• S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/covid_19.html

Miramonti

Itálie, Alta Badia

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

hotel Miramonti

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Poloha

Hotel Miramonti se nachází ve světoznámém středisku Corvara v údolí Alta Badia, která je součástí neméně slavného okruhu Sella Ronda, dolní stanice lanovky Boe a skibus 800m. A

Stravování

snídaně bufet, večeře s předkrmovým bufetem a menu o 3 chodech. Silvestrovská večeře

Ubytování

pokoje se sprchou a WC, fén, telefon, SAT-TV, WIFI, za poplatek minibar a trezorA: dvoulůžkový pokoj, Economy(19m2)B: 2 - 4 lůžkový pokoj (19m2)

Vybavení

recepce s úschovnou zavazadel, čítárna, restaurace, bar, terasa, lyžárna, výtah, parkoviště

Aktivity

parní lázeň, sauna za poplatek, odpočinkové prostory, fitness

Minimální počet nocí

7


Informace o hotelu

 • TV ano
 • Fitness ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce ano
 • Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

VIP lyžařské středisko

Alta Badia patří ke střediskům zacíleným na hosty z řad nejbohatších Italů a majetných zahraničních návštěvníků. Na ulicích potkáte známé tváře, koncertují zde popové hvězdy a za hotelový pokoj na noc zaplatíte i okolo 400 €. Lyžařské safari tvoří 70 kilometrů pohodových modrých sjezdovek, 52 kilometrů sportovních červených tratí a 8 kilometrů černých kopců, mezi nimiž kraluje sjezdovka Světového poháru v obřím slalomu Gran Risa v La Ville. Přejezd mezi nejvzdálenějšími cípy Alta Badia zabere asi 1,5, hodiny. 35 kilometrů běžkařských tratí je upravováno pro klasický styl i bruslení. Na adrenalinových lahůdkách v podobě sjezdů z některých vrcholů a příčném přechodu masivu Selly si smlsnou ski alpinisté. Skvěle postavený snowpark Ciampai s U-rampou, skoky, quarterpipe, boxy a slidy přitahuje snowboardovou elitu z celé Evropy. O děti se postará několik lyžařských škol s profesionálními instruktory. Na dobrodružných dětských hřištích naučí malé návštěvníky první krůčky a obloučky na lyžích.

Après-ski

Après-ski na vysoké úrovni odráží požadavky klientely z italské smetánky. Nepřeberné množství barů a restaurací nabízí italské a tyrolské speciality, jako jsou Herrengröstl (brambory, hovězí, cibule a špek), Spätzle (špenátové knedlíky) a Kaiserschmarr (lívance s rozinkami). V michelinské restauraci St. Hubertus v San Cassianu se dostanete na vrchol gurmánského blaha. Příjemnou atmosféru za rozumné ceny hledejte v tzv. "stube" a "rifugio". V okolí sjezdovek vedou značené zimní trasy pro pěší a turisty na sněžnicích. Z adrenalinových aktivit vyzkoušejte tandemový paragliding, jízdu na sněžném skútru, rogalo nebo okružní let helikoptérou. Sportujte na krytých tenisových kurtech, na zimním stadionu a v plaveckém bazénu. Relaxujte ve wellness, odvažte se na bobové dráze nebo si užívejte romantickou atmosféru při zimních projížďkách s koňským spřežením. Noční život se koncentruje v klubu Moritzino na vrcholu Piz la Ila, který pravidelně pořádá diskotéku s večeří za účasti slavných osobností.

Doprava

Alta Badia leží v geografickém srdci Dolomit a patří k dobře dostupným italským střediskům bez nutnosti překonávat vysokohorské průsmyky. Dálniční sjezd ve směru na Bressanone je vzdálený jen 53 kilometrů. K dálnici směrem na Linec se dostanete po 168 kilometrech cesty po upravených silnicích. Návštěvníci z Prahy budou míjet Mnichov a Brenner a zdolají 674 kilometrů. Trasa z Brna přes Vídeň, Leoben a Linec měří 638 kilometrů. Parkoviště u nástupních stanic lanovek v Corvaře, La Ville a San Cassianu jsou zpoplatněná. Zdarma bude vaše vozítko odpočívat u nástupních stanic lanovek v Pedraces (Sponata, Santa Croce). Ski bus po Corvaře, La Ville, Colfoscu a San Cassianu i linka La Villa - Pedraces - La Val je zahrnut v rámci karty SkiMobileDolomites, kterou obdrží hosté ubytovaní u členů místní turistické asociace. Ostatní za jízdné zaplatí 15 € za týden.

Kolik to stojí?

Ski pas Alta Badia zahrnuje vstup na všech 130 kilometrů sjezdovek přístupných z městeček Corvara, Colfosco, La Villa, San Cassiano a Pedraces. Za šestidenní permanentku v hlavní sezóně zaplatí dospělí 266 €, junioři do 18 let 186 € a senioři nad 65 let 239 €. Děti od 3 do 8 let dostanou ski pas zdarma se stejným trváním, které zakoupili jejich rodiče. Skupinové slevy a ceny pro autobusové zájezdy vyjednávejte na pokladnách. Alta Badia je napojena na lyžařské safari Sella Ronda a její svahy spadají i do ski pasu Dolomiti Superski jen o něco málo dražším než Alta Badia.

Letní dovolená TOP kvality

Alta Badia patří k nejlepším letním destinacím italských Dolomit, kde se přírodní bohatství snoubí s poklidným životem vesniček Corvara, Colfosco, La Villa, San Cassiano, Pedraces a La Val. Centrum turistického ruchu tvoří Corvara se svými luxusními hotely a kvalitními službami. Naopak nejpřívětivější místo s minimálním dosahem moderních vymožeností je La Val. Zde zapomenete na každodenní starosti a oddáte se relaxaci. Okolí křižují pěšiny pro turisty, stezky pro nordickou chůzi i cyklotrasy. Při výletech k vrcholům Dolomit mnohdy zahlédnete kamzíka, jelena nebo sviště. K cílovému bodu vás přiblíží lanovka Piz La Ila přizpůsobená i pro přepravu kol. Jak pěší, tak cyklistické mapy nabízejí snadné i náročnější okruhy. Za poznáváním fauny a flóry se vydejte do zvířecího parku Paraciora-Sompunt nebo do přírodních rezervací Puez-Odle a Fanes-Senes-Braies. V horkých dnech relaxujte u jezera v Corvara, kde se děti zabaví v lanovém parku a na překážkách v korunách stromů. Golfové hřiště s 9 jamkami leží pár desítek metrů z centra Corvary a je otevřené od června do října. Oblast Alta Badia posílila nabídku dovolenkových aktivit i o jízdu na koni, lukostřelbu, rybaření, fitness, tenis, volejbal nebo bruslení na zimním stadionu.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 4 °C v noci -6 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 1 °C v noci -12 °C

 • Úterý 1 °C v noci -13 °C

 • Středa 6 °C v noci -10 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec