Villa Ilona

Itálie, Bibione, Bibione Spiaggia

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Villa Ilona

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Villa Ilona

Komplex 12-tich vil so spoločnou záhradou je situovaná cca 20 m od mora v oblasti Bibione Spiaggia.
Pláž:
20 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis za poplatok.
Centrum:
v centrálnej zóne, cca 150 m od centra Bibione.
Ubytovanie:

každý apartmán je vybavený TV SAT, klimatizáciou, trezorom, typ A s práčkou.


Typ A pre 4 osoby: na pízemí, obývacia izba s kuchynským kútom a s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, výklenok s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, bezpečnostné dvere. Apartmán s práčkou.
Typ C pre 4-6 osoby: na 1. poschodí, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvomi samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom, balkón.


Stravovanie:
individuálne, široká ponuka stravovacích možností v blízkosti.
Vybavenie a služby:
spoločná záhrada.
Parkovisko:
vyhradené 1 parkovacie miesto na apartmán.
Nástupné dni:
nedeľa, príchod 17:00-19:30, odchod do 09:00, min. 7 nocí.

CENA ZAHŔŇA: prenájom apartmánu, spotreba energií, TV SAT, klimatizácia, parkovisko.
POVINNÉ PRÍPLATKY – platba na mieste: pobytová taxa 0,75 €/osoba/deň.
NA VYŽIADANIE - platba na mieste: záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) typ A 40 €, typ C 60 €, posteľná bielizeň 10 €/samostatná posteľ, 20 €/manželská posteľ, uteráky 10 €/osoba/set 3 kusov, postieľka 25 €/týždeň, dieťa do 4 r. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne v postieľke 5 €/noc, dieťa 4 – 18 r. nad max. stanovený počet osôb v apartmáne bez lôžka 10 €/noc, prístelka 15 €/deň, malé zvieratá (iba ak sú vopred povolené ) 40 €/týždeň, skorý príchod alebo neskorý odchod (po odsúhlasení partnerom) 30 €/apartmán.
KAUCIA: 100 €, (pri pobyte skupiny mladých ľudí alebo rodín so psom je možná dodatočná kaucia).
Pozn.: apartmán musí byť vrátený kompletne uprataný, v opačnom prípade bude poplatok odrátaný z kaucie. Plážový servis je v cene iba do 27.5. a od 9.9.2023


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 20 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • TV TV ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Město Bibione, jenž se nachází asi 80 kilometrů od Benátek při ústí řeky Tagliamento, je jednou z chloub Benátské riviéry. Benátskou riviérou označujeme oblast v pobřežní oblasti Benátského kraje, která skýtá obrovské množství turistických letovisek. Bibione je jedním z nejproslulejších severoitalských přímořských oblastí. Jeho pobřeží je zhruba osm kilometrů dlouhé a je poseto rozlehlými písčitými plážemi s mírným vstupem do moře. Tyto pláže jsou lemovány restauracemi a bary s rychlým občerstvením či stánky s ledovým osvěžením.

Poklidná půlka letoviska skýtá části jako Bibione Lido del Sole a Bibione Pineda s rodinnými vilkami, domky a rekreační atmosférou. Naopak v Bibione Spiaggia se můžete zabavit co hrdlo ráčí. V nabídce turistického centra jsou mimo jiné restaurace, bary, diskotéky a nákupní promenáda. Každé úterý zde najdeme velké trhy s širokou nabídkou prodávaných předmětů. Jinak si můžete v letovisku Bibione vybrat z celé řady zábavy. Kromě nočního života zde stojí lunapark pro děti a minigolfové hřiště.

Vyzkoušet můžete paragliding, windsurfing, šlapací loďky, vodní skútry, tenis či jízdu na koni. K dispozici je zde pro turisty také půjčovny kol, skútrů a in-line bruslí. Vyznavači aktivního opalování jistě rádi využijí plážové sporty nebo cvičení ve vodě. Kromě diskoték můžete navštívit hudební večery nebo se třeba jen vydat na procházku během půlnočního ohňostroje.

Ubytovat se lze v jednom z mnoha hotelů, vil, bungalovů, residencí, obytných domů, objektů přímo na pláži, objektů s bazény či se zahrádkou. Rezidenční zónou jsou především oblasti Bibione Lido del Sole a Bibione Pineda.

Z letoviska můžete podnikat výlety do blízkého i vzdáleného okolí dle libosti. V sousedním Lignanu stojí za to navštívit vodní park Aquasplash či zoologickou zahradu. Kouzelná Verona či charismatické Benátky jsou již trochu dál, avšak jejich návštěvy zajisté nebudete litovat. K dalším výletům můžete využít města Trieste, Padovu a další.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 20 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 20 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout