Zájezd do

Lido del Sole Beach

Hodnocení: 3/5

Itálie, Bibione, Bibione Lido del Sole

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Rezidence Lido del Sole Beach

Popis

Komplex rezidencí s výbornou polohou přímo u písečné pláže.

Poloha

Komplex se skládá z více budov posazených přímo u široké písečné pláže v letovisku Bibione v části Lido del Sole. Centrum s velkým množstvím obchodů a restaurací se nachází cca 50 m od rezidencí. Široká píseční pláž je přímo před domy.

Ubytování

Komplex Lido del Sole Beach se zkládá ze 4 apartmánových domů Jet, Diana Est, Jolly a Centrale. Ke každému apartmánu patří jedno parkovací stání (mimo ST4) a výtah (dům Diana Est je bez výtahu). Apartmány jsou útulné a standardně vybaveny. K dispozici je TV, mikrovlnná trouba, trezor, kávovar na americkou kávu a klimatizace. Studio pro 3 osoby (ST3) – plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s pohovkou pro 2 osoby a pro 1 osobu, příslušenství, velká terasa, klimatizace. Studio pro 4 osoby (ST4) – plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s dvěma rozkládacími pohovkami pro 2 osoby, příslušenství, velká terasa, klimatizace, bez parkovacího místa. Apartmán pro 4 osoby (AP4) – plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, terasa, klimatizace. Apartmán pro 6 osob (AP6) – plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, pokoj s palandou, příslušenství, terasa, klimatizace, myčka a pračka. Apartmán kompletně zrekonstruovány.

Stravování

Vlastní.

Poznámka

Malá domácí zvířata za poplatek 40 EUR/týden. Ložní prádlo 11 EUR/osoba, ručníky 10 EUR/osoba.

Cena zahrnuje - bus

7 nebo 14 nocí, doprava autobusem, spotřeba energií, plážový servis, asistenční služby delegáta, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu).

Cena nezahrnuje - bus

Cestovní pojištění, pobytová taxa, ložní prádlo.

Vratná kauce

100 EUR/apartmán.

Povinné příplatky - bus

Pobytová taxa cca 0,80 EUR/noc. Děti do 4 let poplatek neplatí.

Cena zahrnuje - vlastní doprava

7 nebo 14 nocí, spotřeba energií, plážový servis, asistenční služby delegáta, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu).

Cena nezahrnuje - vlastní doprava

Cestovní pojištění, pobytová taxa, ložní prádlo.

Vratná kauce

100 EUR/apartmán.

Povinné příplatky - vlastní doprava

Pobytová taxa cca 0,80 EUR/noc. Děti do 4 let poplatek neplatí.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 100 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 50 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Město Bibione, jenž se nachází asi 80 kilometrů od Benátek při ústí řeky Tagliamento, je jednou z chloub Benátské riviéry. Benátskou riviérou označujeme oblast v pobřežní oblasti Benátského kraje, která skýtá obrovské množství turistických letovisek. Bibione je jedním z nejproslulejších severoitalských přímořských oblastí. Jeho pobřeží je zhruba osm kilometrů dlouhé a je poseto rozlehlými písčitými plážemi s mírným vstupem do moře. Tyto pláže jsou lemovány restauracemi a bary s rychlým občerstvením či stánky s ledovým osvěžením.

Poklidná půlka letoviska skýtá části jako Bibione Lido del Sole a Bibione Pineda s rodinnými vilkami, domky a rekreační atmosférou. Naopak v Bibione Spiaggia se můžete zabavit co hrdlo ráčí. V nabídce turistického centra jsou mimo jiné restaurace, bary, diskotéky a nákupní promenáda. Každé úterý zde najdeme velké trhy s širokou nabídkou prodávaných předmětů. Jinak si můžete v letovisku Bibione vybrat z celé řady zábavy. Kromě nočního života zde stojí lunapark pro děti a minigolfové hřiště.

Vyzkoušet můžete paragliding, windsurfing, šlapací loďky, vodní skútry, tenis či jízdu na koni. K dispozici je zde pro turisty také půjčovny kol, skútrů a in-line bruslí. Vyznavači aktivního opalování jistě rádi využijí plážové sporty nebo cvičení ve vodě. Kromě diskoték můžete navštívit hudební večery nebo se třeba jen vydat na procházku během půlnočního ohňostroje.

Ubytovat se lze v jednom z mnoha hotelů, vil, bungalovů, residencí, obytných domů, objektů přímo na pláži, objektů s bazény či se zahrádkou. Rezidenční zónou jsou především oblasti Bibione Lido del Sole a Bibione Pineda.

Z letoviska můžete podnikat výlety do blízkého i vzdáleného okolí dle libosti. V sousedním Lignanu stojí za to navštívit vodní park Aquasplash či zoologickou zahradu. Kouzelná Verona či charismatické Benátky jsou již trochu dál, avšak jejich návštěvy zajisté nebudete litovat. K dalším výletům můžete využít města Trieste, Padovu a další.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 100 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 50 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout