Tento hotel si právě prohlíží dalších 9 lidí.

 • Při příletu do Egypta je nutné vyplnit a odevzdat prohlášení cestovatele
 • Nutný negativní PCR test před odletem, ne starší než 72 hodin (osoby nad 6 let)
 • Osoby s ukončeným očkováním (min. 14 dní po poslední dávce) nemusí předkládat PCR test
Cesta zpět do ČR
 • Nutný příjezdový formulář pro všechny
 • Očkované osoby (min. 14 dní po 2. dávce) a osoby s prodělaným onemocněním COVID-19 bez testů
 • Děti do 5,99 let bez nutnosti testů a příjezdového formuláře
 • Ostatní osoby s povinností testů

Hotel Lazuli Resort

Egypt, Marsa Alam

Přímo u jedné z nejexotičtějších pláží letoviska Luxusní hotel v marocko-andaluském stylu

Více o ubytování

od 13 790 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 383 310

Středisko

El Quseir

Poloha

Luxusní hotel v marocko-andaluském stylu se nachází u jedné z nejexotičtějších pláží Marsa Alam, cca 15 km od centra střediska El Quseir a cca 45 km od letiště.

Pláž

Písčitá pláž s 220 m dlouhým molem pro přímý vstup do otevřeného moře se nachází přímo u hotelu, lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma.

Vybavení

Recepce, lobby bar, bar u bazénu a aquaparku, plážový bar, hlavní restaurace, italská ala carte restaurace (1x za pobyt zdarma), WiFi ve veřejných prostorách hotelu zdarma, venkovní bazén, dětský bazén, vnitřní bazén, vyhřívaný bazén s vířivkou, aquapark se 2 skluzavkami a tobogánem a dětským bazénem se skluzavkami, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Ubytování

Standardní pokoje mají vlastní příslušenství (koupelna, WC, fén), klimatizaci, SAT/TV, minibar, trezor, varnou konvici, WiFi, balkon nebo terasu s výhledem do zahrady, za příplatek stejně vybavené Deluxe pokoje s výhledem do zahrady a na mořskou stranu nebo Superior pokoje s prostornou terasou s výhledem na moře a bazén. Na vyžádání bezbariérové pokoje.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (19:00-22:00) formou bufetu, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem (10:00 – 00:00).

Sport a zábava

Animační programy, tenisový kurt, fitness, multifunkční hřiště, plážový volejbal, dětské hřiště a dětský klub, stolní tenis, kulečník, Spa centrum (sauna, vířivka, masáže, parní a turecká lázeň, kadeřnictví – vše za poplatek), potápěčské centrum pro začátečníky i pokročilé.

Cena zahrnuje

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdů * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby česky mluvícího delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Vybavení hotelu

 • All inclusive
 • Novinka
 • Pláž přímo u hotelu
 • Rodina s dětmi
 • Slunečníky zdarma
 • Šnorchlování
 • Vodní park/tobogán
 • WIFI zdarma
 • Dětský klub Čedok

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od letiště 45 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis ano
 • Tobogány ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bar ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,3/5
Invia

Skvělé (14 hodnocení)

Ubytování 4,6/5

Strava 3,8/5

Okolí 4,1/5

Cena 4,6/5

Tento hotel je 16. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 145 v Marsa Alam.

Ina K. H. Červenec 2021

Datum pobytu: 15.7. - 22.7.2021

Hodnocení 5,0/5
Destinace splnila námi očekávané služby, klid k odpočinku, celková spokojenost.
Celkové hodnocení

Destinace splnila námi očekávané služby, klid k odpočinku, celková spokojenost.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Naprostá čistota, prostorné pokoje, všechny pokoje jsou situované s výhledem na moře, vysoce funkční a tichá klimatizace, trezor zdarma. Mycí gely a šampony byly v koupelně k dispozici v jednodávkových cestovních tubách, ovšem doplňování mycích gelů a šamponů nebylo automatické, pro doplnění jsme nechali na pokoji vzkaz a poté byly potřeby bez problému doplněny. Denně jsme nechávali službě na pokoji 1-2 eura nebo dolary.

Strava
Strava chutná a pestrá. Maso, kuře, kachna, ryby, gril, omáčky, brambory, kaše, brambůrky, hranolky atd., nepřeberné množství sladkého i slaného pečiva, džusy, vody, drinky atd. Za nás spokojenost, nic nechybělo. Zmrzlinářům by možná scházela zmrzlina.

Služby hotelu
Po příletu do Marsy jsme byli na letišti delegování k příslušnému číselně označenému autobusu, cestou delegát podával věcné informace. Na hotel trvala cesta klim. autobusem cca 40 min. Kufry z autobusu jsme všichni hromadně přemístili před recepci. Jednotlivě jsme byli na recepci odbaveni - bylo přiřazeno číslo pokoje, obdrželi jsme stravovací/ubytovací náramek a čipovou kartu od pokoje a kartu na plážovou osušku (towel - 1 karta=1osuška, 2 karty=2osušky). Pas si oskenují a vrátí Vám jej. Vrátili jsme se zpět ke kufrům a službě nahlásili číslo pokoje, služba dané číslo napsala na odbavovací označení kufru. Kufry služba roznáší po pokojích sama. Rozpis pokojů na chodbách je malinko matoucí, služba Vám ale pomůže. Pokoj je velmi rozpálený, klimatizace ale funguje okamžitě po zapnutí. Kvitovali jsme, že jsme na pokoj nemuseli čekat, ačkoliv checking byl avizován cca na 12 hod. Pokoj byl přiřazen obratem všem a to bez "všimného". Rádi jsme službě za donášku kufru dali malý obnos - 2 dolary. Na pokoji byla připravená denně balená voda. Začínali jsme obědem, na pláži už cca od 10 h malé sladké občerstvení, káva, drinky, džusy. Snídani jsme mohli mít za poplatek 12 eur. WIFI funguje nejlépe přímo u pultu recepce. Služba vstřícná, usměvavá, v jídelně jsme službě nechávali denně 1 euro. Večerní showtime velmi zábavné i zajímavé představení od 21-22 hod, po desáté hod klid na spaní. Bazény jsou rozlehlé k plavání i cachtání pro děti, voda příjemná, čistá. Půjčování dětských nafukovaček. Doporučujeme nevynechat schůzku s delegátem, cenné informace k mentalitě domorodců, delegát George ovládá výborně ČJ. Střevní potíže nás postihli dva dny před odletem do ČR. Škoda, že jsme delegáta George neposlechli a nezakoupili si přímo u něj tablety na tyto potíže a nebrali je dle rady preventivně. Název si nepamatuji. Stojí 10 eur, v lékarně 20 eur. Naše tablety černé uhlí, endiaron, imodium atd. na jejich bakterii opravdu nezabírají. Navštívit toaletu v letadle při zpáteční cestě nebylo po neukázněncích vůbec příjemné.

Pláž
Pláž - díky večernímu odlivu a rannímu přílivu si každý našel u břehu svou průzračnou lagunu s bílým pískem bez korálů, velmi příjemné, krása. Voda lázeňsky teplá. Molo cca 240 m k procházkám. Vstup do vody z mola - značná hloubka, pro velké vlny často červený prapor se zákazem vstupu ke koupání. Pláž čistá, uklízí se, mnoho volných lehátek se slunečníky, klid, pohoda. Možnost dlouhých procházek kolem pobřeží, bez omezení. Šnorchlaři si úplně nepolahodí, velmi málo rybiček. K vidění pár barevných rybiček, samotář rejnok a velmi velcí černí ježci, ježci nejsou u břehu, mají své místo dál od břehu, jdou vidět z mola. Pro korály nutné boty do vody. Plážové osušky jste mohli měnit za kartu jak u bazénu, tak na pláži. Buď máte kartu nebo osušku. Karty neztraťte, poslední den při odjezdu odevzdejte na recepci spolu s kartou od pokoje.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Anonym Červenec 2021

Datum pobytu: 24.6. - 1.7.2021

Hodnocení 4,8/5
S dovolenou jsme byli velmi spokojeni. Skvělí, příjemný a vstřícný personál, čisté pokoje a i celé území hotelu. Aktivní animátoři, kteří na každý den
Celkové hodnocení

S dovolenou jsme byli velmi spokojeni. Skvělí, příjemný a vstřícný personál, čisté pokoje a i celé území hotelu. Aktivní animátoři, kteří na každý den měli připraveny nový program. A chutné jídlo samozřejmě. Vybrat si mohl každý.

Ubytování 4,8/5

Strava 4,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
S ubytováním bylo vše v pohodě. Byl prostorný, pohodlně a docela velké postele, prostorná koupelna a pěkná terasa s výhledem do zahrady. Každý den ho udržovali v ideální čistotě.

Strava
Strava byla rozmanitá. Každý den něco jiného. Tedy na co jste měli chuť to jste si dali. Týká se to jak snídaně tak i obědu a večeře. Během dne jste di mohli dát malou svačinu. Takže za mě mužů jen doporučit.

Služby hotelu
Skvěle služby, jak na baru, pláži, na recepci tak i např. animátoři všichni byli milý, příjemný a vstřícný.

Pláž
Jelikož tento hotel je zcela nový, lidí tam bylo poměrně málo. Což bych zařadila do kladu, byla to příjemná a tichá dovolená bez velkého množství lidí (hlavně na pláži). V době kdy jste si chtěli odpočinout a relaxovat vedle šumu vln tak pláž bylo ideální místo. Jelikož u bazénu byly aktivní akce a hlasitá hudba. Čistota ideální, žádný odpad a nádherná korálový útesy u břehu.

Byla tato recenze užitečná? (8) (0)

Filtrovat recenze

Ina K. H. Červenec 2021

Datum pobytu: 15.7. - 22.7.2021

Hodnocení 5,0/5
Destinace splnila námi očekávané služby, klid k odpočinku, celková spokojenost.
Celkové hodnocení

Destinace splnila námi očekávané služby, klid k odpočinku, celková spokojenost.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Naprostá čistota, prostorné pokoje, všechny pokoje jsou situované s výhledem na moře, vysoce funkční a tichá klimatizace, trezor zdarma. Mycí gely a šampony byly v koupelně k dispozici v jednodávkových cestovních tubách, ovšem doplňování mycích gelů a šamponů nebylo automatické, pro doplnění jsme nechali na pokoji vzkaz a poté byly potřeby bez problému doplněny. Denně jsme nechávali službě na pokoji 1-2 eura nebo dolary.

Strava
Strava chutná a pestrá. Maso, kuře, kachna, ryby, gril, omáčky, brambory, kaše, brambůrky, hranolky atd., nepřeberné množství sladkého i slaného pečiva, džusy, vody, drinky atd. Za nás spokojenost, nic nechybělo. Zmrzlinářům by možná scházela zmrzlina.

Služby hotelu
Po příletu do Marsy jsme byli na letišti delegování k příslušnému číselně označenému autobusu, cestou delegát podával věcné informace. Na hotel trvala cesta klim. autobusem cca 40 min. Kufry z autobusu jsme všichni hromadně přemístili před recepci. Jednotlivě jsme byli na recepci odbaveni - bylo přiřazeno číslo pokoje, obdrželi jsme stravovací/ubytovací náramek a čipovou kartu od pokoje a kartu na plážovou osušku (towel - 1 karta=1osuška, 2 karty=2osušky). Pas si oskenují a vrátí Vám jej. Vrátili jsme se zpět ke kufrům a službě nahlásili číslo pokoje, služba dané číslo napsala na odbavovací označení kufru. Kufry služba roznáší po pokojích sama. Rozpis pokojů na chodbách je malinko matoucí, služba Vám ale pomůže. Pokoj je velmi rozpálený, klimatizace ale funguje okamžitě po zapnutí. Kvitovali jsme, že jsme na pokoj nemuseli čekat, ačkoliv checking byl avizován cca na 12 hod. Pokoj byl přiřazen obratem všem a to bez "všimného". Rádi jsme službě za donášku kufru dali malý obnos - 2 dolary. Na pokoji byla připravená denně balená voda. Začínali jsme obědem, na pláži už cca od 10 h malé sladké občerstvení, káva, drinky, džusy. Snídani jsme mohli mít za poplatek 12 eur. WIFI funguje nejlépe přímo u pultu recepce. Služba vstřícná, usměvavá, v jídelně jsme službě nechávali denně 1 euro. Večerní showtime velmi zábavné i zajímavé představení od 21-22 hod, po desáté hod klid na spaní. Bazény jsou rozlehlé k plavání i cachtání pro děti, voda příjemná, čistá. Půjčování dětských nafukovaček. Doporučujeme nevynechat schůzku s delegátem, cenné informace k mentalitě domorodců, delegát George ovládá výborně ČJ. Střevní potíže nás postihli dva dny před odletem do ČR. Škoda, že jsme delegáta George neposlechli a nezakoupili si přímo u něj tablety na tyto potíže a nebrali je dle rady preventivně. Název si nepamatuji. Stojí 10 eur, v lékarně 20 eur. Naše tablety černé uhlí, endiaron, imodium atd. na jejich bakterii opravdu nezabírají. Navštívit toaletu v letadle při zpáteční cestě nebylo po neukázněncích vůbec příjemné.

Pláž
Pláž - díky večernímu odlivu a rannímu přílivu si každý našel u břehu svou průzračnou lagunu s bílým pískem bez korálů, velmi příjemné, krása. Voda lázeňsky teplá. Molo cca 240 m k procházkám. Vstup do vody z mola - značná hloubka, pro velké vlny často červený prapor se zákazem vstupu ke koupání. Pláž čistá, uklízí se, mnoho volných lehátek se slunečníky, klid, pohoda. Možnost dlouhých procházek kolem pobřeží, bez omezení. Šnorchlaři si úplně nepolahodí, velmi málo rybiček. K vidění pár barevných rybiček, samotář rejnok a velmi velcí černí ježci, ježci nejsou u břehu, mají své místo dál od břehu, jdou vidět z mola. Pro korály nutné boty do vody. Plážové osušky jste mohli měnit za kartu jak u bazénu, tak na pláži. Buď máte kartu nebo osušku. Karty neztraťte, poslední den při odjezdu odevzdejte na recepci spolu s kartou od pokoje.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Lubomír J. Červenec 2021

Datum pobytu: 8.7. - 15.7.2021

Hodnocení 4,5/5
velmi dobrý dojem a určitě bychom jsme se tam vrátili. poměr cena / kvalita velmi dobré.......
Celkové hodnocení

velmi dobrý dojem a určitě bychom jsme se tam vrátili. poměr cena / kvalita velmi dobré.......

Ubytování 4,5/5

Strava 3,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Uzavřený hotelový komplex ideální velikosti, kde i z nejvzdálenějšího pokoje je to všude blízko.

Hotel nově otevřený CCA 2 měsíce vše čisté a nové.

Výhodou je trezor na každém pokoji zdarma, úklid a donáška čistých ručníků každý den.

Strava
Vzhledem k obsazenosti hotelu pouze 50ti% (z důvodu COVID) nebylo tolik na výběr jako při plné kapacitě, ale i tak si každý přišel na své a výběru bylo všeho dostatek a vše formou samoobslužného bufetu. Výhodou samostatný veliký salátový bar a každovečerní grilování masa.

Služby hotelu
Velmi vhodný hotel s možností pro klidnou dovolenou jen v páru, ale i rodiny s dětmi. Dětský bazén s tobogánem a klouzačkou a vlastním barem je od velkého bazénu na druhé straně hotelu.

OBROVSKÁ POCHVALA PRO VELMI VŠÍMAJÍCÍ BARMANY :)

Pláž
Pláž velmi čistá s pravidelnou údržbou a úpravou písku s dostatkem lehátek i slunečníků. Dlouhý cca 300m mělký přístup do vody po korálovém dnu a proto rozhodně doporučujeme obuv do vody. Pro lepší a odvážnější plavce přístup do hloubky přes molo, které vás vezme rovnou do hloubky 15ti metrů a je hlídáno plavčíkem, který dle barev vlajek oznamuje možnost vstupu do hluboké vody.

Určitě doporučujeme věci na šnorchlování - velmi živé a pěkné moře.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Irena Stehlíková Červenec 2021

Datum pobytu: 4.7. - 11.7.2021

Hodnocení 3,9/5
V Lazuli Resortu jsme strávili první týden v červenci,, počasí bylo velmi příjemné, slunečno, teplota kolem 34 stupňů, díky větru byl svěží vzduch, v hotelu jsme se setkali s velmi milým personálem ve všech oblastech, obsluha na recepci, v restauraci, u baru, u bazénů, všichni byli milí a vstřícní. Pokoje jsou prostorné, velmi pěkně zařízené, čisté. Jen jsme v popisu hotelu viděli, že má být wi-fi
Celkové hodnocení

V Lazuli Resortu jsme strávili první týden v červenci,, počasí bylo velmi příjemné, slunečno, teplota kolem 34 stupňů, díky větru byl svěží vzduch, v hotelu jsme se setkali s velmi milým personálem ve všech oblastech, obsluha na recepci, v restauraci, u baru, u bazénů, všichni byli milí a vstřícní. Pokoje jsou prostorné, velmi pěkně zařízené, čisté. Jen jsme v popisu hotelu viděli, že má být wi-fi na pokojích, čemuž jsme příliš nevěřili a opravdu wi-fi na pokojích nefunguje, pouze na recepci zdarma, ale ve chvílích, kdy je připojeno hodně hostů, je to velmi pomalé. V hotelu není ani bankomat, ale ochotně vás zavezou do vedlejšího, pokud potřebujete tuto službu. Jedná se o nový hotel a hodně věcí prý bude teprve vybudováno. Oceňovali jsme, že se jedná spíše o menší rezort, vše bylo blízko, taky bylo super, že v hotelu nebylo v tuto dobu moc lidí, vše bylo příjemné a klidné. Celkově jsme strávili velmi příjemnou dovolenou, kterou jsme si moc užili. Díky.

Ubytování 4,0/5

Strava 3,5/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Pokoje prostorné, moc hezky vybavené, klimatizace fungovala výborně, ne příliš hlučná, čisté, úklid super.

Strava
Se stravou jsme byli spokojeni, mohlo být více ovoce v nabídce, ale nabídka byla dostatečná.

Služby hotelu
Animační programy byly moc fajn, aquaaerobic, každý večer show v amfiteátru

Pláž
Co se týká pláže, tak ta není příliš vhodná pro koupání v moři, do moře je přístup z mola, po celé délce mola je dost mělko, ale odpoledne se dá šnorchlovat i těchto mělčinách a bylo to nakonec fajn. Doporučujeme boty do vody. Z mola není přístup zrovna ideální, stále byly dost velké vlny, díky krátkým schodům se špatně leze ven a za mě to není vhodné místo pro šnorchlování. Přestože máme šnorchlování velmi rádi a tady nebyly úplně ideální podmínky, celé to vynahradily dokonalé bazény s výhledem na moře, příjemným prostředím a klidem.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Anonym Červenec 2021

Datum pobytu: 24.6. - 1.7.2021

Hodnocení 4,8/5
S dovolenou jsme byli velmi spokojeni. Skvělí, příjemný a vstřícný personál, čisté pokoje a i celé území hotelu. Aktivní animátoři, kteří na každý den měli připraveny nový program. A chutné jídlo samozřejmě. Vybrat si mohl každý.
Celkové hodnocení

S dovolenou jsme byli velmi spokojeni. Skvělí, příjemný a vstřícný personál, čisté pokoje a i celé území hotelu. Aktivní animátoři, kteří na každý den měli připraveny nový program. A chutné jídlo samozřejmě. Vybrat si mohl každý.

Ubytování 4,8/5

Strava 4,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
S ubytováním bylo vše v pohodě. Byl prostorný, pohodlně a docela velké postele, prostorná koupelna a pěkná terasa s výhledem do zahrady. Každý den ho udržovali v ideální čistotě.

Strava
Strava byla rozmanitá. Každý den něco jiného. Tedy na co jste měli chuť to jste si dali. Týká se to jak snídaně tak i obědu a večeře. Během dne jste di mohli dát malou svačinu. Takže za mě mužů jen doporučit.

Služby hotelu
Skvěle služby, jak na baru, pláži, na recepci tak i např. animátoři všichni byli milý, příjemný a vstřícný.

Pláž
Jelikož tento hotel je zcela nový, lidí tam bylo poměrně málo. Což bych zařadila do kladu, byla to příjemná a tichá dovolená bez velkého množství lidí (hlavně na pláži). V době kdy jste si chtěli odpočinout a relaxovat vedle šumu vln tak pláž bylo ideální místo. Jelikož u bazénu byly aktivní akce a hlasitá hudba. Čistota ideální, žádný odpad a nádherná korálový útesy u břehu.

Byla tato recenze užitečná? (8) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 30 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec