Zájezd do

Residence Twigha

Hodnocení: 0/5

Itálie, Abruzzo, Villa Rosa

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Residence Twigha - Martinsicuro - Villa Rosa

Popis letoviska

Najdete zde zlatavý písek, modrozelené moře, dlouhé pláže a promenády lemované palmami. Nad touto krásou se v dáli majestátně tyčí horský masiv Gran Sasso s přilehlým národním parkem. Tím vším si tato oblast, na rozhraní krajů Marche a Abruzzo, vydobyla pozornost turistů z celé Evropy. V Martinsicuru kromě palmové promenády najdete velké množství obchodů, restaurací, kaváren, pizzerií a bohatý noční život. Villa Rosa, nová čtvrť Martinsicura, je jedním z nejklidnějších letovisek této riviéry a proto ji můžeme doporučit především rodinám s dětmi. V nedalekém centru městečka najdete mnoho obchodů a restaurací, v bezprostřední blízkosti stojí velký supermarket. Za zábavou pak můžete vyrazit do nedalekého San Benedetta del Tronto nebo do Tortoreto Lido (8 km), kde najdete i jeden z největších aquaparků Palmové riviéry, Onda Blu.

Popis objektu

Velmi pěkná a nově zrekonstruovaná residence TWIGHA (Via Ignazio Silone) je původně velmi oblíbená residence Playa Martin. Leží v centru letoviska, blízko pláže a dlouhé pobřežní promenády s obchody, bary a restauracemi. Residence disponuje výtahem, nabízí klientům recepci, společnou prádelnu a garáž (omezená kapacita, za poplatek).

Všechny apartmány jsou komfortně a moderně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení, fén, TV, klimatizaci, Wi-Fi, mikrovlnnou troubu a balkon (některé s bočním výhledem na moře) nebo v přízemí terasu s venkovním posezením. Na vyžádání jsou k dispozici apartmány typu bilo 4 v 1. patře s bezbariérovým přístupem.

Vzdálenost od

pláže 70 m, cyklostezky 70 m, od ubytovací kanceláře cca 10 m

Pozice objektu v letovisku

klidné místo, u promenády

Vybavení objektu

recepce, výtah, bezbariérový objekt, prádelna, zdarma

Venkovní dispozice

zahrada, menší

Sport

půjčovna kol, 5 €/den, 30 €/týden

Ubytování

apartmán bilo 3:

ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj se samostatným lůžkem a kuchyňským koutem.


plocha 50 m², 1. a 2. patro, balkon, klimatizace, moderní vybavení, bez patrových postelí, TV, Wi-Fi na pokoji, trezor, lednice, samostatný mrazák, mikrovlnná trouba, sprcha, (sprchový kout), bidet, fén, zahradní nábytek, samostatná garáž, výška 2,2 m, na vyžádání, 20 €/týden, nástupní dny sobota, min. pobyt standardně 7, příjezd od 16:00 do 20:00 hod., příjezd po 20. hodině za poplatek 30 € (nutno nahlásit předem), odjezd od 08:00 do 10:00 hod
apartmán bilo 4:

ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.


plocha 50 m², přízemí nebo patro, balkon nebo terasa, klimatizace, moderní vybavení, bezbariérový, apartmány v 1. patře, na vyžádání, bez patrových postelí, TV, Wi-Fi na pokoji, trezor, lednice, samostatný mrazák, mikrovlnná trouba, sprcha, (sprchový kout), bidet, fén, zahradní nábytek, samostatná garáž, výška 2,2 m, na vyžádání, 20 €/týden, nástupní dny sobota, min. pobyt standardně 7, příjezd od 16:00 do 20:00 hod., příjezd po 20. hodině za poplatek 30 € (nutno nahlásit předem), odjezd od 08:00 do 10:00 hod
apartmán trilo 6:

ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.


plocha 60 m², přízemí nebo 3. patro, balkon nebo terasa, výhled na moře, pouze apartmány ve 3. patře, klimatizace, moderní vybavení, bez patrových postelí, TV, Wi-Fi na pokoji, trezor, lednice, samostatný mrazák, mikrovlnná trouba, sprcha, (sprchový kout), bidet, fén, zahradní nábytek, samostatná garáž, výška 2,2 m, na vyžádání, 20 €/týden, nástupní dny sobota, min. pobyt standardně 7, příjezd od 16:00 do 20:00 hod., příjezd po 20. hodině za poplatek 30 € (nutno nahlásit předem), odjezd od 08:00 do 10:00 hod

Cena zahrnuje:

pronájem apartmánu, ložní prádlo a ručníky v ceně

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa není v ceně, dětská postýlka, na vyžádání, 30 €/týden, zvířata, malého a středního vzrůstu, na vyžádání, za poplatek, 30 €/pobyt, vratná kauce 100 €/pobyt/apt,
bilo 3: spotřeba energií, poplatek za apartmán, 50 €/týden, závěrečný úklid, kuchyň uklízí klienti sami, povinně za poplatek 50 €/pobyt,
bilo 4: spotřeba energií, poplatek za apartmán, 50 €/týden, závěrečný úklid, kuchyň uklízí klienti sami, povinně za poplatek 50 €/pobyt,
trilo 6: spotřeba energií, poplatek za apartmán, 60 €/týden, závěrečný úklid, kuchyň uklízí klienti sami, povinně za poplatek 60 €/pobyt

Informace o hotelu

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Středoitalským regionem Abruzzo prochází Apeninské pohoří se svými nejvyššími vrcholky. Gran Sasso d´Italia vysoké 2 914 metrů nad mořem dominuje širokému okolí. Hornatá krajina se postupně mění v úzkou rovinu lemující pobřeží Jaderského moře. Zde se nacházejí ty nejkrásnější italské pláže a celá řada oblíbených letovisek. Na rozpálený písek lehce dopadají stíny palem z palmovým promenád, které každý večer ožívají a lákají turisty k posezení v barech a restauracích, k nákupu suvenýrů nebo jen k procházkám se zmrzlinou v ruce. Lenošení u moře můžete snadno spojit s výletem do jednoho ze tří národních parků Parco Nazionale d´Abruzzo Lazio e Molise, Parco Nazionale della Maiella a Parco Nazionale del Gran Sasso e Monti della Laga a nechat se unášet klidem panenské přírody.

Zajímavá místa

L´Aquila, hlavní město regionu Abruzzo, leží ve vnitrozemí nedaleko národního parku Gran Sasso. Centrum politického, kulturního a obchodního života zasáhlo v roce 2009 ničivé zemětřesení, jehož známky jsou dodnes patrné v ulicích. Kouzelné staré město zatím nebylo plně zrekonstruováno a množství památek stále chátrá. Při toulkách Aquilou navštivte hrad, kostel Santa Maria di Collemaggio, kostel San Bernardino nebo kostel Santa Maria del Suffragio.

Pescara, moderní město s turistickým přístavem, univerzitou a známým fotbalovým klubem, leží na pobřeží Jadranu. Starou zástavbu zničily boje 2. světové války, proto uvidíte hlavně moderní architekturu. Na třídu Corso Umberto I. se vydejte za nákupy a za nočním životem.

Půvabná městečka Teramo a Chieti patří k nejstarším osadám v Itálii. Katedrála Cattedrale di San Giustino v Chietti pochází z 11. století a přitahuje spoustu návštěvníků.

Vody Jadranu omývají město Vasto s plážemi pravidelně oceňovanými modrou vlajkou. Historickému jádru města dominuje hrad Castello Caldoresco a v paláci Palazzo d'Avalos dnes sídlí Archeologické muzeum, Muzeum kostýmů a Umělecká galerie. Na severu Vasta byl postaven největší akvapark ve střední a jižní Itálii Aqualand del Vasto.

Guilianova sloužila za dob Římanů jako lázně. Klid obyvatel chránil hrad Castello San Flaviano, na jehož základech dnes stojí staré město s množstvím kostelů, muzeí a architektonicky zajímavých staveb. Pod kopcem se rozléhá městská část Gulianova Lido s přístavem, palmovou promenádou a písečnou pláží.

Panenská příroda

V zimě se do regionu Abruzzo vydávají stovky lyžařů z celé Itálie. Celkem 21 lyžařských středisek nabízí okolo 370 kilometrů sjezdovek. Pod vrcholem Gran Sasso d´Italia objevíte nejjižněji položený evropský ledovec Ghiacciaio del Calderone. K nejoblíbenějším resortům patří Roccaraso, Campo Felice a Campo Imperatore. Údolí Apenin křižují perfektně upravené běžecké trasy.

Národní parky tvoří domov mnoha chráněným živočichům. Dobrý pozorovatel se může setkat s orlem královským, kamzíkem abruzzským, divokou kočkou, vlkem apeninským, nebo dokonce medvědem hnědým. Národními parky vedou stovky kilometrů tras pro pěší a cyklisty, které vás zavedou k malebným horským scenériím, do vyšších nadmořských výšek i k průzračným jezerům.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout