Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • Aktuálně je vstup na celé území Egypta možný bez jakýchkoliv testů, formulářů či omezení v souvislosti s onemocněním COVID-19!
 • Nezapomeňte si zkontrolovat, že váš pas je platný ještě 6 měsíců po plánovaném návratu z dovolené v Egyptě. Toto je na Egyptské straně důsledně vyžadováno.
 • Pro vstup do Egypta je potřeba vízum, doporučujeme ho koupit zároveň se zájezdem a nechat tak veškeré starosti s tím spojené na cestovní kanceláři. V opačném případe je možné vízum zakoupit za 25 USD přímo na letišti v Egyptě. (Pokud občan ČR cestuje pouze do sinajských resortů Sharm El Sheikh, Nuweiba, Dahab či Taba, tak do 14 dní pobytu není vízum potřeba.)

Hotel Bay View Resort

Egypt, Taba, Taba

Ve velké zahradě přímo u pláže Místní mikrobusy zdarma Vhodné pro potápění a šnorchlování

Více o ubytování

od 15 929 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 104 964

Poloha

Hotelový komplex je umístěn ve velké zahradě přímo u pláže, cca 20 km od centra Taby a cca 30 km od letiště; před recepcí zastávka místních mikrobusů, které zdarma jezdí na nejdůležitější místa v resortu Taba Heights (potápěčské centrum, golfové hřiště, nákupní centrum).

Vybavení

K vybavení objektu patří vstupní hala, recepce, směnárna, výtahy, hlavní restaurace, 2 à la carte restaurace, 2 bary, plážový bar, bar s vodní dýmkou (není součástí all inclusive), konferenční místnosti, WiFi v areálu hotelu zdarma; za poplatek půjčovna aut, kadeřnictví. Terasa na slunění s bazény (1 v zimě částečně vyhřívaný), dětské brouzdaliště se skluzavkou; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/sprcha, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, trezorem, varnou konvicí, minibarem (doplňován denně vodou) a balkonem nebo terasou.

Strava

Ultra all inclusive (24 h) zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (19:00-22:00) formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední a večerní občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (24 h) v časech a místech určených hotelem. 1x za pobyt možnost večeře v à la carte restauraci (nutná rezervace předem). Hotel vyžaduje v restauraci formální oblečení (pánové dlouhé kalhoty).

Služby

Stolní tenis, volejbal, šipky, fitness, vířivka, aerobic, dětské hřiště a herna pro děti, denní a večerní animační programy; za poplatek tenisové kurty s osvětlením, kulečník, potápěčské centrum, Spa centrum - parní lázeň, masáže, aromaterapie, kosmetické procedury; v blízkosti hotelu 18jamkové golfové hřiště.

Pláž

Dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, lehátka, slunečníky, osušky a plážový bar zdarma.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 20 km
 • Vzdálenost od letiště 30 km
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Fitness ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,2 / 5
Invia

Výborné (76 hodnocení)

Ubytování 4,3 / 5

Strava 4,1 / 5

Okolí 4,2 / 5

Cena 4,2 / 5

Tento hotel je 10. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 53 v Taba.

Jan Urbánek

Hodnocení 4,2 / 5
Vzhledem k poměru ceny(super) a kvality (jídlo, ubytování, služby) a prostředí (pláž, bazény) hodnotím celkově na 8,5 bodu z 10.
Celkové hodnocení

Vzhledem k poměru ceny(super) a kvality (jídlo, ubytování, služby) a prostředí (pláž, bazény) hodnotím celkově na 8,5 bodu z 10.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Na hotel jsme přijeli okolo 7 hodiny ráno, pokoj jsme dostali až v 13:30. Náramky a ručníky jsme dostali hned ráno. All inclusive, bazén a pláž jsme mohli začít užívat hned, ale na odpočinek na pokoji s dětmi (4 roky a 12 let) jsme se dostali až za několik hodin. Musím říct, že čas příletu a ubytování jsme měli v informacích o zájezdu,...ale dva časy na papíře a na místě realita čekání na pokoj 7 hodin je trochu jinde :-) Bez dětí by to asi moc nevadilo, s dětmi docela dost. Pokoj docela čistý a slušně velký, klimatizace běžela perfektně. Postel na přistýlku dovezli asi po 2 hodinách po ubytování na pokoji po reklamaci na recepci. Přistýlková dvojpostel byla v pořádku.

Strava
Strava pestrá. Dobrý výběr. Vždy několik druhů mas a nějaká ryba. Zelenina, ovoce. Skvělé skladosti, dorty, krémy, pudinky, minidortíky. 1 x večeři v restauraci À la carte mimo resort (ani nevím přesně kde je) jsme nevyužili, údajně je skvělá.

Služby hotelu
Služby hotelu slušné. Nikdo si sám neřekl o dýško. Úklid pokojů v pořádku. Provoz jídelny také. Jídelna čistá. Slušná nabídky výletů a akcí. Nic z toho jsme nevyužili. Na dovolené v Bayview resortu jsme byli na konci srpna a s dětmi, bylo dost horko, tak se nám z resortu moc nechtělo.

Jen mi přijde nedůstojná hra s ručníky. Asi to není pro mnohé překvapení. Na začátku dostane každý svoji kartu na ručník. Tu odevzdá u bazénu a dostane za ni čistý ručník. Večer vrátí mokrý ručník a dostane kartu zpět. Ručník je velký, červený, mírně sepraný. Cena na místním trhu odhadem 2EUR. Nevěřím, že by kdokoli z hostů chtěl tento ručník odvést domů jako suvenýr. Ale za ztrátu karty/ručníku se platí 10EUR. Při odjezdu je povinnost vrátit kartu. Takže první den jsme šli odpoledne, potom co jsme dostali pokoj spát, po spaní hned na večeři a ručníky zapomněli u bazénu. Po setmění se uklízí u bazénu. Ráno nám dali 2 ručníky ze čtyř. Stálo mě to 5 minut hádky s "ručníkovým gangem - partičky co mění ručníky za karty a karty za ručníky" Když jsem na ně začal zvyšovat hlas a začali se otáčet hosté, dva ručníky mi dali. A tak to pokračovalo celou dobu pobytu. Dohromady se nám "ztratilo" asi 8 ručníků. Nějaké z lehátek, nějaké z lehátek pláže. 2x jsem viděl odnášet opuštěný ručník během dne někoho s personálu. Podruhé se s "ručníkovým gangem zhádala žena. Na konci pobytu nám chyběly 2 kartičky, ptal jsem se delegátky, která se stavila do hotelu s informacemi o odjezdu, jak to řešit v klidu bez hádek a bez placení 20EUR. Paní delegátka mi poradila, ať si vezmu nějaké "opuštěné" ručníky. To jsem odmítl. Takže jsem vyslal ženu, která v tom byla lepší, zhádala se ještě jednou s "ručníkovým gangem" a chybějící kartičky nám vydali. Toto mi opravdu přišlo nedůstojné. Místní si zřejmě berou ručníky domů, ty pak chybí hostům. Část hostů je krade dalším hostům. Pár hostů se hádá s personálem. A slušní hosté co nekradou a nechtějí se hádat, zaplatí pokutu. Opravdu bez úrovně.

Pláž
Bazén / Soustava bazénů hezká. Voda čistá nechlorovaná nebo málo chlorovaná. Bazén s teplejší a studenější vodou. Vodní bar, vodní vojelbal, vodní jeskyně. Menší tobogán. Lehátka u bazénu na hranici kapacity.

Pláž navazovala na bazény. Lehátek na pláži a slunečníků na pláži spousta a volné. Pláž čistá. Voda čistá. V moři po 20metrech korály. Asi 500 metů u vedlejšího rezortu bylo dlouhé molo do vody. Po schodech se dalo slézt z mola po schodech přímo mezi korály. Super. Šnorchlování bezpečné a dostupné opravdu pro každého.

Byla tato recenze užitečná? (5) (2)

Jitka C. P.

Hodnocení 3,8 / 5
Jeli jsme si na týden odpočinout, sluníčko a koupání. Neměli jsme v plánu žádný výlet, protože jsme v této oblasti byli po šesté a zájezdy měli již v
Celkové hodnocení

Jeli jsme si na týden odpočinout, sluníčko a koupání. Neměli jsme v plánu žádný výlet, protože jsme v této oblasti byli po šesté a zájezdy měli již v minulosti. Taba se po letitém uzavření probouzí a předpokládáme v příštím roce návrat. Všechno chce čas a malé nedostatky nejsou rozhodně překážkou pro dobrou dovolenou.

Delegátka usměvavá, nikomu nevnucovala žádný z výletů.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Ihned po příjezdu jsme dostali náramky a byli jsme posláni na snídani. Po návratu zpět na recepci proběhlo bezproblémové ubytování. Pokoj dle dohody předem s CA splněn, vše v pořádku. Čisto, tichá klimatizace, pravidelné doplnění vody, denně na pokoji talíř s čerstvým ovocem.

Strava
Pestrá, každý si vybere.

Služby hotelu
Neměli jsme s ničím problém, usměvavý personál. Plážové osušky a jejich výměna proběhla každý den bez problémů.

Pláž
Pozvolná, přes drobné kamínky jenom písek. Moře poklidné, ale bohužel bez rybek. Šnorchl moc nevyužijete.

Na pláži bar, který je nedostačující výběrem nápojů a hygienické zázemí je minimální. Postrádali jsme sprchu, je tam pouze jedna a musíte si ji najít. Výhoda byla, že zde nehrála hudba, protože hluk od bazénu stačil.

Přijít na pláž v průběhu dne nebyl problém k výběru volných lehátek, žádné blokování ručníky od rána. Nepořádek na pláži ( nedopalky, kelímky, plast. lahve atd.) nedělají místní obyvatelé, ale turisti!

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Filtrovat recenze

Jan Urbánek

Hodnocení 4,2 / 5
Vzhledem k poměru ceny(super) a kvality (jídlo, ubytování, služby) a prostředí (pláž, bazény) hodnotím celkově na 8,5 bodu z 10.
Celkové hodnocení

Vzhledem k poměru ceny(super) a kvality (jídlo, ubytování, služby) a prostředí (pláž, bazény) hodnotím celkově na 8,5 bodu z 10.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Na hotel jsme přijeli okolo 7 hodiny ráno, pokoj jsme dostali až v 13:30. Náramky a ručníky jsme dostali hned ráno. All inclusive, bazén a pláž jsme mohli začít užívat hned, ale na odpočinek na pokoji s dětmi (4 roky a 12 let) jsme se dostali až za několik hodin. Musím říct, že čas příletu a ubytování jsme měli v informacích o zájezdu,...ale dva časy na papíře a na místě realita čekání na pokoj 7 hodin je trochu jinde :-) Bez dětí by to asi moc nevadilo, s dětmi docela dost. Pokoj docela čistý a slušně velký, klimatizace běžela perfektně. Postel na přistýlku dovezli asi po 2 hodinách po ubytování na pokoji po reklamaci na recepci. Přistýlková dvojpostel byla v pořádku.

Strava
Strava pestrá. Dobrý výběr. Vždy několik druhů mas a nějaká ryba. Zelenina, ovoce. Skvělé skladosti, dorty, krémy, pudinky, minidortíky. 1 x večeři v restauraci À la carte mimo resort (ani nevím přesně kde je) jsme nevyužili, údajně je skvělá.

Služby hotelu
Služby hotelu slušné. Nikdo si sám neřekl o dýško. Úklid pokojů v pořádku. Provoz jídelny také. Jídelna čistá. Slušná nabídky výletů a akcí. Nic z toho jsme nevyužili. Na dovolené v Bayview resortu jsme byli na konci srpna a s dětmi, bylo dost horko, tak se nám z resortu moc nechtělo.

Jen mi přijde nedůstojná hra s ručníky. Asi to není pro mnohé překvapení. Na začátku dostane každý svoji kartu na ručník. Tu odevzdá u bazénu a dostane za ni čistý ručník. Večer vrátí mokrý ručník a dostane kartu zpět. Ručník je velký, červený, mírně sepraný. Cena na místním trhu odhadem 2EUR. Nevěřím, že by kdokoli z hostů chtěl tento ručník odvést domů jako suvenýr. Ale za ztrátu karty/ručníku se platí 10EUR. Při odjezdu je povinnost vrátit kartu. Takže první den jsme šli odpoledne, potom co jsme dostali pokoj spát, po spaní hned na večeři a ručníky zapomněli u bazénu. Po setmění se uklízí u bazénu. Ráno nám dali 2 ručníky ze čtyř. Stálo mě to 5 minut hádky s "ručníkovým gangem - partičky co mění ručníky za karty a karty za ručníky" Když jsem na ně začal zvyšovat hlas a začali se otáčet hosté, dva ručníky mi dali. A tak to pokračovalo celou dobu pobytu. Dohromady se nám "ztratilo" asi 8 ručníků. Nějaké z lehátek, nějaké z lehátek pláže. 2x jsem viděl odnášet opuštěný ručník během dne někoho s personálu. Podruhé se s "ručníkovým gangem zhádala žena. Na konci pobytu nám chyběly 2 kartičky, ptal jsem se delegátky, která se stavila do hotelu s informacemi o odjezdu, jak to řešit v klidu bez hádek a bez placení 20EUR. Paní delegátka mi poradila, ať si vezmu nějaké "opuštěné" ručníky. To jsem odmítl. Takže jsem vyslal ženu, která v tom byla lepší, zhádala se ještě jednou s "ručníkovým gangem" a chybějící kartičky nám vydali. Toto mi opravdu přišlo nedůstojné. Místní si zřejmě berou ručníky domů, ty pak chybí hostům. Část hostů je krade dalším hostům. Pár hostů se hádá s personálem. A slušní hosté co nekradou a nechtějí se hádat, zaplatí pokutu. Opravdu bez úrovně.

Pláž
Bazén / Soustava bazénů hezká. Voda čistá nechlorovaná nebo málo chlorovaná. Bazén s teplejší a studenější vodou. Vodní bar, vodní vojelbal, vodní jeskyně. Menší tobogán. Lehátka u bazénu na hranici kapacity.

Pláž navazovala na bazény. Lehátek na pláži a slunečníků na pláži spousta a volné. Pláž čistá. Voda čistá. V moři po 20metrech korály. Asi 500 metů u vedlejšího rezortu bylo dlouhé molo do vody. Po schodech se dalo slézt z mola po schodech přímo mezi korály. Super. Šnorchlování bezpečné a dostupné opravdu pro každého.

Byla tato recenze užitečná? (5) (2)

Jitka C. P.

Hodnocení 3,8 / 5
Jeli jsme si na týden odpočinout, sluníčko a koupání. Neměli jsme v plánu žádný výlet, protože jsme v této oblasti byli po šesté a zájezdy měli již v minulosti. Taba se po letitém uzavření probouzí a předpokládáme v příštím roce návrat. Všechno chce čas a malé nedostatky nejsou rozhodně překážkou pro dobrou dovolenou. Delegátka usměvavá, nikomu nevnucovala žádný z výletů.
Celkové hodnocení

Jeli jsme si na týden odpočinout, sluníčko a koupání. Neměli jsme v plánu žádný výlet, protože jsme v této oblasti byli po šesté a zájezdy měli již v minulosti. Taba se po letitém uzavření probouzí a předpokládáme v příštím roce návrat. Všechno chce čas a malé nedostatky nejsou rozhodně překážkou pro dobrou dovolenou.

Delegátka usměvavá, nikomu nevnucovala žádný z výletů.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Ihned po příjezdu jsme dostali náramky a byli jsme posláni na snídani. Po návratu zpět na recepci proběhlo bezproblémové ubytování. Pokoj dle dohody předem s CA splněn, vše v pořádku. Čisto, tichá klimatizace, pravidelné doplnění vody, denně na pokoji talíř s čerstvým ovocem.

Strava
Pestrá, každý si vybere.

Služby hotelu
Neměli jsme s ničím problém, usměvavý personál. Plážové osušky a jejich výměna proběhla každý den bez problémů.

Pláž
Pozvolná, přes drobné kamínky jenom písek. Moře poklidné, ale bohužel bez rybek. Šnorchl moc nevyužijete.

Na pláži bar, který je nedostačující výběrem nápojů a hygienické zázemí je minimální. Postrádali jsme sprchu, je tam pouze jedna a musíte si ji najít. Výhoda byla, že zde nehrála hudba, protože hluk od bazénu stačil.

Přijít na pláž v průběhu dne nebyl problém k výběru volných lehátek, žádné blokování ručníky od rána. Nepořádek na pláži ( nedopalky, kelímky, plast. lahve atd.) nedělají místní obyvatelé, ale turisti!

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Jiří K.

Hodnocení 3,0 / 5
Uroveň hotelu odpovídá třem hvezdám, delegátka neřeší problémy klientů CK, zajímá jjí pouze prodej fakultativních zájezdů, individuální problémy neřeší
Celkové hodnocení

Uroveň hotelu odpovídá třem hvezdám, delegátka neřeší problémy klientů CK, zajímá jjí pouze prodej fakultativních zájezdů, individuální problémy neřeší

Ubytování 3,5 / 5

Strava 1,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytování
Hotel staršího typu, ale udržovaný, zařízení pokoje fungovalo dle očekávání, personál milý

Strava
Velké zklamání, hovězí maso vždy tvrdé, bez chuti, jídlo každý den stejné, malý výběr zeleniny i salátů, ryba kažsdý den stejná a vzdy na stejný způsob, dary moře téměř žádné a pokud ano tak bez chuti, kuřecí maso v některých případech málo tepelně opracované, vše co bylo z grilu tak spálené, jídlo bylo velkým zklamáním

Služby hotelu
Ne vždy fungovaly, voda na pokoji jen někdy, uklid je kvalitní pouze za bakšiš, koupání v bazénu není co vytknout - voda čistá, není cítit chlor, minus je ovšem jen to, že vás s vody vyženou už před setměním v našem termínu tak v půl šesté,

Pláž
Krásná čistá upravená bez lidí.

Byla tato recenze užitečná? (5) (3)

Luboš Kaplan

Hodnocení 4,1 / 5
Dobrý den, my jsme neměli problém. Kluci se snažili.Je pravda že nedostatky by se našli, ale to je pokud vím v Egyptě vždy. Byli jsme zde asi po 20 -té, z Toho v Tabě potřetí. To co tam předváděli někteří za histerycké scény, to byl vrchol. Mají si tedy jet za 50 tisíc a alliclusive ve 2 do Chorvatska.
Celkové hodnocení

Dobrý den, my jsme neměli problém. Kluci se snažili.Je pravda že nedostatky by se našli, ale to je pokud vím v Egyptě vždy. Byli jsme zde asi po 20 -té, z Toho v Tabě potřetí. To co tam předváděli někteří za histerycké scény, to byl vrchol. Mají si tedy jet za 50 tisíc a alliclusive ve 2 do Chorvatska.

Ubytování 4,3 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (2) (1)

Eliška B.

Hodnocení 3,5 / 5
Určitě hotel neodpovídal 5* ale byl hezký a čistý.
Celkové hodnocení

Určitě hotel neodpovídal 5* ale byl hezký a čistý.

Ubytování 3,3 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Strava
Jídlo se opakovalo ale každý si vybral.

Byla tato recenze užitečná? (0) (2)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 23 °C v noci 16 °C

 • Teplota vody 22 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 21 °C v noci 15 °C

 • Pondělí 18 °C v noci 11 °C

 • Úterý 13 °C v noci 9 °C

 • Středa 13 °C v noci 8 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec