• S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/covid_19.html
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

Rivaverde Family Camping Village, Club del Sole: Rekreační pobyt 7 nocí

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Rivaverde Family Camping Village, Club del Sole: Rekreační pobyt 7 nocí

Informace

Příplatky

Příplatek za dětskou postýlku 3,5€ za den
Příplatek za dětskou jídelní židličku 2,5€ za den

Příplatek za pronájem ložního prádla 1 ks) *

8€

za set

Příplatek za pronájem ložního prádla (2 ks) *

16€

za set

Připlatek za pronájem ručníků

8€ za set

Příplatek za závěrečný úklid mobilních domků *

30€

za pobyt

Příplatek za plážový servis 20€ za den
Příplatek za pobyt se psem 10€ za den
Příplatek za snídaní - dítě 3-10 let 5€ za den
- dospělý 7€ za den
Příplatek za polopenzi - dítě 3-10 let 15€ za den
- dospělý 24€ za den
Příplatek za plnou penzi - dítě 3-10 let 20€ za den
- dospělý 32€ za den

*Příplatky se hradí na místě v recepci. Příplatek za závěrečný úklid se hradí pouze v případě, když si klient neuklidí svůj domek podle předem stanových pravidel sám.

Vratná kauce

Na začátku pobytu je třeba na recepci uhradit v hotovosti vratnou kauci ve výši 100 €.

*Příplatky za úklid se odečítají z vratné zálohy v případě, že si klient neukidí mobilní domek sám.

Minimální délka pobytu

Minimální délka pobytu 3 noci

20.04.-19.05., 09.09.-17.09.

Minimální délka pobytu 5 nocí

20.05.-23.06., 02.09.-08.09.

Minimální délka pobytu 7 nocí

24.07.-01.09.(nástup pouze v sobotu)

Příplatek za dětskou postýlku 3,5€ za den
Příplatek za dětskou jídelní židličku 2,5€ za den
Připlatek za pronájem ručníků (osuška + ručník) 8€ za set
Příplatek za závěrečný úklid mobilních domků * 30€ za pobyt
Příplatek za rezervaci konkrétního mobilního domku 100€

Rivaverde Family Camping Village

Rivaverde Family Camping Village *** je menší prázdninová vesnička ležící leží 150 metrů od moře a 12 km severovýchodně od historického města Ravenna. Je ponořena do piniového háje. Nabízí ubytování v mobilních domcích pro 2 až 5 osob, venkovní bazény s relaxační zónou, zázemí pro rodiny s dětmi, sportovní a animační program, obchod s potravinami, restauraci a bar. Z rezortu lze podniknout výlety do okolních historických města Ravenna, Bologna nebo Ferrara.

Mapka areálu

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v klimatizovaných mobilních domech pro 3 až 5 osob.

Mobilní dům Glamping Lodge (16,2 m2 + 3,3 m2) nabízí levné ubytování na lůně přírody. Je vhodný pro max. 4 osoby. Jedná se o jednopokojový dřevěný mobilní domek s kuchyňským koutem bez koupelny a bez TV. V mobilním domků jsou dvě oddělené postele, které lze rozložit na dvě palandy. Leží jen pár kroků od společného sociálního zařízení a venkovního grilu.

Mobilní dům Lodge Comfort Doge (28 m2 + 10m2) je vhodný pro 4 až 6 osob. Skládá se ze dvou ložnic se dvěma oddělenými postelemi. Jednu z postelí v každé ložnici lze rozložit na palandu. Součástí domku je koupena, částečně zastřešená venkovní terasa s zahradním nábytkem a denní místnost s kuchyňským koutem. V domku je možnost ubytování se zvířetem.

Mobilní dům Superior Gold (20 m2 + 14 m2 terasa) je vhodný pro páry nebo rodiny s jedním dítětem. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí (160 x 190 cm), koupelny se sprchovacím koutem, fénem, toaletou a bidetem, obývacího pokoje s rozkládacím gaučem a vybaveným kuchyňským koutem a terasy se zahradním nábytkem.

Mobilní dům Deluxe (32 m2 + 12,5 m2 terasa) leží uprostřed lesoparku a je vhodný pro rodiny se dvěma nebo třemi dětmi. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí (160 x 190 cm), jedné ložnice s oddělenými postelemi (90 x 190 cm) a jednou vyvýšenou postelí, koupelny se sprchovacím koutem, fénem, toaletou a bidetem, obývacího pokoje s rozkládacím gaučem a vybaveným kuchyňským koutem a oplocené terasy se zahradním nábytkem.

Součástí výbavy mobilních domků je televize se satelitními programy, klimatizace, přikrývky, ložní prádlo, polštáře, toaletní papír a úklidový set (mop, vědro, smeták). Ručníky je možné si pronajmout za poplatek. V kuchyni najdete ledničku s mrazákem, varnou desku, nádobí a základní kuchyňské vybavení pro 6 osob. Okna v ložnicích jsou vybavené sítěmi proti hmyzu. Internetové připojení WIFI je zdarma ve společných prostorech.

Součástí výbavy domku nejsou ubrusy, utěrky, houbičky na nádobí, papírové ručníky, ubrousky, toaletní papír, čistící prostředky a ručníky.

Pláž

Cca 150 metrů od rezortu se rozkládá široká písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Za poplatek je možné si pronajmout lehátka a slunečník. Na pláži nechybí bary, stánky, hřiště na plážový volejbal a převlékací kabiny.

Bazény

V rezortu se můžete zchladit ve venkovních bazénech. Bazén pro dospělé má rozměry 14 x 7 m a je hluboký 1,4 m a dětský bazén má rozměry 3 x 3 m a hloubku 0,5m. V okolí bazénů jsou relaxační plochy s lehátky a slunečníky. V bazénu je vyžadována plavecká čepice.

Sport a rekreace

Od konce května do začátku září je hostům k dispozici animační program pro děti i dospělé. Milovníci aktivního odpočinku zde najdou organizovaný sportovní program včetně vodního aerobiku nebo sportovních utkání, plážový volejbal, plážový tenis, stolní tenis, fitness centrum, hřiště a půjčovnu kol včetně elektrokol. 1,5 km od rezortu je lezecká stěna.

Gastronomie

Součástí rezortu je restaurace, pizzerie, zmrzlinový stánek a snack bar. Zájemci si mohou objednat polopenzi. Jídlo je možné si taky objednat v restauraci a odnést si ho do mobilního domku. Tato služba je hostům k dispozici během poledne od 12:00 do 14:00 a večer od 18:30 do 20:30.

Vybavení

V rezortu také najdete recepci, bankomat, obchod s potravinami, samoobslužnou prádelnu na mince, dětské hřiště, gril a WIFI (ve společných prostorách). Nejblížší supermarket je 1,5 km od rezortu.

Zvířata

Pobyt s domácím zvířetem je povolen v mobilních domech typu Lodge Comfort Dog.

Okolí

Prázdninová vesnička se nachází asi 2 km od městečka Punta Marina Terme. Cesta do centra městečka zabere 10 minut na kole. Za návštěvu určitě stojí historická města Ravenna, Bologna nebo Ferrara a zábavní a vodní parky Mirabilandia, Aquafan, Oltremare nebo Italia in Miniatura.

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat poblíž mobilních domků.

Destinace

Emilia-Romagna leží v severní Itálii u Jaderského moře. Nachází se zde oblíbená letoviska včetně Cesenatico na severu až po nejslavnější Rimini a Riccione na jihu. Hlavním městem regionu je Bologna s nejstarší univerzitou na světě. V roce 187 př. n. l. zde byla vystavěna starověká římská cesta Via Aemilia. V regionu uvidíte bezpočet historických památek, věží, typických cihlových domů a střech z červených tašek. Za návštěvu určitě stojí historická města Ferra, Ravenna, Forli nebo Piacenza. Podél Jaderského moře se rozkládají písčité pláže lemované moderními rezorty a turistickými atrakcemi.

Cena zahrnuje:

6x ubytování v mobilních domcích (bungalovech), klimatizace (10 hodin za den), využití energií (voda, elektřina, plyn), využití sportovních hřišť, vstup do venkovních bazénů, vstup na pláž, animační program v hlavní sezoně, zapůjčení ložního prádla, WIFI ve společných prostorech, parkování

Cena nezahrnuje:

pobytovou taxu, vrátnou kauci ve výši 100 € za domek, závěrečný úklid ve výši 50 € (pokud si klient neuklidí domek sám), pronájem ručníků, plážový servis

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 150 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lednička ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol ano
 • Kuchyňský kout ano

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Emilia Romagna není město ani přímořské letovisko, nýbrž kraj rozkládající se v srdci střední Itálie. Ze severní strany je oblast ohraničena řekou Pád a na jihu Apeninským pohořím. Ke kraji Emilia Romagna patří východní pobřeží Itálie, oblast Jaderského moře, která je jednou z nejvyhledávanějších v rámci celé země. Kromě krásných dlouhých a písčitých pláží láká turisty zejména podmanivá příroda a jedinečné kulturní památky a pamětihodnosti z dob Římanů, Etrusků a Byzanticů. Kraj je také vyhlášený skvělými gastronomickými specialitami. Právě zde totiž mají své kořeny takové lahůdky jako je parmazán, parmská šunka popřípadě víno Lambrusco.

Hlavním městem celé oblasti je historické a univerzitní město Boloňa (Bologna) s množství krásných kostelů a středověkými paláci v okolí dvou nejvýznamnějších náměstí - Piazza Maggiore a Piazza del Nettuno. V kraji leží taková skvostná města jako například Ferrara s dominantním vodním hradem Castello Estense. Historická Ravenna pyšnící se bazilikou San Vitale žila ve své době slávou při pobytu básníka Danteho, který zde dožil svá poslední léta. Starobylé město utrpělo nálety za druhé světové války. Přesto se však dočkalo obnovy a roku 1996 bylo připsáno do seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO. Navštívit můžete také nedaleké Rimini a blízko něj se tyčící pevnost Montebello či nejstarší evropskou republiku San Marino na svazích hory Monte Titano. V kraji je turistům k dispozici velké množství letních letovisek při pobřeží Jaderského moře.
 • Vzdálenost od pláže 150 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 10 °C v noci 7 °C

 • Teplota vody 12 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 10 °C v noci 7 °C

 • Neděle 12 °C v noci 6 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec