• S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/covid_19.html

Meripol

Itálie, Abruzzo, Alba Adriatica

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Hotel Meripol**** - Alba Adriatica

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Popis letoviska

Letovisko Alba Adriatica je součástí proslulé Palmové riviéry, ovšem mnohem větší a živější než sousedící Martinsicuro a Tortoreto Lido. V městečku je několik obchodních tříd a poskytuje i mnohem více možností zábavy a nočního života. Také pláže jsou bohatěji vybaveny plážovými službami a občerstvením. Podél pláží byl ponechán pruh piniového lesíka, který v parných letních měsících poskytuje příjemný stín a zpříjemňuje klima v celém letovisku. Moře je tu stejné jako v ostatních částech riviéry čistě průzračné s barvou až modrozelenou. Také Albě Adriatice přísluší Modrá vlajka Evropské unie za čistotu moře a pláží. Od roku 2014 nabízí letovisko možnost Wi-Fi připojení přímo na promenádě.

Popis objektu

Pěkný hotel MERIPOL**** (Lungomare G. Marconi) se nachází přímo u promenády, privátní pláže a nedaleko centra. Součástí hotelu je recepce s Wi-Fi, bazén s hydromasáží a dětskou částí, klimatizovaná restaurace, bar, 2 výtahy, zahrada, společenská místnost s TV/SAT a parkoviště. Hotel si dává velmi záležet na kvalitní kuchyni, díky které mají klienti možnost v hotelové restauraci okusit výtečné místní speciality. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociální zařízením se sprchou a fénem, TV, Wi-Fi, telefonem, minibarem, trezorem, klimatizací (červenec-srpen) a balkonem, některé s výhledem na moře (na vyžádání). Pokoje typu De Luxe se nachází v 5. a 6. patře hotelové budovy. Na vyžádání jsou bezbariérové dvoulůžkové pokoje typu Standard.

, Slevy a zvláštní nabídky

zdarma děti do 13 let v období do 18.06. a od 05.09.
4=3 při 2 dospělých a 2 dětech do 13 let
sleva 5 % při objednávce do 29.04., min. záloha 30 % (nevratná)

Pláž

soukromá k objektu

Vzdálenost od

pláže 20 m, centra s obchody 200 m, cyklostezky 20 m

Bazén

bazén pro dospělé a dětský bazén

Pozice objektu v letovisku

klidné místo, v první řadě budov u pláže, na obchodní třídě, v centru, u promenády

Vybavení objektu

recepce, výtah, 2 výtahy, Wi-Fi v objektu, na recepci, restaurace, panoramatická, bistro, bar, společenská místnost / salonek, s TV/SAT, ubytovací kancelář

Služby v objektu

room service, 5 €

Venkovní dispozice

zahrada, uprostřed zeleně

Strava

polopenze nebo plná penze (snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr z menu bez nápojů, salátový bar).

Ubytování

pokoj, Standard - ()
pokoj s manželskou postelí, případně s jednou až dvěma přistýlkami, hlavní budova, balkon, výhled na moře, většina pokojů, do ulice, směrem k moři, klimatizace, červenec a srpen, bezbariérový, na vyžádání, TV, radio, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, telefon, minibar, sprcha, bidet, fén, parkoviště, nástupní dny kdykoli, min. pobyt standardně 3, kratší pobyt na vyžádání a za příplatek v cestovní kanceláři 20 %, příjezd od 10:00 do 19:00, odjezd od 08:00 do 10:00
pokoj, De Luxe - ()
pokoj s manželskou postelí, případně s jednou až dvěma přistýlkami, hlavní budova, 5. a 6. patro, balkon, výhled na moře, do ulice, směrem k moři, klimatizace, regulovatelná, TV, radio se 4 stanicemi, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, telefon, minibar, sprcha, bidet, fén, parkoviště, nástupní dny kdykoli, min. pobyt standardně 3, kratší pobyt na vyžádání a za příplatek v cestovní kanceláři 20 %, příjezd od 10:00 do 19:00, odjezd od 08:00 do 10:00
pokoj, Junior Family - ()
pokoj s manželskou postelí, případně s jednou až dvěma přistýlkami, hlavní budova, balkon, výhled na moře, většina pokojů, do ulice, směrem k moři, klimatizace, regulovatelná, bez patrových postelí, TV, radio, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, telefon, minibar, sprcha, bidet, fén, parkoviště, nástupní dny kdykoli, min. pobyt standardně 3, kratší pobyt na vyžádání a za příplatek v cestovní kanceláři 20 %, příjezd od 10:00 do 19:00, odjezd od 08:00 do 10:00

Cena zahrnuje:

1 osoba v hotelovém pokoji (min. počet osob za plnou cenu 2), plážový servis v ceně, 1 slunečník, 1 lehátko a 1 plážové křeslo od 3. řady / pokoj

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa není v ceně, zvířata, malého vzrůstu, na vyžádání, za poplatek, 8 €/den, plážový servis k dokoupení, v 1. řadě za příplatek 12 €/den, ve 2. řadě 8 €/den, lehátko, na pláži, 5 €/den/ks,
De Luxe: povinný příplatek za typ pokoje, 360 Kč/pokoj/den,
Junior Family: povinný příplatek za typ pokoje, 600 Kč/pokoj/den

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 20 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětský bazén ano
 • Hotelová restaurace ano

Pořádající CK

AZZURRO TOUR OPERATOR s.r.o. IČ: 60697903

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Středoitalským regionem Abruzzo prochází Apeninské pohoří se svými nejvyššími vrcholky. Gran Sasso d´Italia vysoké 2 914 metrů nad mořem dominuje širokému okolí. Hornatá krajina se postupně mění v úzkou rovinu lemující pobřeží Jaderského moře. Zde se nacházejí ty nejkrásnější italské pláže a celá řada oblíbených letovisek. Na rozpálený písek lehce dopadají stíny palem z palmovým promenád, které každý večer ožívají a lákají turisty k posezení v barech a restauracích, k nákupu suvenýrů nebo jen k procházkám se zmrzlinou v ruce. Lenošení u moře můžete snadno spojit s výletem do jednoho ze tří národních parků Parco Nazionale d´Abruzzo Lazio e Molise, Parco Nazionale della Maiella a Parco Nazionale del Gran Sasso e Monti della Laga a nechat se unášet klidem panenské přírody.

Zajímavá místa

L´Aquila, hlavní město regionu Abruzzo, leží ve vnitrozemí nedaleko národního parku Gran Sasso. Centrum politického, kulturního a obchodního života zasáhlo v roce 2009 ničivé zemětřesení, jehož známky jsou dodnes patrné v ulicích. Kouzelné staré město zatím nebylo plně zrekonstruováno a množství památek stále chátrá. Při toulkách Aquilou navštivte hrad, kostel Santa Maria di Collemaggio, kostel San Bernardino nebo kostel Santa Maria del Suffragio.

Pescara, moderní město s turistickým přístavem, univerzitou a známým fotbalovým klubem, leží na pobřeží Jadranu. Starou zástavbu zničily boje 2. světové války, proto uvidíte hlavně moderní architekturu. Na třídu Corso Umberto I. se vydejte za nákupy a za nočním životem.

Půvabná městečka Teramo a Chieti patří k nejstarším osadám v Itálii. Katedrála Cattedrale di San Giustino v Chietti pochází z 11. století a přitahuje spoustu návštěvníků.

Vody Jadranu omývají město Vasto s plážemi pravidelně oceňovanými modrou vlajkou. Historickému jádru města dominuje hrad Castello Caldoresco a v paláci Palazzo d'Avalos dnes sídlí Archeologické muzeum, Muzeum kostýmů a Umělecká galerie. Na severu Vasta byl postaven největší akvapark ve střední a jižní Itálii Aqualand del Vasto.

Guilianova sloužila za dob Římanů jako lázně. Klid obyvatel chránil hrad Castello San Flaviano, na jehož základech dnes stojí staré město s množstvím kostelů, muzeí a architektonicky zajímavých staveb. Pod kopcem se rozléhá městská část Gulianova Lido s přístavem, palmovou promenádou a písečnou pláží.

Panenská příroda

V zimě se do regionu Abruzzo vydávají stovky lyžařů z celé Itálie. Celkem 21 lyžařských středisek nabízí okolo 370 kilometrů sjezdovek. Pod vrcholem Gran Sasso d´Italia objevíte nejjižněji položený evropský ledovec Ghiacciaio del Calderone. K nejoblíbenějším resortům patří Roccaraso, Campo Felice a Campo Imperatore. Údolí Apenin křižují perfektně upravené běžecké trasy.

Národní parky tvoří domov mnoha chráněným živočichům. Dobrý pozorovatel se může setkat s orlem královským, kamzíkem abruzzským, divokou kočkou, vlkem apeninským, nebo dokonce medvědem hnědým. Národními parky vedou stovky kilometrů tras pro pěší a cyklisty, které vás zavedou k malebným horským scenériím, do vyšších nadmořských výšek i k průzračným jezerům.

 • Vzdálenost od pláže 20 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 36 °C v noci 17 °C

 • Teplota vody 26 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 39 °C v noci 21 °C

 • Pátek 33 °C v noci 17 °C

 • Sobota 32 °C v noci 16 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec