• Pro cesty do Francie, a to i pro tranzit, je stále nutné prokázat se dokladem o bezinfekčnosti (očkování, uzdravení, test).
  • Dle informací ZÚ v Paříži musí všechny osoby od 12 let přijíždějící z ČR do Francie i v případě tranzitu předložit jednu z těchto možností: (1) negativní PCR (platný max. 72h) nebo antigenní test (platný max. 48h); (2) potvrzení o provedeném očkování (7 dní po vakcíně Pfizer, Moderna, AstraZeneca či 4 týdny po vakcíně Johnson & Johnson, nebo 7 dní po první dávce vakcíny pokud osoba prodělala nemoc Covid-19), evropský očkovací certifikát má maximální platnost 9 měsíců od podání poslední dávky základního očkování; a nebo (3) potvrzení o prodělání nemoci Covid-19 v posledních 6 měsících.

Paríž pre deti let, Disneyland

Francie, Paříž

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Paríž pre deti let, Disneyland

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Rýchly popis:

4-dňový letecký zájazd zameraný na najväčšie atrakcie pre našich najmladších klientov. Všetky deti (veľké, aj malé) sa potešia návšteve Disneylandu, užijú si nezabudnuteľnú plavbu po Seine pod Eiffelovou vežou, vychutnajú si prehliadku Múzea vedy a techniky a budú skúmať umelecké očné klamy na múroch historických domov a uvidia najväčšie atrakcie metropoly Francúzska. Paríž pre deti je rozhodne skvelou odmenou pre snaživých školákov, či oddychovkou pre dospelých, ktorí sa radi na pár dní vrátia do detských čias.


Ubytovanie: 3x v hoteli

Stravovanie: 3x raňajky

Paríž - Disneyland


COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY


Doprava:
letecká
Program:

1. deň – prílet z Viedne do Paríža, návšteva múzea voskových figurín – Grévin, krátka prehliadka Haussmannského bulváru, presun k brehom Seiny do Parku A. Citroën, možnosť letu v balónom Air de Paris do výšky 150 m, relax v areáli parku. Zakončenie programu pri Eiffelovej veži. Návrat do hotela.

2. deň – raňajky, presun do najviac navštevovaného zábavného parku v Európe - Disneylandu, celodenná zábava pre všetky vekové kategórie, stretnutie s bytosťami z filmov W. Disneyho a množstvo atrakcií. Návrat do hotela.

3. deň – raňajky, presun do Parc de la Vilette, celodenná návšteva plná dobrodružstiev podľa vlastného výberu v Meste vedy a techniky, Paláci objavov, Pavilóne Eureka s planetáriom, skutočnej ponorke, akváriu či filmové predstavenie v oceľovej guli La Géode. Vyhliadková plavba po Seine, ktorá poskytne pohľad na historické stavby na brehoch rieky. Návrat do hotela.

4. deň – raňajky, prehliadka výnimočných miest Paríža - bulvár St. Michel, katedrála Notre Dame de Paris, univerzita La Sorbonne, Luxemburské záhrady a palác Luxembourg. Presun do štvrte Butte aux Cailles - ulice v 13. parížskom obvode, kde možno vidieť ukážky umeleckej pouličnej techniky trompe-l´oeil - očné klamy na múroch domov. Odlet z Paríža do Viedne.


V cene je zahrnuté:
3x ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, letecká doprava Viedeň - Paríž - Viedeň, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.
V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: servisné poplatky 185 EUR/os., doprava v meste, pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc), hygienický a bezpečnostný príplatok 20 EUR/os., palivový príplatok 25 EUR/os. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) KOMFORT 3,50 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 4,50 EUR/os./deň), orientačná cena vstupov 130 EUR/os. (platba na mieste). Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 150 EUR/3 noci.


Typ stravy:
raňajky
Dni:
4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD

Pořádající CK

Viliam Turan TURANCAR IČ: 50773950

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Nikola, specialista prodeje zájezdů

Doprava letecky

02:10 h

Popis

Hlavní město Francie o rozloze 14 518 km2 je osídleno 12 miliony obyvatel. Název Paříž je odvozován z galského slova parios, znamenajícího "kotel". Pokud se chcete dozvědět kde sídlí nejkrásnější obraz světa, či seznámit se s největším pouličním sériovým vrahem, navštivte Paříž. Zde se naskýtá neuvěřitelné množství zajímavých míst z historického hlediska, ale i z moderního umění, které zde vzniká prakticky na ulici.

Při návštěvě Paříže se zdá, že všechna slavná jména i místa pocházejí odtud. Kdo by neznal kardinála de Richelieu, markýze de Sade, nebo snad slavného krále slunce Ludvíka XIV. Těm všem byla Paříž společná rodištěm, či působištěm. V tomto historicky romantickém městě se rozhodně nudit nebudete, spíše budete mít problém vybrat si objekt svého zájmu.

Chrám Norte Dame je samozřejmě krásný svou monumentálností, ale zvláštností je i doba stavby této katedrály, která činní 182 let. Světoznámý Louvr dokončený pod vedením Lefuelema Viscontiho patří mezi nejvýznamnější veřejnou budovu Paříže. Toto muzeum je svou nabídkou exponátů opravdu pestré, v dnešní době má 7 oddělení : Egyptské starožitnosti, Stará Antická a Orientální keramika, Řecké a Římské starožitnosti, malby, kresby, mědirytiny - XIII.-XIX. století, skulptury středověku, renesance a moderní doby, malé umělecké předměty světové historie, námořnictví a etnografie. Uprostřed náměstí Charlese de Gaulla stojí světoznámý Vítězný oblouk postavený na příkaz Napoleona Bonaparte. Už méně známý, přesto překrásný je komplex budov v 7. městském obvodu nazvaný Invalidovna. Zde se nachází hrobky všech známých maršálů a generálů Francie. Jako jeden z nejvyšších bodů Paříže vás ohromí Bazilika Sacré-Coeur. A samozřejmě nesmíme zapomenout na Eiffelovu věž, která je zapsána na seznam světového dědictví UNESCO. Vysoká železná dáma měří 324 metrů a ročně ji navštíví více jak 6 milionů návštěvníků.

Procházka po městě protkaných katakombami, plné slavným parků a míst kde byly tvořeny přední romány dnešní literatury je nezapomenutelným zážitkem.