• S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

od 13 070 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 96 364

Hotel Villa Stefania: Rekreační pobyt 5 nocí

Informace

Příplatek za pobyt se zvířetem *

20€

za den

*Příplatky se hradí na místě v recepci.

Minimální délka pobytu

01.06.-04.08., 25.08.-09.10.

4 noci

04.08.-25.08.

7 nocí

Hotel Villa Stefania

Hotel Villa Stefania **** leží v nadmořské výšce 1175 metrů, v městečku San Candido, 500 metrů od lanovky Barranci. Nabízí restauraci, bar, wellness centrum se saunovým světem, vnitřní bazén, dětské hřiště a lyžárnu. 50 metrů od hotelu je zastávka bezplatného skibusu. Výhodná poloha hotelu umožňuje hostům snadný přístup k lyžařským vlekům, sportovním areálům a turistickým stezkám.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat ve dvoulůžkových pokojích Classic a Superior, v apartmánech a rodinných pokojích. Ke standardní výbavě patří balkon, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, župan, pantofle, vysoušeč vlasů, bidet, toaletní potřeby, televize s plochou obrazovkou, psací stůl, trezor a WIFI.

Gastronomie

Tradiční italské i mezinárodní pokrmy můžete ochutnat v hotelové restauraci. V ceně ubytování je polopenze zahrnující bufetové snídaně a tříchodovou večeři doplněnou o salátový bufet. Na skleníčku osvěžujícího nápoje láká hotelový bar.

Wellness centrum

V hotelu se nachází plavecký bazén (4x12 m), několik saun a relaxační místnost. Zájemci si za příplatek mohou objednat masáž nebo kosmetické ošetření.

Hotelové vybavení

Hostům je dále k dispozici recepce, výtah, lyžárna, prodej skipasů, úschovna zavazadel, fitness centrum, dětská herna, stolní tenis, biliard, konferenční sál, panoramatická zahrada o rozloze 2000 m2 a internetové připojení WIFI.

Lyžařské středisko

V zimě kromě lyžování v horní části údolí Pusteria toto místo nabízí i možnost turistiky na sněžnicích, běžecké lyžování (přes 200 km sprintových tratí všech obtížnosti) a ski alpinismus. Běžecká trať do Rakouska začíná přímo u hotelu Villa Stefania.

Lyžařská oblast Drei Zinnen - Dolomity nabízí 100 km nádherných sjezdovek pro všechny výkonnostní kategorie. Toto lyžařské středisko je velmi přátelské k rodinám. Malí zimní sportovci se vyřádí zejména na "Trpasličí expedici", kde je doprovází certifikovaní lyžařští instruktoři. Lyžařští instruktoři děti nejen učí lyžovat, ale také je doprovázejí na průzkumné cestě lesem, kde děti poznávají vysokohorskou přírodu.

V létě to každého táhne ven: pěší turistika okouzlující krajinou, jízda na horském kole po krásných stezkách a výstupy na vrcholky Dolomit - světového dědictví UNESCO.

Zvířata

Domácí mazlíčci jsou v hotelu vítáni. Za pobyt se zvířetem účtuje poplatek ve výši 20 € za noc. Pobyt se zvířetem je nutné vyžádat předem.

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat na parkovišti před hotelem. Za poplatek můžete využít garážové stání.

Destinace

Pusterské údolí (Val Pusteria / Pustertal) je považováno za jedno z nejkrásnějších údolí v Jižním Tyrolsku a Dolomitech. Láká turisty hledající odpočinek v každém ročním období. Zelené údolí se táhne od Sesto (Sextenské Dolomity) na samém východě země až po Rio di Pusteria Mühlbach na západě.

V údolí se nachází několik rekreačních oblastí. Na úplném západě se rozkládá lyžařská a alpská oblast Rio Pusteria / Gitschberg. Ve středu údolí Pustertal se nachází lyžařská oblast Plan de Corones / Kronplatz, přímo uprostřed Alta Badia / Val Badia, zatímco na východě Alta Pusteria / Hochpustertal.

Alta Pusteria leží na východě Pusterského údolí. Nachází se zde pět vzájemně propojených lyžařských středisek s celkem 110 km sjezdovek. Alta Pusteria je známá také jako země Tří vrcholů a je Mekkou alpinistů. Nabízí jedny z nejpůsobivějších horolezeckých a turistických oblastí v Dolomitech. Kochat se tak můžete malebnými horskými štíty, kvetoucími loukami nebo horskými jezery s křišťálově čistou vodou. Za návštěvu určitě stojí Braiesovo jezero, jezero Dobbiaco, přírodní park Fanes-Senes-Braies, údolí Val Fiscalina v Sextenských Dolomitech, náhorní plošina Prato Piazza nebo přírodní park Tři vrcholy.

Alta Pusteria se nachází na úpatí světoznámých Dolomit, které byly pro svou krásu a jedinečný charakter zapsány na seznam světového dědictví UNESCO, je známá také jako země Tří vrcholů a je jednou z nejpůsobivějších horolezeckých a turistických oblastí v Jižním Tyrolsku. Majestátní horské štíty, drsné skalní útvary, kvetoucí alpské louky a křišťálově čistá horská jezera dodávají krajině této oblasti osobitý ráz. K nejoblíbenějším cílům v oblasti patří Braiesovo jezero, jezero Dobbiaco, přírodní park Fanes-Senes-Braies, přírodní park Tři vrcholy, údolí Val Fiscalina v Sesto, náhorní plošina Prato Piazza a přírodní park v Dobbiacu.

Lyžařská mapka Alta Pusteria

Lyžařské informace

Středisko 3 Zinnen Dolomites (Helm/Stiergarten/Rotwand/Kreuzbergpass)

Poloha: 1 130 – 2 200 m (převýšení 1 070 n)

Celková délka sjezdovek: 86,4 km (40,4 km modrých, 37,6 km červených, 8,4 km černých)

Celkový počet vleků: 20

Středisko Baranci + San Candido

Poloha: 1 175 – 1 610 m (převýšení 435 n)

Celková délka sjezdovek: 119 km (7,2 km modrých, 5,1 km červených, 0,3 km černých)

Celkový počet vleků: 5

Středisko Prags (Braies)

Poloha: 1 170 – 1 403 m (převýšení 233 n)

Celková délka sjezdovek: 4,2 km (1 km modrých, 3,2 km červených, 0 km černých)

Celkový počet vleků: 2

Středisko Rienz (Toblach)

Poloha: 1 200 – 1 410 m (převýšení 210 n)

Celková délka sjezdovek: 3,9 km (1,4 km modrých, 2,5 km červených, 0 km černých)

Celkový počet vleků: 2

Cena nezahrnuje:

pobytovou taxu

Informace o hotelu

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec