Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • Při příletu do Egypta je nutné vyplnit a odevzdat prohlášení cestovatele
 • Nutný negativní PCR test před odletem, ne starší než 72 hodin (osoby nad 6 let)
 • Osoby s ukončeným očkováním (min. 14 dní po poslední dávce) nemusí předkládat PCR test
Cesta zpět do ČR
 • Nutný příjezdový formulář pro všechny
 • Očkované osoby (min. 14 dní po 2. dávce) a osoby s prodělaným onemocněním COVID-19 bez testů
 • Děti do 5,99 let bez nutnosti testů a příjezdového formuláře
 • Ostatní osoby s povinností testů

Hotel Sindbad Club

Egypt, Hurghada, Hurghada - Sakkala

Animace pro děti, mládež i dospělé Aquapark Lázeňská zóna „Horas Spa“ Sportovní aktivity každý den

Více o ubytování

od 10 090 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 106 943

Poloha

Sindbad Club nabízí aquapark a wellness s kompletními službami jen 15 minut od letiště v Hurghadě. Aquapark mohou hosté využívat zdarma. Hosté si mohou zajít na písečnou pláž u Rudého moře, ke které je to od hotelu 350 metrů.

Vybavení

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, 3 a-la-carte restaurace, několik barů, shiska koutek, kavárna. Ve venkovním areálu se nachází bazénový komplex s aquaparkem (12 skluzavek), opalovací terasy, bar. Lehátka slunečníky a osušky zde zdarma. Klienti také mohou využívat zařízení vedlejšího hotelu Sindbad Aqua Park Resort.

Ubytování

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje, k jejichž vybavení patří chladnička, klimatizace/topení, TV, telefon, sprcha, fén, balkon nebo terasa s výhledem na bazén.

Strava

Program all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. Snacky od 11.00 do 17.00 h., zmrzlina od 11.00 do 17.00 h. Večeře také možná v a-la-carte restauraci (italská, asijská kuchyně). Káva, čaj a místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 h.

Služby

V rezortu se nachází plně vybavená posilovna s lékařským dohledem. Relaxovat můžete v sauně, bazénku nebo při masáži. Provádějí se zde i kosmetické procedury, tetování hennou a nechybí ani kadeřnický salon. Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.

Pláž

Soukromá písečná pláž s hrubším pískem se nachází cca 300 m od hotelu, přes pobřežní ulici. Bar na pláži. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 200 m
 • Vzdálenost od centra města 0 m
 • Vzdálenost od letiště 4 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Tobogány ano
 • Silnice kolem hotelu ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Nonstop recepce ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,2/5
Invia

Výborné (148 hodnocení)

Ubytování 4,1/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,4/5

Cena 4,2/5

Tento hotel je 111. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 479 v Hurghada.

Iveta Skokanová Říjen 2021

Datum pobytu: 3.10. - 11.10.2021

Hodnocení 5,0/5
Velká spokojennost
Celkové hodnocení

Velká spokojennost

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Vše ok

Strava
Luxusni

Služby hotelu
Vše ok

Pláž
Ok

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Karla Kopecká Říjen 2019

Datum pobytu: 18.10. - 27.10.2019

Hodnocení 5,0/5
Super. Mohu jen doporučit. Do hotelu jsme se vrátili po třech letech a naprostá spokojenost.
Celkové hodnocení

Super. Mohu jen doporučit. Do hotelu jsme se vrátili po třech letech a naprostá spokojenost.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Pokoj hezký a čistý.

Strava
Jídlo výborné. Hlavně rozmanité. Každý si urcitě přijde na své

Služby hotelu
Spokojenost.

Pláž
Čistá a upravená.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Filtrovat recenze

Kateřina L. Říjen 2021

Datum pobytu: 27.9. - 5.10.2021

Hodnocení 1,0/5
Byla jsem v Hurgáně 8x, ale tenhle hotel byl děsný. Pokud máte rádi v hotelu "Arabáky" pak jeďte sem.V hotelu bylo 90%Arabů. jejich chování je mnohem jiné nežli naše. Hotel špinavý , pokoje rozbité, úklid pouze pokud si vyžádáte. Tudíž denně oslovovat úklid a stejně krom výměny ručníků a doplnění vody nic neudělají a ještě čekají bakšiš. Vytírání na chodbách (rozlét vodu a smetákem ji hr
Celkové hodnocení

Byla jsem v Hurgáně 8x, ale tenhle hotel byl děsný. Pokud máte rádi v hotelu "Arabáky" pak jeďte sem.V hotelu bylo 90%Arabů. jejich chování je mnohem jiné nežli naše. Hotel špinavý , pokoje rozbité, úklid pouze pokud si vyžádáte. Tudíž denně oslovovat úklid a stejně krom výměny ručníků a doplnění vody nic neudělají a ještě čekají bakšiš. Vytírání na chodbách (rozlét vodu a smetákem ji hrnout před s sebou). Jídlo: nic si nenandáte na talíř sami, stále stojí fronty a ještě vás Arabáci předbíhají. Balená voda nikde jen na pokoji jedna láhev a doplňována pouze po dohodě s úklidem. Od moře a bazénu vás vyhodí ochranka v 17:00 a večeře je až od 19:30. all inclusive znám jinak než li v tomto hotelu, zde je to jen od 7"30-10"00 pak 12:30-15:00 a 19:30-21:00 mezitím k jídlu nic . pití u dvou barů a alkohol od 10:00 Pokud potřebujete vodu pro dítě musíte si vystát frontu a pak vám dají půl kelímku. TObogány fungují od 10:00-12:00 poté od 14:00-17:00 ale rádi zavřeli už v 16:40h. Jediné co bylo opravdu pěkné byla pláž a pozvolný vstup do moře. V celím hotelu nikde nenajdete místo kde se můžete převlect z plavek do suchého. Na jídlo se nesmí v plavkách a tak se převlékáte na toaletě které jsou tam jen dvě. Pak příjdete do restaurace a sednete si na mokrou sedačku neboť arabáci se koupou v hánitech a ty si nepřevlékají.

Ubytování 1,0/5

Strava 0,5/5

Okolí 2,0/5

Cena 0,5/5

Ubytování
špína, protékací záchod, nešly zamknout okna, ačkoliv jsem řekla delegátovi, že máme v koupelně potopu okolo wc , nic se za celou dovolenou nezměnilo. Delegát mě ujistil, že balenou vodu, budeme dostávat denně na pokoj tak bohužel. Musela jsem denně oslovovat úklid.

Strava
stojíte fronty aby vás personál obsloužil. Pouze v jedné restauraci jste si mohli vybrat sami a naložit si na talířek. Pokud jste nepřišli prřesně na otevření pak zase nebyly volná místa a čekali jste frontu než vás usadí anebo než jste si našli nejaké špinavé místo, které nekdo před vámi opustil.

Pláž
písečná s pozvolným přístupem, velmi příjemné pro děti, ale bohužel plná místního lidu. Jsou tam Arabací s více manželkami a protože neumí plavat jsou všichni ve vodě kde dosáhnou, hůře se hledá místo pro naše 4členné rodiny.

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Iveta Skokanová Říjen 2021

Datum pobytu: 3.10. - 11.10.2021

Hodnocení 5,0/5
Velká spokojennost
Celkové hodnocení

Velká spokojennost

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Vše ok

Strava
Luxusni

Služby hotelu
Vše ok

Pláž
Ok

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Libuše H. Srpen 2021

Datum pobytu: 8.8. - 15.8.2021

Hodnocení 3,5/5
Dovolená ok, nicméně příště, pokud vůbec budeme zvažovat Egypt, zkusíme jiný hotel. Trefili jsme se do dovolených Egypťanů, 90℅ hotelu byla zaplněna místními. Nic proti Egypťanům nemáme, ale zkrátka se chovají trochu jinak než my, asi jsme moc slušní. Pokud jedete poprvé do Egypta, tak jako jsme byli my. Připravte se na smlouvání a dotěrné nabídky od obchodníků. Raději se na nikoho nedívejte a osl
Celkové hodnocení

Dovolená ok, nicméně příště, pokud vůbec budeme zvažovat Egypt, zkusíme jiný hotel. Trefili jsme se do dovolených Egypťanů, 90℅ hotelu byla zaplněna místními. Nic proti Egypťanům nemáme, ale zkrátka se chovají trochu jinak než my, asi jsme moc slušní. Pokud jedete poprvé do Egypta, tak jako jsme byli my. Připravte se na smlouvání a dotěrné nabídky od obchodníků. Raději se na nikoho nedívejte a oslovování ignorujte, je to fakt mazec. Pokud na smlouvání jste, bude to pro vás ráj na zemi :).

Ubytování 3,5/5

Strava 5,0/5

Okolí 3,0/5

Cena 2,5/5

Ubytování
Ubytování ok, dostali jsme pokoj mimo hlavní budovu, vlastní vstup s před zahrádkou, naproti pokoji byl bazén. Samotný pokoj a koupelna uspokojující. Každý den jsme dostali vodu a čisté osušky na pláž, úklid pokoje byl možný každý den, vždy jsme nechali v pokoji drobné za úklid, nedokáží posoudit, jaká by byla ochota a úroveň bez.

Strava
Jídlo bylo na celém pobytu asi nejlepší, vše nám moc chutnalo, velký výběr všeho na co si vzpomenete.

Služby hotelu
Služby hotelu standardní, je možnost využít WiFi, je potřeba se zaregistrovat na recepci, obdržíte e-mail přes který se přihlásíte. Personál milý, jen plavčíci měli spíš funkci pískačů, píšťalka byla slyšet v jednom kuse, hlavně když se vyháněli lidi z moře v 18 hod. a z bazénů v 17 hod.. Akvapark super, najdou se tam skluzavky jak pro malé děti, tak pro dospělé.

Delegáta jsme viděli za celý pobyt 2 x, při příletu, nejel s námi do hotelu, jen nás doprovodil do auta a poté, když jsme projevili zájem o jeden výlet - největší akvárium Hurghada. Nejezděte, nestojí to za to, pokud pojedete do Holešovic na výstaviště, uděláte lépe a hlavně ušetříte. Platili jsme 80 EUR+47 USD (2 dospělí + 2 děti), na účtence od delegáta cena nebyla uvedena. Výlet cca na 2 hodiny. Celkově mě překvapily ceny nabízených výletů Nevím, zda to má tak drahé CK nebo si tam nadhodil něco delegát, vůbec bych se nedivila. V nabídce je např. výlet pláž ORANGE, dospělá osoba 53 USD, dítě 30 USD. Na pláž chodil personál hotelu a stejný výlet nabízel za 30 USD pro dospělou osobu a děti zdarma. Delegát mi tvrdil, že to není možné a že by z nás peníze nějakým způsobem vytáhli a že CK neručí za to, kdyby se cokoliv na výletě stalo, tím nás odradil. Proto nedokáží posoudit, jak by to probíhalo pokud bychom na výlet jeli.

Pláž
Každý den od 12-16 hod. je na pláži občerstvení, (párky v rohlíku, hamburgery, pizza, zmrzlina, zelenina....). Vynechali jsme párkrát oběd a zůstali celý den na pláži. Na pláž se dostanete přes ulici, není součástí hotelu. Cca 5 minut cesty. Pláž je čistá, bez výhrad. Pokud máte rádi šnorchlování, nejezděte do tohoto hotelu. Sem tam propluje rybka, ale nic víc na "koukání".

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Aneta Šídová Červen 2021

Datum pobytu: 20.6. - 27.6.2021

Hodnocení 1,2/5
Nikdy už více do tohohle hotelu a nikdy více od CK. To co se stalo rodinám se mohlo stát nám.
Celkové hodnocení

Nikdy už více do tohohle hotelu a nikdy více od CK. To co se stalo rodinám se mohlo stát nám.

Ubytování 1,3/5

Strava 0,5/5

Okolí 1,5/5

Cena 1,5/5

Ubytování
Pokoj ucházející.

Strava
Jídlo bylo odporné,chodili sme s nechutí na jídlo. Pořád stejné jídlo dokola. Už sem nevěděla co si dát, všechno bylo hnusné a to nejsem vybíravá. Maso tlusté,žvýkací..

Služby hotelu
Samozřejmě vše za bakšiš,ale tohle byl extrém abych si musela chodit říkat o toaletní papír a když sme neřekly tak sme nedostaly a když pak dal když sem řekla tak samozřejmě chtěl peníze. Neskutečný. Ručníky z pláže sem dala na zem v koupelně aby nám je vyměnil, špinavé Ručníky si vzal a čisté nedal.musely sme uklízeče nahánět aby jsme dostaly osušku na pláž, samozřejmě opět bakšiš. Nemělo by to být samozřejmostí v ceně all inclusive?! Delegát je další kapitola plus špatná informovanost lidí na recepci, nic nevědí. Pan delegát nám napsal v kolik máme být dole na recepci že pojedeme na testy. Půl hodiny zpoždění,,nikdo nikde na recepci samozřejmě nic neviděli. Pak přijel autobus a náš delegát nikde. Přijel pán co neuměl česky. Zajímavé je že pán delegát neřekl všem důležité informace, například ze má být sebou kopie pasu. Ostatní Češi se to dozvěděli od nás.a každému říkal jiné ceny za testy. Po příjezdu na určené místo, se zjistilo že dvě rodiny si spletly a měly být na testu dříve a že domu leti v sobotu a ne v neděli. Pan delegat aby rodinám pomohl vyřešit problém tak rovnou jim vynadal s tím že do hotelu si půjdou pěšky. Pan delegát Ahmed Selmy by se měl nad sebou zamyslet. Delegát je tam od toho aby vám pomohl. Nám taky nejdřív rikal ze letíme domu v sobotu ale nebyla to pravda, ja moc dobře věděla kdy ,mela sem papíry sebou .pak uznal že teda v neděli. Neví která bije. Cestovka by si měla ohlídat kdo jim dělá v destinaci delegáta. Doufám že ty rodiny si stěžovali,hlavně ta kterou nechal jít pěšky do hotelu. Neskutečná prasárna. Od CK už nikdy nikam neletím.

Pláž
Pláž pěkná.

Byla tato recenze užitečná? (4) (4)

Lidiia Ruban Prosinec 2020

Datum pobytu: 19.12. - 26.12.2020

Hodnocení 4,6/5
Bylo to super! Aquapark, pláž, jídlo - SUPER!
Celkové hodnocení

Bylo to super! Aquapark, pláž, jídlo - SUPER!

Ubytování 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Jsme spokojeni. Jedině nam celi tyden nikdo neuklidil pokoj. Třikrát jsme byli na recepci ale nic. Toaletní papír jsme si pořídili samí

Strava
Výborná

Služby hotelu
Byla animace pro děti a krásný program

Pláž
Je trošku dal od hotelu. Ale klid a čistota

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 16 °C v noci 11 °C

 • Teplota vody 23 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 17 °C v noci 11 °C

 • Sobota 19 °C v noci 12 °C

 • Neděle 20 °C v noci 12 °C

 • Pondělí 17 °C v noci 13 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec