Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 75 391

Poloha

Prázdninový komplex stojí cca 4 km od městečka Rio Marina a cca 10 km od Porto Azzuro, přímo u písčité pláže.

Vybavení

K vybavení objektu patří 100 pokojů a 125 apartmánů v několika budovách. Recepce, restaurace, 2 bary, společenská místnost, WiFi (za poplatek), minimarket. Prádelní servis (za poplatek), zahrada. Rozsáhlý bazénový komplex se 2 bazény, samostatný dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Bar u bazénu.

Ubytování

K dispozici jsou příjemně zařízené pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), klimatizací, TV, telefonem, minibarem (na vyžádání - za poplatek), balkon vybavený zahradním nábytkem. Pro všechny apartmány a pokoje zajištěn plážový servis (1 slunečník + lehátko + plážové křesílka)/pokoj/apt.

Strava

Hotel: snídaně nebo polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu. Apartmány: bez stravy.

Služby

Hosté mohou využít 4 tenisové kurty, stolní tenis, šlapadla, tenis, windsurfing. Za poplatek: potápění a šnorchlování. Denní a večerní animační program.

Pláž

Komplex stojí přímo na vlastní písečné pláži v zálivu (pláž cca 300 až 600 m podle polohy pokoje/apartmánu). 1 lehátkové křeslo, 1 lehátko a 1 slunečník na pokoj/apartmán v ceně. Plážový bar.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 200 m
 • Vzdálenost od centra města 4 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,3/5
Invia

Skvělé (85 hodnocení)

Ubytování 4,4/5

Strava 4,1/5

Okolí 4,3/5

Cena 4,4/5

Tento hotel je 25. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 284 v Elba.

Jana N. Červenec 2018

Datum pobytu: 16.6. - 23.6.2018

Hodnocení 5,0/5
Absolutní spokojenost, nechtělo se nám odjíždět domů.
Celkové hodnocení

Absolutní spokojenost, nechtělo se nám odjíždět domů.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Příjemný klimatizovaný pokoj, velmi pěkný elegantní hotel s útulnou atmosférou, příjemný klimatizovaný pokoj,

Strava
Skvělá, pestrá, regionální produkty a vynikající "dolci" každý večer na terase.

Služby hotelu
Poprvé v životě jsme byli opravdu nadšeni z animátorů, kteří kromě toho, že byli po celý den usměvaví, zdvořilí a ochotní a pro hosty pořádali spoustu nejrůznějších sportovních aktivit, tak si na každý večer připravili úžasný zábavný program. Jejich celodenní nasazení bylo obdivuhodné.

Pláž
Pláž je součástí resortu, přístupná, oblázková, s naprosto dostačujícím množstvím lehátek a slunečníků, které jsou zdarma pro všechny hotelové hosty. Kromě mořské pláže je možné využívat zahradu u bazénů, kde jsou opět lehátka a slunečníky v dostatečném množství.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Petr Krauz Září 2017

Datum pobytu: 26.8. - 2.9.2017

Hodnocení 5,0/5
Hotel, strava, služby - vše 110% - jediná připomínka: Jelikož je zájezd prodáván v ČR, po příjezdu do hotelu bych uvítal alespoň základní informace o
Celkové hodnocení

Hotel, strava, služby - vše 110% - jediná připomínka: Jelikož je zájezd prodáván v ČR, po příjezdu do hotelu bych uvítal alespoň základní informace o provozu hotelu na jedné stránce A4 v českém jazyce. Jak jsme řekli, že jsme češi, každý jen mávl rukou - pouze němčina, angličtina.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
K ubytování nemáme jedinou výhradu.

Strava
Strava rozmanitá, dostatek všeho od středomořské kuchyně po poslední zákusek - 100%

Služby hotelu
Na úrovni, animační programy pro děti bezvadné - zde samozřejmě nemůžeme čekat, že když tvoří osazenstvo hotelu z 99% italové, nebude v českém jazyce. Nevtíravé - příjemné.

Pláž
Dostatek slunečníků pro všechny, jak u moře, tak v okolí bazénů, pláže jsou na ostrově i hezčí, je však nutné odjet od hotelu hned ráno, jinak se po CELÉM ostrově nenajde jediné parkovací místo.

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Filtrovat recenze

Iva Kuličová Září 2019

Datum pobytu: 8.9. - 15.9.2019

Hodnocení 4,2/5
Dovolená byla naprosto skvělá. Vydařilo se ipočasí. Resort je umístěn v zeleni uprostřed skal, celý den sem svítí slunce. I přes docela velké množství rekreantů zde byl klid. O klienty je zde velmi dobře postaráno i formou zábavy. Animátoři se snažili zabavit jak malé děti, tak seniory. Večerní program byl srozumitelný i pro lidi, kteří nemluví italsky. Tento resort velmi doporučuji k pobytu. V př
Celkové hodnocení

Dovolená byla naprosto skvělá. Vydařilo se ipočasí. Resort je umístěn v zeleni uprostřed skal, celý den sem svítí slunce. I přes docela velké množství rekreantů zde byl klid. O klienty je zde velmi dobře postaráno i formou zábavy. Animátoři se snažili zabavit jak malé děti, tak seniory. Večerní program byl srozumitelný i pro lidi, kteří nemluví italsky. Tento resort velmi doporučuji k pobytu. V případě, že je k dispozici dopravní prostředek, je velká možnost výletů po ostrově.

Ubytování 4,5/5

Strava 3,5/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Ubytování bylo velmi pěkné. Pokoji koupelna čistá. Neustále udržované. Ručníky nové každý den a postele převlékané někdy denně, někdy obden. Pokoj byl tichý, přesně tak, jak jsme si přáli.

Hotel působí velmi pozitivně.

Strava
Jídlo bylo celkem dobré, teplý bufet byl spíše hladnějšího rázu, neboť při donesení ke stolu bylo jídlo již vlažné. Jinak si myslím, že jestliže klient není příliš náročný, vybere si každý. Všeho bylo dost a jídlo bylo neustále doplňováno.

Služby hotelu
Služby hotelu nelze než chválit. Personál jak v recepci, tak obsluha v restauraci a lidé věnující se úklidu byli velmi milí, snažili se splnění všech našich požadavků. Animátoři byli opravdu skvělí, jak jsme pozorovali jejich práci s klienty.

Pláž
Pláž byla velmi blízko hotelu, vždy čistá. Ocenili jsme slunečník a lehátka. Lidí bylo celkem málo, byli rozmístěni i kolem bazénů, které byly také velmi pěkné a udržované. Na pláži bylo pěkné, že byla možnost vypůjčit si bezplatně lehátko na vodu, či hračky pro děti. Velmi mě překvapila péče plavčíků o hendikepované klienty a seniory, která byla až dojemná. Vstup do moře byl kamenitý, ale s botami do vody se dal zvládnout. Po celý pobyt byla voda v moři čistá, bez plovoucích trav atp. Celkový dojem na výbornou.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jitka V. Červenec 2019

Datum pobytu: 3.7. - 13.7.2019

Hodnocení 4,9/5
Vše bylo super????????Strava,prostředí,přístup zaměstnanců vše super????????????????
Celkové hodnocení

Vše bylo super????????Strava,prostředí,přístup zaměstnanců vše super????????????????

Ubytování 4,8/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Kvalita ubytování super.Jen malý zádrhel.Od cestovní kanceláře jsem měla objednán pokoj s balkonem.Bohužel před výjezdem jsme zjistili,že pokoj s balkonem to není.To jediné mě na této dovolené mrzelo.

Jinak super....

Strava
Hojnost všeho.Moc spokojeni????????????????????????

Služby hotelu
Velká spokojenost????????????????

Pláž
Super pláž.Jen při přílivu moře špinavější????

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Eliška Salingerová Srpen 2018

Datum pobytu: 1.8. - 8.8.2018

Hodnocení 2,9/5
Zájezd se prodává jako ubytování ve 4 hvězdičkovém hotelu, nicméně ubytování v hotelu je pouze 3 hvězdičkové. Tomu odpovídá i vybavení pokojů. Návrat do 90. Let. Při nákupu zájezdu na jaře nebylo zdůrazněno, že pláž je písčitá pouze v zadní části u lehátek, jedná se zřejmě o navezený písek, jelikož drtivá většina pláži na Elbě je oblázkových. Oblázková pláž rychle klesá do moře, tj pro malé děti n
Celkové hodnocení

Zájezd se prodává jako ubytování ve 4 hvězdičkovém hotelu, nicméně ubytování v hotelu je pouze 3 hvězdičkové. Tomu odpovídá i vybavení pokojů. Návrat do 90. Let. Při nákupu zájezdu na jaře nebylo zdůrazněno, že pláž je písčitá pouze v zadní části u lehátek, jedná se zřejmě o navezený písek, jelikož drtivá většina pláži na Elbě je oblázkových. Oblázková pláž rychle klesá do moře, tj pro malé děti naprosto nevhodné. Trávili jsme celou dovolenou u bazénu. Na koupání v moŕi navic vyčlenena jen asi 1/3 zátoky, která byla chráněna před meduzami a loděmi. V nekryté části pláže je zdůrazněno koupani na vlastní nebezpečí. Na pláži je dovoleno kouřit. Navigační pokyny dodané agenturou Invia absolutně neodpovídají skutečnosti.

Ubytování 3,0/5

Strava 3,5/5

Okolí 2,5/5

Cena 2,5/5

Ubytování
Společné prostory hotelu venkovní i vnitřní odpovídaly 4 kvězdičkovému standardu. Ubytování v hotelových pokojích je na úrovni 3 hvězdiček.

Strava
Absolutní spokojenost.

Služby hotelu
Nevyužili jsme.

Pláž
Pláž dobře dostupná do 500 m od hotelu. Jak jsem psala výe. S pláži jsme byly velmi zklamani. Absolutně nevhodná pro malé děti.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Martina Vondrášková Srpen 2018

Datum pobytu: 4.8. - 11.8.2018

Hodnocení 4,7/5
Dovolena v tomto rezortu byla naprosto dokonala. Ubytovany jsme byli v apartmanu. Vybaveny byl celkem dobre, klimatizace neni ale apartmany jsou situovany tak, ze to ani nevadilo. Akorad chybela konvice a mikrovlnka jinak kuchyn velka a dobre vybavena.
Celkové hodnocení

Dovolena v tomto rezortu byla naprosto dokonala. Ubytovany jsme byli v apartmanu. Vybaveny byl celkem dobre, klimatizace neni ale apartmany jsou situovany tak, ze to ani nevadilo. Akorad chybela konvice a mikrovlnka jinak kuchyn velka a dobre vybavena.

Ubytování 4,8/5

Strava 4,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Apartman jsme meli az na konci bylo to cca 500m ale vubec to nevadilo,,k plazi se slo resortem chvikema ve stinu.

Strava
Varili jsme si sami, jinak je mozne priplatit si stravu v hotelu nebo zajit do pizzerie.

Pláž
Plaz je soukroma, ohranicena, voda krasne cista. Celkove uzasne misto

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Petr H. Srpen 2018

Datum pobytu: 28.7. - 4.8.2018

Hodnocení 4,3/5
Od cestovní kanceláře jsme dostali pouze poukaz na ubytování. Informace ohledně rezervace trajektu atd si bohužel musí člověk zajistit sám. Bohužel necelý týden před odjezdem se to docela prodraží, protože nižší ceny za včasnou rezervaci jsou už pase. Kontakt na českého delegáta taky žádný, tak hold kdo neumí alespoň malinko anglicky má smolíka. Toto prvotní rozčarování díky bohu vykompenzoval per
Celkové hodnocení

Od cestovní kanceláře jsme dostali pouze poukaz na ubytování. Informace ohledně rezervace trajektu atd si bohužel musí člověk zajistit sám. Bohužel necelý týden před odjezdem se to docela prodraží, protože nižší ceny za včasnou rezervaci jsou už pase. Kontakt na českého delegáta taky žádný, tak hold kdo neumí alespoň malinko anglicky má smolíka. Toto prvotní rozčarování díky bohu vykompenzoval personál hotelu, který je vstřícný, milý a ochotný.

Ubytování 4,5/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Ubytování bylo příjemné a čisté. Každé ráno po návratu ze snídaně nás čekal pečlivě uklizený pokoj, čisté ručníky a precizně ustlané postele. Součástí pokoje je i vlastní sociální zařízení , které bylo pěkné a zachovalé. Pokoj byl vybaven televizí a Funkční klimatizací. Venku před oknem byl praktický rozkládací sušák na plavky a drobné prádlo, což taky přijde vhod. Postele už měly něco za sebou, ale spalo se na nich dobře.

Strava
V hotelu jsme měli polopenzi. snídaně byla formou bufetu a jídla tam bylo tolik, že normální člověk nemá šanci ani všechno ochutnat. Jídlo bylo chutné a pestré. Ovoce, saláty, různé druhy uzenin a sýrů, spousta pečiva a buchet. Navíc skoro každý den na terase připravovali nějaké palačinky, lívance, nebo jiné dobroty. Večeře opět formou bufetu a rozmanitost ještě vetší jak u snídaně. Nápoje dostupné celý den. Na oběd v tom horku nemá člověk ani pomyšlení.

Služby hotelu
Co se týká služeb hotelu, tak jsem spokojený. Celý den pobíhalo po hotelu a po pláži parta animátorů a starali se o pobavení hostů. Bar na pláži se staral o chlazené nápoje, případně dobrou kávu. Celý objekt hotelu byl hezky upravený a čistý. Bazén se skluzavkou a hřiště s prolézačkou je ráj pro děti.

Pláž
Pláž je přímo součástí hotelového areálu. Z budovy hotelu cca 5 min chůze. První část pláže je písčitá a vybavená lehátky a slunečníky.Druhá polovina pláže (blíž k moři) je oblázková a vybavená křesílky se slunečníky. Kapacita je dostačující a kdykoli během dne není problém sehnat na pláži pohodlné místo. Moře bylo čisté a několik metrů od břehu byla natažená síť proti medůzám.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 20 °C v noci 15 °C

 • Teplota vody 18 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 21 °C v noci 14 °C

 • Úterý 20 °C v noci 13 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec