Hotel Maldron Hotel Parnell Square

Irsko-Dublin

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 109 348

Poloha

Maldron Hotel Parnell Square se nachází v centru Dublinu, jen 2 minuty chůze od oblíbené ulice O'Connell a pouhých 7 minut chůze od rušné čtvrti Temple Bar. Dublinský hrad, ulice Grafton a univerzitní areál Trinity College jsou vzdálené necelých 10 minut chůze.

Vybavení

K vybavení objektu patří jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, restaurace a bar.

Ubytování

Hosté mohou využívat klimatizované pokoje s vlastní koupelnou, bezplatným Wi-Fi, žehličkou / žehličem kalhot, TV, psacím stolem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy.

Strava

Stir Café & Bar nabízí snídaně formou bufetu a jídla à la carte s řadou evropských a irských jídel, i výběr čerstvě pražených káv a kvalitních vín. Na objednávku se podává také pizza, kterou si s sebou můžete vzít také na pokoj.

Služby

Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma. Parkování není možné. Domácí zvířata nejsou povolena. Maldron Hotel Parnell Square má skvělou polohu v Dublinu, v obchodní a byznys části, v blízkosti rušného centra města s tradičními obchůdky, výbornými restauracemi, bary nabízejícími živou irskou atmosféru.

Informace o hotelu

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

02:30 h

Popis

Dublin je hlavní město Irské republiky, která má výjimečnou historii. Právě díky ní dodnes připomíná ráz gregoriánského města.

Velice působivá je magistrála O’Connell. Tato třída je jedna z nejpůsobivějších magistrál Evropy. The Mansion House je palác, v kterém byla v roce 1919 prohlášena nezávislost Irska. Navštivte také dublinský hrad Castle, kde oceníte hlavně interiéry. Nejstarší irskou budovou je Katedrála Kristova kostela původně z 11. století, která si zachovala novogotický vzhled. Oproti tomu bývalé sídlo irského parlamentu, Bank of Ireland, má klasicistní zevnějšek.

Největší irský kostel také leží v Dublinu. Nazývá se Katedrála sv. Patrika a působil zde známý irský spisovatel Jonathan Swift, autor románu Gulliverovy cesty.
Moderním prvkem je bezpochyby Dublinský stožár (The Spire of Dublin) měřící 120m, který je vyrobený z oceli.

Dalším místem vhodným k vidění je Hlavní pošta, třída Grafron street a mnoho dalších.

Pokud se do Dublinu dostanete 17. března, čeká vás nezapomenutelná podívaná. Je to Den sv. Patrika, což je typický irský svátek známý po celém světě. Irové jsou všichni oblečeni v zeleném a najdete je v irských hospůdkách po celém městě i státu. Pravděpodobně tam popíjejí typické černé irské pivo Guinness.
  • Doba letu Doba letu z Prahy 02:30

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota 15 °C v noci 11 °C

  • Teplota vody 16 °C

Předpověď na další dny

  • Zítra 16 °C v noci 12 °C

  • Pondělí 20 °C v noci 10 °C

  • Úterý 13 °C v noci 7 °C

  • Středa 11 °C v noci 6 °C