Zájezd do

Residence Alighieri

Hodnocení: 3/5

Itálie, Abruzzo, Martinsicuro

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

APARTMÁN ALIGHIERI

Obecné informace

Apartmán se nachází v centrální casti strediska
Martinsicuro, 250 metrů od moře a od pěší a cyklistické promenady.
Apartmán se skládá z ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s
rozkládacím dvoulůžkem a s kuchyňským koutem, koupelna a terasa. Zvysene
prizemi. Je vybaven TV, pračkou a parkovacím místem pro 1 auto.
Internet Wi-fi.

Poloha

Martinsicuro centrum u promenády, pláž - 250 m

Pláž

leží 250m od písčité pláže v centrální části městečka Martinsicuro

Popis ubytování

Bilo 2/4 – 1 ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, vlastní soc. zařízení, balkon. Apartmány nejsou vybaveny ložním prádlemani ručníky, klient si je musí přívest sám. Ložní prádlo ani ručníky nejsou v ubytovací kanceláři k dispozici.

Vybavenost apartmánů
TV sat., Wi-fi, pračka, parkovací místo


CK

Cena zahrnuje

za apartmán: » 7 x ubytování » všechny spotřeby (voda, el. energie, plyn)
» asistenci na telefonu
» parkovací místo

Příplatky

povinné příplatky: » pobytová taxa:
» závěrečný úklid: pokud klienti neuklidí sami, 50 €/pobyt » vratná kauce: pouze hotově 100€ /pobyt/apartmán
fakultativní příplatky:
» malá zvířata: 50€/týden (na vyžádání při objednávce) » dětská postýlka: 20€/týden
» přistýlka: 30€/týden » autobusová doprava: (na vyžádání v CK)
Je možné si přiobjednat plážový servis (slunečník a 2 lehátka pro max. 4 osoby na každý slunečník) u baru Eden Gala 50 m od rezidence za tyto dohodnuté ceny ve 4. / 5. rade od moře: » od 03.06 do 24.06 za 70 euro/tyden od 24.06 do 29.07 za 90 euro/tyden< » od 29.07 do 02.09 za 140 euro/tyden » od 02.09 do 16.09 za 70 euro/tyden » Pojištění/ nepovinné: v ceně zájezdu není zahrnuto žádné cestovní pojištění. Pro Váš klid a pohodlí doporučujeme využít naším prostřednictvím nabídky pojišťovny Uniqa. Nabízíme tyto druhy pojištění:
1. K5 za 37 Kč/os./den
2. K5S za 41 Kč/os./denInformace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 200 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 200 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Surfování Surfování ano
 • Silnice kolem hotelu Silnice kolem hotelu ano
 • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
 • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Středoitalským regionem Abruzzo prochází Apeninské pohoří se svými nejvyššími vrcholky. Gran Sasso d´Italia vysoké 2 914 metrů nad mořem dominuje širokému okolí. Hornatá krajina se postupně mění v úzkou rovinu lemující pobřeží Jaderského moře. Zde se nacházejí ty nejkrásnější italské pláže a celá řada oblíbených letovisek. Na rozpálený písek lehce dopadají stíny palem z palmovým promenád, které každý večer ožívají a lákají turisty k posezení v barech a restauracích, k nákupu suvenýrů nebo jen k procházkám se zmrzlinou v ruce. Lenošení u moře můžete snadno spojit s výletem do jednoho ze tří národních parků Parco Nazionale d´Abruzzo Lazio e Molise, Parco Nazionale della Maiella a Parco Nazionale del Gran Sasso e Monti della Laga a nechat se unášet klidem panenské přírody.

Zajímavá místa

L´Aquila, hlavní město regionu Abruzzo, leží ve vnitrozemí nedaleko národního parku Gran Sasso. Centrum politického, kulturního a obchodního života zasáhlo v roce 2009 ničivé zemětřesení, jehož známky jsou dodnes patrné v ulicích. Kouzelné staré město zatím nebylo plně zrekonstruováno a množství památek stále chátrá. Při toulkách Aquilou navštivte hrad, kostel Santa Maria di Collemaggio, kostel San Bernardino nebo kostel Santa Maria del Suffragio.

Pescara, moderní město s turistickým přístavem, univerzitou a známým fotbalovým klubem, leží na pobřeží Jadranu. Starou zástavbu zničily boje 2. světové války, proto uvidíte hlavně moderní architekturu. Na třídu Corso Umberto I. se vydejte za nákupy a za nočním životem.

Půvabná městečka Teramo a Chieti patří k nejstarším osadám v Itálii. Katedrála Cattedrale di San Giustino v Chietti pochází z 11. století a přitahuje spoustu návštěvníků.

Vody Jadranu omývají město Vasto s plážemi pravidelně oceňovanými modrou vlajkou. Historickému jádru města dominuje hrad Castello Caldoresco a v paláci Palazzo d'Avalos dnes sídlí Archeologické muzeum, Muzeum kostýmů a Umělecká galerie. Na severu Vasta byl postaven největší akvapark ve střední a jižní Itálii Aqualand del Vasto.

Guilianova sloužila za dob Římanů jako lázně. Klid obyvatel chránil hrad Castello San Flaviano, na jehož základech dnes stojí staré město s množstvím kostelů, muzeí a architektonicky zajímavých staveb. Pod kopcem se rozléhá městská část Gulianova Lido s přístavem, palmovou promenádou a písečnou pláží.

Panenská příroda

V zimě se do regionu Abruzzo vydávají stovky lyžařů z celé Itálie. Celkem 21 lyžařských středisek nabízí okolo 370 kilometrů sjezdovek. Pod vrcholem Gran Sasso d´Italia objevíte nejjižněji položený evropský ledovec Ghiacciaio del Calderone. K nejoblíbenějším resortům patří Roccaraso, Campo Felice a Campo Imperatore. Údolí Apenin křižují perfektně upravené běžecké trasy.

Národní parky tvoří domov mnoha chráněným živočichům. Dobrý pozorovatel se může setkat s orlem královským, kamzíkem abruzzským, divokou kočkou, vlkem apeninským, nebo dokonce medvědem hnědým. Národními parky vedou stovky kilometrů tras pro pěší a cyklisty, které vás zavedou k malebným horským scenériím, do vyšších nadmořských výšek i k průzračným jezerům.

 • Vzdálenost od pláže Pláž 200 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 200 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout