• S účinností od 1.6.2022 Itálie ruší požadavek předkládat při vstupu do země certifikát o očkování či prodělání onemocnění Covid-19 nebo negativní výsledek testu.

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/italie/cestovani/covid_19.html
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

Pineta Family Camping Village, Club del Sole: Rekreační pobyt 7 nocí

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Pineta Family Camping Village, Club del Sole: Rekreační pobyt 7 nocí

Informace

Příplatky

Příplatek za dětskou postýlku 3,5€ za den
Příplatek za dětskou jídelní židličku 2,5€ za den

Příplatek za pronájem ložního prádla 1 ks) *

8€

za set

Příplatek za pronájem ložního prádla (2 ks) *

16€

za set

Připlatek za pronájem ručníků

8€ za set

Příplatek za závěrečný úklid mobilních domků *

30€

za pobyt

Příplatek za plážový servis 20€ za den
Příplatek za pobyt se psem 10€ za den

*Příplatky se hradí na místě v recepci. Příplatek za závěrečný úklid se hradí pouze v případě, když si klient neuklidí svůj domek podle předem stanových pravidel sám.

Vratná kauce

Na začátku pobytu je třeba na recepci uhradit v hotovosti vratnou kauci ve výši 100 €.

*Příplatky za úklid se odečítají z vratné zálohy v případě, že si klient neukidí mobilní domek sám.

Minimální délka pobytu

Minimální délka pobytu 3 noci

20.04.-19.05., 09.09.-17.09.

Minimální délka pobytu 5 nocí

20.05.-23.06., 02.09.-08.09.

Minimální délka pobytu 7 nocí

24.07.-01.09.,

Příplatek za dětskou postýlku 3,5€ za den
Příplatek za dětskou jídelní židličku 2,5€ za den
Připlatek za pronájem ručníků (osuška + ručník) 8€ za set
Příplatek za závěrečný úklid mobilních domků * 30€ za pobyt
Příplatek za rezervaci konkrétního mobilního domku 100€

Pineta Family Camping Village

Pineta Family Camping Village *** leží 2 km od centra přímořského letoviska Milano Marittima a 20 km jižně od Ravenny uprostřed bohaté vegetace. Hned u rezortu se rozkládá široká písčitá pláž. Rezort nabízí ubytování v klimatizovaných mobilních domcích, venkovní bazén, sportoviště, dětské hřiště, dětský klub, obchod s potravinami, restauraci s možností polopenze, bar a animační program v hlavní letní sezoně.

Mapka areálu

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v klimatizovaných mobilních domech a bungalovech pro 3 až 6 osob.

Mobilní dům Lodge Superior je vhodný pro 4 až 5 osob. Skládá se ze dvou ložnic se dvěma oddělenými lůžky (jedno z lůžek lze přestavit na patrovou postel), koupelny se sprchovacím koutem, obývacího pokoje s vybaveným kuchyňským koutem a oplocené terasy se zahradním nábytkem.

Mobilní dům Lodge Comfort Dog (28,5 m2 + 5 m2 terasa) je vhodný pro 4 až 5 osob. V domku je možnost ubytování se psem. Skládá se ze dvou ložnic se dvěma oddělenými lůžky (jedno z lůžek lze přestavit na patrovou postel), koupelny se sprchovacím koutem, obývacího pokoje s vybaveným kuchyňským koutem a oplocené terasy se zahradním nábytkem.

Mobilní dům Lodge Deluxe Dog (24,5 m2 + 10 m2 terasa) leží poblíž bazénu a pláže. V domku je možnost ubytování se psem. Je vhodný pro max 3 dospělé osoby a jedno dítě do 10 let. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí a druhé ložnice s jednou postelí, kterou lze přestavit na patrové lůžko, koupelny se sprchovacím koutem, obývacího pokoje s vybaveným kuchyňským koutem a terasy se zahradním nábytkem.

Chalet Comfort (22 m2 + 5 m2 terasa) je dřevěný bungalov rozdělený do dvou samostatných obytných jednotek. Skládá se z ložnice s manželskou postelí a vyvýšeným lůžkem, obývacího pokoj s gaučem, vybaveného kuchyňského koutu, koupelny a terasy. Je vhodný pro max. 3 dospělé osoby.

Součástí výbavy všech mobilních domků je televize se satelitními programy, klimatizace (10 h za den), přikrývky, polštáře a úklidový set (vědro, mop, smeták). Ručníky je možné si pronajmout za poplatek. V kuchyni najdete ledničku, varnou desku, moka konvici, nádobí a základní kuchyňské vybavení pro 6 osob. Okna v ložnicích jsou vybavené sítěmi proti hmyzu. Internetové připojení WIFI je zdarma ve společných prostorech.

Součástí výbavy domku nejsou ubrusy, utěrky, houbičky na nádobí, papírové ručníky, ubrousky, toaletní papír, čistící prostředky, toaletní potřeby, ložní prádlo a ručníky.

Pláž

Hned u rezortu se rozkládá široká písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Vstup na pláž je bezbariérový. Za poplatek je možné si pronajmout lehátka a slunečník. Na pláži nechybí dětská hřiště, převlékací kabiny, bary, hřiště na plážový volejbal a plážový tenis, toalety, bar a restaurace.

Bazény

V rezortu se můžete zchladit ve venkovních bazénech. Bazén pro dospělé má rozměry 14 x 7 m a je hluboký 1,4 m a dětský bazén má rozměry 6 x 6 m a hloubku 0,5m. V okolí bazénů jsou relaxační plochy s lehátky a slunečníky. V bazénu je vyžadována plavecká čepice.

Sport a rekreace

Od konce května do začátku září je hostům k dispozici animační program pro děti i dospělé. Milovníci aktivního odpočinku zde plážový volejbal, plážový tenis, stolní tenis. Podél pláže se nachází centra vodních sportů. Můžete si zajezdit na kánoích nebo vyzkoušet windsurfing. 3 km od rezortu se nachází golfové hřiště.

Gastronomie

Součástí rezortu je restaurace a snack bar. Zájemci si mohou objednat polopenzi. Jídlo je možné si taky objednat v restauraci a odnést si ho do mobilního domku.

Vybavení

V rezortu také najdete recepci, obchod s potravinami, samoobslužnou prádelnu na mince, dětské hřiště, dětskou hernu a WIFI (ve společných prostorách).

Zvířata

Pobyt s domácím zvířetem není v mobilních domcích Superior a Comfort povolen.

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat poblíž mobilních domků nebo v jeho okolí.

Okolí

Letovisko Milano Marittima leží 2 km od rezortu. Je magnetem pro lidí hledající bohatý noční život. Najdete zde ulice lemované bezpočtem obchůdků, restaurací, kaváren, cukráren a barů. Cesta pěšky trvá přibližně 15 min, na kole to zvládnete za 5 min. Hned u rezortu je zastávka autobusu. Pravidelně zde vyjíždí autobus do historického města Ravenna, do zábavního parku Mirabilandia nebo do okolích města Cervia, Pinarella a Tagliata.

V okolí za návštěvu určitě stojí přírodní stezka Pineta di Miralno Marittima nebo velmi oblíbená atrakce motýlí dům Casa delle Farfalle

Destinace

Emilia-Romagna leží v severní Itálii u Jaderského moře. Nachází se zde oblíbená letoviska včetně Cesenatico na severu až po nejslavnější Rimini a Riccione na jihu. Hlavním městem regionu je Bologna s nejstarší univerzitou na světě. V roce 187 př. n. l. zde byla vystavěna starověká římská cesta Via Aemilia. V regionu uvidíte bezpočet historických památek, věží, typických cihlových domů a střech z červených tašek. Za návštěvu určitě stojí historická města Ferra, Ravenna, Forli nebo Piacenza. Podél Jaderského moře se rozkládají písčité pláže lemované moderními rezorty a turistickými atrakcemi.

Cena zahrnuje:

7x ubytování v mobilních domcích (bungalovech), klimatizace (10 hodin za den), využití energií (voda, elektřina, plyn), využití sportovních hřišť, vstup do venkovních bazénů, vstup na pláž, animační program v hlavní sezoně, WIFI, parkování

Cena nezahrnuje:

pobytovou taxu, vrátnou kauci ve výši 100 € za domek, závěrečný úklid ve výši 30 € (pokud si klient neuklidí domek sám), pronájem ručníků a ložního prádla, plážový servis

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 300 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • TV ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout ano

Destinace

Popis

Emilia Romagna není město ani přímořské letovisko, nýbrž kraj rozkládající se v srdci střední Itálie. Ze severní strany je oblast ohraničena řekou Pád a na jihu Apeninským pohořím. Ke kraji Emilia Romagna patří východní pobřeží Itálie, oblast Jaderského moře, která je jednou z nejvyhledávanějších v rámci celé země. Kromě krásných dlouhých a písčitých pláží láká turisty zejména podmanivá příroda a jedinečné kulturní památky a pamětihodnosti z dob Římanů, Etrusků a Byzanticů. Kraj je také vyhlášený skvělými gastronomickými specialitami. Právě zde totiž mají své kořeny takové lahůdky jako je parmazán, parmská šunka popřípadě víno Lambrusco.

Hlavním městem celé oblasti je historické a univerzitní město Boloňa (Bologna) s množství krásných kostelů a středověkými paláci v okolí dvou nejvýznamnějších náměstí - Piazza Maggiore a Piazza del Nettuno. V kraji leží taková skvostná města jako například Ferrara s dominantním vodním hradem Castello Estense. Historická Ravenna pyšnící se bazilikou San Vitale žila ve své době slávou při pobytu básníka Danteho, který zde dožil svá poslední léta. Starobylé město utrpělo nálety za druhé světové války. Přesto se však dočkalo obnovy a roku 1996 bylo připsáno do seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO. Navštívit můžete také nedaleké Rimini a blízko něj se tyčící pevnost Montebello či nejstarší evropskou republiku San Marino na svazích hory Monte Titano. V kraji je turistům k dispozici velké množství letních letovisek při pobřeží Jaderského moře.
 • Vzdálenost od pláže 300 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 12 °C v noci 6 °C

 • Teplota vody 12 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 12 °C v noci 7 °C

 • Neděle 11 °C v noci 6 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec