• Aktuálně je vstup na celé území Egypta možný bez jakýchkoliv testů, formulářů či omezení v souvislosti s onemocněním COVID-19!
  • Nezapomeňte si zkontrolovat, že váš pas je platný ještě 6 měsíců po plánovaném návratu z dovolené v Egyptě. Toto je na Egyptské straně důsledně vyžadováno.
  • Pro vstup do Egypta je potřeba vízum, doporučujeme ho koupit zároveň se zájezdem a nechat tak veškeré starosti s tím spojené na cestovní kanceláři. V opačném případe je možné vízum zakoupit za 25 USD přímo na letišti v Egyptě. (Pokud občan ČR cestuje pouze do sinajských resortů Sharm El Sheikh, Nuweiba, Dahab či Taba, tak do 14 dní pobytu není vízum potřeba.)

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Po stopách českých egyptologů + pobyt v Hotel Serenity Fun City

Po stopách českých egyptologů + pobyt v Hotel Serenity Fun City

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu


Unikátní produkt na českém trhu – jen u Čedoku.
Možnost k vidění nějvětších egyptských památek, k jejiž objevení přispěli značnou mírou naši čeští egyptologové.

Abstract


Unikátní produkt na českém trhu – jen u Čedoku.
Možnost k vidění nějvětších egyptských památek, k jejiž objevení přispěli značnou mírou naši čeští egyptologové.

Program zájezdu

1.den: Přílet na letiště v Hurghádě, transfer do hotelu, večeře s nocleh v hotelu v oblasti Hurgháda.
2.den: Snídaně, poté se přesuneme klimatizovaným autobusem z Hurghády do Káhiry, po přijezdu do Káhiry začnete s prohlídkou slavných pyramid v Gíze, Sfingy a taktéž slavné Chafreovy pyramidy, kterou budeme mít možnost prozkoumat zevnitř. Následně je pro nás připraven oběd v tradiční místní restauraci, transfer do hotelu, večeře a nocleh v hotelu v Káhiře.
3.den: Snídaně v hotelu, tento den pokračujeme s návštěvou pyramid Sakkára, Memphis, Dahshour (Červené pyramidy). Červenou pyramidu nechal vystavěl faraón Snofru, který také nechal vystavět slavnou Lomenou pyramidu a taktéž pyramidu v Medúmu. Sakkára taktéž oblastí, kde již několik desetiletí pracují naši čeští egyptologové a dosáhli ze fenomenálních úspěchu při objevování egyptských vykopávek. Po prohlídce následuje oběd v místní restauraci a po obědě se přesuneme směrem do hotelu v Káhiře, kde na nás čeká večeře a nocleh.
4.den: Snídaně v hotelu. Tento den nás čeká návštěva nejznámějších a nejdůležitějších míst v Káhiře do které patří návštěva slavného Egyptského muzea, Citadela Salah el – Din, Koptská Káhira, kde můžeme spatřit raně křesťanské a římské památky, a také Khan el Khalili – největší bazar v islámské části Kahiry. Po těchto prohlídkach nás čeká oběd, transfer do hotelu,
večeře a nocleh v hotelu v Káhiře.
5.den: Snídaně v hotelu, transfer z Káhiry do Hurghády, příjezd do hotelu, čerpání all inclusive programu.
6.-7.den: Ubytovaní all inclusive v hotelu v Hurgádě
8.den: Snídaně v hotelu, transfer na letiště v Hurgádě.Klienti,jež mají zakoupený navazující pobyt u moře,budou mu zajištěný transfer do hotelu.

Informace

Povinné poplatky s platné u průvodce:
Návštěvy pyramidy v Gíze, Sfingy a jedné pyramidy zevnitř (Chafreova pyramida) - včetně oběda/návštěvy Sakkáry, Memphis, Dahshour (Červené pyramidy) – včetně oběda návštěva slavného Egyptského muzea, Citadela Salah el – Din, Koptská Káhira, Khan el Khalili, včetně oběda za cenu 140,00 USD na osobu s česky mluvícím průvodcem a 165 USD od zimní sezóny 2023/2024
Spropitné pro průvodce/řidiče 40 USD.
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 8 osob.
Změna programu vyhrazena.
Cena nezahrnuje vízum, které je možné zakoupit po příletu na letiště v Egyptě, spropitné (místní personál).

Cena zahrnuje

4 noclehy v Hurgádě v hotelu **** s all inclusive
3 noclehy V Káhiře **** polopenze
stravování dle programu na místě
česky mluvícího průvodce
transfery letiště – hotel – letiště
leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Tipy pro správnou volbu

* Exkluzivně u Čedoku: Prodlužte si dovolenou v Egyptě a zarezervujte si navazující pobyt u moře v hotelu dle Vašeho výběru.

Středisko

Hurghada

Poloha

Hotel obklopený zahradou s aquaparkem a zábavním parkem se nachází cca 36 km od Hurghady.

Pláž

Písčitá pláž se nachází cca 800 m od hotelu (hotelový shuttle bus jezdí každých cca 15 minut); slunečníky, lehátka a osušky zdarma, Bar na pláži v rámci All inclusive.

Vybavení

Recepce, výtahy, hlavní restaurace, 4 á la carte restaurace (italská, orientální, asijská), 4 bary, WiFi zdarma v lobby, zábavní park (všechny atrakce za poplatek), 2 bazény (slunečníky, lehátka a osušky u bazénu zdarma), aquapark s mnoha bazény a tobogány pro všechny věkové kategorie, nákupní pasáž, bankomat, konferenční místnost.

Ubytování

Standardní pokoje mají vlastní příslušenství (koupelna, WC, fén), SAT/TV, minibar, trezor, balkon nebo terasu s výhledem do zahrady.
Za příplatek jsou k dispozici Premium pokoje vybavené navíc setem na přípravu kávy a čaje a s výhledem na bazén, Deluxe pokoje vybavené setem na přípravu kávy a čaje, minibarem s nealko nápoji, vodou a ovocem nebo rodinné pokoje se dvěma místnostmi s výhledem do zahrady nebo na bazén.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně (7:30-10:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu, odpolední občerstvení (15:30-17:00), nealkoholické a místní alkoholické nápoje (10:00-23:00) v místech a časech určených hotelem.

Sport a zábava

Animační programy pro dospělé a děti, tenisové kurty, fitness, dětské hřiště
Za poplatek: diskotéka, video hry a 6D kino, wellness centrum (masáže, sauna, pára, jacuzzi), vodní sporty a potápěčské centrum.

Cena zahrnuje

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků  
* transfery v cíli zájezdů 
* 7/10/11/14 noclehů  
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu  
* služby česky mluvícího delegáta  
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb   

Informace

Cena zájezdu nezahrnuje vízum. Vízum si můžete zakoupit po příletu do destinace na letišti v Egyptě za 25 USD/os. nebo předem v ČR (bližší informace u prodejce). Pro vycestování do Egypta je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 6 měsíců pro návratu z Egypta. Konkrétní informace si můžete ověřit na internetových stránkách Ministerstva zahraničí www.mzv.cz nebo na zastupitelských úřadech jednotlivých států.

Tipy pro správnou volbu

Vhodné pro rodiny s dětmi
Aquapark a zábavní centrum

Vybavení hotelu

  • All inclusive
  • Rodina s dětmi
  • Slunečníky zdarma
  • Vodní park/tobogán
  • WIFI zdarma

Vyberte si termín