• Od 01.08.2022 je vstup na celé území Francie možný bez jakýchkoliv testů, formulářů či omezení.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/francie/cestovani/covid_19.html

Residence Les Balcons Village

Francie, Val Cenis

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Balcons Village Apt. 2-6 Os. (50m²)

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Jednou větou

Vynikající poloha rezidence v srdci Savoyských Alp, přímo u sjezdovek, nezapomenutelný zážitek z lyžování v krásné scenérii národního parku La Vanoise je zaručen.

Poloha

Rezidence se nachází v klidné čtvrti Lanslevillard, přímo na svahu, v nadmořské výšce 1460 m. V těsné blízkosti jsou restaurace a hostince, ve kterých se podávají savoyské speciality a zábavní park Glières s bazénem a kluzištěm (vstup pro hosty rezidence zdarma).

Hotel

Rezidence

Komplex se skládá z 9 domů (132 apartmánů) s vysokým standardem ubytování. Žádná oficiální kategorie zařízení není, podle hodnocení Travel Convenience a hodnocení zákazníků zařízení splňuje standardy ****.

Možnost poskytnutí služeb lidem se sníženou pohyblivostí. Podrobné informace o možnosti přizpůsobení služeb specifickým potřebám cestujících budou poskytnuty na vyžádání. 4*.

Pokoje

Supermarket, restaurace, konferenční místnost, uzamykatelné skříňky na lyžařské vybavení, parkoviště, garáž (za poplatek), Wi-Fi připojení.

Apartmán (cca 50m²) - pro 4-6 osob, sestává ze dvou dvoulůžkových ložnic a obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, 1 koupelny s vanou a s vířivkou, 1 koupelny se sprchou a 1 WC.

K dispozici

Supermarket, restaurace, konferenční místnost, uzamykatelné skříňky na lyžařské vybavení, parkoviště, garáž (za poplatek), Wi-Fi připojení.

Možnosti po lyžování

Val Cenis nedisponuje pouze dobře upravenými sjezdovkami, ale také vynikající rekreační základnou. Po dni lyžování si mohou lyžaři vybrat z mnoha obchodů s místními suvenýry a lahůdkami kuchyně Savoyard. Četné restaurace, hostince a bary zvou gurmány francouzské kuchyně. Mnoho atrakcí čeká také na aktivní návštěvníky, mimo jiné: kluziště, bowling (Lanslevillard); paragliding, jízda se psím spřežením, snowkite, sjezdy a večerní lyžování na osvětleném svahu na lyžařském vleku Kolumbie. Pro ty, kteří hledají relaxaci, nabízíme wellness centrum (bazén, lázeň, jacuzzi) v zábavním parku Glières (Lanslevillard) nebo venkovní vyhřívaný bazén v centru International de Séjour (Lanslebourg).

Stravování

Strava vlastní, nebo s polopenzí, nebo pouze večeře. Snídaně formou bufetu (croissant, cereálie, chléb, káva / čaj, džus); večeře s obsluhou (předkrm, hlavní chod, dezert). Stravování je zajištěno v restauraci v areálu rezidence

Lyžařský program

Vzhledem k poloze hotelu pod vleky můžete využít celý lyžařský areál Val Cenis Vanoise bez rozepnutí lyží (bez omezení: Lanslevillard, Lanslebourg a Termignon) - v ceně je zahrnutý skipas.

Cena zahrnuje

7 nocí* služby delegáta (telefonicky)* strava v případě zájezdu zahrnující stravování; polopenze nebo 7 večeří* Základní balíček pojištění Signal Iduna / pojištění léčebných výloh do 12 000 EUR, včetně nákladů na záchranu 6 000 EUR, úrazového pojištění 10 000 PLN, zavazadla 800 PLN, zahrnuje pojištění při amatérských zimních sportech, následky chronických onemocnění, pojištění odpovědnosti lyžaře za škody PLN 10 000 a pojištění sportovního vybavení SS 2 000 PLN (SJEDNAT)* doprava do hotelu podle výběru (platí pro nabídku autobusových a leteckých zájezdů)* bezkontaktní karta / 6denní skipas (6 x Sybelles)* DPH* transfer do hotelu podle zvoleného zájezdu* lůžko* TV* využití wellness centra a fitness centra* u leteckých zájezdů - přeprava zavazadel (příruční zavazadla do 10 kg v maximálních velikostech: 40x30x20cm; odbavená zavazadla do 20 kg - 1 kus v maximálních rozměrech 149 x 119 x 171 cm; 1 pár lyží s hůlkami nebo snowboard v obalu, lyžařské / snowboardové boty v odbavených nebo příručních zavazadlech)* transfer letiště-hotel-letiště* Garanční fond.

Dopravní služby, včetně přepravních služeb, budou poskytovány pro skupiny.

Cena nezahrnuje

Strava (nevztahuje se na zájezdy s polopenzí a večeřemi) * transfery na sjezdovky* pobytová taxa * vratná kauce za apartmán* používání garáže (36-22 EUR/pobyt)* závěrečný úklid (samostatně nebo od 49 EUR / apartmán pro 2-4 osoby, 59 EUR / apartmán pro 3-5 a 4-6 osob - povinný úklid kuchyně ze strany klientů bez ohledu na příplatek za závěrečný úklid).

Upozornění!

Abyste se vyhnuli poplatku za úklid: sundejte ložní prádlo a položte jej na stůl v obývacím pokoji, vyčistěte kuchyň, umyjte nádobí, vyprázdněte myčku nádobí, vložte talíře / nádobí zpět do polic, vyprázdněte odpadkové koše, vysajte koberce / podlahu, setřete podlahu - opouštějte apartmán ve stavu, ve kterém jsme ho našli. Podrobné pokyny jsou k dispozici na recepci.
Případné závady nahláste při příjezdu na recepci.

POZNÁMKA: Pokud zakoupíte zájezd 3 dny před začátkem pobytu (tj. Od úterý od 18:00), cena nezahrnuje skipas. Nabídková cena je poté snížena o cenu skipasu.

Nepovinné příplatky

závěrečný úklid hrazený na místě 49 EUR / apt. pro 2-4 osoby, 59 EUR / apt. pro 3-5 a 4-6 osob) - bez ohledu na příplatek, úklid kuchyně je povinný ze strany klientů * možnost ubytování s domácími zvířaty za cenu 50 EUR / pobyt.

Dodatečné náklady a další poplatky

dodatečným nákladem, který je každý účastník povinen zaplatit na místě je pobytová taxa stanovená místními správními úřady ve výši 1,50 EUR / osoba / den a vratná kauce za apartmán (platí se na místě kreditní kartou 460 EUR / apt).

Poznámka – apartmán jsou hosté v den odjezdu povninni uklidit, jinak bude částka za úklid odečtena z kauce.

Skipas v ceně

6x Val Cenis Vanoise v ceně po celou sezónu

Zákazníci obdrží skipasy na základě voucheru na recepci rezidence zaslaného před odjezdem na e-mailovou adresu uvedenou kontaktní osobou několik dní před odjezdem.

POZNÁMKA: Pokud zakoupíte zájezd 3 dny před začátkem pobytu (tj. Od úterý od 18:00), cena nezahrnuje skipas. Nabídková cena je poté snížena o cenu skipasu

Poznámky

Přítomnost polského delegáta na místě závisí na počtu osob, v některých termínech převezme jeho odpovědnost zástupce francouzského pořadatele (více informací v podmínkách). V sobotu je recepce otevřena od 10:00. Ubytování v sobotu od 17:00. Check-out do 10:00.

POZNÁMKA: Pokud zakoupíte zájezd 3 dny před začátkem pobytu (tj. od úterý od 18:00), cena nezahrnuje skipas. Cena zájezdu je poté snížena o cenu skipasu.

Místa pro vyzvednutí skipasů - zákazníci obdrží skipasy na základě voucheru na recepci rezidence zaslaného před odjezdem na e-mailovou adresu uvedenou kontaktní osobou několik dní před odjezdem.

Pokyny pro Pojištěnce:
V případě poškození / nehody si přečtěte pokyny pro Pojištěnce – přečti zde.

Kartička pojištěnce:
Na držitele této karty se vztahuje pojištění SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - stáhněte si kartičku pojištěnce zde.

* Tato karta je platná pouze s pojistnou smlouvou uzavřenou cestovní kanceláří.

Nejdůležitější výhody hotelu

Skipas Val Cenis v ceně
Přímo na svahu
Prostorné apartmány

Doporučené pojištění

Varianty rozšířeného pojištění: Doporučený balíček nebo Super balíček, s mnohem širším rozsahem pojištění – podrobnosti zde.

Doporučený balíček – rozsah pojištění – léčebné výlohy 35 000 EUR, včetně nákladů na záchranu 6 000 EUR, úrazového pojištění 15 000 PLN, pojištění zavazadel 1 000 PLN, sportovního vybavení 1 500 PLN, pojištění odpovědnosti za škody 25 000 PLN, extrémní sporty (jízda mimo vyznačené trasy) - Cena 1,25 EUR / osoba / den.

Super balíček - rozsah pojištění – léčebné výlohy 100 000 EUR včetně nákladů na záchranu 6 000 EUR, úrazového pojištění 30 000 PLN, pojištění zavazadel 1 500 PLN, sportovního vybavení 1 500 PLN, pojištění odpovědnosti za škody 50 000 PLN, extrémní sporty (jízda mimo vyznačené trasy) - Cena 2,5 EUR / osoba / den.


Informace o hotelu

Pořádající CK

WYGODA TRAVEL SP. Z O.O IČ: 0000291177

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Nicole, specialista prodeje zájezdů

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Klidné lyžování v srdci Savojska

Malebné lyžařské středisko Val Cenis leží v savojském údolí Maurienne nedaleko italských hranic. Klidné ubytovací vesničky s rodinnou atmosférou obklopují středně velký areál s nadstandardním 1400 metrovým převýšením a se 125 kilometry sjezdovek procházejícími skrze zalesněné pasáže i holé pláně. Díky severní orientaci svahů a blízkosti ledovců se sníh drží na kopcích až do jarních měsíců. Dlouhé sjezdovky bez nudných přejezdů nesou nejčastěji červené označení, ale najdou se i závodní černé tratě, jako je Le Lac v délce 3,5 kilometrů a s převýšením 750 metrů. Areál obsluhují expresní 6 sedačkové lanovky, 2 kabinky i klasické vleky. 2 snowparky a hluboký sníh v oblasti L´Ouillon přitahují vyznavače snowboardingu a milovníky free ride lyžování. Běžecký panoramatický okruh v okolí jezera Lac du Mont Cenis čítá 7 kilometrů stop vhodných ke klasice i bruslení a dalších 15 kilometrů stop se proplétá v okolí vesničky Termignon. Val Cenis si zamilují rodiny s dětmi a návštěvníci mířící za pohodovou dovolenou v srdci savojských Alp.

Après-ski

Bohatý après-ski program přináší zábavu pro děti i dospělé. Středisko nabízí procházky na sněžnicích, paragliding, horolezectví, bruslení, bowling, krytý bazén s vířivkou a dalšími vodními atrakcemi, sáňkařskou dráhu, heliskiing, dětská hřiště a samozřejmě množství obchodů, restaurací, kaváren a barů. Sjezdovky se neutiší ani po setmění, kdy probíhají večerní lyžařské show a sjezdy s pochodněmi. Savojsko proslulo výrobou sýru Beaufort, který zraje v padesátikilových kolech a musí se denně omývat a obracet. Zpestřete si dovolenou návštěvou sýrárny ve vesnici Lanslebourg a degustací místní speciality nebo se nechte unášet atmosférou pravidelných farmářských trhů.

Doprava

Lyžařský areál Val Cenis leží ve francouzském regionu Savojsko nedaleko národního parku La Vanoise. Cestra z Prahy přes Karlsruhe, Ženevu a Chambéry v délce 1170 kilometrů trvá přes 10 hodin. Trasa z Brna vede také přes Prahu a za volantem strávíte přes 11 hodin. Před dovolenou si obstarejte roční švýcarskou dálniční známku a počítejte i s mýtem ve francouzském úseku. Dálniční sjezd na Chambéry je vzdálený pouhých 28 kilometrů, proto nečekejte náročné pasáže po zasněžených horských silnicích. Ski bus mezi vesničkami Lanslebourg a Lanselvillard je zdarma pro držitele platných ski pasů a netradiční dopravu obstarává i bryčka pro 12 osob tažená koňským spřežením. Ski bus v rámci rozšířeného ski pasu Eski-mo bezplatně přepravuje návštěvníky do středisek Aussois (čtvrtek), Valfréjus (středa), Bonneval-sur-Arc (denně) a La Norma (úterý), ovšem je nutné ho rezervovat nejpozději 24 hodin předem na pokladnách areálu.

Kolik to stojí?

Ski pas Val Cenis zahrnuje vstupné na 125 kilometrů sjezdovek a 28 vleků a lanovek. Jeho šestidenní varianta stojí 175 € pro návštěvníky od 12 do 64 let, 145 € pro děti od 5 do 11 let a 157,5 € pro seniory od 65 do 75 let. Zdarma lyžují děti do 5 let a senioři nad 75 let. Skupinové a rodinné slevy žádejte na pokladnách stejně jako jednorázové vstupné pro pěší a běžkaře či omezené permanentky pro začátečníky. Rozšířený ski pas Eski-mo vás zavede i do areálů Aussois, Bonneval sur Arc, la Norma a Valfréjus s celkovým počtem 300 kilometrů sjezdovek. Jeho ceny jsou řádově o 30 € vyšší.

Letní dovolená ve Val Cenis

Val Cenis obklopuje překrásná krajina národního parku La Vanoise. Oblast si zachovala své tradice a zvyky děděné z generace na generaci. Při toulkách malebnými vesničkami uvidíte výrobu sýra podle prastaré receptury, ochutnáte místní speciality, lahodná vína a sladké dezerty. V létě Val Cenis shazuje zimní kabát a připravuje zábavu a atrakce pod širým nebem. Ve výšce 2000 metrů nad mořem leží průzračná hladina jezera Lac du Mont Cenis, kde si můžete vyzkoušet plavbu na plachetnici a další vodní aktivity. S dětmi se vydejte na minigolf, do vyhřívaného bazénu nebo se svezte lanovkou na vyhlídku na jednom z okolních vrcholů. Aktivní návštěvníci křižují pěší a cyklistické stezky v národním parku, sjíždějí divoké peřeje na raftu, kajaku a kanoi, testují svou sílu na horolezecké stěně a svou přesnost při lukostřelbě. Kraj oplývá historickými památkami, které nejlépe poznáte na naučných stezkách. Blízkost Itálie svádí k výletům do nedalekých měst Susa nebo Turín.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 14 °C v noci 7 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 12 °C v noci 8 °C

 • Sobota 18 °C v noci 7 °C

 • Neděle 18 °C v noci 5 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec