• Nezapomeňte si zkontrolovat, že váš pas je platný ještě 6 měsíců po plánovaném návratu z dovolené v Egyptě. Toto je na Egyptské straně důsledně vyžadováno.
  • Pro vstup do Egypta je potřeba vízum, doporučujeme ho koupit zároveň se zájezdem a nechat tak veškeré starosti s tím spojené na cestovní kanceláři. V opačném případe je možné vízum zakoupit za 25 USD přímo na letišti v Egyptě. (Pokud občan ČR cestuje pouze do sinajských resortů Sharm El Sheikh, Nuweiba, Dahab či Taba, tak do 14 dní pobytu není vízum potřeba.)
Zájezd do

Malý okruh Egyptem s koupáním v Hurghadě + pobyt v Hotel Sunrise Holidays Resort

Hodnocení: 0/5

Egypt

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Malý okruh Egyptem s koupáním v Hurghadě + pobyt v Hotel Sunrise Holidays Resort

Novinka v naší nabídce poznávacích zájezdů v Egyptě, vytvořená na míru pro ty, kteří chtějí trávit svoji dovolenou koupáním, poznáváním a zároveň by rádi navštívili ta nejzajímavější místa z egyptské historie.

Abstract

Novinka v naší nabídce poznávacích zájezdů v Egyptě, vytvořená na míru pro ty, kteří chtějí trávit svoji dovolenou koupáním, poznáváním a zároveň by rádi navštívili ta nejzajímavější místa z egyptské historie.

Program zájezdu

1. DEN:
Odlet z vašeho vybraného letiště do Hurghady, následuje transfer do hotelu, ubytování s programem all inclusive.
2. DEN:
Volno v Hurghadě v hotelu s all inclusive a možností koupání v Rudém moři. Možnost zakoupení fakultativních výletů.
3. DEN:
Časně ráno odjezd autokarem do Káhiry. Individuální volno nebo možnost fakultativně navštívit pyramidy Sakkara, Citadelu Salah Elddin – mešitu Mohameda Aliho, bazar Khan Alkhalily. Ubytování, večeře a nocleh v Káhiře.
4. DEN:
Po snídani prohlídka Egyptského muzea s klenoty starověkého Egypta - mj. poklad Tutanchamonova hrobu, jeho posmrtná maska nebo sál s mumiemi. Následuje odjezd k prohlídce jednoho ze sedmi divů světa - Velkých pyramid v Gíze (největší je Cheopsova pyramida, dále Chefrénova a Mykerínova) a Sfingy s údolním chrámem, návštěva dílny na výrobu papyru a parfémů. Poté transfer zpět do Hurghady, ubytování, večeře v hotelu s all inclusive.
5. DEN:
Volno v Hurghadě v hotelu s all inclusive s možností koupání v Rudém moři. Možnost zakoupení fakultativních výletů.
6. DEN:
Časně ráno odjezd do Luxoru - návštěva a prohlídka chrámů v Luxoru a Karnaku. Dále prohlídka západního břehu Nilu – chrámu královny Hatšepsut, jediné ženy starého Egypta s titulem faraóna. Další zastavkou je Údolí králů s možností návštěvy unikátních hrobů faraónů Nové říše a krátká zastávka u Memnonových kolosů - návštěva alabastrové dílny. Návrat zpět do Hurghady.
7. DEN:
Volno v Hurghadě v hotelu s all inclusive a možností koupání v Rudém moři. Možnost zakoupení fakultativních výletů.
8. DEN:
Snídaně, transfer na letiště a odlet zpět do cílové destinace. Klienti, kteří mají zakoupený navazující pobyt jedou na letiště a poté mají transfer z letiště do vybraného hotelu.

Fakultativní služby

Příplatek za jednolůžkový pokoj
Příplatek za ubytování v hotelu 5*s all inclusive v Hurghadě

Informace

Minimální počet pro realizaci zájezdu je 8 osob
Cena nezahrnuje:
- Vízum, které je možné zakoupit při příletu na letiště v Egyptě.
- Povinné spropitné (místní personál, průvodce, řidiči): cca 40 USD.
- Povinné poplatky splatné na místě u průvodce: 140 USD (sleva pro dítě do 12 let 50%) / 170 USD od zimní sezóny 2023/2024
Možnost dokoupení hotelu vyšší kategorie s all inclusive v Hurgadě.
Změna programu dle aktuální situace vyhrazena.

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* Transfery dle programu na místě
* 6 noclehů v Hurghadě v hotelu **** s all inclusive
* 1 nocleh v Káhiře v hotelu **** s polopenzí
* Stravování dle programu zájezdu
* Česky mluvícího místního průvodce
* Pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Středisko

Hurghada

Poloha

Centrum Hurghady se nachází přibližně 500 m od resortu, mezinárodní letiště v Hurghadě leží cca 9 km od hotelu.

Pláž

Hotel se nachází přímo na soukromé písčité pláži, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí s nepřetržitým provozem, klimatizace, Wi-Fi zdarma v celém hotelu, výtah, konferenční místnost, hlavní restaurace a 5 ala carte restaurací (středomořská, arabská, egyptská a dietní/light kuchyně), 6 barů, bazény, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma, bankomat, obchod se suvenýry, kadeřnictví.

Ubytování

Standardní pokoje mají vlastní příslušenství (sprcha, WC, fén), klimatizaci, Wi-Fi, telefon, SAT/TV, trezor, minibar, set na přípravu kávy nebo čaje, balkon nebo terasu s výhledem na moře.
Za příplatek moderněji vybavené superior pokoje s výhledem na moře, prostornější deluxe pokoje s výhledem na moře, prostornější a moderněji vybavené pokoje premium s výhledem na moře a pokoje Mega (2 místnosti) s výhledem na město.

Stravování

All Inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:30), obědy (12:30-15:00) a večeře (18:30-22:00) formou bufetu, lehké občerstvení během dne (12:00-17:00), 24h nealkoholické a místní alkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem.

Sport a zábava

Denní animační a večerní zábavní program, fitness, plážový volejbal, SPA (za příplatek): vířivka, sauna, masáže; beauty salon, stolní tenis. Za příplatek vodní sporty na pláži.

Cena zahrnuje

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdů
* 7/10/11/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby česky mluvícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace

Cena zájezdu nezahrnuje vízum. Vízum si můžete zakoupit po příletu do destinace na letišti v Egyptě za 25 USD/os. nebo předem v ČR (bližší informace u prodejce). Pro vycestování do Egypta je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 6 měsíců pro návratu z Egypta. Konkrétní informace si můžete ověřit na internetových stránkách Ministerstva zahraničí www.mzv.cz nebo na zastupitelských úřadech jednotlivých států.

Vybavení hotelu

  • All inclusive
  • Jen pro dospělé 16+
  • Krátký transfer z letiště
  • Novinka
  • Slunečníky zdarma
  • Šnorchlování
  • WIFI zdarma

Vyberte si termín