• Nezapomeňte si zkontrolovat, že váš pas je platný ještě 6 měsíců po plánovaném návratu z dovolené v Egyptě. Toto je na Egyptské straně důsledně vyžadováno.
 • Pro vstup do Egypta je potřeba vízum, doporučujeme ho koupit zároveň se zájezdem a nechat tak veškeré starosti s tím spojené na cestovní kanceláři. V opačném případe je možné vízum zakoupit za 25 USD přímo na letišti v Egyptě. (Pokud občan ČR cestuje pouze do sinajských resortů Sharm El Sheikh, Nuweiba, Dahab či Taba, tak do 14 dní pobytu není vízum potřeba.)
Zájezd do

Malý okruh Egyptem / Privátní auto s průvodcem + pobyt v Hotel Sunrise Holidays Resort

Hodnocení: 0/5

Egypt

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Malý okruh Egyptem / Privátní auto s průvodcem + pobyt v Hotel Sunrise Holidays Resort

Program zájezdu

1. DEN:
Přílet do Hurghady, ubytování v 4* hotelu s programem all inclusive.
2. DEN:
Individuální volno
3. DEN:
Ranní odjezd do Luxoru. Luxor nabízí úchvatná svědectví o vrcholném období faraonské civilizace. Prohlídka chrámu v Karnaku - nejrozlehlejší chrámový komplex v Egyptě. Na jeho výstavbě se podílela většina významných panovníků své doby. Večerní prohlídka chrámu v Luxoru. Chrám v Luxoru je sice menší než Karnak, ale přesto se svou velmi dobře dochovanou výzdobou působí velkolepým dojmem. Chrám je bohatě zdoben reliéfy i sochami. Zachovala se sloupová síň.
4. DEN:
Údolí Králů za svítání. Údolí králů je asi jedno z nejvýznamnějších archeologických nalezišť na světě, jehož stáří zasahuje do dávné minulosti lidstva. Návštěva chrámu královny Hatšepsut. Královna, která jako jediná v historii starého Egypta získala titul faraon, je též označována za první velikou ženu historie. Zastávka u Memnonových kolosů.
5. DEN:
Ranní odlet z Luxoru do Káhiry. Návštěva pyramid v Gíze - komplex staroegyptských monumentů, kterému dominují tři pyramidy a Velká sfinga. Pyramidy v Gíze jsou řazeny mezi Sedm divů světa a jsou zároveň jedinými stavbami z tohoto seznamu, které se dochovaly až do současnosti.
6. DEN:
Prohlídka Egyptského muzea a zpáteční transfer do Hurghady.
7. DEN:
Individuální volno
8. DEN:
Odlet zpět do cílové destinace. Klienti, kteří mají zakoupený navazující pobyt jedou na letiště a poté mají transfer z letiště do vybraného hotelu.

Fakultativní služby

V Káhiře možnost zakoupení fakultativního výletu na pyramidu v Sakkaře (cena cca 35 Euro - objednání a platba na místě u průvodce).

Informace

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu jsou 2 osoby.
Cena nezahrnuje:
- Vstupné do navštívených památek, platí se na místě u průvodce cca 105 USD (děti do 12 let mají 50% slevu na vstupné do památkových objektů)
- Vnitrostátní let z Luxoru do Káhiry 100 USD
- Spropitné 12 USD / osoba / den
Změna programu vyhrazena.
* Exkluzivně u Čedoku: Prodlužte si dovolenou v Egyptě a zarezervujte si navazující pobyt u moře v hotelu dle Vašeho výběru.

Cena zahrnuje

* Leteckou přepravu Praha Hurghada Praha včetně tax a poplatků
* Privátní auto s řidičem
* Česky mluvícího průvodce během prohlídek v Luxoru a Káhiře,
* 4 noci v 4* hotelu v Hurghadě s programem all inclusive
* 2 noci v 4* hotelu v Luxoru s polopenzí, 2x oběd během prohlídek v Luxoru
* 1 noc v 4* hotelu v Káhiře s polopenzí, oběd během pobytu v Káhiře.

Tipy pro správnou volbu

* Exkluzivně u Čedoku: Prodlužte si dovolenou v Egyptě a zarezervujte si navazující pobyt u moře v hotelu dle Vašeho výběru.

Středisko

Hurghada

Poloha

Centrum Hurghady se nachází přibližně 500 m od resortu, mezinárodní letiště v Hurghadě leží cca 9 km od hotelu.

Pláž

Hotel se nachází přímo na soukromé písčité pláži, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí s nepřetržitým provozem, klimatizace, Wi-Fi zdarma v celém hotelu, výtah, konferenční místnost, hlavní restaurace a 5 ala carte restaurací (středomořská, arabská, egyptská a dietní/light kuchyně), 6 barů, bazény, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma, bankomat, obchod se suvenýry, kadeřnictví.

Ubytování

Standardní pokoje mají vlastní příslušenství (sprcha, WC, fén), klimatizaci, Wi-Fi, telefon, SAT/TV, trezor, minibar, set na přípravu kávy nebo čaje, balkon nebo terasu s výhledem na moře.
Za příplatek moderněji vybavené superior pokoje s výhledem na moře, prostornější deluxe pokoje s výhledem na moře, prostornější a moderněji vybavené pokoje premium s výhledem na moře a pokoje Mega (2 místnosti) s výhledem na město.

Stravování

All Inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:30), obědy (12:30-15:00) a večeře (18:30-22:00) formou bufetu, lehké občerstvení během dne (12:00-17:00), 24h nealkoholické a místní alkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem.

Sport a zábava

Denní animační a večerní zábavní program, fitness, plážový volejbal, SPA (za příplatek): vířivka, sauna, masáže; beauty salon, stolní tenis. Za příplatek vodní sporty na pláži.

Cena zahrnuje

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdů
* 7/10/11/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby česky mluvícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace

Cena zájezdu nezahrnuje vízum. Vízum si můžete zakoupit po příletu do destinace na letišti v Egyptě za 25 USD/os. nebo předem v ČR (bližší informace u prodejce). Pro vycestování do Egypta je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 6 měsíců pro návratu z Egypta. Konkrétní informace si můžete ověřit na internetových stránkách Ministerstva zahraničí www.mzv.cz nebo na zastupitelských úřadech jednotlivých států.

Vybavení hotelu

 • Koupání a poznávání
 • Exclusive Travel Čedok
 • Novinka
 • All inclusive
 • Jen pro dospělé 16+
 • Krátký transfer z letiště
 • Novinka
 • Slunečníky zdarma
 • Šnorchlování
 • WIFI zdarma

Vyberte si termín