od 14 534 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 25 912

Poloha

Hotelový komplex se nachází asi 15 kilometrů od turistického centra Hurghada, které leží na pobřeží Rudého moře a patří mezi největší centra v této oblasti. Letiště je vzdálené asi 17 kilometrů od hotelu.

Vybavení

Příjemný hotel, který je obklopen krásnou zahradou, se skládá ze dvou budov. V areálu hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, dále hlavní restaurace a italská restaurace a několik barů. U hotelu jsou dva venkovní bazény, u kterých jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Ubytování

Ubytování je nabízené v příjemně zařízených pokojích, jejich součástí je vlastní sociální zařízení a individuálně ovladatelná klimatizace. Dále mohou klienti využívat telefon, televizor a trezor na pokoji.

Strava

Program ALL INCLUSIVE zahrnuje snídaně, obědy a večeře, které jsou podávány formou bufetu. Dále je během dne připravováno lehké občerstvení a v časovém rozmezí od 11.00 do 24.00 jsou rozlévány nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

Služby

V hotelu je široká nabídka sportovních aktivit, v hotelu jsou pořádány pravidelné animace. Hosté si mohou zahrát stolní tenis, navštívit hodiny aerobiku nebo zúčastnit se plážového volejbalu.

Pláž

Hotelový komplex se nachází přímo u krásné písečné pláže, na které jsou lehátka a slunečníky zdarma, k dispozici je také plážový bar. Hosté mají širokou nabídku vodních sportů a mohou navštívit aqua centrum.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 10 km
 • Vzdálenost od letiště 20 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Tobogány ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Hotelová doprava ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,7/5
Invia

Velmi dobré (377 hodnocení)

Ubytování 3,8/5

Strava 3,7/5

Okolí 3,7/5

Cena 3,8/5

Tento hotel je 189. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 450 v Hurghada.

Jana Jemalová Duben 2018

Datum pobytu: 31.3. - 6.4.2018

Hodnocení 5,0/5
Nemám co vytknout, krásná dovolená, menší komplex, nádherná zahrada, přátelský personál, chutné jídlo, parádní aquapark, čistá pláž....
Celkové hodnocení

Nemám co vytknout, krásná dovolená, menší komplex, nádherná zahrada, přátelský personál, chutné jídlo, parádní aquapark, čistá pláž....

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Pokoj denně uklizený, u mě je jen na přespání, takže dobrý.

Strava
Za mě, jako vegetariána, naprosto úžasné, hlady jsem neumřela, ale jeli libo na snídani krůta, či sushi, není problém:) takže za mě jídla až moc....milovníci masa i sladkého si přišli na své.....jen nebylo úplně pestré ovoce a zelenina, ale co, byly tam boží dorty:):):)

Služby hotelu
Personál vstřícný, všichni jsou kámoši:) jak bývá zvykem:)

Pláž
Pláž čistá, uklizená, přístup do moře bezpečný přes schůdky nebo molo, parádní pro malé děti, na potápění znám lepší místa.

Zuzana Dušková Leden 2018

Datum pobytu: 25.12.2017 - 5.1.2018

Hodnocení 5,0/5
Dovolená byla úžasná. Hotel byl čistý. Personál velice milý a vstřícný.Nemohu říct nic špatného, pouze samou chválu. Ohromila mě překrásná zahrada u hotelu...
Celkové hodnocení

Dovolená byla úžasná. Hotel byl čistý. Personál velice milý a vstřícný.Nemohu říct nic špatného, pouze samou chválu. Ohromila mě překrásná zahrada u hotelu a hlavně lidičky, kteří se o ní starali.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Pokoj byl čistý, každý den řádně uklizený a vždy na nás čekalo milé překvapení - ručníky složené jako různá zvířátka. Velmi milá pozornost.

Strava
Strava byla velice rozmanitá a chutnalo nám moc. Co dodat- číšníci a personál jídelny byl pozorný a usměvavý. Prostě paráda...

Služby hotelu
Vše bylo vyřízeno rychle a bez problémů- nevím co bych dodala- nemělo to chybičku.

Pláž
Čistá, dostupnost pití i mimo nabídku hotelu- z čerstvého ovoce. Šnorchlovat byl manžel pouze jednou- moře bylo chladné- pochopitelně vzhledem k termínu našeho zájezdu.Každé ráno byla uklizená a připravená na další den.

Filtrovat recenze

Monika V. Prosinec 2019

Datum pobytu: 24.11. - 1.12.2019

Hodnocení 4,7/5
Velmi pěkná dovolená, moc jsme si to užily.
Celkové hodnocení

Velmi pěkná dovolená, moc jsme si to užily.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 3,5/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Pokoje většinou odpovídaly fotografiím na internetu, prostorné, denně uklizeno.

Strava
Pestrá, nebyl problém si každý den vybrat z něčeho jiného i přesto, že se jídla někdy opakovala.

Služby hotelu
Personál byl velmi příjemný, od recepce, přes plážový servis až k animátorům. Ti byli opravdu super! Zajišťovali zábavu přes celý den i večer a noc. Animační program zábavný, ale často se opakoval. Tudíž když jsme byly na hotelu 8 dní, některé " čísla" jsme viděly i 3x když jsme šly každý večer. Jediné co mi vadilo bylo, že co 5 minut za vámi někdo chodí a něco nabízí a to nepřeháním s těmi 5 minutami. Možná to bylo tím, že jsme tam byly 2 mladé holky, tak se to vždy slétlo jak hejno much, ale někdy jsme je opravdu už musely požádat, aby nám dali pokoj.

Pláž
Pláž je prostorná, ale dost tam fouká.

Stanislav Střeštík Listopad 2019

Datum pobytu: 28.10. - 4.11.2019

Hodnocení 3,6/5
Prima dovolená v tuto roční dobu, krásné počasí, příjemné teploty. Bohužel náš pobyt se neobešel bez faraonovy pomsty. Náročné bylo noční cestování při cestě tam i zpět.
Celkové hodnocení

Prima dovolená v tuto roční dobu, krásné počasí, příjemné teploty. Bohužel náš pobyt se neobešel bez faraonovy pomsty. Náročné bylo noční cestování při cestě tam i zpět.

Ubytování 4,0/5

Strava 3,5/5

Okolí 3,0/5

Cena 3,5/5

Ubytování
Ubytování bylo skvělé. Jen bohužel pod naším balkonem probíhala oprava bazénu - každý večer hluk - sbíječka, majzlíky...

Strava
Chyběla mně větší nabídka ryb a mořských plodů.

Služby hotelu
Chyběly nám animační programy. Večerní program byl velmi slabý.

Pláž
Špatný přístup do moře - kameny, písek, dlouhý vstup do moře - mělčina. Moře zakalené bez možnosti šnorchlovat. Tobogány byly super, vše vynahradily.

Anonym Srpen 2019

Datum pobytu: 18.6. - 25.6.2019

Hodnocení 1,7/5
Veliké zklamání.. V Egyptě jsme byli po druhé před tím kousek od tohohle hotelu jménem Hawaii Caesar Palace až na to,že mají více méně jen kuřecí maso, který neumějí udělat buď suché nebo neochucené. Naproti hotelu Caesar Palace je krám, kde mají pevné ceny a najdete tam všechno. Takže jsme do Hurgády ani nejeli. Tenhle hotel je na špatný úrovni. Zaplatili jsme si pokoj s výhledem na moře a doporučuji...
Celkové hodnocení

Veliké zklamání..

V Egyptě jsme byli po druhé před tím kousek od tohohle hotelu jménem Hawaii Caesar Palace až na to,že mají více méně jen kuřecí maso, který neumějí udělat buď suché nebo neochucené. Naproti hotelu Caesar Palace je krám, kde mají pevné ceny a najdete tam všechno. Takže jsme do Hurgády ani nejeli.

Tenhle hotel je na špatný úrovni.

Zaplatili jsme si pokoj s výhledem na moře a doporučuji to všem.

Víckrát už ne, radši pojedu znovu do Caesar Palace.

Připojení na wifi dost slabé a většinou nefungovalo..

Ubytování 2,0/5

Strava 1,0/5

Okolí 2,0/5

Cena 1,5/5

Ubytování
Přijeli jsme na hotel kolem 7 hodiny ráno. S tím,že pokoj víme,že máme dostat většinou pokoj kolem 14 hodiny.

Ale čekali jsme na pásky do 9 hodin tak jsme zkusili pokoj s tím, že to buď výjde nebo ne. Tak nám dali pokoj. Vzali nám kufry a vedli nás na pokoj, když jsme přišli na pokoj tak byl malý a výhled byl na vedlejší hotel takže do zdi. Takže jsem šla na recepci, aby nám dali pokoj, který jsme si zaplatili. Měl problém a musela jsem mu ukazovat, kde máme zaplacený. Tak nám řekl ať jdeme pro kufry a vrátíme je na místo k recepci. A že máme přijít ve 14 hodin a v tu dobu přišel i delegát, tak jsem mu to řekla a on jakože nám ho dali jenom kvůli tomu, aby jsme si měli kam dát kufry a převléct se. Není to pravda, převlíkali jsme se na záchodě, takže se to snažil zakecat..

Potom dám teda dali pokoj a on, že kufry tam dovezou a my tam máme zatím jít. Nekecám pokoj jsme hledali přes půl hodiny je to tam vážně veliký a různé chodby. Takže hrůza děs. Pokoj byl s bočním výhledem na moře a na bazén. Byl menší než na Caesar Palace a i balkon byl menší o dost menší.

Úklid na pokoji příšerný i když jste nechali nějaké peníze nepomohlo to. Špína. Vzali růčníky a dali nové, ale zametání na balkonu za celý týden ne. Byl na bálkonu nějaký kapesník, když jsme přijeli a ten tam byl i když jsme odjížděli. Uklízeli chlapy, takže to bylo znát.

Třeba jeden tam ani neuklízeli a musela jsem si jít pro toaleťák.

Strava
Příšerné.

Furt kuře buď v omáčce nebo upečené a nebo grilované. Sudé, suché a bez chuti. První dva dny se to dalo, ale pak už ne. Jídlo se furt opakovalo. Mořské plody žádné. Jen ryba udělaná ve vodě a když si jí osolíte tak se to dá jíst s rejží a nějakou omáčkou, která se zrovna dala jíst. Bramborová kaše jen občas. Co zbylo tak z toho udělali něco jako salát s fazolemi. Pizza se jíst nedala.

A polévky nebyli snad ani polévky. A to jsem hodně polévková.

Hranolky se občas dali jíst, takže hodně soli a kečupu.

Zákusky moc neměli,ale byli dobré.

Při obědě a večeři jste si mohli natočit zmrzlinu, to bylo fajn.

Služby hotelu
Využívali jsme jen tobogány, dopoledne se na ně člověk nedostal, furt tam bylo narváno místními. Takže na tobogány od 2 do půl 3. To byli ještě na obědě, takže se jezdilo v klidu.

Bazény byli furt plné. Nebylo volné lehátko. Naštěstí hotel má bazén jen pro "plavky" a bez dětí tam volno bylo a bazén byl skoro prázdný. Po obědě tam bylo většinou tak 6-8 lidí, takže v tomhle paráda. Jinak by místo nebylo.

Ale furt tam chodí a něco vám ta nabízí. Stejný člověk příjde klidně 3x za den. Hrozné otravování.

Animační programy každý večer stejný. Takže děs.

Pláž
Pláž byla skoro furt prázdná. Lehátka skoro všechny volné. Takže tam byl klid. Žádné vlny. První dva dny špinavé moře, pak už dobré. Medúzy furt byli, ale ty co nepálili. Takže v pohodě.

Vstup do moře po kamením nebo po mole. Pak už je písek, ale pro plavce to moc není.

Martin Kadeřábek Červenec 2019

Datum pobytu: 6.7. - 20.7.2019

Hodnocení 0,7/5
Chánov , špína bordel smrad
Celkové hodnocení

Chánov , špína bordel smrad

Ubytování 0,5/5

Strava 0,5/5

Okolí 1,5/5

Cena 0,5/5

Ubytování
starý zničený hotel

Strava
jediné co se dalo jíst bylo kuře jinak jídlo bez chuti a v hroznovém víně jsme opakovaně našli housenky

Služby hotelu
hnus bordel , například v hlavní hale týden smrděl bar ,že se k němu nedalo přiblížit

Libuše Červenec 2019

Datum pobytu: 10.7. - 17.7.2019

Hodnocení 2,5/5
Jednou stačilo.
Celkové hodnocení

Jednou stačilo.

Ubytování 2,8/5

Strava 3,0/5

Okolí 1,5/5

Cena 2,5/5

Ubytování
Uklid nic moc

Strava
Strava jednotvárná,pořád to samé...Zákusky výborne,Ovoce dostatek.

Služby hotelu
Animatoři nedodržují určene večerní hodiny a nejhorší animace,,zábava,, co zažila v Egyptě. Každý večer to samé, děs.

Pláž
Přístup do moře bahnitý,moře stojí jako rybník. Tři schody do moře až na konci mola, v popisku bylo jinak psané. Pro male děti to rozhodně není vhodné .

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 30 °C v noci 24 °C

 • Teplota vody 28 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 30 °C v noci 23 °C

 • Čtvrtek 30 °C v noci 22 °C

 • Pátek 30 °C v noci 23 °C

 • Sobota 29 °C v noci 22 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec