Zájezd do

Romagna Family Camping Village

Hodnocení: 0/5

Itálie, Emilia Romagna, Riccione

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Romagna Family Camping Village Hodnocení: 0/5

Romagna Family Camping Village, Club del Sole: Pobyt 3 noci

Romagna Family Camping Village, Club del Sole: Pobyt 3 noci

Informace

Příplatky

Příplatek za pobyt se psem (do 20 kg) 10€ za den
Příplatek za dětskou postýlku 3,5€ za den
Příplatek za dětskou jídelní židličku 2,5€ za den

Příplatek za pronájem ložního prádla na jedno lůžko

9€

za set

Příplatek za pronájem ložního prádla na dvě lůžka

16€

za set

Připlatek za pronájem ručníků

8€ za set

Příplatek za závěrečný úklid mobilních domků

50€

za pobyt

Příplatek za rezervaci konkrétního mobilního domku

100€

Příplatek za plážový servis 20€ za den
Příplatek za snídani / dospělý 12€ za den
Příplatek za snídani / dítě 3-10 let 8€ za den
Příplatek za polopenzi / dospělý 37€ za den
Příplatek za polopenzi / dítě 3-10 let 18,50€ za den
Příplatek za plnou penzi / dospělý 45€ za den
Příplatek za plnou penzi / dítě 3-10 let 22,50€ za den

*Příplatky se hradí na místě v recepci. Příplatek za závěrečný úklid se hradí pouze v případě, když si klient neuklidí svůj domek podle předem stanových pravidel sám.

Vratná kauce

Na začátku pobytu je třeba na recepci uhradit v hotovosti vratnou kauci ve výši 100 €.

*Příplatky za úklid se odečítají z vratné zálohy v případě, že si klient neukidí mobilní domek sám.

Minimální délka pobytu

Minimální délka pobytu 3 noci

23.04.-17.05., 07.09.-29.09.

Minimální délka pobytu 5 nocí

18.05.-21.06., 31.08.-06.09.

Minimální délka pobytu 7 nocí

22.06.-30.08.

Romagna Family Camping Village

Romagna Family Camping Village *** leží pár metrů od pláže a 1,5 km od centra města Riccione v severní Itálii (asi 20 min pěšky). Nabízí ubytování v klimatizovaných mobilních domcích, venkovní bazény s vířivkou, zázemí pro rodiny s dětmi, sportovní a animační program, supermarket, restauraci a bar.

Mapka areálu

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v klimatizovaných mobilních domech typu Lodge, Lodge Comfort Dog a Lodge Superior pro 4 až 5 osob.

Mobilní dům Lodge Dog (27 m2) je vhodný pro max. 4 osoby. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, druhé ložnice se dvěma samostatnými postelemi a menší vyvýšenou postelí, dvou koupelen se sprchovacím koutem, obývacího pokoje s vybaveným kuchyňským koutem a oplocené terasy se zahradním nábytkem.

Mobilní dům Lodge Comfort Dog (27 m2) je vhodný pro max. 4 osoby. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, druhé ložnice se dvěma samostatnými postelemi, dvou koupelen se sprchovacím koutem, obývacího pokoje s vybaveným kuchyňským koutem a oplocené terasy se zahradním nábytkem.

Mobilní dům Lodge Superior (33 m2) se nachází poblíž pláže. Je vhodný pro max. 4 dospělé osoby a jedno dítě do 10 let. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí, druhé ložnice se dvěma samostatnými postelemi a vyvýšeným lůžkem (vhodným pro dítě), dvou koupelen, obývacího pokoje s vybaveným kuchyňským koutem a zastřešené terasy se zahradním nábytkem. K výbavě kuchyně patří mikrovlnná trouba, moka konvice a lednice s mrazákem.

Součástí výbavy je televize se satelitními programy, klimatizace, přikrývky, polštáře a úklidový set (mop, smeták, vědro). Ručníky a ložní prádlo je možné si pronajmout za poplatek. V kuchyni najdete mikrovlnnou troubu, ledničku, sporák, nádobí a základní kuchyňské vybavení pro 4 až 6 osob. Internetové připojení WIFI je zdarma ve společných prostorech. Heslo je dostupné na recepci.

Součástí výbavy domku nejsou ubrusy, utěrky, houbičky na nádobí, papírové ručníky, ubrousky, toaletní papír, čistící prostředky, toaletní potřeby, ložní prádlo a ručníky.

Pláž

Hned u rezortu přes cestu s podchodem se rozkládá široká písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Za poplatek je možné si pronajmout lehátka a slunečník. Hosté mají 20% slevu na plážový set. Podél kempu se nachází hned 4 vstupy na pláž (č. 12,18,19,20). Nechybí zde restaurace, pizzerie, bary, stánky, hřiště na plážový volejbal, hřiště na plážový tenis, sprchy, převlékací kabiny a signál WIFI.

Vodní park

Součástí rezortu je vodní park s bazény pro celou rodinu. Pro vstup je třeba mít na ruce náramek, který obdržíte při příjezdu na recepci. Těšit se můžete na vodní hřib, masážní trysky, vířivky a prostorné plochy na opalování. Bazény jsou v provozu v nízké sezoně každý den kromě pondělí od 11:00 do 18:00. V období od 4.6. do 19.9. jsou otevřeny denně od 10:00 do 19:00.

Sport a rekreace

Od konce května do začátku září je hostům k dispozici animační program pro děti i dospělé. Milovníci aktivního odpočinku zde najdou organizovaný sportovní program včetně aerobiku nebo sportovních utkání, plážový volejbal a hřiště.

Gastronomie

Hned u vstupu do rezortu se nachází restaurace s pizzerii, bar a minimarket. Zájemci si mohou objednat polopenzi. Obědy se servírují od 12:30 do 14:30 a večeře od 19:00 do 22:30. Jídlo si můžete v restauraci objednat s sebou a vychutnat si ho v soukromí ve svém mobilním domku. Na pláži za návštěvu stojí příjemná restaurace s barem Dolcevita nebo nově otevřená restaurace Hamerica s nabídkou typických amerických burgerů.

Vybavení

V rezortu také najdete samoobslužnou prádelnu, gril, obchod s potravinami a WIFI (heslo je dostupné na recepci).

Zvířata

Vaši domácí mazlíčci jsou zde vítáni. Psi mají povolen vstup na plá číslo 18 a 19. Pro vstup do rezortu a na pláž musí být Váš zvířecí společník označen mikročipem splňujícím příslušné ISO normy

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat poblíž mobilních domků nebo chatek.

Destinace

Emilia-Romagna leží v severní Itálii u Jaderského moře. Nachází se zde oblíbená letoviska včetně Cesenatico na severu až po nejslavnější Rimini a Riccione na jihu. Hlavním městem regionu je Bologna s nejstarší univerzitou na světě. V roce 187 př. n. l. zde byla vystavěna starověká římská cesta Via Aemilia. V regionu uvidíte bezpočet historických památek, věží, typických cihlových domů a střech z červených tašek. Za návštěvu určitě stojí historická města Ferra, Ravenna, Forli nebo Piacenza. Podél Jaderského moře se rozkládají písčité pláže lemované moderními rezorty a turistickými atrakcemi.

Cena zahrnuje:

3x ubytování v mobilních domcích, klimatizace, využití energií (voda, elektřina, plyn), využití sportovních hřišť, vstup do venkovních bazénů, vstup na pláž, animační program v hlavní sezoně, WIFI ve společných prostorech, parkování

Cena nezahrnuje:

pobytovou taxu, vrátnou kauci ve výši 100 € za domek, závěrečný úklid ve výši 40 € (pokud si klient neuklidí domek sám), pronájem ručníků a ložního prádla, plážový servis

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 300 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 1.5 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • TV TV ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Tenis, Volejbal Tenis ano
 • Tobogány Tobogány ano
 • Klidná lokalita Klidná lokalita ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Bar Bar ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Emilia Romagna není město ani přímořské letovisko, nýbrž kraj rozkládající se v srdci střední Itálie. Ze severní strany je oblast ohraničena řekou Pád a na jihu Apeninským pohořím. Ke kraji Emilia Romagna patří východní pobřeží Itálie, oblast Jaderského moře, která je jednou z nejvyhledávanějších v rámci celé země. Kromě krásných dlouhých a písčitých pláží láká turisty zejména podmanivá příroda a jedinečné kulturní památky a pamětihodnosti z dob Římanů, Etrusků a Byzanticů. Kraj je také vyhlášený skvělými gastronomickými specialitami. Právě zde totiž mají své kořeny takové lahůdky jako je parmazán, parmská šunka popřípadě víno Lambrusco.

Hlavním městem celé oblasti je historické a univerzitní město Boloňa (Bologna) s množství krásných kostelů a středověkými paláci v okolí dvou nejvýznamnějších náměstí - Piazza Maggiore a Piazza del Nettuno. V kraji leží taková skvostná města jako například Ferrara s dominantním vodním hradem Castello Estense. Historická Ravenna pyšnící se bazilikou San Vitale žila ve své době slávou při pobytu básníka Danteho, který zde dožil svá poslední léta. Starobylé město utrpělo nálety za druhé světové války. Přesto se však dočkalo obnovy a roku 1996 bylo připsáno do seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO. Navštívit můžete také nedaleké Rimini a blízko něj se tyčící pevnost Montebello či nejstarší evropskou republiku San Marino na svazích hory Monte Titano. V kraji je turistům k dispozici velké množství letních letovisek při pobřeží Jaderského moře.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 300 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 1.5 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout