Hotel Tahiti Pearl Beach Resort

Francouzská Polynésie, Tahiti, Tahiti

Více o ubytování

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 114 210

Poloha

Tahiti Pearl Beach Resort se nachází 10 minut autem od centra města Pape'ete. Bezplatná kyvadlová doprava do města jezdí 6 dní v týdnu. Resort se nachází v tropické zahradě vedle krásné černé písečné pláže a nabízí nekonečný bazén, denní wellness a fitness centrum.

Vybavení

K vybavení hotelu patří nekonečný bazén, denní wellness a fitness centrum. denní aktivity, mezi které patří tahitské tance, jóga a aqua aerobik. Ze soukromé terasy všech klimatizovaných pokojů v hotelu Tahiti Pearl Beach je úchvatný výhled na zátoku Matavai. je zde k dispozici satelitní TV a některé pokoje mají na balkoně vířivku. Hosté mohou využívat nepřetržitě otevřené business centrum.

Ubytování

Ze soukromé terasy všech klimatizovaných pokojů v hotelu Tahiti Pearl Beach je úchvatný výhled na zátoku Matavai. Zdarma je zde k dispozici satelitní TV a některé pokoje mají na balkoně vířivku.

Strava

Snídaně. V restauraci Hiti Mahana na pobřeží se podávají jídla tahitské, jihovýchodoasijské a středomořské kuchyně. Do baru Bay s výhledem na zátoku Matavai můžete zajít na tropické koktejly.

Služby

Hosté mohou zdarma využívat nepřetržitě otevřené business centrum. Denní wellness centrum Le Spa nabízí různé masáže, procedury a vířivku. Z fitness centra budete mít nádherný výhled na oceán. Sauna a parní lázeň jsou každý den v provozu od 9:30 do 19:00. Volnočasové aktivity v rezortu zahrnují každodenní kulturní program a umělecké a řemeslné kurzy.

Pláž

Písečná pláž je přímo u resortu.

Informace o hotelu

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota 33 °C v noci 29 °C

  • Teplota vody 29 °C

Předpověď na další dny

  • Zítra 34 °C v noci 28 °C

  • Středa 35 °C v noci 28 °C

  • Čtvrtek 32 °C v noci 27 °C

  • Pátek 32 °C v noci 28 °C