Zájezd do

Villaggio Del Sole

Hodnocení: 3/5

Itálie, Emilia Romagna

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Sole Family Camping Village, Club del Sole: Pobyt 5 nocí

Sole Family Camping Village, Club del Sole: Pobyt 5 nocí

Informace

Příplatky

Příplatek za pobyt se psem (do 20 kg) 10€ za den
Příplatek za dětskou postýlku 3,5€ za den
Příplatek za dětskou jídelní židličku 2,5€ za den

Příplatek za pronájem ložního prádla na jedno lůžko

9€

za set

Příplatek za pronájem ložního prádla na dvě lůžka

16€

za set

Připlatek za pronájem ručníků

8€ za set

Příplatek za závěrečný úklid mobilních domků

50€

za pobyt

Příplatek za rezervaci konkrétního mobilního domku

100€

Příplatek za snídani / dospělý 12€ za den
Příplatek za snídani / dítě 3-10 let 8€ za den
Příplatek za polopenzi / dospělý 34€ za den
Příplatek za polopenzi / dítě 3-10 let 17€ za den
Příplatek za plnou penzi / dospělý 44€ za den
Příplatek za plnou penzi / dítě 3-10 let 22€ za den

*Příplatky se hradí na místě v recepci. Příplatek za závěrečný úklid se hradí pouze v případě, když si klient neuklidí svůj domek podle předem stanových pravidel sám.

Vratná kauce

Na začátku pobytu je třeba na recepci uhradit v hotovosti vratnou kauci ve výši 100 €.

*Příplatky za úklid se odečítají z vratné zálohy v případě, že si klient neukidí mobilní domek sám.

Minimální délka pobytu

Minimální délka pobytu 3 noci

18.04.-17.05., 03.06.-21.06., 07.09.-15.09.

Minimální délka pobytu 5 nocí

18.05.-02.06., 31.08.-06.09.

Minimální délka pobytu 7 nocí

22.06.-30.08. (nástup možný pouze v sobotu nebo v neděli)

Sole Family Camping Village

Sole Family Camping Village *** leží 250 m od moře uprostřed piniového háje 10 km od města Ravenna v severní Itálii. Nabízí ubytování v mobilních domcích a dřevěných chatkách, venkovní bazén, zázemí pro rodiny s dětmi, sportovní a animační program, supermarket, restauraci a bar. Z rezortu lze podniknout výlety do okolních historických města Ravenna, Bologna nebo Ferrara.

Mapka areálu

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v klimatizovaných mobilních domech a chatkách pro 4 až 5 osob.

Chalet Comfort (29,5 m2 + 7 m2) je vhodný pro max. 4 dospělé osoby a dvě menší děti. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí 190 x 140 cm, jedné ložnice se dvěma oddělenými lůžky 180 x 65 cm (z toho jedno lze přestavit na palandu), koupelny, obývacího pokoje s rozkládacím gaučem a vybaveným kuchyňským koutem a terasy se zahradním nábytkem.

Chalet Comfort Dog (23,5 m2 + 11 m2) je vhodný pro max. 4 osoby. Skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí 190 x 140 cm, jedné ložnice s jedním lůžkem, který lze přestavit na palandu, koupelny, obývacího pokoje a vybaveným kuchyňským koutem a oplocené terasy se zahradním nábytkem.

Mobilní dům Lodge Superior a Lodge Superior Dog (29,5 m2 + 15 m2) leží v klidné části a jsou vhodné pro max .5 osob. Skládají se z jedné ložnice s manželskou postelí 200 x 160 cm, druhé ložnice se dvěma samostatnými postelemi 190 x 70 cm a jedné vyvýšené postele, jedné koupelny, obývacího pokoje s vybaveným kuchyňským koutem a terasy se zahradním nábytkem a slunečníkem.

Součástí výbavy je klimatizace, přikrývky, ložní prádlo, polštáře a úklidový set (mop, smeták, vědro). Ručníky je možné si pronajmout za poplatek. V kuchyni najdete lednici s mrazákem, moka konvici, nádobí a základní kuchyňské vybavení pro 6 osob. Okna v ložnicích jsou vybavené sítěmi proti hmyzu. Internetové připojení WIFI je zdarma ve společných prostorech.

Součástí výbavy domku nejsou ubrusy, utěrky, houbičky na nádobí, papírové ručníky, ubrousky, toaletní papír, čistící prostředky, toaletní potřeby a ručníky.

Pláž

Cca 250 metrů od rezortu se rozkládá široká písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Za poplatek je možné si pronajmout lehátka a slunečník. Vstup na pláž je bezbariérový. Na pláži nechybí restaurace, bar, hřiště na plážový volejbal, hřiště na plážový tenis a basketbal a dětské prolízačky.

Bazény

V rezortu se můžete zchladit ve venkovních bazénech. Bazén pro dospělé má rozměry 14 x 7 m a je hluboký 1,4 m a dětský bazén má rozměry 3 x 3 m a hloubku 0,5m. V okolí bazénů jsou relaxační plochy s lehátky a slunečníky. V bazénu je vyžadována plavecká čepice.

Sport a rekreace

Od konce května do začátku září je hostům k dispozici animační program pro děti i dospělé. Milovníci aktivního odpočinku zde najdou fitness centrum, stolní tenis, plážový tenis, plážový volejbal, basketbalové hřiště, půjčovnu kol včetně elektrokol a bowling.

Gastronomie

Součástí rezortu je restaurace a snack bar. Zájemci si mohou objednat polopenzi. Jídlo je možné si taky objednat v restauraci a odnést si ho do mobilního domku. Tato služba je k dispozici denně od 12:30 do 14:00 a od 18:30 do 21:00.

Obchody

Hostům je dále k dispozici supermarket a tržiště.

Vybavení

V rezortu také najdete recepci, společenskou místnost, gril, samoobslužnou prádelnu, dětské hřiště a WIFI (ve společných prostorech).

Zvířata

Pobyt se zvířetem je možný v mobilních domech Lodge Superior Dog a Chalet Comfort Dog.

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat poblíž mobilních domků nebo chatek.

Destinace

Emilia-Romagna leží v severní Itálii u Jaderského moře. Nachází se zde oblíbená letoviska včetně Cesenatico na severu až po nejslavnější Rimini a Riccione na jihu. Hlavním městem regionu je Bologna s nejstarší univerzitou na světě. V roce 187 př. n. l. zde byla vystavěna starověká římská cesta Via Aemilia. V regionu uvidíte bezpočet historických památek, věží, typických cihlových domů a střech z červených tašek. Za návštěvu určitě stojí historická města Ferra, Ravenna, Forli nebo Piacenza. Podél Jaderského moře se rozkládají písčité pláže lemované moderními rezorty a turistickými atrakcemi.

Cena zahrnuje:

5x ubytování v mobilních domcích (chatkách), klimatizace (10 hodin za den), využití energií (voda, elektřina, plyn), využití sportovních hřišť, vstup do venkovních bazénů, vstup na pláž, animační program v hlavní sezoně, parkování u mobilního domku pro jedno vozidlo (motorku), WIFI ve společných prostorách

Cena nezahrnuje:

pobytovou taxu, vrátnou kauci ve výši 100 € za domek, závěrečný úklid ve výši 50 € (pokud si klient neuklidí domek sám), pronájem ručníků a ložního prádla, plážový servis

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 400 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 500 m
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • Dětské hřiště Dětské hřiště ano
 • Tenis, Volejbal Tenis ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Bar Bar ano
 • Bowling Bowling ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano

Vyberte si termín

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Emilia Romagna není město ani přímořské letovisko, nýbrž kraj rozkládající se v srdci střední Itálie. Ze severní strany je oblast ohraničena řekou Pád a na jihu Apeninským pohořím. Ke kraji Emilia Romagna patří východní pobřeží Itálie, oblast Jaderského moře, která je jednou z nejvyhledávanějších v rámci celé země. Kromě krásných dlouhých a písčitých pláží láká turisty zejména podmanivá příroda a jedinečné kulturní památky a pamětihodnosti z dob Římanů, Etrusků a Byzanticů. Kraj je také vyhlášený skvělými gastronomickými specialitami. Právě zde totiž mají své kořeny takové lahůdky jako je parmazán, parmská šunka popřípadě víno Lambrusco.

Hlavním městem celé oblasti je historické a univerzitní město Boloňa (Bologna) s množství krásných kostelů a středověkými paláci v okolí dvou nejvýznamnějších náměstí - Piazza Maggiore a Piazza del Nettuno. V kraji leží taková skvostná města jako například Ferrara s dominantním vodním hradem Castello Estense. Historická Ravenna pyšnící se bazilikou San Vitale žila ve své době slávou při pobytu básníka Danteho, který zde dožil svá poslední léta. Starobylé město utrpělo nálety za druhé světové války. Přesto se však dočkalo obnovy a roku 1996 bylo připsáno do seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO. Navštívit můžete také nedaleké Rimini a blízko něj se tyčící pevnost Montebello či nejstarší evropskou republiku San Marino na svazích hory Monte Titano. V kraji je turistům k dispozici velké množství letních letovisek při pobřeží Jaderského moře.
 • Vzdálenost od pláže Pláž 400 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 500 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout