Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • Při příletu do Egypta je nutné vyplnit a odevzdat prohlášení cestovatele
 • Nutný negativní PCR test před odletem, ne starší než 72 hodin (osoby nad 6 let)
 • Osoby s ukončeným očkováním (min. 14 dní po poslední dávce) nemusí předkládat PCR test
Cesta zpět do ČR
 • Nutný příjezdový formulář pro všechny
 • Očkované osoby (min. 14 dní po 2. dávce) a osoby s prodělaným onemocněním COVID-19 bez testů
 • Děti do 5,99 let bez nutnosti testů a příjezdového formuláře
 • Ostatní osoby s povinností testů

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 118 822

Poloha

Albatros Sea World Marsa Alam je zcela nový hotelový resort přímo u písečné pláže s nádherným podmořským světem. V moderním a útulném prostředí s dotekem místní chuti si můžete vychutnat slunce, výborné jídlo a jedinečnou atmosféru. Vzdálenost od letiště 60 km.

Vybavení

K vybavení objektu patří recepce, několik barů a restaurací, velké množství bazénů z toho 1 pro dospělé + 2 pro děti vyhřívané během zimní sezóny, aquapark s několika atrakcemi, tenisový kurt, plážový volejbal, fotbalové hřiště, minigolf, šachy, tělocvična, denní a večerní animační programy, potápěčské centrum, jízda na koni, kulečník, prádelna a čistírna, SPA centrum, lékář, lékárna, bankomat.

Ubytování

K dispozici je 376 moderních pokojů, vybavených telefonem, SAT/TV, klimatizací, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou, koupelnou se sprchou.

Strava

All Inclusive formou bufetu včetně občerstvení během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje. Minibar denně doplňován vodou a nealkoholickými nápoji. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Služby

Bazény, 2 pro děti - vyhřívané během zimní sezony, aquapark, aqupark, animační programy SPA centrum, potápěčské centrum, jízda na koni (dráha 600m), kulečník - za poplatek. Internet přes W-LAN ve veřejných prostorách, Internet přes W-LAN.

Pláž

Podle vzdálenosti ubytování - do 100m.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od letiště 60 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Tobogány ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,5/5
Invia

Skvělé (540 hodnocení)

Ubytování 4,7/5

Strava 4,4/5

Okolí 4,3/5

Cena 4,5/5

Tento hotel je 21. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 144 v Marsa Alam.

Renata Pavelková Říjen 2021

Datum pobytu: 14.10. - 21.10.2021

Hodnocení 5,0/5
Není co vytknout. Úžasné
Celkové hodnocení

Není co vytknout. Úžasné

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Spokojenost

Strava
Na jedničku

Služby hotelu
*****

Pláž
Vhodná i pro děti

Byla tato recenze užitečná? (0) (2)

Yvona Tóthová Říjen 2021

Datum pobytu: 18.9. - 29.9.2021

Hodnocení 5,0/5
krásný resort , nejlepší v Marsa Alam
Celkové hodnocení

krásný resort , nejlepší v Marsa Alam

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
skvělé velké pokoje

Strava
výběr ze 4 restaurací , skvělé jídlo , každý den grilování

Služby hotelu
každý den uklizeno a čisté ručníky

Pláž
pláž je čistá akorád jsou nutné boty do vody

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Michaela S. Leden 2022

Datum pobytu: 19.12.2021 - 5.1.2022

Hodnocení 4,8/5
ZImní dovolená s dětmi naprosto v pořádku, vyžití, program, jídlo... vše ok
Celkové hodnocení

ZImní dovolená s dětmi naprosto v pořádku, vyžití, program, jídlo... vše ok

Ubytování 5,0/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 5,0/5

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Radim R. Říjen 2021

Datum pobytu: 17.10. - 23.10.2021

Hodnocení 3,3/5
Dovolená se mi líbila, byť cena nebyla úměrná kvalitě poskytovaných služeb a člověk po celou dovolenou řešil nějaké problémy viz přiložené fotografie. První negativní zkušenost byla hned při přidělení hotelu. Odemykání kartou nefungovalo kvůli poškození zámku dveří a třetí den již přestal fungovat i zapůjčený kovový klíč, který jsem ohl v zámku při pokusu o odemčení pokoje. Tomu předcházely tři st
Celkové hodnocení

Dovolená se mi líbila, byť cena nebyla úměrná kvalitě poskytovaných služeb a člověk po celou dovolenou řešil nějaké problémy viz přiložené fotografie. První negativní zkušenost byla hned při přidělení hotelu. Odemykání kartou nefungovalo kvůli poškození zámku dveří a třetí den již přestal fungovat i zapůjčený kovový klíč, který jsem ohl v zámku při pokusu o odemčení pokoje. Tomu předcházely tři stížnosti/žádosti o vyřešení problému se zámkem, které byly vždy vyřešené tak, že mi přišel někdo pokoj otevřít jiným klíčem. To po několikaminutovém pokusu o odemčení pokoje a půl kilometrové cestě na recepci a zpět. Pozitivní bylo, že při ostrém 4. vznesení žádosti o nové dveře nebo nový pokoj nám byl kolem 22. hodiny přidělen nový pokoj, takže jsme si vyzkoušeli akci Kulový blesk na vlastní kůži. Na novém pokoji byla poškozená vodovodní baterie ve sprše, která byla obrazem opravena, ale tlak ve sprše byl nedostačující a opravdu připomínal letní déšť. Ten den zapomněli dělníci uzavřít technické dveře do stoupaček na chodbě, což vedlo od dvou hodin ráno k pravidelným půl minutovým ranám vedle naší ložnice a po hodině a půl pokusů dveře zajistit nebo to ignorovat, došlo k volání na recepci. Následně někdo přišel, odtrhl část kartónu a tu vložil do dvířek,některá tím zaklínil - dveře byly zavírací na speciální klíč. V průběhu dovolené probíhala odstávka vody, čehož si člověk všimne při splachování toalety. Hold jsme chvíli žili na pokoji +1. Další věcí bylo nespočet děr v chodnících a nezakrytých kanálech, takže si člověk musel dávat pozor. Obecně byl dojem hotelu dobrý, až na problémy s pokoji.

Ubytování 2,3/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 2,0/5

Ubytování
Každý dům má svého domovníka, který se o něho stará. Nevýhodou bylo, že obsažené pokoje uklízel až odpoledne po prázdných pokojích, když už člověk o toto neměl zájem a chtěl mít klid na pokoji. Vybavení hezké, ale každý pokoj má jinou velikost postele i koupelny.

Strava
Strava dobrá, až na mouchy sedající na jídlo ve venkovních prostorech přes den a ptáky žijící v jídelnách. Negativní nepřímá zkušenost byla, když si německý hovořící fáma požádala o sklenku piva a obsluha ji slila 3 spodky piv z lahví do jednoho půl litru. Toto samozřejmě žena nechtěla a chtěla nové, což evidentně rozčílilo arabský hovořící obsluhu. Jinak byla obsluha aktivní.

Služby hotelu
Každý večer animační program pro děti zakončený kulturou pro dospělé

Pláž
Pláž vybavena osuškami, barem s restaurací, větrnými zábranami, sprchami, jemným pískem, bohatým mořským životem a molem vedoucím do hluboké vody s možností skákání do vody.

Byla tato recenze užitečná? (11) (4)

Renata Pavelková Říjen 2021

Datum pobytu: 14.10. - 21.10.2021

Hodnocení 5,0/5
Není co vytknout. Úžasné
Celkové hodnocení

Není co vytknout. Úžasné

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Spokojenost

Strava
Na jedničku

Služby hotelu
*****

Pláž
Vhodná i pro děti

Byla tato recenze užitečná? (0) (2)

David Gaisler Říjen 2021

Datum pobytu: 2.10. - 13.10.2021

Hodnocení 1,7/5
Resort sám o sobě v pořádku, avšak u prostředního bazénu velmi hlučná muzika (diskotéková muzika a RAP) během dne mimo animačních akcí. Po třetím dnu pobytu jsme vyhledávali vzdálenější místa blíž k moři.
Celkové hodnocení

Resort sám o sobě v pořádku, avšak u prostředního bazénu velmi hlučná muzika (diskotéková muzika a RAP) během dne mimo animačních akcí. Po třetím dnu pobytu jsme vyhledávali vzdálenější místa blíž k moři.

Ubytování 2,3/5

Strava 0,5/5

Okolí 2,0/5

Cena 1,5/5

Ubytování
Ubytování průměrné, žádné výhrady, žádné výhrady.

Strava
Resort disponuje čtyřmi různými restauracemi. Jediný rozdíl, který jsem mezi nimi zaznamenal byl jejich název. Strava byla všude identická. 95% všech jídel a příloh byla nedochucená. Koření jsem zažil pouze ve formě pepřenky a solenky na stolech. Nabídka ovoce katastrofická. Za 12 dní jsem při důkladném hledání nenašel ani jeden čerstvý meloun či ananas. Ananas byl pouze ve formě ozdoby na dezertech z nakládané plechovky.

Služby hotelu
Neustálé organizované pronásledování hostů s cílem nabídnout různé služby hotelu. Paní Dr. Fish vám sdělí, že máte špatné nohy a že by jste měli ponořit nohy do akvária s jejíma rybičkami. Nejhorší bylo pronásledování organizované skupiny pracovníků SPA. Chodí v pravidelných intervalech po sobě hlavně za novými hosty. První nabídne výbornou slevu (100 dolarů za 3 masáže). Do pěti minut přijde jeho "šéf" a topne 3 masáže za 90 dolarů. Okamžitě vytahuje platební bloček, vyplní a nutí k podpisu. Šest jiných českých turistů s kterými jsem se na hotelu seznámil, popisovali tuto "naháňku" identicky. FAZIT: Jednoznačné selhání vedení hotelu.

Pláž
Písek na pláži neupravený a kamenitý. 7 dní byla červená vlajka a mohlo se šnorchlovat pouze ve velmi omezeném prostoru u pláže, kde nebylo k hnutí, natož k šnorchlování. Moře tedy o ničem :-(.

Byla tato recenze užitečná? (1) (2)

Eva Z. Říjen 2021

Datum pobytu: 10.10. - 17.10.2021

Hodnocení 4,7/5
Hodnocení páru, 31 a 29 let. V Egyptě jsme byli poprvé a musím říct, že hotel jsme vybrali na výbornou. Až na drobné výhrady jsme si dovolenou maximálně užili, vyzkoušeli nové věci i nová jídla a dokonale si odpočinuli. Hotel tvoří nespočet ubytovacích jednotek, které jsou postavené vedle nekonečně dlouhých bazénů. Každý den hosté přijíždí a odjíždí, žije to tu asi bez přestávek 365 dní v roce. I
Celkové hodnocení

Hodnocení páru, 31 a 29 let. V Egyptě jsme byli poprvé a musím říct, že hotel jsme vybrali na výbornou. Až na drobné výhrady jsme si dovolenou maximálně užili, vyzkoušeli nové věci i nová jídla a dokonale si odpočinuli. Hotel tvoří nespočet ubytovacích jednotek, které jsou postavené vedle nekonečně dlouhých bazénů. Každý den hosté přijíždí a odjíždí, žije to tu asi bez přestávek 365 dní v roce. I přes (tipuju) maximální obsazenost si však díky velké rozloze a obrovským bazénům nepřipadáte, že by zde bylo narváno. Máte dost prostoru jak v bazénu, tak i v moři.

Pláž je krásná, velká a čistá, moře teplé a průzračné. Rybky lze pozorovat i při vstupu do vody z pláže, nebo je možné využít molo.

Ubytování 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolí 4,5/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Do Egypta jsme letěli nočním letem a shodli jsme se, že příště budeme hledat spíše let přes den. Cestování je opravdu náročné a i když jsme to z předchozích recenzí věděli, tak nám první den maličko pokazilo dlouhé čekání na pokoj. Na hotel jsme přijeli před sedmou hodinou ráno, ovšem hned nám bylo oznámeno, že na pokoj budeme čekat do 14 hodin (ani nemalý bakšiš v pasech nepomohl). Jelikož jsme měli za sebou 15 hodin cestování domov - Praha - egyptské letiště - hotel, tak představa dalších sedmi hodin čekání byla hodně nepříjemná. Alespoň jsme ihned dostali náramky a mohli se jít napít a nasnídat.

Recepce je přepychová, opravdu působí nádherným luxusním dojmem. Pokoj, který jsme dostali, byl pro nás dostačující. Z dálky vypadal krásně a moderně (velká postel, velká chytrá televize, krásné okno se vstupem na terasu a výhledem na moře). Při bližším zkoumání se daly najít nedostatky, např. chyběly dveře/závěs ve sprše, ve spárách byla maličko plíseň, omítka místy byla opadaná apod., ale nejsme nároční, celý den stejně trávíme venku a do pokoje se jdeme jen vyspat, takže úplně v pohodě.

Sprcha byla maličko boj, na zahřátí vody jste museli čekat tak dvě minuty. Navíc tekla pod hodně slabým proudem, takže vymýt šampon z vlasů byl boj třeba na čtvrt hodiny. Do pokoje nám při otevření dveří pravidelně létaly můry, kterých bylo na chodbě asi tak nekonečno, a taky jsem za ten týden schytala asi 30 (nepřeháním) komářích štípanců. Každopádně za velké plus považujeme bezchybně funkční klimatizaci na pokoji, většinou s ní míváme u hotelů spíše problémy, ale tady opravdu fungovala na jedničku.

Úklid probíhal každý den, za bakšiš jsme se vždy dočkali zábavných výtvorů z ručníků. Minibar v pokoji byl zdarma, neustále zásobovaný vícero lahvemi vody a občas i lahví Pepsi / 7up. Vody jsme měli vždy dost, kromě minibaru se dala sehnat v každé restauraci i baru, mohli jste si vzít, kolik chcete.

Strava
Když jezdíme na dovolenou, snažím se ochutnat ideálně všechno. Tady to ale není fyzicky možné :-) Tolik jídla na jednom místě jsem nikdy nikde neviděla! Vše nám chutnalo, každý den jsme si vybrali něco nového. Snídaně byly každý den stejné, ale jídlo se dalo nakombinovat tak, že se vám neopakovalo - čerstvé ovoce, zelenina, salámy, sýry, vafle, palačinky, croissanty, párečky, fazole, grilovaná zelenina, tousty a ještě zde kuchař připravoval vaječné omelety - mohli jste si říct, jaké ingredience v ní chcete mít.

Obědy a večeře bývaly ve čtyřech restauracích, dvakrát za pobyt bylo venkovní stolování. Všechny restaurace byly zdarma a bez objednávání formou bufetů, nechybělo ovoce, zelenina, zeleninové saláty, pečivo a samozřejmě neskutečné množství nádherných zákusků, které bychom nejraději ochutnali všechny, ale bylo jich tolik, že to prostě nešlo :-) Kromě jídel ve formě bufetu (hosté si dávají sami na talíř) každý den nechybělo ani venkovní grilování (kuřecí, hovězí, ryby...), čerstvě připravené palačinky atd.

Číšníci neustále obcházeli hosty a nosili pití, pokud jste si nestihli přinést sami. Jídlo neustále doplňovali, takže i když jste přišli později, všeho bylo dostatek. Místo na sezení u jídla se také vždy našlo, v barech to večer bylo horší, to venku i vevnitř bylo narváno - vše je také v rámci all inclusive zdarma, můžete si říct, co si přejete od nealka po alko, pivo i koktejly.

U recepce jsou čtyři restaurace a tři bary. Kromě toho je zde také na pláži restaurace a bar. Přes den se zde dělají klasické rychlé snacky - pizza, hranolky, těstoviny, palačinky, panini. Na oběd k recepci jsme šli jen jednou, zbylé dny jsme se najedli vždy přímo na pláži - restaurace navíc nabízí nádherný pohled na celou pláž, moře i molo.

Z nealko pití k dispozici balená voda, Pepsi, 7up, džusy (ananas, pomeranč, meloun, jablko...). Vodu dostanete přímo v zabalených neotevřených lahvích, ostatní nápoje rozlévají z 95 % do skleniček, jen občas jsem viděla, že zrovna neměli vedle automatů na pití skleničky, ale jen kelímky.

Služby hotelu
Zdejší zaměstnanci se o hosty opravdu poctivě starají. Až na to dlouhé čekání na pokoj nemáme, co vytknout. U jídla se chodí ptát, co chcete na pití, přinesou vám, o co si řeknete. Se všemi se bez problémů domluvíte anglicky. Jelikož jsou zde Češi spolu s Poláky a Němci nejčastější hosté, mají zaměstnanci naučené pozdravy a základní fráze, takže se vždy zeptají, odkud jste, a jak řeknete, že z Česka, tak vás hned pozdraví Ahoj, jak se máš? :-)

Z hotelového komplexu jsme ani nevylezli, ten týden utekl šíleně rychle. Kromě restaurací a barů tady bylo také potápěčské centrum, wellness centrum, lékárna, doktor i mini tržnice asi s osmi obchůdky - kabelky, oblečení, parfémy, suvenýry, lehátka do vody, šnorchlovací masky atd. Platili jsme v dolarech, když jsme potřebovali rozměnit velkou bankovku za drobné, na recepci s tím neměli problém. Ceny v obchůdcích nenajdete, všechno si musíte usmlouvat. Jakmile se k nim jen přiblížíte, hned k vám vystartují prodavači a táhnou vás dovnitř, takže buďte připravení na konverzace, donekonečna opakované odmítání nebo smlouvání.

Zaměstnanci za bakšiš dokonce roznáší pití z plážové restaurace až k lehátkům, takže můžete relaxovat a osvěžení dostanete až pod nos :-)

Po příjezdu na hotel jsme dostali instrukce, že kufry se nechávají před vstupními dveřmi. Až jsme dostali pokoj, vzal nám je zaměstnanec a odvezl nás k pokoji, takže jsme nemuseli nic hledat. Kufry nám vzal až do pokoje, takže mějte bakšiš nachystaný, očekávají ho. Stejně tak na cestě zpátky je v pokynech napsáno, v kolik hodin si zaměstnanci vyzvednou kufry - opět je odvezou od pokoje k recepci, kde si je pak vyzvednete a naložíte do autobusu.

Na recepci, v restauracích, barech i na pokoji máte k dispozici zdarma Wi-Fi. Je sice slabá a občas vypadává (na videa moc koukat nejde), ale na čtení zpráv nebo komunikaci přes Messenger stačí.

Pláž
Hotel je přímo u pláže. My jsme navíc měli pokoj nejblíž pláži, takže k moři pár kroků, naopak do restaurace nejdál. Ale vůbec to nevadilo, byla to procházka tak na 5-7 minut. Pláž je krásná, písčitá, čistá. Tím, že hotel byl pravděpodobně naplněný, tak se volná lehátka hledala ráno obtížněji. Chodili jsme proto až vpravo od mola, kde byla klidná zóna - zde se místo našlo vždy a jako bonus sem nechodili nabízeči výletů a služeb.

Moře je úžasné, průzračné a teplé. Do vody lze jít hned z pláže. Do vody můžete odkudkoliv, ale je zde vyhraněná zóna bez kamenů/korálů, kde se do vody bez problémů dostanete přes písek - právě v této zóně bylo nejvíce lidí, ale přesto jste si nepřipadali, že je zde hlava na hlavě. I z klidové zóny lze do vody jít, ale jsou zde více kameny a řasy/mechy, které vyrůstají ze dna, takže se jimi při šnorchlování musíte proplétat, než najdete nějaké volnější místo s lepší viditelností. Z pláže je vstup do vody velmi pozvolný, pokud nepočítám zmíněný vyčleněný prostor, kde máte vodu po pas po pěti krocích.

Až dosud jsme s přítelem neměli zkušenost se šnorchlováním. Když jsme ale viděli, že masku mají všichni okolo, nakonec jsme si ji pár dnů před odjezdem taky zkusili koupit a když jsme poprvé koukli pod hladinu, bylo to jako objevení Ameriky :-) Neskutečný zážitek! Jde o naši první návštěvu Egypta a první šnorchlování, takže nemůžeme srovnávat, jak moc/málo rybek tady bylo. Ale rozhodně jsme jich viděli hodně, různé tvary, barvy, byl to opravdu parádní zážitek.

V Marsa Alam asi nepřestává foukat vítr, ale měli jsme to štěstí, že během našeho pobytu byla zelená vlajka na molu asi čtyři nebo pět dnů, takže se dalo šnorchlovat i v hloubce, kde to samozřejmě vypadalo zase úplně jinak než u pláže.

Přímo na pláži je zmíněný bar/restaurace, záchody, sprchy i oplachovadla nohou. Lehátka, slunečníky i ručníky jsou zdarma.

Byla tato recenze užitečná? (9) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 19 °C v noci 14 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 18 °C v noci 12 °C

 • Čtvrtek 15 °C v noci 11 °C

 • Pátek 17 °C v noci 13 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec