Hotel The Pearl Resort & Spa

Fidži-Viti Levu

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 117 003

Poloha

Pearl South Pacific Resort se nachází na soukromé pláži s výhledem na lagunu Beqa. Nabízí 18jamkové golfové hřiště, luxusní lázně a výběr ze 4 restaurací a 6 barů. Pearl South Pacific Resort se nachází naproti centru Arts Village & Cultural Centre. Na místě najdete golfové hřiště Pearl South Pacific Championship Golf Course. Letiště Nadi je odtud vzdáleno 2 hodiny jízdy.

Vybavení

K vybavení objektu patří bazén, šnorchlování, fitness, Za poplatek: lázeňské centrum, rybolov, potápění se žraloky. 18 jamkové golfové hřiště, cca 5min od hotelu se nachází Arts Village & Cultural Centre (skvělé místo s místní kulturou), konferenční prostory, vlastní marina.

Ubytování

Všechny pokoje a apartmá jsou klimatizované a mají satelitní TV s plochou obrazovkou a mramorovou koupelnu. Některé mají přímý vstup do tropických zahrad a z některých je výhled na oceán.

Strava

Restaurace Mantarae podává pokrmy fusion kuchyně a vychutnat si je můžete se 260stupňovým výhledem na ostrov Beqa. Koktejl přímo na písečné pláži si můžete dát v Beach Baru. Zajištěna je 24hodinová pokojová služba.

Služby

The Pearl Resort Fiji dále nabízí fitness centrum na pláži, bazén, volejbalové hřiště a zázemí pro motorizované vodní sporty. Na místě se můžete potkat také s instruktorem potápění s certifikátem PADI. Vyzkoušet můžete také šnorchlování a potápění se žraloky.

Pláž

Hotel stojí přímo u písečné pláže s dobrými podmínkami pro šnorchlování.

Informace o hotelu

Destinace

Doprava letecky

20:00 h

Popis

Viti Levuje největší z Fiddžijských ostrovů s rozlohou 10 388 Km2. Je 146 km dlouhý a 106 široký. Vili Levu je hornatý ostrov sopečného původu, nejvyšší vrchol ostrova Mt. Victoria má 1324 m. Střed ostrova je celkem hustě zalesněn. Většina obyvatel žije u pobřeží ve městě Suva - hlavní město ostrova s 580 000 obyvateli co je 3/4 populace celého Fidži. Mezi další města ostrova patří Lautoka a Nadi kde je pěkná pláž s bílým pískem.
  • Doba letu Doba letu z Prahy 20:00

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota vody 25 °C