Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • Při příletu do Egypta je nutné vyplnit a odevzdat prohlášení cestovatele
 • Nutný negativní PCR test před odletem, ne starší než 72 hodin (osoby nad 6 let)
 • Osoby s ukončeným očkováním (min. 14 dní po poslední dávce) nemusí předkládat PCR test
Cesta zpět do ČR
 • Nutný příjezdový formulář pro všechny
 • Očkované osoby (min. 14 dní po 2. dávce) a osoby s prodělaným onemocněním COVID-19 bez testů
 • Děti do 5,99 let bez nutnosti testů a příjezdového formuláře
 • Ostatní osoby s povinností testů

od 10 255 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 27 739

Poloha

Hotelový komplex se nachází v jihovýchodní části Egypta na pobřeží Rudého moře. Oblast Marsa Alam patří mezi nejvyhledávanější destinace Egypta. Mezinárodní letiště je vzdálené asi 4 kilometry od hotelu.

Vybavení

Součástí hotelového komplexu je vstupní hala s recepcí, dále mají hosté k dispozici několik restaurací a barů. U hotelu je rovněž venkovní bazén, u kterého jsou lehátka a slunečníky volně k využití. Rodiny s dětmi uvítají dětský klub, dětské hřiště a aquapark.

Ubytování

Ubytování je nabízené v komfortně zařízených pokojích, který je celkem 140. Součástí vybavení pokojů je vlastní sociální zařízení, dále mají hosté k dispozici individuální klimatizaci, minibar, trezor, televizor se satelitními programy. U každého pokoje je rovněž balkon nebo terasa.

Strava

Program ALL INCLUSIVE zahrnuje snídaně, obědy a večeře, které jsou podávány formou bufetu. Dále je během dne připravováno lehké občerstvení. V časovém rozmezí, které určuje hotel, jsou rozlévány nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

Pláž

Hotel se nachází asi 250 metrů od pláže, která má písčitý povrch.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 400 m
 • Vzdálenost od letiště 4 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště ano
 • Tenis ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Tobogány ano
 • Fitness ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,6/5
Invia

Skvělé (90 hodnocení)

Ubytování 4,6/5

Strava 4,6/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,5/5

Tento hotel je 17. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 144 v Marsa Alam.

Štěpánka P. K. Únor 2020

Datum pobytu: 12.2. - 19.2.2020

Hodnocení 5,0/5
Velmi vydařená dovolená ve skvělém hotelu
Celkové hodnocení

Velmi vydařená dovolená ve skvělém hotelu

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování čisté, prostorné, voňavé, každý den úklid a výměna ručníků jak v koupelně, tak plážových. Opakované dotazy uklízečů, jestli je vše v našem pokoji v pořádku.

Strava
Menší jídelna (nikoli obrovská "závodka", jak bývá v některých hotelech zvykem) s příjemným ochotným a zdvořilým personálem (nikoli vlezlým), který je ochoten vyplnit jakékoliv přání. Rozhodně se v tomto hotelu neočekává "dýško" za každou službu, jak to někdy v Egyptě bývá zvykem. Strava typická, pestrá, spousta zeleniny a ovoce, ovšem milovníci hranolků, řízků, těstovin a pizzy si také přijdou na své... Žádné gastrointestinální potíže jsme neměli.

Služby hotelu
Velmi vysoký standard služeb, vše bez problémů, personál (od beach boys, přes číšníky až po manažery) se opakovaně ptal, zdali něco nepotřebujeme a zdali je vše v pořádku. Jako sportovci jsme ocenili velký resort tvořený komplexem několika hotelů, které propojovala běžecká dráha v délce 2100m, na které bylo značených každých 100 m.

Pláž
Pláž vzdálená 300 m od hotelu, čistá, každý den uklizená, s obsluhujícím personálem. I v únoru každý den slunečno, teplota kolem 24 stupňů, dalo se koupat.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Milan P. Květen 2019

Datum pobytu: 15.5. - 20.5.2019

Hodnocení 5,0/5
První hotel kam bych se okamžitě vrátil znovu.
Celkové hodnocení

První hotel kam bych se okamžitě vrátil znovu.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Pokoj byl prostorný čistý a hezký. Dokonce i rychlovarná konvice na pokoji. Spokojenost i se sociálním zařízením.

Strava
Neměl jsem problém si vybrat z jídel každý den a ani jsem nevyužil nabídku okolních hotelů možnost povečeřet jinde. Občerstvení včetně svačiny a popcornu jak u bazénu tak na pláži bez sebemenšího zadrhelu.

Služby hotelu
Nemám nic co bych vytkl byl jsem spokojený včetně Wi-Fi ,aqauparku, bazénu . Program byl pěkný i pro 5ti letou dceru. Animátoři byli pořád někde okolo ale nebyli vlezlí , naprostá spokojenost.Hned ráno jsme dostali náramky na snídani a v půl 9 nás i ubytovali .

Pláž
Pláž je možné využívat jak s dětmi pozvolným vstupem do moře ,tak molo pro šnorchlování. Dostatek lehátek i slunečníků v kteroukoliv denní dobu .

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Filtrovat recenze

Anonym Listopad 2021

Datum pobytu: 13.11. - 20.11.2021

Hodnocení 4,8/5
V Egyptě jsem byla již podesáté, pokaždé v jiném hotelu a tento hotel za mě ten nejlepší, a to díky úžasné přátelské atmosféře všech zaměstnanců. Je úžasné, když se hned od rána po celý den všichni usmívají vítají vás a zároveň se starají, zda je vše v pořádku a zda nám něco nechybí. Hotel je menší, tudíž odpadá anonymita obrovských, byť luxusních areálů a během dne se znáte se všemi, kteří jsou v
Celkové hodnocení

V Egyptě jsem byla již podesáté, pokaždé v jiném hotelu a tento hotel za mě ten nejlepší, a to díky úžasné přátelské atmosféře všech zaměstnanců. Je úžasné, když se hned od rána po celý den všichni usmívají vítají vás a zároveň se starají, zda je vše v pořádku a zda nám něco nechybí. Hotel je menší, tudíž odpadá anonymita obrovských, byť luxusních areálů a během dne se znáte se všemi, kteří jsou v tu chvíli Vašimi přáteli. Šéfové se chovají velmi hezky ke svým podřízeným a ta atmosféra se přenáší i na hosty. Nebyla tu nervozita jako v obrovských hotelech. Všude čisto a naklizeno, pokoje, jídelna, recepce, bazén a vlastně celý obrovský areál hotelů JAZ uklizen a upraven. Hotel naplněn tak na polovinu kapacity, v tomto hotelu hosté Češi a Němci.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Vysoce hodnotím to, že all inclusive je od příjezdu do odjezdu. Nelze ovlivnit, kdy přiletí či odletí letadlo, a tedy dorazím na hotel či hotel opustím. Tento hotel nabídl ihned při příjezdu své služby – jídlo, pití a wifi, takže pohodová dovolená od prvního okamžiku. Rovněž tak jsme tyto služby mohli využít až do odjezdu ve večerních hodinách, a tedy si užívat dovolenou až do poslední chvilky. (Bohužel některých hotelech přístup k těmto službám jsme dostali až v poledne, ačkoliv jsme dorazili ráno po 7 se slovy měli jste s tím počítat a vzít si svačinu. Rovněž tak některé hotely okamžikem vyklizení pokoje omezí přístup k čemukoliv - zejména jídlu i pití, i když odlet je třeba večer a vlastně to zkazí dojem z celé dovolené).

Strava
Nápoje a drinky jsou v případě zájmu roznášeny číšníky, a to jak v restauraci a u baru, tak i u bazénu až k lehátku. Tato služba je rovněž i na pláži, kdy číšníci přinesou pití až na lehátko (samozřejmě, že jako poděkování jsme dali bakšiš). Úsměv všech je samozřejmostí.

Jídlo v restauraci bylo výtečné a vždy bylo z čeho vybírat (lidi co jsou věčně nespokojeni by si určitě nějaký důvod našli, že něco není). Každý den ryby, mořské plody, kuřecí, hovězí, těstoviny, rýže, brambory, hranolky, spousta zeleniny a ovoce. No a samozřejmě egyptské dortíky - naprosto úžasné, vždy výběr tak z 8-10 druhů. Jakmile něco došlo, ihned se doplňovalo. Snídaně klasika - vaječné omelety, palačinky, wafle, salámy, sýry, párky, vajíčka, jogurty, ovoce, zelenina.....

Služby hotelu
Bazén je v zimním období vyhřívaný, což je fajn, protože čas v něm strávený je delší. Ač na první pohled bazén vypadá mělký, tak hloubka bazénu je dostatečná na plavání a vodní hry či cvičení (120-140 cm). Malý bazén pro děti je rovněž vyhřívaný.

Úžasná je skutečnost, že se lze procházet po pobřežní cestě kolem celé zátoky (cca 2km), procházet jednotlivými hotely využívat některé jejich služby - bazény, dětská hřiště, volejbalová hřiště, animační programy. Tudíž člověk není uzavřen jen v areálu jednoho hotelu, ale v celém obrovském komplexu JAZ.

V areálu je u každého hotelu několik obchůdků se vším možným, takže spousta příležitostí dovézt nějaký dárek.

Pláž
Je perfektní, že na pláži lze použít jakékoliv lehátko a slunečník, nejsou vymezeny pro konkrétní hotel, ale jsou společné pro všechny hotely. Pláž čistá a uklizená, vstup do vody na jedné straně přes molo nebo na druhé straně písečný vstup a hodně daleko mělko - voda tak do pasu. Ideální pro děti. Uprostřed mezi těmito vstupy, se do vody nesmí, je tam korál, který je chráněn.

Plážové ručníky mění uklízeč každý den na pokoji v hotelu, takže odpadá lítání vždy do určitého místa a v určitý čas.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Jaromír Sedláček Září 2021

Datum pobytu: 5.9. - 15.9.2021

Hodnocení 4,4/5
Malý pěkný hotel s příjemným a velmi ochotným personálem. V okolí další hotely kde je možné využít mnoho jejich služeb. Možnost procházek po dlouhé promenádě, která vede kolem celého zálivu a měří přes 2 km. Nevýhodou tohoto hotelu je to že není výhled na moře.
Celkové hodnocení

Malý pěkný hotel s příjemným a velmi ochotným personálem. V okolí další hotely kde je možné využít mnoho jejich služeb. Možnost procházek po dlouhé promenádě, která vede kolem celého zálivu a měří přes 2 km. Nevýhodou tohoto hotelu je to že není výhled na moře.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 2,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování odpovídá standartu, který jsme poznali i v jiných resortech. Prostorný pokoj s množstvím úložných prostorů. Všude velmi čisto.

Strava
Strava výborná. Na velikost hotelu neuvěřitelně rozmanitá a chutná. Milovníci mořských plodů si tady přijdou na své.

Služby hotelu
Služby hotelového personálu velmi dobré.

Pláž
Bohužel toto je nevýhoda tohoto celého resortu. Přístup do laguny jen jednoho místa a z mola. Celá laguna ohrazena bojemi, které jsou navzájem propojeny lanem, takže jsou jen dvě trasy kudy je možné snorchlovat. I kolem pobřeží jsou sloupky propojené lanem.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Věra U. Červenec 2021

Datum pobytu: 26.6. - 3.7.2021

Hodnocení 3,9/5
Cesta do Egypta-test jsme si nechali udělat antigenní a stačilo to. V letadle bylo dost volných míst, takže vnuk mohl spát pohodlně. V Egyptě nám udělali na letišti PCR test na náklady CK. Šlo to rychle a bez problémů. V hotelu nebylo žádné omezení do doby výsledků. Nejsmutnější byl prázdný hotel s plně obsazeným (proočkovaným) personálem, který byl velice milý a ochotný. Ze smutku, že jsme na hot
Celkové hodnocení

Cesta do Egypta-test jsme si nechali udělat antigenní a stačilo to. V letadle bylo dost volných míst, takže vnuk mohl spát pohodlně. V Egyptě nám udělali na letišti PCR test na náklady CK. Šlo to rychle a bez problémů. V hotelu nebylo žádné omezení do doby výsledků. Nejsmutnější byl prázdný hotel s plně obsazeným (proočkovaným) personálem, který byl velice milý a ochotný. Ze smutku, že jsme na hotelu obsazeném pouze 3 pokoji (z toho 2 naší rodinou) se brzy stala výhoda. Bazén s plavčíkem jsme měli jen pro sebe stejně jako bar. Pokoje vedle sebe v přízemí, pár metrů po trávě do bazénu. Prosklené, balkónové dveře od pokoje jsme po celý den ani nezavírali. Dopoledne jsem trávili u moře. Vzdálenost asi 300 m přes vedlejší hotel (do vedlejšího hotelu se chodilo také na jídlo). Moře bylo čisté, hrubší písek, delší vzdálenost do hloubky. Korály i ryby podél provazu s bójkami byly dostačující. Asi 20 minut šnorchlu k molu. Nebo jít na molo a šnorchl na pláž. Obsazenost lehátek na pláži byla asi 20-30 %. Stejně jako obsazenost všech sousedících hotelů. Přes poledne jsme chodili kvůli malému (který spal na pokoji) k prázdnému bazénu a odpoledne do velkého aquaparku vzdáleného cca 50 m od hotelu. Aquapark byl asi pro 5 hotelů, ale byl také téměř prázdný. Přesto bylo denně čerstvé občerstvení včetně palačinek, vaflí, zmrzliny atd. 2 dny před odletem jsme šli do vedlejšího hotelu na recepci na PCR testy. Doktor přijel na čas, testy proběhly velice rychle a v klidu. Nikdo nebyl pozitivní, tak nám byl výsledek testů předán v autobuse na letiště. Mimo hotely jsme neměli potřebu chodit. Cesta podél moře okolo 5 hotelů je tam a zpět kolem 4 km, na malou procházku to stačilo. Koncem prázdnin jsem chtěli jet do Řecka nebo Bulharska, ale pokud to půjde pojedeme zase sem. Často hotely v Egyptě měníme a preferujeme Hurgadu, ale tady se nám také líbilo.

Ubytování 4,0/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 3,5/5

Ubytování
Pokoje byly čisté, denně uklizené, prostorné.

Strava
Jídlo bylo v naprostém pořádku. Dostatečný výběr i kvalita. Poprvé jsme si dovolili dát v Egyptě i ledovou kávu. Žádné zdravotní potíže. Ještě nikdy jsme v Egyptě ani na žádné jiné dovolené nezažili takovou kontrolu jídel. Personál chodil s teploměrem a pravidelně sledoval teplotu zákusků a jídel. Odnášel a přinášel čerstvé, zchlazené zákusky, saláty a ovoce. V jídelně bylo málo lidí. Před vstupem do jídelny na snídani, oběd i večeři nám byla měřená teplota. Jídlo jsme si mohli brát sami. Pití nám roznášeli, ale celkem pružně. V celém areálu hotelů včetně recepce a jídelny nosil roušky pouze personál.

Služby hotelu
Animátoři se snažili nenuceně nás zapojit do aktivit u pláže, když se jim to podařilo, byla i sranda. Byli super.

Pláž
Pláž čistá, moře čisté, ale docela daleko mělké. Pro děti výhoda.

Byla tato recenze užitečná? (3) (2)

Hana K. Březen 2020

Datum pobytu: 22.2. - 29.2.2020

Hodnocení 4,6/5
V tomto hotelu jsme byli poprvé, rádi se sem vrátíme. Hotel je malý, klidný. Do Egypta jezdíme každoročně, pobyt v tomto hotelu splnil naše očekávání. Byli jsme maximálně spokojeni.
Celkové hodnocení

V tomto hotelu jsme byli poprvé, rádi se sem vrátíme. Hotel je malý, klidný. Do Egypta jezdíme každoročně, pobyt v tomto hotelu splnil naše očekávání. Byli jsme maximálně spokojeni.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Pokoj byl každý den pečlivě uklizen. Úklidový pracovník nám každý den vytvářel na posteli různá zvířátka a postavičky z ručníků. Pokoj je prostorný, rozdělen závěsy na dvě části. Pokoj jsme měli ve druhém patře s výhledem na bazén. Každé odpoledne na nás čekal pracovník, který nám vyměnil plážové osušky. Osušky si nosíte v textilní tašce k tomu určené. Je to výhoda a zároveň se tímto způsobem se zabraňuje několikeré zbytečné výměně.

Strava
Strava byla výborná, chutná a rozmanitá. Každý si přijde na své. Široký výběr ovoce i zeleniny, příloh i masa. Strava je vhodná i pro malé děti.

Služby hotelu
Všichni zaměstnanci hotelu byli velmi pozitivní, splní vám ochotně každé vaše přání. Kdo není vybaven jiným než českým jazykem, nemusí se bát, každý se snaží s vámi domluvit. Tým animátorů se o turisty stará, dětský klub je velmi profesionálně veden. Je v rámci all inclusive, má dopolední i odpolední provoz. Mohou využívat i teenagery.

Pláž
Pláž je od hotelu vzdálena několik minut chůze. Je společná pro několik hotelů komplexu Jaz. Je dobře vybavená. Plážoví zaměstnanci očekávají od vás baksis, ale nevynucují si jej. Zaměstnanci baru jsou velmi ochotní. Kdo je zvyklý se na pláži stravovat, bude mile překvapen sortimentem ve třech stáncích: pizza, tousty, ovoce, zelenina, sladké pečivo. Pro děti zmrzlina, nanuky, popcorn (i pro dospělé), různé druhy kávy z automatu, voda, sladké nápoje.

Dobré šnorchlování i pro malé děti, nemusíte z mola, ale z laguny. Pro náročné snorchlare to sice není, ale rybiček je hodně, také dva rejnoci.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Štěpánka P. K. Únor 2020

Datum pobytu: 12.2. - 19.2.2020

Hodnocení 5,0/5
Velmi vydařená dovolená ve skvělém hotelu
Celkové hodnocení

Velmi vydařená dovolená ve skvělém hotelu

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování čisté, prostorné, voňavé, každý den úklid a výměna ručníků jak v koupelně, tak plážových. Opakované dotazy uklízečů, jestli je vše v našem pokoji v pořádku.

Strava
Menší jídelna (nikoli obrovská "závodka", jak bývá v některých hotelech zvykem) s příjemným ochotným a zdvořilým personálem (nikoli vlezlým), který je ochoten vyplnit jakékoliv přání. Rozhodně se v tomto hotelu neočekává "dýško" za každou službu, jak to někdy v Egyptě bývá zvykem. Strava typická, pestrá, spousta zeleniny a ovoce, ovšem milovníci hranolků, řízků, těstovin a pizzy si také přijdou na své... Žádné gastrointestinální potíže jsme neměli.

Služby hotelu
Velmi vysoký standard služeb, vše bez problémů, personál (od beach boys, přes číšníky až po manažery) se opakovaně ptal, zdali něco nepotřebujeme a zdali je vše v pořádku. Jako sportovci jsme ocenili velký resort tvořený komplexem několika hotelů, které propojovala běžecká dráha v délce 2100m, na které bylo značených každých 100 m.

Pláž
Pláž vzdálená 300 m od hotelu, čistá, každý den uklizená, s obsluhujícím personálem. I v únoru každý den slunečno, teplota kolem 24 stupňů, dalo se koupat.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 20 °C v noci 14 °C

 • Teplota vody 23 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 19 °C v noci 14 °C

 • Úterý 20 °C v noci 13 °C

 • Středa 20 °C v noci 12 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec