Zájezd do

Adriano Camping Village

Hodnocení: 3.5/5

Itálie, Emilia Romagna

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Adriano Family Camping Village: Pobyt 4 nocí

Adriano Family Camping Village: Pobyt 4 nocí

Informace

Příplatky

Příplatek za pobyt se psem (do 20 kg) 10€ za den
Příplatek za dětskou postýlku 3,5€ za den
Příplatek za dětskou jídelní židličku 2,5€ za den

Příplatek za pronájem ložního prádla na jedno lůžko

9€

za set

Příplatek za pronájem ložního prádla na dvě lůžka

16€

za set

Připlatek za pronájem ručníků

8€ za set

Příplatek za závěrečný úklid mobilních domků

50€

za pobyt

Příplatek za rezervaci konkrétního mobilního domku

100€

Příplatek za snídani / dospělý 12€ za den
Příplatek za snídani / dítě 3-10 let 8€ za den
Příplatek za polopenzi / dospělý 37€ za den
Příplatek za polopenzi / dítě 3-10 let 18,50€ za den
Příplatek za plnou penzi / dospělý 45€ za den
Příplatek za plnou penzi / dítě 3-10 let 22,50€ za den

*Příplatky se hradí na místě v recepci. Příplatek za závěrečný úklid se hradí pouze v případě, když si klient neuklidí svůj domek podle předem stanových pravidel sám.

Vratná kauce

Na začátku pobytu je třeba na recepci uhradit v hotovosti vratnou kauci ve výši 100 €.

*Příplatky za úklid se odečítají z vratné zálohy v případě, že si klient neukidí mobilní domek sám.

Minimální délka pobytu

Minimální délka pobytu 3 noci

18.04.-17.05., 03.06.-21.06., 07.09.-15.09.

Minimální délka pobytu 5 nocí

18.05.-02.06., 31.08.-06.09.

Minimální délka pobytu 7 nocí

22.06.-30.08.

Příplatek za pobyt se psem (do 20 kg) 10€ za den
Příplatek za dětskou postýlku 3,5€ za den
Příplatek za dětskou jídelní židličku 2,5€ za den
Příplatek za pronájem ložního prádla 1 ks) * 8€za set
Příplatek za pronájem ložního prádla (2 ks) * 16€za set
Připlatek za pronájem ručníků (osuška + ručník) 8€za set
Příplatek za závěrečný úklid mobilních domků * 50€za pobyt
Příplatek za rezervaci konkrétního mobilního domku 100€

Adriano Family Camping Village

Adriano Family Camping Village *** leží 250 m od moře a 10 km východně od historického města Ravenna v severní Itálii. Je ponořen do piniového háje o rozloze téměř 14 hektarů. Nabízí ubytování v mobilních domcích a dřevěných chatkách, vodní park s relaxační zónou, zázemí pro rodiny s dětmi, sportovní a animační program, supermarket, restauraci a bar. Z rezortu lze podniknout výlety do okolních historických měst Ravenna, Bologna nebo Ferrara.

Mapka areálu.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v klimatizovaných mobilních domech a chatkách pro 4 až 5 osob.

Mobilní dům Lodge Superior (32 m2) je jedním z nejnovějších mobilních domů v rezortu. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, druhé ložnice se dvěma samostatnými postelemi, dvou koupelen, obývacího pokoje s vybaveným kuchyňským koutem a terasy se zahradním nábytkem a slunečníkem. K výbavě kuchyně patří mikrovlnná trouba, moka konvice a lednice s mrazákem.

Chalet Superior (30 m2) se nachází pár kroků od vodního parku a venkovního divadla. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, druhé ložnice s odděleným lůžkem a palandou, jedné koupelny, obývacího pokoje s vybaveným kuchyňským koutem a terasy se zahradním nábytkem. K výbavě kuchyně patří mikrovlnná trouba, moka konvice a lednice s mrazákem.

Lodge Comfort Dog (30 m2) se nachází kousek od vodního parku a centra, kde probíhá animační program. Je vhodný pro hosty přijíždějící se svým čtyřnohým miláčkem. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, jedné ložnice se dvěma oddělnými lůžky, koupelny, odděleného WC, obývacího pokoje s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem a terasy se zahradním nábytkem. K výbavě kuchyně patří moka konvice mikrovlnná trouba a lednice s mrazicí přihrádkou.

Součástí výbavy je televize se satelitními programy, klimatizace, přikrývky, polštáře a úklidový set (mop, vědro, smeták). Ručníky a ložní prádlo je možné si pronajmout za poplatek. V kuchyni najdete nádobí a základní kuchyňské vybavení pro 6 osob. Okna v ložnicích jsou vybavené sítěmi proti hmyzu. Internetové připojení WIFI je zdarma ve společných prostorech.

Součástí výbavy domku nejsou ubrusy, utěrky, houbičky na nádobí, papírové ručníky, ubrousky, toaletní papír, čistící prostředky, toaletní potřeby, ložní prádlo a ručníky.

Pláž

Cca 250 metrů od hlavní recepce se rozkládá široká písčitá pláž Dolcevita s pozvolným vstupem do moře. Za poplatek je možné si pronajmout lehátka a slunečník. Na pláži nechybí restaurace, pizzerie, bar, stánky, hřiště na plážový volejbal a převlékací kabiny.

Vodní park

V rezortu se můžete těšit na vodní park skládající se ze tří části: zážitkového bazénu s vodními tryskami a podvodní masáží, sluneční terasy s vířivkami a dětského bazénu s divokou řekou. Bazén je v provozu od půlky května do půlky září. Je otevřen denně od 10:00 do 19:00 s výjimkou úterý, kdy má pouze odpolední provoz od 14:00 do 19:00.

Sport a rekreace

Od konce května do začátku září je hostům k dispozici animační program pro děti i dospělé. Milovníci aktivního odpočinku zde najdou organizovaný sportovní program včetně aerobiku nebo sportovních utkání, plážový volejbal, hřiště a půjčovnu kol. Pro nejmladší hosty je zde Mini Club a zóna pro náctileté, šlapací autíčka, stolní tenis, herna a kuželky.

Gastronomie

Součástí rezortu je restaurace, pizzerie a snack bar. Zájemci si mohou objednat polopenzi.

Obchody

Hostům je dále k dispozici supermarket, malé obchůdky a tržiště.

Vybavení

V rezortu také najdete samoobslužnou prádelnu, kosmetický salon, kadeřnictví a WIFI (zdarma 500 MB).

Zvířata

V dřevěných chatkách typu Comfort Pet je možnost pobytu se psem. Tento rezort je připraven na Vaše čtyřnohé mazlíčky. Pravidelně se zde koná zábavný program, včetně vzdělávacích aktivit, procházek a her. Pro psy je u rezortu vyhrazená psí pláž.

Okolí

Prázdninová vesnička se nachází asi 1 km od městečka Punta Marina Terme. Cesta do centra městečka zabere 10 minut na kole. Hned před rezortem je zastávka autobusu. Za návštěvu určitě stojí historická města Ravenna, Bologna nebo Ferrara a zábavní a vodní parky Mirabilandia, Aquafan, Oltremare nebo Italia in Miniatura.

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat poblíž mobilních domků nebo chatek.

Destinace

Emilia-Romagna leží v severní Itálii u Jaderského moře. Nachází se zde oblíbená letoviska včetně Cesenatico na severu až po nejslavnější Rimini a Riccione na jihu. Hlavním městem regionu je Bologna s nejstarší univerzitou na světě. V roce 187 př. n. l. zde byla vystavěna starověká římská cesta Via Aemilia. V regionu uvidíte bezpočet historických památek, věží, typických cihlových domů a střech z červených tašek. Za návštěvu určitě stojí historická města Ferra, Ravenna, Forli nebo Piacenza. Podél Jaderského moře se rozkládají písčité pláže lemované moderními rezorty a turistickými atrakcemi.

Cena zahrnuje:

4x ubytování v mobilních domcích (chatkách), klimatizace, využití energií (voda, elektřina, plyn), využití sportovních hřišť, vstup do venkovního bazénu, vstup na pláž, animační program v hlavní sezoně, parkování u mobilního domku pro jedno vozidlo (motorku), WIFI ve společných prostorách

Cena nezahrnuje:

pobytovou taxu, vrátnou kauci ve výši 100 € za domek, závěrečný úklid ve výši 50 € (pokud si klient neuklidí domek sám), pronájem ručníků a ložního prádla, plážový servis

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 300 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 900 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Tenis, Volejbal Tenis ano
 • Fitness Fitness ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Bar Bar ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Emilia Romagna není město ani přímořské letovisko, nýbrž kraj rozkládající se v srdci střední Itálie. Ze severní strany je oblast ohraničena řekou Pád a na jihu Apeninským pohořím. Ke kraji Emilia Romagna patří východní pobřeží Itálie, oblast Jaderského moře, která je jednou z nejvyhledávanějších v rámci celé země. Kromě krásných dlouhých a písčitých pláží láká turisty zejména podmanivá příroda a jedinečné kulturní památky a pamětihodnosti z dob Římanů, Etrusků a Byzanticů. Kraj je také vyhlášený skvělými gastronomickými specialitami. Právě zde totiž mají své kořeny takové lahůdky jako je parmazán, parmská šunka popřípadě víno Lambrusco.

Hlavním městem celé oblasti je historické a univerzitní město Boloňa (Bologna) s množství krásných kostelů a středověkými paláci v okolí dvou nejvýznamnějších náměstí - Piazza Maggiore a Piazza del Nettuno. V kraji leží taková skvostná města jako například Ferrara s dominantním vodním hradem Castello Estense. Historická Ravenna pyšnící se bazilikou San Vitale žila ve své době slávou při pobytu básníka Danteho, který zde dožil svá poslední léta. Starobylé město utrpělo nálety za druhé světové války. Přesto se však dočkalo obnovy a roku 1996 bylo připsáno do seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO. Navštívit můžete také nedaleké Rimini a blízko něj se tyčící pevnost Montebello či nejstarší evropskou republiku San Marino na svazích hory Monte Titano. V kraji je turistům k dispozici velké množství letních letovisek při pobřeží Jaderského moře.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 300 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 900 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout