Zájezd do

Residence Gugu & Mac

Hodnocení: 0/5

Itálie, Abruzzo, Silvi Marina

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Residence Gugu - Silvi Marina

Popis letoviska

Silvi Marina je typické přímořské letovisko na pobřeží Jaderského moře, dlouhé řady domů a vilek podél písčité pláže, promenády a řady obchodů, barů a restaurací. Jiný kolorit mu ovšem dodávají zvedající se kopce hned za městečkem, na nichž najdete starobylé vesničky jako Silvi a Sant d´Angelo a za nimi majestátní pohoří Gran Sasso. Tyto kopce jsou zároveň hradbou před studeným větrem z vnitrozemí, tudíž tu s hezkým a teplým počasím můžete počítat od května až do konce září. Nedaleko najdete Abruzzský národní park, kde stále žije divoká zvěř, především medvědi a vlci. Na kraji letoviska je velký supermarket a zábavní park. V letovisku je na veřejných prostranstvích rekreantům k dispozici zdarma Wi-Fi připojení.

Popis objektu

Residence GUGU (Via Arrigo Rossi) leží přímo u pláže a zároveň v centru letoviska. Promenáda s množstvím obchodů, barů, restaurací, parkem a dětským lunaparkem slouží také jako cyklostezka. Residence s bezbariérovým přístupem nabízí klientům výtah a parkovací místo (za poplatek). Všechny apartmány jsou jednoduše a účelně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení, TV, Wi-Fi, klimatizaci (pouze typ trilo, za poplatek) a balkon. Některé apartmány mají výhled na moře, který je možno za příplatek objednat v období 03.07. - 04.09. V přízemí residence se nachází jeden z nejoblíbenějších barů v okolí.

Vzdálenost od

pláže 20 m, centra s obchody 50 m, cyklostezky 10 m, od ubytovací kanceláře cca 40 m

Pozice objektu v letovisku

klidné místo, na obchodní třídě, v centru, u promenády

Vybavení objektu

výtah

Strava

k dokoupení,

na residenci Sea Resort (cca 150 m) v období 23.06. - 01.09.: polopenze 22 €/os./den, 16 €/děti 6-12 let, 11 €/děti 3-5 let, zdarma děti do 3 let.

,

snídaně formou bufetu, obědy nebo večeře výběr z menu (k dispozici dvě menu).

Ubytování

apartmán bilo 4:

ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.


patro, terasa, výhled na moře, na vyžádání, 20 €/týden/apt, klimatizace, na vyžádání, 50 €/týden, bezbariérový, na vyžádání, bez patrových postelí, TV, Wi-Fi na pokoji, lednice, samostatný mrazák, pračka, trouba, sprcha, (sprchový kout), bidet, zahradní nábytek, parkovací místo, venkovní v objektu, na vyžádání, 35 €/týden, nástupní dny sobota, min. pobyt standardně 7, příjezd od 16:00 do 19:30, odjezd od 08:00 do 09:00
apartmán trilo 6:

2 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.


4. patro, terasa, výhled na moře, na vyžádání, 20 €/týden/apt, klimatizace, na vyžádání, 50 €/týden, bezbariérový, na vyžádání, bez patrových postelí, TV, Wi-Fi na pokoji, lednice, samostatný mrazák, pračka, trouba, sprcha, (sprchový kout), bidet, zahradní nábytek, parkovací místo, venkovní v objektu, na vyžádání, 35 €/týden, nástupní dny sobota, min. pobyt standardně 7, příjezd od 16:00 do 19:30, odjezd od 08:00 do 09:00

Cena zahrnuje:

pronájem apartmánu, spotřeba energií, závěrečný úklid, kuchyň uklízí klienti sami,, doprava

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa není v ceně, přistýlka, na vyžádání, 50 €/týden, dětská postýlka, na vyžádání, 20 €/týden, zvířata, malého a středního vzrůstu do 20 kg, na vyžádání, za poplatek, 20 €/týden za každé zvíře, vratná kauce pro skupiny 100 €, u ostatních se nevyžaduje, plážový servis k dokoupení, 1 slunečník a 2 plážová křesla v zadních řadách pláže, 70 €/týden, ložní prádlo k dokoupení za poplatek 10 €/os./pobyt, ručníky k dokoupení za poplatek 5 €/os./pobyt

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 20 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 50 m
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětské hřiště Dětské hřiště ano
 • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
 • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Středoitalským regionem Abruzzo prochází Apeninské pohoří se svými nejvyššími vrcholky. Gran Sasso d´Italia vysoké 2 914 metrů nad mořem dominuje širokému okolí. Hornatá krajina se postupně mění v úzkou rovinu lemující pobřeží Jaderského moře. Zde se nacházejí ty nejkrásnější italské pláže a celá řada oblíbených letovisek. Na rozpálený písek lehce dopadají stíny palem z palmovým promenád, které každý večer ožívají a lákají turisty k posezení v barech a restauracích, k nákupu suvenýrů nebo jen k procházkám se zmrzlinou v ruce. Lenošení u moře můžete snadno spojit s výletem do jednoho ze tří národních parků Parco Nazionale d´Abruzzo Lazio e Molise, Parco Nazionale della Maiella a Parco Nazionale del Gran Sasso e Monti della Laga a nechat se unášet klidem panenské přírody.

Zajímavá místa

L´Aquila, hlavní město regionu Abruzzo, leží ve vnitrozemí nedaleko národního parku Gran Sasso. Centrum politického, kulturního a obchodního života zasáhlo v roce 2009 ničivé zemětřesení, jehož známky jsou dodnes patrné v ulicích. Kouzelné staré město zatím nebylo plně zrekonstruováno a množství památek stále chátrá. Při toulkách Aquilou navštivte hrad, kostel Santa Maria di Collemaggio, kostel San Bernardino nebo kostel Santa Maria del Suffragio.

Pescara, moderní město s turistickým přístavem, univerzitou a známým fotbalovým klubem, leží na pobřeží Jadranu. Starou zástavbu zničily boje 2. světové války, proto uvidíte hlavně moderní architekturu. Na třídu Corso Umberto I. se vydejte za nákupy a za nočním životem.

Půvabná městečka Teramo a Chieti patří k nejstarším osadám v Itálii. Katedrála Cattedrale di San Giustino v Chietti pochází z 11. století a přitahuje spoustu návštěvníků.

Vody Jadranu omývají město Vasto s plážemi pravidelně oceňovanými modrou vlajkou. Historickému jádru města dominuje hrad Castello Caldoresco a v paláci Palazzo d'Avalos dnes sídlí Archeologické muzeum, Muzeum kostýmů a Umělecká galerie. Na severu Vasta byl postaven největší akvapark ve střední a jižní Itálii Aqualand del Vasto.

Guilianova sloužila za dob Římanů jako lázně. Klid obyvatel chránil hrad Castello San Flaviano, na jehož základech dnes stojí staré město s množstvím kostelů, muzeí a architektonicky zajímavých staveb. Pod kopcem se rozléhá městská část Gulianova Lido s přístavem, palmovou promenádou a písečnou pláží.

Panenská příroda

V zimě se do regionu Abruzzo vydávají stovky lyžařů z celé Itálie. Celkem 21 lyžařských středisek nabízí okolo 370 kilometrů sjezdovek. Pod vrcholem Gran Sasso d´Italia objevíte nejjižněji položený evropský ledovec Ghiacciaio del Calderone. K nejoblíbenějším resortům patří Roccaraso, Campo Felice a Campo Imperatore. Údolí Apenin křižují perfektně upravené běžecké trasy.

Národní parky tvoří domov mnoha chráněným živočichům. Dobrý pozorovatel se může setkat s orlem královským, kamzíkem abruzzským, divokou kočkou, vlkem apeninským, nebo dokonce medvědem hnědým. Národními parky vedou stovky kilometrů tras pro pěší a cyklisty, které vás zavedou k malebným horským scenériím, do vyšších nadmořských výšek i k průzračným jezerům.

 • Vzdálenost od pláže Pláž 20 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 50 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout