Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • Při příletu do Egypta je nutné vyplnit a odevzdat prohlášení cestovatele
 • Nutný negativní PCR test před odletem, ne starší než 72 hodin (osoby nad 6 let)
 • Osoby s ukončeným očkováním (min. 14 dní po poslední dávce) nemusí předkládat PCR test
Cesta zpět do ČR
 • Nutný příjezdový formulář pro všechny
 • Očkované osoby (min. 14 dní po 2. dávce) a osoby s prodělaným onemocněním COVID-19 bez testů
 • Děti do 5,99 let bez nutnosti testů a příjezdového formuláře
 • Ostatní osoby s povinností testů

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 83 561

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, konferenční místnost, lobby bar, hotelová restaurace, dva bary, restaurace a la carte, obchodní arkáda, lékárna a knihovna s internetem. Součástí hotelového vybavení jsou dva venkovní bazény (1 vyhřívaný)a bar u bazénu. Dětem je určen samostatný dětský bazén a dětský klub.

Ubytování

Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s výhledem na moře, bazén, hory nebo do zahrady. Pokoje s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC) jsou vybaveny trezorem, TV/sat., telefonem, klimatizací, minibarem a balkonem nebo terasou. Maximální obsazenost jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti.

Strava

Hotel nabízí program All inclusive, který zahrnuje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu v hlavní hotelové restauraci. Hosté mohou využít možnost večeří v pizzerii nebo v restauraci à la carte za doplatek. Součástí programu jsou teplé a studené nápoje, rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00 hod.), nealkoholické nápoje na pláži, čaj a káva odpolední čaj, káva a zákusek (16.00–17.00 hod.) a snack na pláži (13.00–14.00 hod.).

Služby

Hostům je k dispozici hřiště na plážový volejbal, stolní tenis nebo fitness. Za poplatek se nabízí potápěčské centrum, biliár, masáže nebo služby wellness a beauty centra. Hoteloví animátoři pořádají denní animační programy a vodní hry a občasné večerní živé show. Internetové připojení (WiFi) v prostorách lobby a internetový koutek lze využívat za poplatek. Lehátka a slunečníky u bazénu se poskytují zdarma.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od letiště 6 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Klidná lokalita ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce ano
 • Volejbal ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,2/5
Invia

Výborné (1765 hodnocení)

Ubytování 4,3/5

Strava 4,1/5

Okolí 4,3/5

Cena 4,3/5

Tento hotel je 54. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 145 v Marsa Alam.

Jana H. Květen 2021

Datum pobytu: 15.5. - 22.5.2021

Hodnocení 5,0/5
Do tohoto hotelu jezdíme opakovaně.Je to pohodový rodinný hotel,kde se cítíme jako na "chatě". Přístup personálu,který se snaží splnit každé
Celkové hodnocení

Do tohoto hotelu jezdíme opakovaně.Je to pohodový rodinný hotel,kde se cítíme jako na "chatě". Přístup personálu,který se snaží splnit každé přání a vyřešit jakýkoli problém k úplné spokojenosti.Čisté pokoje, krásné moře, veliký bazén,agua park s tobogány pro děti, dostatek barů,bohatý animační program,nadbytek jídla a pohodová atmosféra po celou dobu pobytu.S každou další probíhající návštěvou se služby ještě zpestřují...VIP večeře s managementem hotelu, ovocná mísa na pokoj...

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Hotel má příjemné, dostatečně vybavené pokoje.Každý pokoj má své kouzlo.V horních patrech je nádherný kopulovitý strop.Perfektní úklid každý den.

Strava
Bohatý výběr jídla,výborně okořeněné.Nyní v době Covidu trochu omezené,ale až se vše vrátí do normálu,budeme se znovu těšit.

Služby hotelu
V hotelu jsou k dispozici masáže, kosmetika, pedikúra, manikúra, kadeřnictví.Vyzkoušeli jsme masáže a nemělo to chybu.Za přijatelnou cenu jsme si užili hodinu relaxace a masáže celého těla.Mistní profesionální fotograf Vám zajistí nádherné fotky z dovolené ,na kterou určitě budete se sluníčkem v duši vzpomínat.

Pláž
Pláž čistá, klidná laguna ohraničená korály, moře krásné se spoustou korálů a ryb.Jen vzhledem k poloze hotelu a volnému moři,je z mola přístup do volného moře dost často limitovaný červenou vlajkou.Doporučuji při změně barvy vlajky neváhat a využít vstupu do moře přes molo a shlédnout krásnou korálovou stěnu.Jinak se může stát,že to už za dobu pobytu nemusíte stihnout.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Anonym Říjen 2019

Datum pobytu: 12.10. - 19.10.2019

Hodnocení 5,0/5
Skvělá dovolená, všechno bylo dokonalé.
Celkové hodnocení

Skvělá dovolená, všechno bylo dokonalé.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Jitka Vávrová Listopad 2021

Datum pobytu: 13.11. - 20.11.2021

Hodnocení 4,8/5
Hezká dovolená, příjemný personál /až na nějakou vyjimku/.
Celkové hodnocení

Hezká dovolená, příjemný personál /až na nějakou vyjimku/.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Ubytování hezké. Pouze jeden nedostatek. Ve 3h ráno nám spadl strop v koupelně. Hned ráno nám byl dán jiný pokoj.

Strava
Chutná, bylo z čeho vybírat.

Služby hotelu
Bez námitek. Spokojenost.

Pláž
Čistá, udržovaná. Lehátka a matrace dostatek.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Tomáš Mládek Listopad 2021

Datum pobytu: 6.11. - 13.11.2021

Hodnocení 4,6/5
Určitě pojedeme zase do stejného hotelu.
Celkové hodnocení

Určitě pojedeme zase do stejného hotelu.

Ubytování 5,0/5

Strava 4,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Bez problémů

Strava
Chtělo by to ubrat pangase ("pangas stokrát jinak" :-)), možná i kuřecího bylo moc.

Služby hotelu
Bez problémů

Pláž
Bez problémů

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym Listopad 2021

Datum pobytu: 24.10. - 31.10.2021

Hodnocení 2,5/5
Poprvé...a naposledy. Chápu, že jako singl jsem si musel připlatit za to, že jsem v pokoji sám, ale i tak se mi zdála cena zájezdu 7 nocí /6 dní za 19.300,-Kč v hotelu jako ze 70 let v ČSSR trochu moc.
Celkové hodnocení

Poprvé...a naposledy. Chápu, že jako singl jsem si musel připlatit za to, že jsem v pokoji sám, ale i tak se mi zdála cena zájezdu 7 nocí /6 dní za 19.300,-Kč v hotelu jako ze 70 let v ČSSR trochu moc.

Ubytování 2,5/5

Strava 2,5/5

Okolí 2,5/5

Cena 2,5/5

Ubytování
Ten hotel má nejlepší za sebou a je to znát, nábytek nese stopy dlouholetého používání. Zásuvka stolu je odřená, ale hlavně dno nedrží. Největší havárie je ale koupelna, kde po sprše stála voda všude kolem toalety a suchou nohou se na záchod nedalo dostat. Nebylo to nefungujícím odpanem, ale špatným řešením - vyspádováním (nebo spíš nevyspádováním) podlahy. Jinak celkově dlažba vypadá, jako by ji pokládali učni 1. ročníku. Klimatizace i na nejmenší výkon chladila příliš, ale to bylo možná tím, že noci nebyly až tak horké. Během dne v pořádku. Poznámku k vodě - jak jsem se dozvěděl, pitná voda je jen kupná, v láhvích. Na celém pobřeží Rudého moře není přivedena pitná voda z Nilu, jednotlivá města a resorty mají zařízení na odsolování mořské vody, která však ani po převaření není pitná!!!

Strava
Neublíží - nenadchne. Řekl bych taková školní jídelna. Ovšem mimo zákusků - ty byly všechny, které jsem zkusil, luxusní! Domníval jsem se, že bude větší výběr, a opět mimo zeleninu a ovoce, toho bylo dost. Osobně jsem s vděkem využil italské kuchyně, pasta se syrovou omáčkou doplněna o česnek a hot chili byla na řadě skoro denně.

Služby hotelu
Hodnotím pouze to, co jsem využil:

1. 0,6 l pitné vody na hlavu je málo!

2. úklid - naprosto v pořádku

3. relaxační masáže - úžasné

4. personál - skvělý. Tady bych rád zmínil barmana v baru u recepce, jménem Mohamed (jak jinak, toto jméno tam má 1/3 mužů), který ochotou, úslužností a rychlostí vynikal, přestože snažili se opravdu všichni.

Nejsou to sice služby hotelu...ale pozor, jaký si kupujete zájezd. Výprava do El - Quseiru trvala 8 hodin! Krátká návštěva v mešitě, krátká návštěva v pravoslavném kostele, rychlé kafe nebo čaj v kavárně (zatím vše v ceně zájezdu) a pak nás průvodce zavedl nejprve k jednomu svému známému, majiteli obchodu se suvenýry a poté k druhému, majiteli krámku s kořením a parfémy. Oba mají "zaručeně nejnižší ceny" pro české turisty - takže jako všude...a musíte smlouvat. Celodenní výlet lodí Nefertari s prosklením pod čarou ponoru a šnorchlováním, obědem a návštěvou přístavu Port Ghalib (zde opět market průvodcova kamaráda) byl docela fajn, až na dvě připomínky: šnorchlování se provádí povinně v plovacích vestách, takže se nepotopíte, a na předem určené trase, po které vás provází a shání dohromady místní mladík. Druhá připomínka...při koukání do vody okny v podpalubí lodi jsme propluli místem, kde mimo ryb plavaly lejna a cáry toaletního papíru. Nevím, zda to bylo vypuštěno z lodi, nebo zde končila hotelová kanalizace. Doufal jsem, že šnorchlovat budeme jinde....

Pláž
Na jednu stranu úžasná - korály, vodní život, na druhou stranu příšerná, normálně si v moři nezaplavete. Můžete sebou plácnout ve vzdálenosti 5m od břehu do "kačoku", kde je tak do půli stehen vody a koukat na rybičky, nebo jit šnorchlovat do moře po molu. Ovšem i tam vás dva neunavní pištci na píšťalku budou neustále upozorňovat, že jste již příliš daleko a shánět do houfu poblíže mola, kde pak se fackujete ploutvemi a děláte "barany - duc" s ostatnímu šnorchlisty. Připadal jsem si tam jako na tréninku organizovaného plavání.

Při vlnách cca 1m vyvěsí červenou vlajku a odchod do "kačoku".

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Anonym Říjen 2021

Datum pobytu: 17.10. - 24.10.2021

Hodnocení 4,9/5
Malý hotel s příjemným a ochotný personálem. Myslím že se tam vrátíme ????
Celkové hodnocení

Malý hotel s příjemným a ochotný personálem. Myslím že se tam vrátíme ????

Ubytování 5,0/5

Strava 4,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování proběhlo rychle a pokoj standartni.

Strava
Trochu chudší, ale mé minus je ze nejím ryby.

Služby hotelu
Žádné jsme nevyužily

Pláž
Hezká a čistá

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jiří Šuster Říjen 2021

Datum pobytu: 2.10. - 11.10.2021

Hodnocení 4,3/5
Čistota a úprava venkovních prostor na velmi slušné úrovni
Celkové hodnocení

Čistota a úprava venkovních prostor na velmi slušné úrovni

Ubytování 4,3/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Bez závažných připomínek. Drobné nedostatky byly promptně řešeny.

Strava
Odpovídající, poměrně široký výběr.

Služby hotelu
Bez závad.

Pláž
Velmi příjemná, možnost nevšedních zážitků.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 32 °C v noci 23 °C

 • Teplota vody 27 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 29 °C v noci 22 °C

 • Čtvrtek 25 °C v noci 20 °C

 • Pátek 25 °C v noci 18 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec