Zájezd do

Village Camping Marina e Pineta

Hodnocení: 0/5

Itálie, Emilia Romagna, Lido di Spina

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Village Camping Marina e Pineta Hodnocení: 0/5

Camping Mare e Pineta - apartmány a vilky: Pobyt 7 nocí

Camping Mare e Pineta - apartmány a vilky: Pobyt 7 nocí

Informace

Příplatek za zapůjčení ručníků *

5€

za set

Příplatek za další hodinu připojení WIFI *

1€

za hodinu

Příplatek za výměnu ložního prádla * 5€ za set
Příplatek za pobyt se zvířetem * 5-7€ za den (v závislosti na sezóně)

*Příplatky se hradí na místě v recepci.

Vratná kauce

Na začátku pobytu je třeba na recepci uhradit v hotovosti vratnou kauci ve výši 100 EUR.

Při nástupu na pobyt obdržíte náramek, který je třeba po odjezdu vrátit. Za náramek se účtuje buď vratná záloha ve výši 50 €, nebo alternativou je ponechání vašeho osobního dokladu na recepci po celou dobu pobytu.

Minimální délka pobytu

Minimální délka pobytu 4 noci

18.04.-18.05., 08.09.-22.09.

Minimální délka pobytu 7 nocí 18.05.-02.08., 26.08.-08.09.
Minimální délka pobytu 10 nocí 02.08.-26.08.

Příplatek za polopenzi v restauraci Le Ghiandai 19 € / den (platí se na místě)

Camping Mare e Pineta - apartmány a vilky

Camping Mare e Pineta **** je klidný rodinný rezort ležící u pláže v italském letovisku Lido di Spina, 9 km od historického města Comacchio označovaného za „malé Benátky“. Nabízí ubytování v komfortních apartmánech a vilkách uprostřed zeleně, venkovní bazény s vodními atrakcemi, fitness centrum, wellness centrum, sportoviště, animační program pro děti i dospělé, restaurace, pizzerie, bary a vstup na soukromou písčitou pláž.

Mapka areálu

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v klimatizovaných apartmánech a vilkách pro dvě až šest osob.

Apartmán Marina je vhodný pro 2 až 4 osoby. Nachází se ve dvoupatrovém apartmánovém komplexu poblíž pláže. Skládá se z ložnice s patrovou postelí, denní místnosti s rozkládacím gaučem vhodným jako lůžko pro dvě dospělé osoby, koupelny se sprchovým koutem a terasy nebo balkonu s venkovním nábytkem. Součástí výbavy je klimatizace, šatní skříň, kuchyňské vybavení včetně sporáku, mikrovlnné trouby a ledničky, televize se satelitními programy a gril.

Apartmán Tamerici je vhodný pro 2 až 4 osoby. Nachází se v jednopodlažním bungalovu poblíž pláže. Skládá se z ložnice s manželskou postelí, denní místnosti s rozkládacím gaučem vhodným jako přistýlka pro dvě osoby, koupelny se sprchovým koutem a dlážděné terasy s venkovním nábytkem. Součástí výbavy je klimatizace, šatní skříň, kuchyňské vybavení včetně sporáku, mikrovlnné trouby a ledničky a televize se satelitními programy.

Vilka Marina typu 1 je vhodná pro 4 až 6 osob. Vilky se nacházejí na levé straně rezortu poblíž pláže. Skládají se z jedné ložnice s manželskou postelí, jedné ložnice s oddělenými postelemi, denní místnosti s rozkládacím gaučem a jídelním stolem, oddělené plně vybavené kuchyně, dvou koupelen se sprchovým koutem a vydlážděné zastřešené terasy s venkovním nábytkem. Součástí výbavy je klimatizace, šatní skříň, kuchyňské vybavení včetně sporáku a ledničky a televize se satelitními programy.

Vilka Marina typu 2 je vhodná pro 6 osob. Vilky se nacházejí na levé straně rezortu poblíž pláže. Skládají se ze tří ložnic: jedné ložnice s manželskou postelí a dvou ložnic s oddělenými postelemi, denní místnosti s rozkládacím gaučem a jídelním stolem, oddělené plně vybavené kuchyně, dvou koupelen se sprchovým koutem a vydlážděné zastřešené terasy s venkovním nábytkem. Součástí výbavy je klimatizace, šatní skříň, kuchyňské vybavení včetně sporáku a ledničky a televize se satelitními programy.

Vilka Marina typu 3 je vhodná pro 6 osob. Vilky se nacházejí na pravé straně rezortu poblíž pláže. Skládají se ze tří ložnic: jedné ložnice s manželskou postelí a dvou ložnic s oddělenými postelemi, denní místnosti s rozkládacím gaučem a jídelním stolem, oddělené plně vybavené kuchyně, dvou koupelen se sprchovým koutem a vydlážděné zastřešené terasy s venkovním nábytkem. Součástí výbavy je klimatizace, šatní skříň, kuchyňské vybavení včetně sporáku a ledničky a televize se satelitními programy. Před domkem je jedno parkovací místo.

Ve všech apartmánech k výbavě patří ložní prádlo přikrývky a polštáře. Ručníky je možné si pronajmout za poplatek. V kuchyni najdete nádobí a základní kuchyňské vybavení pro 6 osob. Všechna okna jsou vybavena síťkou proti komárům.

V areálu je dostupné internetové připojení WIFI. Každý den je hodina připojení zdarma (bez hesla). Za další hodinu se účtuje 1€. V ceně ubytování není zahrnutý závěrečný úklid ve výši 60 €. Poplatky se hradí na recepci.

Pláž

Resort se může pochlubit ideální polohou u moře s písčitou pláží a kvalitními službami. V ceně ubytování je plážový set (slunečník a dvě lehátka). Na pláži nechybí bary s nabídkou nápojů a lehkého občerstvení, převlékárny a sprchy (u baru) a sportovní zařízení včetně plážového volejbalu, basketbalu, plážového fotbalu a půjčovny šlapadel, loděk a SUP. Zúčastnit se zde můžete i organizovaného cvičení zaměřeného na posilování nebo aerobiku.

Bazény

Součástí rezortu je venkovní bazénový komplex s vodními atrakcemi. Najdete zde bazén (140 cm hluboký), relaxační zónu s vířivkami a vodopády, dětský bazén, dětský zábavní park s vodními tryskami, slunící plochy s lehátky a plážový bar s nabídkou kávy, zmrzliny a lehkého občerstvení. Pravidelně se zde konají lekce vodního aerobiku. Bazén je v provozu denně od 10:00 do 13:00 a od 15:00 do 19:00.

Sport a rekreace

Milovníci aktivní dovolené zde najdou bohatý animační program od června do konce srpna, fitness centrum, wellness centrum se saunou, vířivkou a soláriem (za poplatek), tenisové kurty, plážový tenis, fotbalové hřiště, půjčovnu kol, lukostřelbu, kuželky a půjčovnu loděk a kanoí.

Gastronomie

Resort se může pochlubit pestrou gastronomickou nabídkou. Centrální prostorná restaurace / pizzerie nabízí bohaté obědové a večerní menu. Jídla si můžete vychutnat na místě nebo si je odnést do svého soukromí. Zájemci si mohou objednat polopenzi v restauraci Le Ghiandaie. V rezortu najdete také zmrzlinové stánky, bary a bufety s rychlým občerstvením.

Obchody a další služby

Součástí prázdninové vesničky je také recepce otevřena denně od 7:00 do 23:00, supermarket, stánek s ovocem a zeleninou, tržiště s nabídkou lokálních produktů, obchůdky se suvenýry, novinový stánek, plážový obchod, kadeřnictví, veřejné koupelny a toalety, prádelna (na žetony) a bankomat. Zájemci si mohou vypůjčit žehlící potřeby na recepci. Lékárna se nachází asi 100 metrů od rezortu.

Zvířata

Pobyt s domácím zvířetem je možný na vyžádání za poplatek. Pro vaše čtyřnohé přátelé jsou v rezortu připravené nápojové fontánky a sprchy. Poblíž rezortu se nachází psí pláž. V rámci rezortu mají psi povolen vstup do restaurace a barů.

Parkování

V ceně ubytování je jedno parkovací místo. Do rezortu je povolen vjezd v hodinách od 7:00 do 13:00 a od 15:00 do 23:00.

Okolí a tipy na výlety

Poblíž kempu se nachází oblast Po Delta Park, kde můžete podniknout výlety na kole do solných pánví a zúčastnit se vzrušujících výletů lodí po kanálech v údolích Comacchio, kde žijí stovky druhů ptáků, vodní rostliny a velká kolonie růžových plameňáků.

Za návštěvu určitě stojí i městečko Comacchio nazývané „malé Benátky“ s historickým centrem, kanály, domky se světlou fasádou a cihlovými mosty. Dále doporučujeme navštívit opatství Pomposa, historickou Ravennu a zábavní parky Mirabilandia a Safari park. U moře se můžete účastnit sportovního rybolovu.

Destinace

Emilia-Romagna leží v severní Itálii u Jaderského moře. Nachází se zde oblíbená letoviska včetně Cesenatico na severu až po nejslavnější Rimini a Riccione na jihu. Hlavním městem regionu je Bologna s nejstarší univerzitou na světě. V roce 187 př. n. l. zde byla vystavěna starověká římská cesta Via Aemilia. V regionu uvidíte bezpočet historických památek, věží, typických cihlových domů a střech z červených tašek. Za návštěvu určitě stojí historická města Ferra, Ravenna, Forli nebo Piacenza. Podél Jaderského moře se rozkládají písčité pláže lemované moderními rezorty a turistickými atrakcemi.

Cena zahrnuje:

7x ubytování v apartmánech, využití energií (voda, elektřina, plyn), klimatizace, vstup do venkovních bazénů (18.5.-15.9.), vstup do fitness centra (1.6.-8.9.), vstup na pláž, zapůjčení plážového servisu (2 lehátka + 1 slunečník), animační program v hlavní sezoně, jedno parkovací stání

Cena nezahrnuje:

pobytovou taxu ve výši 0,8 € / osoba starší 12 let / den, vrátnou kauci ve výši 100 € za apartmán, pronájem ručníků, závěrečný úklid ve výši 60 EUR

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 500 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětské hřiště, Dětský bazén Dětské hřiště ano
 • Fitness Fitness ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Bar Bar ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Volejbal Volejbal ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Emilia Romagna není město ani přímořské letovisko, nýbrž kraj rozkládající se v srdci střední Itálie. Ze severní strany je oblast ohraničena řekou Pád a na jihu Apeninským pohořím. Ke kraji Emilia Romagna patří východní pobřeží Itálie, oblast Jaderského moře, která je jednou z nejvyhledávanějších v rámci celé země. Kromě krásných dlouhých a písčitých pláží láká turisty zejména podmanivá příroda a jedinečné kulturní památky a pamětihodnosti z dob Římanů, Etrusků a Byzanticů. Kraj je také vyhlášený skvělými gastronomickými specialitami. Právě zde totiž mají své kořeny takové lahůdky jako je parmazán, parmská šunka popřípadě víno Lambrusco.

Hlavním městem celé oblasti je historické a univerzitní město Boloňa (Bologna) s množství krásných kostelů a středověkými paláci v okolí dvou nejvýznamnějších náměstí - Piazza Maggiore a Piazza del Nettuno. V kraji leží taková skvostná města jako například Ferrara s dominantním vodním hradem Castello Estense. Historická Ravenna pyšnící se bazilikou San Vitale žila ve své době slávou při pobytu básníka Danteho, který zde dožil svá poslední léta. Starobylé město utrpělo nálety za druhé světové války. Přesto se však dočkalo obnovy a roku 1996 bylo připsáno do seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO. Navštívit můžete také nedaleké Rimini a blízko něj se tyčící pevnost Montebello či nejstarší evropskou republiku San Marino na svazích hory Monte Titano. V kraji je turistům k dispozici velké množství letních letovisek při pobřeží Jaderského moře.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 500 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout