Zájezd do

Marina Camping Village (Punta Marina)

Hodnocení: 3/5

Itálie, Emilia Romagna

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Marina Camping Village (Punta Marina) Hodnocení: 3/5

Marina Family Camping Village: Pobyt 7 nocí

Marina Family Camping Village: Pobyt 7 nocí

Informace

Příplatky

Příplatek za pobyt se psem (do 20 kg) 10€ za den
Příplatek za dětskou postýlku 3,5€ za den
Příplatek za dětskou jídelní židličku 2,5€ za den

Příplatek za pronájem ložního prádla na jedno lůžko

9€

za set

Příplatek za pronájem ložního prádla na dvě lůžka

16€

za set

Připlatek za pronájem ručníků

8€ za set

Příplatek za závěrečný úklid mobilních domků

50€

za pobyt

Příplatek za rezervaci konkrétního mobilního domku

100€

Příplatek za snídani / dospělý 12€ za den
Příplatek za snídani / dítě 3-10 let 8€ za den
Příplatek za polopenzi / dospělý 37€ za den
Příplatek za polopenzi / dítě 3-10 let 18,50€ za den
Příplatek za plnou penzi / dospělý 45€ za den
Příplatek za plnou penzi / dítě 3-10 let 22,50€ za den

*Příplatky se hradí na místě v recepci. Příplatek za závěrečný úklid se hradí pouze v případě, když si klient neuklidí svůj domek podle předem stanových pravidel sám.

Vratná kauce

Na začátku pobytu je třeba na recepci uhradit v hotovosti vratnou kauci ve výši 100 €.

*Příplatky za úklid se odečítají z vratné zálohy v případě, že si klient neukidí mobilní domek sám.

Minimální délka pobytu

Minimální délka pobytu 3 noci

03.06.-21.06., 07.09.-15.09.

Minimální délka pobytu 5 nocí

23.05.-02.06., 31.08.-06.09.

Minimální délka pobytu 7 nocí

22.06.-30.08.

Příplatek za pobyt se zvířetem 10€ za den
Příplatek za dětskou postýlku 3,5€ za den
Příplatek za dětskou jídelní židličku 2,5€ za den
Příplatek za ložní prádlo (1 ks) 8€ za den
Příplatek za ložní prádlo (2 ks) 16€ za den
Příplatek za pronájem ručníků (osuška + ručník) 8€ za set
Příplatek za závěrečný úklid mobilních domků * 50€ za pobyt
Příplatek za rezervaci konkrétního mobilního domku 100€

Marina Family Camping Village

Marina Family Camping Village *** leží uprostřed piniového háje, 1 km od letoviska Punta Marina Terme a 10 km východně od Ravenny. Hned u rezortu se rozkládá široká písčitá pláž. Rezort nabízí ubytování v klimatizovaných mobilních domcích, venkovní bazénový komplex s tobogány, bohatou nabídku sportovních aktivit, dětské hřiště, obchod s potravinami, restauraci s možností polopenze, bar a animační program v hlavní letní sezoně.

Mapka areálu

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v klimatizovaných mobilních domech Lodge Dog, Lodge Comfort Dog a Lodge Superior Dog.

Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí (190 x 140 cm), jedné ložnice se dvěma oddělenými postelemi (190 x 70 cm) a případně i s jednou vyvýšenou postelí (200 x 70 cm) pro dítě do 10 let, koupelny se sprchovacím koutem, obývacího pokoje s rozkládacím gaučem a vybaveným kuchyňským koutem a oplocené terasy se zahradním nábytkem.

Součástí výbavy všech mobilních domků je televize se satelitními programy, klimatizace (10 h za den), přikrývky, polštáře a úklidový set (vědro, mop, smeták). Ručníky a ložní prádlo je možné si pronajmout za poplatek. V kuchyni najdete ledničku, varnou desku, kávovar (MH Standard) nebo moka konvici (MH Comfort) nádobí a základní kuchyňské vybavení pro 6 osob. Okna v ložnicích jsou vybavené sítěmi proti hmyzu. Internetové připojení WIFI je zdarma ve společných prostorech.

Součástí výbavy domku nejsou ubrusy, utěrky, houbičky na nádobí, papírové ručníky, ubrousky, toaletní papír, čistící prostředky, toaletní potřeby, ložní prádlo a ručníky.

Pláž

200 metrů od rezortu se rozkládá široká písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Vstup na pláž je bezbariérový. Za poplatek je možné si pronajmout lehátka a slunečník. Na pláži nechybí dětská hřiště, hřiště na plážový volejbal, bar s DJ, pizzerie, rybí restaurace a stánky s občerstvením.

Vodní park

Vodní park je rozdělen na dvě částí – relaxační s bazény s vodní hydromasáží a vířivkami a rekreační s tradičním bazénem a skluzavkami. Bazény jsou v provozu každý den od 10:00 do 19:00.

Sport a rekreace

Od konce května do začátku září je hostům k dispozici animační program pro děti i dospělé. Milovníci aktivního odpočinku zde plážový volejbal, stolní tenis, fotbal, lukostřelbu, pétanque, volejbal, basketbal a půjčovnu kol. Pravidelně se zde pořádají sportovní turnaje a vodní aerobik. Podél pláže se nachází centra vodních sportů.

Gastronomie

Součástí rezortu je restaurace, pizzerie a snack bar. Zájemci si mohou objednat polopenzi. Jídlo je možné si taky objednat v restauraci a odnést si ho do mobilního domku. Tato služba je k dispozici denně od 12:30 do 14:00 a od 18:30 do 20:30.

Vybavení

V rezortu také najdete recepci, bankomat, obchod s potravinami, pekárnu, novinový stánek, samoobslužnou prádelnu na mince, dětské hřiště, dětskou hernu pro děti od 4 do 12 let, videohernu a WIFI (ve společných prostorách).

Nejbližší supermarket je vzdálen 1 km od rezortu.

Zvířata

Pobyt s domácím zvířetem je v mobilních domcích typu Standard Pet a Comfort Gold Pet. Poblíž se nachází psí pláž.

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat poblíž mobilních domků nebo v jeho okolí.

Okolí

Do centra letoviska Punta Marina Terme zajedete za 10 minut na kole nebo za 5 minut autem. Hned u rezortu je zastávka autobusu. Pravidelně zde vyjíždí autobus do sousedních městeček Lido Adriano, Marina di Ravenna atd.)

Destinace

Emilia-Romagna leží v severní Itálii u Jaderského moře. Nachází se zde oblíbená letoviska včetně Cesenatico na severu až po nejslavnější Rimini a Riccione na jihu. Hlavním městem regionu je Bologna s nejstarší univerzitou na světě. V roce 187 př. n. l. zde byla vystavěna starověká římská cesta Via Aemilia. V regionu uvidíte bezpočet historických památek, věží, typických cihlových domů a střech z červených tašek. Za návštěvu určitě stojí historická města Ferra, Ravenna, Forli nebo Piacenza. Podél Jaderského moře se rozkládají písčité pláže lemované moderními rezorty a turistickými atrakcemi.

Cena zahrnuje:

7x ubytování v mobilních domcích (chatkách), klimatizace, využití energií (voda, elektřina, plyn), využití sportovních hřišť, vstup do venkovních bazénů, vstup na pláž, animační program v hlavní sezoně, parkování u mobilního domku pro jedno vozidlo (motorku), WIFI ve společných prostorách

Cena nezahrnuje:

pobytovou taxu, vrátnou kauci ve výši 100 € za domek, závěrečný úklid ve výši 50 € (pokud si klient neuklidí domek sám), pronájem ručníků a ložního prádla, plážový servis

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 200 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Tenis, Volejbal Tenis ano
 • Tobogány Tobogány ano
 • Fitness Fitness ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Emilia Romagna není město ani přímořské letovisko, nýbrž kraj rozkládající se v srdci střední Itálie. Ze severní strany je oblast ohraničena řekou Pád a na jihu Apeninským pohořím. Ke kraji Emilia Romagna patří východní pobřeží Itálie, oblast Jaderského moře, která je jednou z nejvyhledávanějších v rámci celé země. Kromě krásných dlouhých a písčitých pláží láká turisty zejména podmanivá příroda a jedinečné kulturní památky a pamětihodnosti z dob Římanů, Etrusků a Byzanticů. Kraj je také vyhlášený skvělými gastronomickými specialitami. Právě zde totiž mají své kořeny takové lahůdky jako je parmazán, parmská šunka popřípadě víno Lambrusco.

Hlavním městem celé oblasti je historické a univerzitní město Boloňa (Bologna) s množství krásných kostelů a středověkými paláci v okolí dvou nejvýznamnějších náměstí - Piazza Maggiore a Piazza del Nettuno. V kraji leží taková skvostná města jako například Ferrara s dominantním vodním hradem Castello Estense. Historická Ravenna pyšnící se bazilikou San Vitale žila ve své době slávou při pobytu básníka Danteho, který zde dožil svá poslední léta. Starobylé město utrpělo nálety za druhé světové války. Přesto se však dočkalo obnovy a roku 1996 bylo připsáno do seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO. Navštívit můžete také nedaleké Rimini a blízko něj se tyčící pevnost Montebello či nejstarší evropskou republiku San Marino na svazích hory Monte Titano. V kraji je turistům k dispozici velké množství letních letovisek při pobřeží Jaderského moře.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 200 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout