícný, stále usměvavý. Za mě super dovolená.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Celkově je všude perfektně uklizeno.

Strava
Velký výběr

Služby hotelu
Všechny velmi dobré, velmi laskavé, velmi současné, velmi dostupné, profesionální.

Pláž
Pláž je super, ale doporučuji si s sebou vzít boty do vody, protože při vstupu do moře jsou velké kameny a pak kus kámeny,bez bot do vod je to docela náročné.

Byla tato recenze užitečná? (5) (1)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 33 °C v noci 25 °C

 • Teplota vody 28 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 34 °C v noci 25 °C

 • Neděle 34 °C v noci 26 °C

 • Pondělí 33 °C v noci 25 °C

 • Úterý 32 °C v noci 24 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec