• Od 01.08.2022 je vstup na celé území Francie možný bez jakýchkoliv testů, formulářů či omezení.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/francie/cestovani/covid_19.html

Rezidence L´ange Gardien

Francie, Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), Villefranche

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

L´Ange gardien

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Název či hvězdičkové hodnocení ubytování se v naší databázi liší od názvu / hodnocení poskytnutého cestovní kanceláří:

 • Inex CZ: L´Ange gardien
 • Invia: Rezidence L´ange Gardien

Popis

Představte si bazén s výhledem na moře, velký park se středozemní vegetací a slunce... Jedině v rezidenci L' Ange gardien.

Poloha

Villefranche-sur-Mer, kde se rezidence nachází, leží cca 4 km od centra Azurového pobřeží, od Nice. U pobřeží plného krásných scenérií přístavů, plážiček, útesů.

Ubytování

Rezidence je postavena na terasách nad malým zálivem, v okolí park plný středomořských rostlin. K dispozici je parkoviště, venkovní bazén se sluneční terasou s výhledem na moře. Úroveň ubytování je Standard. Vyšší úroveň Exception a výhled na moře za příplatek. Studio pro 5 osob - ST5, cca 22 m2, kompletně zařízený kuchyňský kout (sklo-keramická nebo elektrická deska, lednice, trouba nebo mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj se 2 gauči, 1 rozkládací, výklenek nebo malý pokojík s palandou, koupelna a WC, TV, balkon nebo terasa. Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 26 m2, kompletně zařízený kuchyňský kout (sklo-keramická nebo elektrická deska, lednice, trouba nebo mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s 2 gauči, 1 rozkládací, pokoj s manželskou postelí, koupelna, oddělené WC, TV, balkon nebo terasa. Apartmán pro 5 osob s výhledem na moře - AP5M, cca 26 m2, kompletně zařízený kuchyňský kout (sklo-keramická nebo elektrická deska, lednice, trouba nebo mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s 2 gauči, 1 rozkládací, pokoj s manželskou postelí, koupelna, oddělené WC, TV, balkon nebo terasa. Apartmán pro 7 osob - AP7, cca 32 m2, kompletně zařízený kuchyňský kout (sklo-keramická nebo elektrická deska, lednice, trouba nebo mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s 2 gauči, 1 rozkládací, výklenek nebo malý pokojík s palandou, pokoj s manželskou postelí, koupelna, oddělené WC, TV, balkon nebo terasa.

Stravování

Vlastní.

Cena zahrnuje - vlastní doprava

7 nebo 14 nocí v apartmánu, spotřebu energií, Wi-Fi, ložní prádlo, ručníky, finální úklid (kromě kuchyňského koutu).

Cena nezahrnuje - vlastní doprava

Vratnou kauci, pobytovou taxu, komplexní pojištění, delegátské služby, dopravu.

Vratná kauce

200 EUR/apartmán

Povinné příplatky - vlastní doprava

Pobytová taxa cca 2 EUR/osoba/den (děti do 18 let zdarma).


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 300 m
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Tenis Tenis ano
 • Bar Bar ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Francouzská riviéra je okouzlující pobřeží s bohatou historií lemující francouzskou pevninu od Marseille až po Menton. Návštěvníci z celého světa jsou sem přitahováni nejen příznivými klimatickými podmínkami danými blízkostí přímořských Alp s osvěžující brízou, úchvatnou přírodou a azurovým mořem s písečnými plážemi, ale i atraktivními letovisky a množstvím kulturních památek.

Provence a Azurové pobřeží - to jsou teplé slunečné paprsky, azurově průzračné moře i starobylé uličky vonící bylinami z balkónů i obchodů s kořením. Regionálním pokrmům z mořských ryb a jehněčího masa dodávají chuť a vůni růžový česnek, černé olivy, artyčoky a houby, i směs rozmarýnu a tymiánu. To vše nabízí prožití dovolené pro každého podle jeho přání.

Doprava autobusem

cca 14-15 hod
 • Vzdálenost od pláže Pláž 300 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 24 °C v noci 18 °C

 • Teplota vody 20 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 24 °C v noci 17 °C

 • Úterý 25 °C v noci 18 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této lokalitě

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec