Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/irsko/cestovani/covid_19.html

Hilton

Irsko, Dublin

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Poloha

hotel s výhledem na řeku, 10 minut chůze od obchodního centra a hradu

Ubytování

pokoje různých typů (internet, fén, čaj / káva, TV, sociální zařízení)

Popis

Hlavní město Irska, Dublin, se v minulých letech stal populárním místem pro strávení příjemného pobytu. Nabízí mnoho turistických atrakcí – kostely, historické budovy, muzea, knihovny a galerie, parky a zahrady. Mezi nejzajímavější místa patří Bank of Ireland z roku 1739, kostel Christ Church Cathedral v nejstarší části města, radnice v korintském stylu, hrad z roku 1208, národní galerie s 2 000 exponáty a mnoho dalších zajímavostí. Náročný den můžete zakončit v mnoha barech nebo pubs. Můžete se také vydat do krásného okolí Dublinu – pronájem auta rádi zajistíme.

Vybavení a služby

snídaňová místnost, restaurace, bary, konferenční prostory, parkoviště, pokojový servis, trezor, recepce

Program

Individuální zájezd s možností zakoupení fakultativních služeb předem. Přehled naleznete níže, ceny uvádíme v záložce Ceník a objednávka. Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají: Transfer  Transfer z/na letiště - auto až pro 3 osoby Jízdenky  Vyhlídkový autobus – okružní jízda městem po trase nejznámějších památek, nástup/výstup na kterékoliv ze zastávek, audioprůvodce ve světových jazycích, platnost 1 nebo 2 dny. Vstupenky  Dublin Pass – zahrnuje vstup do více než 35 atrakcí města (např. pivovar Guinness, palírna Jameson, katedrála Christ Church nebo katedrála sv. Patrika), jízdenku na vyhlídkový autobus na 1 den. Platnost 2 nebo 3 dny.  Katedrála sv. Patrika – národní katedrála Irska, výběr artefaktů souvisejících s Jonathanem Swiftem, autorem Gulliverových cest, interaktivní prohlídka katedrály napříč její historií pomocí moderní techniky a ukázky sborového zpěvu.  Pivovar Guinness - exkurze o historii pivovarnictví v Irsku a výrobě a ingrediencích piva Guinness, zakončena pintou piva na střešním baru s výhledem na Dublin (pouze pro osoby starší 18 let).  Jameson Tour – exkurze do palírny Jameson o výrobě whisky, která je zakončena ochutnávkou. Výklad místního průvodce v AJ. Výlety  Moherové útesy – celodenní výlet autobusem s průvodcem v AJ. Během výletu Vás čeká několik zastávek: prohlídka chovného zařízením plnokrevných koní Irish National Stud, ruiny kláštera Kilmacduagh, pak následuje samotná prohlídka Mohérových útesů (zde cca 1,5 hod. osobní volno), dále se podíváte do návštěvnického centra Mohérových útesů, projedete se pobřežní trasou Wild Atlantic Way do Kinvay, uvidíte atipickou měsíční krajinu The Bunen a nakonec budete mít hodinový rozchod v autentickém městě Galway.

Cena zahrnuje:

letenku, letištní taxy, 2 noci se snídaní v 2lůžkovém pokoji, pojištění storna zájezdu a léčebných výloh, zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje:

transfery z/na letiště, fakultativní výlety

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od centra města 0 m
 • Klimatizace ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Fitness ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce ano

Vyberte si termín

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

02:30 h

Popis

Dublin je hlavní město Irské republiky, která má výjimečnou historii. Právě díky ní dodnes připomíná ráz gregoriánského města.

Velice působivá je magistrála O’Connell. Tato třída je jedna z nejpůsobivějších magistrál Evropy. The Mansion House je palác, v kterém byla v roce 1919 prohlášena nezávislost Irska. Navštivte také dublinský hrad Castle, kde oceníte hlavně interiéry. Nejstarší irskou budovou je Katedrála Kristova kostela původně z 11. století, která si zachovala novogotický vzhled. Oproti tomu bývalé sídlo irského parlamentu, Bank of Ireland, má klasicistní zevnějšek.

Největší irský kostel také leží v Dublinu. Nazývá se Katedrála sv. Patrika a působil zde známý irský spisovatel Jonathan Swift, autor románu Gulliverovy cesty.
Moderním prvkem je bezpochyby Dublinský stožár (The Spire of Dublin) měřící 120m, který je vyrobený z oceli.

Dalším místem vhodným k vidění je Hlavní pošta, třída Grafron street a mnoho dalších.

Pokud se do Dublinu dostanete 17. března, čeká vás nezapomenutelná podívaná. Je to Den sv. Patrika, což je typický irský svátek známý po celém světě. Irové jsou všichni oblečeni v zeleném a najdete je v irských hospůdkách po celém městě i státu. Pravděpodobně tam popíjejí typické černé irské pivo Guinness.
 • Vzdálenost od centra města 0 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 13 °C v noci 7 °C

 • Teplota vody 8 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 8 °C v noci 4 °C

 • Pondělí 9 °C v noci 2 °C

 • Úterý 12 °C v noci 6 °C

 • Středa 13 °C v noci 9 °C