• S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/covid_19.html

Al Codega

Itálie, Benátky a okolí, Benátky

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Popis

Unikátní starobylé město na laguně s mnoha památkami a labyrintem kanálů, z nichž nejslavnější je Canal Grande, který protíná celé Benátky a představuje tak jeho hlavní bulvár. Dopravu zajišťují motorové čluny vaporetto a proslavené gondoly. Právě z paluby vaporetta nebo gondoly plující po Canal Grande je ten nejkrásnější pohled. Břehy lemuje mnoho paláců a chrámů od gotických po renesanční, během plavby podplouváte mnoho mostů, můstků a lávek, z nichž nejproslulejší je Ponte di Rialto. Určitě navštivte známé náměstí Piazza San Marco s mnoha pouličními kavárničkami, bazilikou evangelisty Marka a Palazzo Ducale.

Poloha

Tento hotel se nachází v samotném srdci Benátek, 5 minut pěšky od Náměstí sv. Marka. I přes svou polohu panuje v hotelu poklidná atmosféra, jelikož je ukrytý v typickém benátském nádvoří mimo rušné hlavní ulice.

Ubytování

pokoj Classic (koupelna, WC, televizor, klimatizace, Wi-fi, trezor, psací stůl, telefon, fén, minibar)

Vybavení a služby

24hodinová recepce, bar, jídelna, Wi-fi, úschova zavazadel, pokojová služba, klimatizace

Program

Individuální zájezd s možností zakoupení fakultativních služeb předem. Přehled naleznete níže, ceny uvádíme v záložce Ceník a objednávka. Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají: Transfer  Sdílený transfer z/na letiště Treviso do Mestre (k vlakovému nádraží) – cena za osobu  Sdílený transfer z/na letiště Treviso do Benátek (autobusové nádraží Piazzale Roma) – cena za osobu  Sdílený transfer z/na letiště Marco Polo do Mestre (k vlakovému nádraží) – cena za osobu  Sdílený transfer z/na letiště Marco Polo do Benátek (autobusové nádraží Piazzale Roma) – cena za osobu Vstupenky  Bazilika sv. Marka – Přednostní vstup do baziliky z 11. století, nazývané „Chiesa d’ Oro“ (kostel zlata) díky svému velkolepému vzhledu s byzantskými zlatými mozaikami a sbírkami byzantského umění. Audioprůvodce v AJ je zahrnut v ceně vstupenky.  Dóžecí palác – Přednostní vstup do sálů s mistrovskými malířskými díly (24karátové Zlaté schodiště, Institucionální komnaty, Most vzdechů). Můžete si prohlédnout také jednu z největších olejomaleb na světě „Il Paradiso“ a pokochat se výhledem na Náměstí sv. Marka a Benátskou lagunu. V ceně je zahrnut také vstup do dalších 3 muzeí v okolí Náměstí sv. Marka (Correrovo muzeum, Národní archeologické muzeum a Biblioteca Marciana). Výlety  Murano, Burano a Torcello – Celodenní výlet na tři malebné ostrovy v Benátské laguně (Murano – sklářská dílna s ukázkou foukání skla, Burano – prohlídka barevných rybářských domků, Torcello – osobní volno, doporučujeme prohlídku katedrály Santa Maria Dell’Assunta). Během plavby výklad ve 4 jazycích. Dále doporučujeme:  Vyhlídková loď - jízdenka na 1 nebo 2 dny, Benátky + ostrovy Murano, Burano, Torcello, nástup/výstup na kterékoliv ze zastávek, audioprůvodce ve světových jazycích, v ceně prohlídka sklářské dílny s ukázkou foukání skla na Muranu.  Projížďka po Velkém kanále – 1 h, projížďka vodním taxi Velkým kanálem s vyhlídkou na paláce.  Projížďka na gondole s hudbou – 30minutová romantická plavba za zvuku italské hudby  Prohlídka města – 90 minut, denně s místním průvodcem. V případě Vašeho zájmu o doporučené výlety nás neváhejte kontaktovat. Aktuální dostupnost a ceny Vám rádi ověříme.

Cena zahrnuje:

letenku, letištní taxy, 3 noci se snídaní v 2lůžkovém pokoji, pojištění storna zájezdu a léčebných výloh, zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje:

transfery z/na letiště, fakultativní výlety

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 3 km
 • Vzdálenost od centra města 150 m
 • Klimatizace ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Nonstop recepce ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Ze zdejší nabídky malebných měst a míst určitě nesmíte při své návštěvě vynechat kouzelné Benátky. Toto originálně situované dóžecí město se rozprostírá na 118 ostrovech. Krásu města umocňuje na 400 mostů spojující ostrovy na laguně, stejně jako množství zvonů a kupolí. Největším mostem je Ponte di Rialto. Při návštěvě Benátek nesmíte opomenout romantickou jízdu gondolou po některém z kanálů. Jakousi dopravní tepnou je největší z kanálů - Canal Grande. Ten je asi 4 km dlouhý a cca 70 m široký a spojuje hlavní nádraží s náměstím svatého Marka. Zdejší náměstí je historickou dominantou města. Najdete zde mnoho historických paláců, baziliku či zvonice, stejně jako množství holubů.

Vzdálenost

Praha - 823 km
Brno - 712 km
 • Vzdálenost od pláže 3 km
 • Vzdálenost od centra města 150 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 14 °C v noci 10 °C

 • Teplota vody 11 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 14 °C v noci 10 °C

 • Sobota 14 °C v noci 9 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec